Bitcoin Forum
June 21, 2024, 11:34:44 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: NE OLACAK BU BELİRSİZLİK ARKADAŞLAR  (Read 807 times)
grcnn (OP)
Member
**

Activity: 448
Merit: 11

View Profile
May 03, 2018, 02:54:19 AM

arkadaşlar hepinizinde bildiği gibi şu an piyasa bi belirsizlik içinde bi artıyor bi iniyor kimisi boğaya geldik diyor kimisi 2. ayı başlıyacak diyor soruyorum size ne  :)oluyor piyasada  Huh  Undecided  Grin

▬[  FXPay.IO  ]▬   
▌ A Decentralized Gateway to The World's Digital Ecosystem  ▌
▬▬  MAIN SALE STARTS 1st AUGUST▬▬ | Twitter  | Telegram  | ANN  | Medium  | LinkedIn  | Facebook| ▬▬
Iamrobot
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

View Profile
May 03, 2018, 06:20:05 AM

Hocam açıkçası şu ana kadar bu iniş çıkış döneminde kazandığım parayi ben boğa sezonunda kazanmamıştım. Özellikle iki kere 6binden 11bine çıktı ve şimdi de yeniden 9binleri buldu. Doğru zamanda yapılan hamle ile kâr rahatlıkla artıyor.

Benim düşüncem boğa sezonunun gelmesini isteyen kişiler özellikle yılbaşından önce tavan fiyattan alım yapanlar gibi geliyor. Onların işleri gerçekten zor şu an için paraları yarı yarıya gitti diyebiliriz.

Tabiki de bu iniş çıkışlar sonsuza kadar devam etmez. Size kaynak veremeden sadece kendi kanaatim ile söyleyecek olursam yazın da gelmesi ile birlikte yatırımların artması ve fiyatlarda ciddi artışların olacağı yönünde. Hatta bazı yeni ve değeri düşük olan coinlerin 5 6x yapmasını bekliyorum. Geçmişe bakıldığı zaman benim tahminim bu yönde
jullerkone
Newbie
*

Activity: 182
Merit: 0

View Profile WWW
May 03, 2018, 06:37:21 AM

Beklemedeyiz, yeşillendi ama düşecek bunlar yalancı yükseliş diyoruz ve son birkaç turunda bunu yaptı. 2-3 haftalık periyottaki atağı bunlardan biri belki. Emin olduğum konu varsa gerçek yükseliş başladığında biz biraz geriden geleceğiz ve fiyatı pahalı bulup yine almayacağız Smiley klasik paradoks
Crytocoin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 281

View Profile
May 03, 2018, 09:10:40 AM

Market yavaş yavaş artması çok olumlu bir görüntü çiziyor esasında . Hızlı düşüşler olduğunu sürece sıkıntı yok .
Sectant
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 2

View Profile
May 03, 2018, 11:36:53 AM

Şuanda piyasadaki bu belirsizlik sebebi ile al sat yapanalar ciddi kazanım içerisinde biz beklemedeyiz  Undecided
jorgesalcedo
Member
**

Activity: 728

Trphy.io

View Profile
May 03, 2018, 11:44:37 AM

Piyasanın heyecanı tam olarak buradan geliyor zaten. Kimse ne zaman ne olacağını tam anlamıyla kestiremiyor.
Genelde yükselişlerde pohpohlama, düşüşlerde yerin dibine sokma var ama yorumlar ne olursa olsun piyasalar sürekli daha güçlü çıkıyor..

M.aksak
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 3

View Profile WWW
May 03, 2018, 12:43:37 PM

Bu donem icerisindeki inis cikislardan faydalanmak gerekiyor. Oldukca kazancli bir donem bence. Dogru zamanlarda al sat yaparak hodl yaparak kazanacaginizdan daha fazla kazanabilirsiniz.

AirsaveTravel.com    [ PRE ICO BEGINS ON 10TH SEP 2018 ]
─────   A Decentralized Social Saving Travel DApp   ─────
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
May 03, 2018, 02:18:33 PM

Ethereum 750 dolar oldu, ben bunda bir belirsizlik görmüyorum açıkcası, Yükselişten başka birşey değil bu. Mayıs ayı içerisinde 1k sinyalini verdi eth

ethereumcu
Full Member

Activity: 434
Merit: 111

Hydax Global Bounty Program

View Profile
May 03, 2018, 03:00:56 PM

hocam ben piyasada belirsizlik ve kaygı görmüyorum, hatta tam tersi, bence 9 000 üzerinde durması bitcoinin her daim iyi bir şey bana göre

HYDAX EXCHANGE BOUNTY ANN
A Secure, Efficient, Simple Cryptocurrency Exchange
Exchange Futures & Options IEO APP Community
calmaral
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile
May 03, 2018, 04:49:44 PM

Şayet belirsizliği "ani yükselişlerin gerçekleşmemesi" olarak görüyorsanız yanılırsınız, piyasa eskiye nazaran daha dengeli yükselişler gerçekleştiriyor. Bu da piyasanın oturmaya başladığının bir nevi göstergesi gibi.
neowutang
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 1

View Profile WWW
May 03, 2018, 06:28:49 PM

dostum bitcoinin son yaptığı hamle diğerlerine benzemiyor. 20binden başlayan gerilemedeki o zıplamalardan farklı bu sefer olsun bari diyorum. ether ve bitcoine bugün dikkat ettiniz mi. bitcoin %1-2 yükselirken ether %8 yaptı. bu farka devam ederse başa başı bile yakalayabilir.

|  Shopin  |  Shopping Made Personal
››››  https://tokensale.shopin.com/  ‹‹‹‹
heroise
Member
**

Activity: 224

View Profile
May 03, 2018, 07:54:14 PM

Belirsizlik bu piyasada her zaman hakim olacak olan bir durum bana kalırsa. Ancak uzun süreli düşüşten sonra bu denge bile biraz rahatlattı.
Ben yükselişin yaz ayları boyunca da devam edeceğine inanıyorum.

pomknos
Jr. Member
*

Activity: 126

View Profile
May 03, 2018, 08:19:14 PM

Bence boğa sezonu başlayacak bakalım her şeyin ilacı zamandır bekleyip göreceğiz ama 2. ayı döneminin başlayacağını düşünmüyorum
zorbey
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
May 03, 2018, 08:44:27 PM

Belirsizlik olduğunu düşünmüyorum. Yatırım konusunda maalesef hep böyledir. Bir iner bir çıkar. Bazen çıkması çok uzun sürer bazen inmesi. Hisse senetleri, dolar, euro, pariteler, petrol, alüminyum, demir vs. Kısaca borsada işlem gören her emtianın çıkışları ve inişleri mevcut. Burada dikkat edilmesi gereken en büyük konu ne zaman alım yapıp ne zaman çıkış yapılması gerektiği. Bazen o kadar ilginç şeyler yaşanabiliyor ki. Aldığınız emtia çıkar diyorsunuz, pat düşmüş. Bu düşer diyorsunuz bi bakmışınız çıkmış. Yatırım işi tamamen sabır, piyasa analizi, tecrübe ve çokca bilgiden geçer. Sabırlı olunması gerektiği kanısındayım.
Er yada geç bir yükseliş başlayacak. Sadece sabır...
OrtaDirek
Full Member

Activity: 1176
Merit: 159

View Profile
May 03, 2018, 08:55:48 PM

Çok düşünce yani ne düştü be! vay anasını! dediğin anda alım yapacan, çok fazla artınca da oha anasını satayım! dediğin zaman da ne var ne yoksa satacaksın.
soilwork79
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

View Profile
May 03, 2018, 09:12:53 PM

Ben ortada bir belirsizlik görmüyorum boğa sezonu başladı bana göre. İnişler tabi ki olacaktır ama bana göre artık 9k altını görmeyiz. Bu sene temmuz ya da ağustosta bitcoin ath yapar ve sonra yavaş yavaş düşmeye başlar, bir diğer boğa sezonuna kadar.
pokerjet
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
May 03, 2018, 09:35:52 PM

Yani her şeyi belli net açık bir piyasa olsaydı hangimiz burada ne yapacaktık piyasanın heyecanı bu belirsizliğinde  Grin Diyelim ki yön yukarı sınırı da belli hoppala herkes evi ocağı satar bu piyasaya girer ya sonrası.
georgemamat
Member
**

Activity: 476
Merit: 75

View Profile
May 03, 2018, 09:51:45 PM

Belirsizlik halinden ciddi bir boğaya doğru gidiyoruz piyasa artık baskılanamıyor fiyat resmen tavanı tokmaklamaya başladı ben 11k ya doğru bir yürüyüş yapacağız diye düşünüyorum.
shulio
Legendary
*

Activity: 1540
Merit: 1016

View Profile
May 03, 2018, 10:00:56 PM

Bitcoin'in 6500 civarından bugüne 9800'e gelmesini normal, olağan, yavaş ve olumlu yükseliş olarak karşılayanları gördükçe şaşırıyorum.
minerturk
Jr. Member
*

Activity: 196

View Profile WWW
May 03, 2018, 10:06:42 PM

Boga sezonuna girdik demek icin biraz erken tabiki ama su anda gecis donemindeyiz ve oldukca kazancli bir donem bence. Inisler mantikli kullanilirsa alim firsati olusturuyor aslinda.

MONARCH | THE COMPLETE CRYPTO SOLUTION | Private Sale is LIVE! ▬▬ "Be your own KING" | PRE-SALE: JUNE 15, 2018 ▬▬▬▬▬
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  

Jump to: