Bitcoin Forum
June 21, 2024, 11:34:51 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: BTc-e İle ilgili bazı sorularım var. Uzmanlar buraya , Şimdiden Teşekkürler.  (Read 1049 times)
fraps34 (OP)
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 0

View Profile
November 28, 2013, 10:48:24 AM
Last edit: November 28, 2013, 03:42:32 PM by fraps34

Merhaba arkadaşlar bu hareketli piyasa ilgimi çekti başlangıç için btcturk sitesine 100 tl havale yaptım. Oradan btc alıp , btc-e sitesinde ltc ye çevirmek için deposit dosyasına tıkadım diğer siteye transfer ettim.

Btc-e sitesinde hesaplamalar bana karışık geldi. Yani elimizde ki btc-e den ltc ye geçerken , küsüratları bizmi hesaplıyoruz. Hepsini direkt geçir diye bir seçeneğimiz yok mu ? Ayrıca takaslarda değer karşılığını hep deneme yanılma yoluylamı  küsuratına kadar buluyoruz bunun bir förmülü var mıdır ?
fraps34 (OP)
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
November 28, 2013, 11:13:50 AM
Last edit: November 28, 2013, 03:39:44 PM by fraps34

Birkaç şey daha soracağım . Şi,mdiden teşekkürler

1---Btc-e sitesinde btcoin den litecoine takas yapmak istediğimde hemen olmuyor nedeni nedir ? On order yazıyor beklemede kalıyor.

2--Btcoinden usd ye sonrada usd den ltc ye geçiş yapmak daha fazla komisyon ödememe neden oluyor mu ?

3--Takaslarda coinlerin küsüratları ne oluyor . ?
deoxs
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
November 28, 2013, 11:31:07 AM

Benim 5-6 dakikada yattı cüzdanıma önemli olan verileri koruma işte onuda tam bilmiyorum.
technomancer
Sr. Member

Activity: 252
Merit: 251

View Profile
November 29, 2013, 03:26:41 AM

Birkaç şey daha soracağım . Şi,mdiden teşekkürler

1---Btc-e sitesinde btcoin den litecoine takas yapmak istediğimde hemen olmuyor nedeni nedir ? On order yazıyor beklemede kalıyor.

2--Btcoinden usd ye sonrada usd den ltc ye geçiş yapmak daha fazla komisyon ödememe neden oluyor mu ?

3--Takaslarda coinlerin küsüratları ne oluyor . ?

Selam

emir verdiginiz fiyattan o anda satici yoktur o yuzden.

her islemde binde 2 komisyon oduyorsunuz o yuzden bitcoinden direk ltc ye gecmeniz daha avantajli

kusuratlar yine cuzdaninida ( btc-e deki) kaliyor
Pages: [1]
  Print  

Jump to: