Bitcoin Forum
May 04, 2024, 07:26:57 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: yandex money ve alfacashier ile btc alma  (Read 5160 times)
Spacetr (OP)
Newbie
*

Activity: 7
Merit: 0

View Profile
November 27, 2013, 10:46:09 PM

Arkadaşlar selam,

Bu yol yeni çıkmış galiba olayın işleyişi yani adımları tam olarak nasıl açıklayabilir misiniz? Ve % kaç komisyon alınıyor btcturkden daha mı karlı ?
"In a nutshell, the network works like a distributed timestamp server, stamping the first transaction to spend a coin. It takes advantage of the nature of information being easy to spread but hard to stifle." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
nocturnal
Newbie
*

Activity: 42

View Profile
November 27, 2013, 11:49:00 PM

%8 komisyon istiyor hocam
kasif
Member
**

Activity: 80
Merit: 10

View Profile
November 28, 2013, 12:42:42 AM

ego pay ıle 1 haftaya alabılırsınız  cunku panza 1 haftaya k kartı ıle hesaba para yatırmayı acıyor
trako
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
November 28, 2013, 07:13:17 AM

anında btceye gönderme henüz icat edilmedi sanırım:)

muratdur
Member
**

Activity: 182

View Profile
November 28, 2013, 07:47:53 AM

Arkadaşlar Herkeze merhaba,

nasıl oalacağınız hakkında bilgi veriyorum.

ilk olarak yandex cüzdanı aktif ediyorsunuz ve aktif ettiğinizdeki şifreyi unutmayın.

ilk işlem bittikten sonra yandex cüzdanın sol menusunde paranın olmadığından dolayı "0 rub" yazan bölümünü yanında "add" bölünüden kredi kartı bilgilerinizi girerek kaç ruble alacağını yazıyorsunuz. bu işlemden sonra onaylama işleminde ise 3d güvenlik sistemi devreye giriyor buradan telefonuza mesaj geliyor ve işlemi onaylamış oluyorsunuz. “Money sent successfully” paranınızın geldiğinide yine sol menuden kaç ruble geldiğini görebilirsiniz. Yandex de şimdilik işimiz bitti. Şimdi ALFAcashier üzerinden yandex cüzdanımızdaki parayı btc alıyoruz" LTC almak istiyen arkadaşlar kontrol ediyor havuzda LTC olup olmadığını" sol menuden yandex cüzdanı sağ menuden ise btc seçiyoruz ve  karşınıza böyle bir ekran geliyor.

From Yandex RUB wallet: *yandex cizdan ID yazıyorsunuz
To Bitcoin wallet: *" Bitcoin cüzdan ID yazıyorsunuz
Amount: * kaç ruble ile işlem yapacağını yazıyorsunuz
RUB
minimum 653.27 RUB,
maximum 108695 RUB
Receive: *
BTC
reserve 52 BTC
Email: *
Your valid email
Image CAPTCHA
What code is in the image?: *
Enter the characters shown in the image.

bu işlemleri yaptıktan sonra "pay" dedikten sonra işlem "Your order: #XXXXX accepted" diyecektir. ve satırın altında yandex cüzdan dedikten sonra yandex sayfasına otomatik olarak geçiş yapacaktır. yandex üzerinden onay ekranına işlemi onaylıyorsunuz ve daha sonra "Transfer successful" diyecektir. isterseniz history bölümünden kontrol edebilirsiniz. yandex cüzdanda işlem bitti.

tekrar alfa üzerine gelerek üst bölümden "orders" diyoruz ve işlemin tamamlanıp tamamlanmadığını kontrol edebilirsiniz. Aldığınız BTC'nin gidip gitmediğinide işlemin yanında mavi yazılarla "btx/tx" butonu tıklayarak gelen ekranda görebilirsiniz. 4 yanıt olacaksınız 3 de hesabınıza gecmiş olur.

bundan sonrası btc cüzdandan nereye göndermek isterseniz.

Not: yandex cizdan 15 000 rub kabul ediyor onaylanmış hesaba. bilginize.

NOIZ
⇐ ● A decentralized cognitive ad network ● ⇒
○ ○ ○ ➀ WEBSITEWHITEPAPERTELEGRAMTWITTERFACEBOOK ○ ○ ○
trako
Hero Member

View Profile
November 28, 2013, 08:11:51 AM

ben yaptım anında btce hesabına da geçirdim.yandex money anında işleme alıyor süper valla. bir haftadır liqpaya yatırdığım parayı ancak geri alabilmiştim.

ancak btce de 24 saat para durması gerekiyormuş, ondan sonra işlem yapılabilir miş diyor btc e...
muratdur
Member
**

Activity: 182

View Profile
November 28, 2013, 08:14:58 AM

ben yaptım anında btce hesabına da geçirdim.yandex money anında işleme alıyor süper valla. bir haftadır liqpaya yatırdığım parayı ancak geri alabilmiştim.

ancak btce de 24 saat para durması gerekiyormuş, ondan sonra işlem yapılabilir miş diyor btc e...

dün yatırdım hemen işlem yaptım, dün gece ki ltc trenin kaçırdım ama nmc trenine devam Cheesy

NOIZ
⇐ ● A decentralized cognitive ad network ● ⇒
○ ○ ○ ➀ WEBSITEWHITEPAPERTELEGRAMTWITTERFACEBOOK ○ ○ ○
nocturnal
Newbie
*

Activity: 42

View Profile
November 28, 2013, 11:06:04 AM

yandex.money i banka kartımla kullanamıyorum parayı önce çekiyor sonra hesabıma geri yatırıyor! yandex te parayı çekemedik diyor kredi kartı ile kullanmaya kalktığımda ise nakit çekime giriyor günlük nakit çekim limiti 100 tl onunda %80 ini internetten kullanabiliyormuşuz bir de nakit çekimin %2.2 faizi var.. kısacası olmadı Sad Sad
trako
Hero Member

View Profile
November 28, 2013, 01:17:12 PM

dün yatırdım hemen işlem yaptım, dün gece ki ltc trenin kaçırdım ama nmc trenine devam Cheesy

cümleyi eksik kurdum, yani btc e ilk yatırdıktan sonra 24  geçmeden parayı başka hesaba çekemiyorsun. btc falan alabiliyorsun  evet.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
November 28, 2013, 01:23:41 PM

yandex.money i banka kartımla kullanamıyorum parayı önce çekiyor sonra hesabıma geri yatırıyor! yandex te parayı çekemedik diyor kredi kartı ile kullanmaya kalktığımda ise nakit çekime giriyor günlük nakit çekim limiti 100 tl onunda %80 ini internetten kullanabiliyormuşuz bir de nakit çekimin %2.2 faizi var.. kısacası olmadı Sad Sad

nakit çekimden saydığını bilmiyordum o zaman bir kazık da bankadan yiycez hay ben böyle işin
ersagun
Newbie
*

Activity: 14

View Profile
November 28, 2013, 01:34:27 PM

Ben de Yandex'e para yatırıp Alfa üzerinden BTC aldım (kendi cüzdanım olmadığı için Kraken'de açtığım hesaba gönderdim).

bilanço şu:

Kartımdan 52,81 TL çekildi
Yandex'e 800 ruble geçti (49 Ruble komisyon)
681 Ruble'ye Alfa'dan 0.02 BTC aldım (aldığım gibi Kraken'e geçmiş oldu daha doğrusu).

İsteyenler hesabı kitabı yapabilir :-)
labtek38
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
November 28, 2013, 05:46:08 PM

Ben de Yandex'e para yatırıp Alfa üzerinden BTC aldım (kendi cüzdanım olmadığı için Kraken'de açtığım hesaba gönderdim).

bilanço şu:

681 Ruble'ye Alfa'dan 0.02 BTC aldım (aldığım gibi Kraken'e geçmiş oldu daha doğrusu).

Yanlış hesaplamadıysam btc nin fiyatı size 2640 tl gelmiş Smiley. Bu sevinilecek birşey mi ağlanacak birşey mi? .

mohikan
Newbie
*

Activity: 2

View Profile
November 28, 2013, 10:17:17 PM

http://i42.tinypic.com/2nib9qa.jpg

Arkadaşlar böyle bir uyarı veriyor.. 40'dan az ya da 692.11'den fazla yaz diyor.. öyle bir rakam olamaz.. Ne yapmalı?
vincent vigilante
Newbie
*

Activity: 15

View Profile
November 28, 2013, 11:06:24 PM

arkadaşlar kredi kartı ile değil de banka kartı ile çekmeyi deneseniz...
viktornoworsky
Newbie
*

Activity: 2

View Profile
November 29, 2013, 12:30:38 AM

Merhabalar

Ben Btc-e ye de alfacashier.com'a da üye oldum. Kredi kartımdan yandex money'e para transferini gerçekleştirdim. Ancak alfachaiser vasıtası ile bitcoin almaya kalktığımda btc-e cüzdan kodunu soruyor. bu nedir acaba? ben btc-e hesabım için bir kullanıcı adım ve şifrem var. btc-e cüzdan kodumu nasıl öğrenebilirim. acil yardım lütfen...
ersagun
Newbie
*

View Profile
November 29, 2013, 06:28:26 AM

bilanço şu:

Yanlış hesaplamadıysam btc nin fiyatı size 2640 tl gelmiş Smiley. Bu sevinilecek birşey mi ağlanacak birşey mi? .

Hocam yanlışın var.

681/800=0.85
0.85*52.81=45TL (0.02 BTC almak için harcadığım para)
45/0.02=2250 1 BTC'ye karşılık gelen TL.
ersagun
Newbie
*

View Profile
November 29, 2013, 12:16:24 PM

Bilginize arkadaşlar:

Dear customer,

At the moment we have technical problem with Yandex.Money. We working on this issue.
acedia
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 250

View Profile
November 29, 2013, 12:23:30 PM

Bilginize arkadaşlar:

Dear customer,

At the moment we have technical problem with Yandex.Money. We working on this issue.
Ne biçim bi sorun bu ya işe yarayacağı zaman sorun çıkıyor.
ersagun
Newbie
*

View Profile
November 29, 2013, 12:25:25 PM

Bilginize arkadaşlar:

Dear customer,

Ne biçim bi sorun bu ya işe yarayacağı zaman sorun çıkıyor.

Hacı dedim, alternatif bir cüzdan müzdan verin de oraya gönderelim, sabahtan beri f5'e basıp duruyorum. Tek umudumuz sizsiniz dedim.
Bakalım ne çıkacak ;-)
avarnet
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 250

View Profile
November 29, 2013, 12:30:12 PM

YANDEX.MONEY İLE BTCE-COPUN ALADIĞIMIZ ZAMAN ANLIK OLARAK BTC-E HESABIMIZA YATIYORMU DENEYİN VAR MI?
YANİ ALFACASHİER ARACILIĞI İLE BTCE-COPUN ALAN VAR MI?
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: