Bitcoin Forum
June 22, 2024, 03:45:24 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: NE OLACAK BU BELİRSİZLİK ARKADAŞLAR  (Read 807 times)
harsak06
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
May 03, 2018, 10:09:45 PM

Bence ortada bir belirsizlik yok yani zamanla kriptolar hayatımızda daha fazla yer alacak şuan da sadece hareket etmiyoruz aslında herşey belli gelecek için
grcnn (OP)
Member
**

Activity: 448
Merit: 11

View Profile
May 04, 2018, 03:33:37 AM

yorumlarınızdan şunu anladım piyasa şu anda  iyi durumda zaten şu an btc 9700 usd oldu yani sürekli piyasa yeşil renk sürekli grafikler yukarı doğru hareketleniyor işte allahın izniyle BOĞA  mı geliyor yoksa  Angry Grin Grin Huh

▬[  FXPay.IO  ]▬   
▌ A Decentralized Gateway to The World's Digital Ecosystem  ▌
▬▬  MAIN SALE STARTS 1st AUGUST▬▬ | Twitter  | Telegram  | ANN  | Medium  | LinkedIn  | Facebook| ▬▬
sgrcn36
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
May 04, 2018, 05:06:39 AM

Benim Görüşüm belirsizlik dönemi geçti hata yükseliş dönemi başladı bile önümüzdeki aylarda bu yükseliş dahada artacaktır.
ogul
Newbie
*

Activity: 210

View Profile
May 04, 2018, 05:10:54 AM

aslında bu piyasanın böyle olması normal bana göre sert düşüşler ve sert yükselişler olmalı. öyle yavaş yavaş yükselişler fazla etki etmez. ama düşüş bitti gibi şuan yükseliş devam ediyor.
hrsyrk
Newbie
*

Activity: 224

View Profile
May 04, 2018, 07:11:16 AM

hiç bir şey olduğu yok.bence dengesini bulmuş bir piyasa var ve uzun bir süre böyle devam edecek gibi duruyor.tabi ekstra bir olay olmazsa.
etzecet
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 4

W12.io ▬ Blockchain protocol

View Profile
May 04, 2018, 07:31:10 AM

Aslında şu anki seviyeler ve göstergeler çok da fazla belirsizlik kalmadığını gösteriyor. Gelecek adına umutluyum ama tedbiri de elden bırakmamak gerekiyor, spekülasyona ve balina hareketlerine karşı doğru tavır almak çok önemli

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol
Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING
[https://tokensale.w12.io/]
redboxneo
Member
**

Activity: 546

View Profile
May 04, 2018, 07:34:21 AM

gri gandalfın dediği gibi "umut alevlendi". bitcoin yine eski bildiğimiz salınarak yükselen, ethereum yine bildiğimiz yükselişleri de düşüşleri de affetmeyen. 10-15 gündür yapılan tekrar dirilme mi diyeyim diğer geçen aylardakine hiç benzemiyor. bu sefer de yanıltmazlar inş.
rafsa
Member
**

View Profile
May 04, 2018, 07:36:28 AM

piyasaların tamamı zaten belirsizlikler üzerine değil mi inişli çıkışlı olması lazım sadece yükselme olsaydı zaten piyasa olmazdı. bitcoinde buna bağlı olarak çıkıyor düşüyor. normal
EUROPEANTURK
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 251

View Profile
May 04, 2018, 11:18:05 AM

Sadece kripto piyasası içinde belirsizlik yok tüm altın dolar  borsa piyasalarında aynı, burada önemli olan uzun vade düşünmek ve yatırımı ona göre yapmak o zaman belirsizlik diye bir durum kalmıyor.
Sirtho
Member
**

Activity: 244

View Profile
May 04, 2018, 11:47:57 AM

Ortada nasıl bir belirsizlik var anlamadım. Gayet normal görünüyor, ani yükselmeler ve düşüşler yok şuan için.

ikinokta
Newbie
*

Activity: 171

View Profile
May 05, 2018, 03:24:25 AM

hocam ne olacağı var mı yavaş yavaş düzelecek, şu anda yavaş yavaş bir toparlanma evresine girdi piyasa, ileride de bu yönde olacak
GiannisTR
Member
**

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
May 05, 2018, 08:24:52 AM

Valla destekteki coinlerden yatırım yapıp al-sat yaprak ilerliyorum şahsen. onun dışında bende ne olabileceğini pek kestiremiyorum.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
GiannisTR
Member
**

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
May 05, 2018, 08:28:33 AM

yorumlarınızdan şunu anladım piyasa şu anda  iyi durumda zaten şu an btc 9700 usd oldu yani sürekli piyasa yeşil renk sürekli grafikler yukarı doğru hareketleniyor işte allahın izniyle BOĞA  mı geliyor yoksa  Angry Grin Grin Huh
Gelir mi gelmez mi bilinmez ama güzel günlerin yakın olacağına ciddi anlamda inanıyorum. Olmalı yani güzel günler yakın olmalı buna ihtiyacımız var.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
grcnn (OP)
Member
**

Activity: 448
Merit: 11

View Profile
May 05, 2018, 08:38:25 AM

Ya şansımamı bilemedim paribuya para atınca ya kadar sürekli param artıyordu parayı atınca bir anda sabit kaldı ama sıkıntı yok dün arttı bu gün biraz geriler yada sabit kalır yarın bir daha çünkü boğa ve artış bunu gerektirir

▬[  FXPay.IO  ]▬   
▌ A Decentralized Gateway to The World's Digital Ecosystem  ▌
▬▬  MAIN SALE STARTS 1st AUGUST▬▬ | Twitter  | Telegram  | ANN  | Medium  | LinkedIn  | Facebook| ▬▬
tonidin
Full Member

Activity: 361
Merit: 100

View Profile
May 05, 2018, 10:58:17 AM

Zaten bu belirsizlikler yatırımcılara kazandırıyor. Bilmeyenler tahmin edemeyenler biranda yükseldiğinde ne yapacağını şaşırıyor yükseldiğinde öylece kalıyor. Yükselecek düşecek korkusu olmadan alttan kazanabileceği bu gibi zamanlarda tüm fırsatları değerlendirip kazanmaya bakmalı yükseldiğinde de keyfini sürebilsin ama tabi varını yoğunu satıp bu piyasaya girenleri doğru bulmuyorum. Kolay para kazanıcaz düşüncesiyle eldekinden de oluyorlar. Öncelikle burada neyin ne olduğunu öğrenmeli yanlış bir işlem yapmamalıdır.
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
May 05, 2018, 11:36:58 AM

piyasa var oldukça olucak bu belirsizlik. hem böyle çok yüksek karlar edebileceğiniz hemde belirsizliğin olmadığı bir yatırım aracı yok malesef. bu belirsiz ve oynak durumdan dolayı bazı insanlar çok büyük para kazınıyor bazılarıda çok kısa sürede tüm yatırımı eritebiliyor bu piyasada.
a.hasat
Member
**

View Profile
May 06, 2018, 03:46:51 PM

Hala bir kesinlik yok öncesinde de yoktu. Kesin bir çıkış dönemi veya kesin bir iniş dönemi yaşanmıyor artık. Ben piyasanın böyle kalmasını isterim acikcasi. İşi bilenler kazansın ya da şanslı olanlar.
Rasta.modeli
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
May 06, 2018, 04:11:40 PM

Bitcoin 10 bin direncini kirar kirmaz daha duzenli bir piyasa gorecegiz bence boga sezonuna cok az kaldi.
Spack17
Sr. Member

Activity: 1666
Merit: 274

View Profile
May 06, 2018, 05:04:41 PM

Ayı olacağını düşünmüyorum ben bir süre daha. En az 16 bin doları görür bitcoin ayıya girmeden önce benim görüşüm bu yönde yani.
Farkimifarket
Newbie
*

Activity: 280

View Profile
May 06, 2018, 05:39:12 PM

hocam yapacak bir şeyimiz yok bekleyeceğiz yani el mecbur böyle bir durum söz konusu, bu biraz bu piyasanın cilvesi diyelim
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  

Jump to: