Bitcoin Forum
May 06, 2024, 10:13:32 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: BTCTURK'ten komisyonda indirim!!!  (Read 324 times)
emregungor (OP)
Full Member

Activity: 475
Merit: 127

View Profile
May 03, 2018, 12:55:42 PM
Last edit: May 04, 2018, 10:07:45 AM by emregungor

Alış & Satış Komisyonları
30 günlük alış satış hacmi (TRY)
                                            Piyasa yapıcı                    Piyasa alıcı
0 - 100.000                     %0,20 (0,0020)                   %0,30 (0,0030)
100.000 - 500.000             %0,15 (0,0015)            %0,25 (0,0025)
500.000 - 1.000.000             %0,10 (0,0010)                   %0,20 (0,0020)
1.000.000 - 5.000.000             %0,08 (0,0008)                   %0,18 (0,0018)
5.000.000 - 10.000.000             %0,06 (0,0006)                   %0,12 (0,0012)
10.000.000 - 50.000.000     %0,04 (0,0004)                   %0,10 (0,0010)
50.000.000+                     %0,02 (0,0002)                   %0,08 (0,0008)

Komisyon oranlarında derinliğe inilmesi çok güzel oldu fakat en azından 1 milyon üzerine yapıcı alıcı oranlarını aynı uygulamanızda fayda var diye düşünüyorum yapıcı alıcı mantığı yanlış bir mantık tek oran ile devam edilirse tadından yenmez. Btcturk yaptığı yeni kampanyalar ile şu an gözde borsam olmayı başardı başarılarının devamını diliyorum.

Btcturke burdan sesleniyorum Piyasa alıcı oranlarını kaldırmanızı rica ediyoruz tüm komisyonlar tek oran üzerinden işlem görsün TR borsalarında alanda satanda aynı komisyonu ödesin liste ile uğraşmadan alan alsın satan satsın tüm paribu ve diğer borsaları yığacağız.  Cheesy
1714990412
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714990412
Reply with quote  #2

1714990412
Report to moderator
It is a common myth that Bitcoin is ruled by a majority of miners. This is not true. Bitcoin miners "vote" on the ordering of transactions, but that's all they do. They can't vote to change the network rules.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
bitskytr
Member
**

Activity: 301
Merit: 22

libertas veritas aequitas

View Profile
May 03, 2018, 01:30:24 PM

elveda paribu ...

Güzel günler göreceğiz çocuklar. Güneşli günler göreceğiz. Motorları maviliklere süreceğiz çocuklar... /// https://www.youtube.com/watch?v=t6V1wXu7ZmA
listenandapply
Newbie
*

Activity: 98
Merit: 0

View Profile WWW
May 03, 2018, 03:06:53 PM

Bir ara yoğunluktan dolayı hizmette sıkıntılar yaşanmıştı. Ama Btcturk toparlanıp yine eski haline döndü. Zaten liderdi liderliğini kimseye bırakmaya niyeti yok gibi
Iamrobot
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

View Profile
May 03, 2018, 04:24:31 PM

Bu durum karşısında ve ozellikle de alıcı oranlari kalkarsa site ciddi bir kullanıcı kitlesi kazanacaktir ve bunları karşılayacak alt yapısının henüz hazir olduğunu ben düşünmüyorum. Öncelikle bunu halletmesi lazım ondan sonra yapmalı. Ardından kâr oranını ne kadar aza indirse bile kullanıcı sayısından dolayi daha iyi sonuçlar elde edecektir.
HartmaniAbit
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile
May 03, 2018, 09:28:08 PM

kaliteli hizmet versinler ve komisyon oranlarını insanların sırtından alsınlar bizlerde kullanırız. Emre hocama teşekkürler onun mesajı ile herşey başladı.
alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
May 04, 2018, 12:55:57 AM

Vallaa diğer borsalardan boyle seyler göremıyoruz ama btcturkun hacımı cok dustu sadece rıpple da hacım var btc surunuyor yerlerde çareyi fee lerden kısmayı bulmuş btc turk sanırım Smiley
yuzuak
Member
**

Activity: 683
Merit: 16

View Profile
May 04, 2018, 02:50:16 AM

Komisyon oranları iyileştirmesi için geçen hafta btctürke tweet atmıştım dün twete karşılık önerinizi dikkate alıp komisyon oranlarımızı düşürdük yazmışlar.
motors
Sr. Member

Activity: 459
Merit: 258

🌟 Blockchain Expert, Miner.

View Profile
May 04, 2018, 06:39:10 AM
Last edit: May 04, 2018, 07:01:03 AM by motors

Vallaa diğer borsalardan boyle seyler göremıyoruz ama btcturkun hacımı cok dustu sadece rıpple da hacım var btc surunuyor yerlerde çareyi fee lerden kısmayı bulmuş btc turk sanırım Smiley
Tabiki hocam, BTCTurk'ye inanılmaz düşük hacim var. Ovis'ten farksız nereydeyse, içeride doğru düzgün alım satım yapamıyoruz bundan dolayı feeleri düşürerek kendileri için kullanıcı çekmeyi hedefliyorlar. Burada müşteri memnuniyetini vs. düşünenin olmadığı kanısındayım, yani elleri gene üç kuruş para görsün gene aynı olacaklar, kendilerini bozacaklar. Sanmayın ki bu komisyonlar sonsuza kadar böyle gidecek, istediği hacime ulaşır ulaşmaz tekrar arttıracaklardır.

Komisyonların düşmesi evet işimize yaradı, fakat bunu bizi değil kendilerini düşündükleri için yaptılar. Bu şekilde reklam yapıyorlar işte. Tamam sevindik komisyonların düşmesine de ama pişkin pişkin çıkıp bunu sizin için yaptık demeleri ayıp Cheesy 2-3 gün önce 83BTC hacim vardı BTCTurk'te, şimdi kalkıp ta sizin için yaptık demesinler ayıp ederler.

Biz niye BTCTurk kullanmıyoruz? Beni bilenler biliyor deli gibi arbitraj yapıyorum fiyat farklı olduğunda, haftalık 500binTL olan kotamı dolduruyordum her hafta. Hacim olmadığından dolayı daha uzun sürüyodu BTCTurk'ten BTC almam. Diğer bir etken desteklerinde ciddi eksikler var, son 1,5 ayda ne durumda bilmiyorum. Yani biz BTCTurk'u komisyonlarından dolayı değil, hizmetlerinden ve hacimlerinden dolayı kullanamıyoruz.

Ben kendi adıma konuşmam gerekirse eğer, bana hacim lazım ben gün içinde de çok fazla trade yapan biriyim. Komisyon umrumda değil, ben BTCmi anında bozamazsam, anında BTC alamazsam eğer daha fazla zarar ederim. Zaten komisyon da benim gibi insanların işine yarar. Standart bir kullanıcı için pek anlamı olmaz.

Şimdi birde spread diye birşey çıkarmışlar, aldığım BTC'den %5 kar ettiğim zaman bozamıyorsunuz, %5 zarar ettiğim zaman bozamıyorsunuz.. Ben al-satçıyım bundan dolayı, hacim oluşturanlar benim gibi insanlar, benim gibilerinde malesef işine yaramıyor.

One day, all people will use crypto money instead of paper money.
Btcturk.com
Sr. Member

Activity: 669
Merit: 318

Kriptopara Alım Satım Platformu

View Profile WWW
May 04, 2018, 06:43:45 AM

Merhaba, BTCTurk olarak kullanıcılarımızın görüş, öneri ve taleplerini ciddiye alıyoruz. Komisyon oranlarımızın değiştirirken, kullanıcılarımızın platformumuz üzerinde gerçekleştirdikleri işlem yoğunluğunu dikkate aldık. Ancak, kullanıcı memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek için gelen tüm önerileri dikkate almaya devam edeceğiz.

Talebinizi, finans ve yazılım departmanlarımıza iletmek üzere kayda aldık. Teşekkür ederiz.

BtcTurk - Kolayca Bitcoin Al Sat https://www.btcturk.com YENİLENDİ
BtcTurk | PRO - Bitcoin ve Kriptopara Alım Satım Platformu https://pro.btcturk.com - TRY, BTC ve USDT işlem çiftlerinde kriptopara alıp satabilir, detaylı grafiklere ulaşabilirsiniz.
BtcTurk | PRO mobil - AppStore: https://l.btcturk.com/2Md4jI7 Google Play: https://l.btcturk.com/2GrBT9s
Btcturk.com
Sr. Member

Activity: 669
Merit: 318

Kriptopara Alım Satım Platformu

View Profile WWW
May 04, 2018, 06:56:14 AM

Tabiki hocam, BTCTurk'ye inanılmaz düşük hacim var. Ovis'ten farksız nereydeyse, içeride doğru düzgün alım satım yapamıyoruz bundan dolayı feeleri düşürerek kendileri için kullanıcı çekmeyi hedefliyorlar. Burada müşteri memnuniyetini vs. düşünenin olmadığı kanısındayım, yani elleri gene üç kuruş para görsün gene aynı olacaklar, kendilerini bozacaklar. Sanmayın ki bu komisyonlar sonsuza kadar böyle gidecek, istediği hacime ulaşır ulaşmaz tekrar arttıracaklardır.

Teknik altyapı sorunları nedeniyle işlem yapamadığınız durumlarda lütfen geribildirimde bulunmaktan kaçınmayın. Dilediğiniz her konuda bize sosyal medya hesaplarımızdan ( https://twitter.com/btcturk , https://www.facebook.com/btcturk ), BTCTurk Destek sayfamızdan ( http://destek.btcturk.com ), destek@btcturk.com e-posta adresimizden, BitcoinTalk forumu üzerinden ulaşabilirsiniz.

Komisyonların düşmesi evet işimize yaradı, fakat bunu bizi değil kendilerini düşündükleri için yaptılar. Bu şekilde reklam yapıyorlar işte. Tamam sevindik komisyonların düşmesine de ama pişkin pişkin çıkıp bunu sizin için yaptık demeleri ayıp Cheesy 2-3 gün önce 83BTC hacim vardı BTCTurk'te, şimdi kalkıp ta sizin için yaptık demesinler ayıp ederler.

Biz niye BTCTurk kullanmıyoruz? Beni bilenler biliyor deli gibi arbitraj yapıyorum fiyat farklı olduğunda, haftalık 500binTL olan kotamı dolduruyordum her hafta. Hacim olmadığından dolayı daha uzun sürüyodu BTCTurk'ten BTC almam. Diğer bir etken desteklerinde ciddi eksikler var, son 1,5 ayda ne durumda bilmiyorum. Yani biz BTCTurk'u komisyonlarından dolayı değil, hizmetlerinden ve hacimlerinden dolayı kullanamıyoruz.

BTCTurk olarak kullanıcı memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek için çalışıyoruz. Geçmişte bazı hatalar yaptığımızın farkındayız. Bu hataları tekrarlamamak ve platformumuzu daha da geliştirmek için azami özeni gösteriyoruz.

Platformumuzdaki hacimler, kullanıcılarımızın vermiş olduğu alış ve satış emirleri sayesinde oluşmaktadır. BTCTurk olarak hacme ya da hacimlere ait verilere kesinlikle müdahale etmiyoruz. Yapılan tüm işlemlerini kayıtlarını doğrudan istatistik servisleri (Coinmarketcap vb.) ile paylaşıyoruz.

Bununla birlikte hacmin artırılmasına yönelik iyileştirme çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Önceki hafta, kripto para transferlerinde işlem ücretlerini sıfırlamamız, bu hafta alım satım işlem komisyonlarını düşürmemiz, kullanıcılarımızın platformumuzu daha sık kullanması ve işlem hacminin artırılmasına yönelik çalışmalarımızdan bir kaçıydı. Geliştirme ve iyileştirme çalışmaları devam edecek. Bu sayede platformumuz daha yüksek işlem hacimlerine ulaşacaktır.

Ben kendi adıma konuşmam gerekirse eğer, bana hacim lazım ben gün içinde de çok fazla trade yapan biriyim. Komisyon umrumda değil, ben BTCmi anında bozamazsam, anında BTC alamazsam eğer daha fazla zarar ederim. Zaten komisyon da benim gibi insanların işine yarar. Standart bir kullanıcı için pek anlamı olmaz.

Şimdi birde spread diye birşey çıkarmışlar, aldığım BTC'den %5 kar ettiğim zaman bozamıyorum, %5 zarar ettiğim zaman bozamıyorum.. Ben al-satçıyım bundan dolayı hacim oluşturanlar benim gibi insanlar, benim gibilerinde malesef işine yaramıyor.

Teknik sorunlar yaşadığınızda bunu en kısa sürede Destek ekibiyle paylaşabilirseniz, sorunu analiz etmemiz ve çözüm bulabilmemiz daha da kolaylaşacaktır. BTCTurk olarak işlem hacmine müdahalemiz söz konusu olmadığı için alım satım fiyatları arasındaki fark tamamen kullanıcı emirlerinden kaynaklanmaktadır.

BtcTurk - Kolayca Bitcoin Al Sat https://www.btcturk.com YENİLENDİ
BtcTurk | PRO - Bitcoin ve Kriptopara Alım Satım Platformu https://pro.btcturk.com - TRY, BTC ve USDT işlem çiftlerinde kriptopara alıp satabilir, detaylı grafiklere ulaşabilirsiniz.
BtcTurk | PRO mobil - AppStore: https://l.btcturk.com/2Md4jI7 Google Play: https://l.btcturk.com/2GrBT9s
motors
Sr. Member

Activity: 459
Merit: 258

🌟 Blockchain Expert, Miner.

View Profile
May 04, 2018, 07:00:29 AM

Teknik altyapı sorunları nedeniyle işlem yapamadığınız durumlarda lütfen geribildirimde bulunmaktan kaçınmayın. Dilediğiniz her konuda bize sosyal medya hesaplarımızdan ( https://twitter.com/btcturk , https://www.facebook.com/btcturk ), BTCTurk Destek sayfamızdan ( http://destek.btcturk.com ), destek@btcturk.com e-posta adresimizden, BitcoinTalk forumu üzerinden ulaşabilirsiniz.

BTCTurk olarak kullanıcı memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek için çalışıyoruz. Geçmişte bazı hatalar yaptığımızın farkındayız. Bu hataları tekrarlamamak ve platformumuzu daha da geliştirmek için azami özeni gösteriyoruz.

Platformumuzdaki hacimler, kullanıcılarımızın vermiş olduğu alış ve satış emirleri sayesinde oluşmaktadır. BTCTurk olarak hacme ya da hacimlere ait verilere kesinlikle müdahale etmiyoruz. Yapılan tüm işlemlerini kayıtlarını doğrudan istatistik servisleri (Coinmarketcap vb.) ile paylaşıyoruz.

Bununla birlikte hacmin artırılmasına yönelik iyileştirme çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Önceki hafta, kripto para transferlerinde işlem ücretlerini sıfırlamamız, bu hafta alım satım işlem komisyonlarını düşürmemiz, kullanıcılarımızın platformumuzu daha sık kullanması ve işlem hacminin artırılmasına yönelik çalışmalarımızdan bir kaçıydı. Geliştirme ve iyileştirme çalışmaları devam edecek. Bu sayede platformumuz daha yüksek işlem hacimlerine ulaşacaktır.

Şimdi birde spread diye birşey çıkarmışlar, aldığım BTC'den %5 kar ettiğim zaman bozamıyorsunuz, %5 zarar ettiğim zaman bozamıyorsunuz.. Ben al-satçıyım bundan dolayı, hacim oluşturanlar benim gibi insanlar, benim gibilerinde malesef işine yaramıyor.

Teknik sorunlar yaşadığınızda bunu en kısa sürede Destek ekibiyle paylaşabilirseniz, sorunu analiz etmemiz ve çözüm bulabilmemiz daha da kolaylaşacaktır. BTCTurk olarak işlem hacmine müdahalemiz söz konusu olmadığı için alım satım fiyatları arasındaki fark tamamen kullanıcı emirlerinden kaynaklanmaktadır.
Yazdıklarımın hepsine bir bir alakasız cevaplar vermişsiniz. Bir daha okuyun bence yazdıklarımı..

One day, all people will use crypto money instead of paper money.
blogmanya
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

GR

View Profile WWW
May 04, 2018, 09:34:42 AM

Hacmin dusmesi ve rekabetin artmasi bu durumun temel sebebi sanirim.  Iyi oldu,  btcturk kullaniyordum cok komisyon kimsenin isine gelmiyordu.  Surumden kazansinlar boyle yaparak,  herkes rahat etsin.

BITMART CRYPTOCURRENCY EXCHANGE
emregungor (OP)
Full Member

Activity: 475
Merit: 127

View Profile
May 04, 2018, 10:04:07 AM

Komisyon umrunuzda değilse ozaman fiyatlarda umrunuzda değildir gidip paribudan alabilirsiniz bence ayrıca btcturk ve ovis kıyaslamanız aşırı saçma olmuş.

BTCTURK dışında şu an hiç bir borsayı kullanmayı düşünmüyorum. TL limitleri yükseldi fee ücretsiz komisyonlar düştü adamlar değer veriyorlar en azından isteklerimize helal olsun sonuna kadar destekliyorum.
nesso
Sr. Member

Activity: 629
Merit: 259

View Profile
May 04, 2018, 10:32:52 AM

btcturkun son zamanlarda musterilerin hosuna gidecek calismalar yapmasina yonelik tutumu benim de hosuma gidiyor. mail geldiginde acaba bu sefer ne yaptilar diye dusunmustum, basarili bir calisma olmus. borsadaki kullanici sayisini arttirmak icin neler yapacaklarini iyi degerlendiriyorlar
BLACKASUS
Sr. Member

Activity: 505
Merit: 252

View Profile
May 05, 2018, 07:42:10 AM

83 BTC hacim olduğu gün Paribu borsasında da fazla bir hacim yoktu şu anda Paribu borsasında 1040 BTC hacim var BTCTurk ise 360 BTC hacim var normal kullanıcılar için çok çok yeterli BTCTurk bu şekilde devam ederse hacim konusunda da Paribu borsasına yetişir
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
May 05, 2018, 11:39:12 AM

yanılmıyorsam 2013 den beri btcturk kullanırım. çok memnun olduğum için başka borsa denemedim bile. el değişiminden sonra dahada dinamikleşti ve kullanıcı dostu yenilikler gelmeye başladı. bu durumun devamını dilerim.
xzone
Legendary
*

Activity: 2576
Merit: 1482

View Profile
May 06, 2018, 06:35:36 AM

El değiştirdikten sonra ben de BTCTürk kullanmaya başlayanlardanım. Koinim de güzel fakat son zamanlarda BTCTürk'ün nasıl bir atak yaptığını görmezden gelemeyiz. Komisyon indirimi de oldukça güzel bir gelişme. Bir de bu borsayı kullananlar global borsaları da takip etse mükemmel olacak, fiyatlar olması gerekenden daha düşük kalıyor satıcılar yüzünden.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
kontraatak
Jr. Member
*

Activity: 153
Merit: 4

View Profile
May 06, 2018, 02:51:19 PM

Son iki hamlesi BtcTürk'ün oldukça iyi. Umarım daha iyi işler yapacaklar. Diğer borsalarında bu tür olayları görüp onlarda müşterilerini mutlu edecekler.
xxbtcxxx
Member
**

Activity: 322
Merit: 11

View Profile
May 06, 2018, 03:58:34 PM

Bu hamle ile diğer borsalardan ciddi şekilde gelenler olacaktır elbette ve diğerleri de bu duruma sessiz kalmayacaktır. O yüzden rekabet olması bizim işimize gelir.
TheCarm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 502

View Profile
May 06, 2018, 07:22:49 PM

Onaylı hesabım btcturk el değistirdikten sonra iptal edildi. Kullanici profilim duruyor hesabim onaysiz. Tekrar bir ton belge hazirlamak cok can sıkıcı. Sürekli biyerlere kimlik selfie atmak da can sıkıcı. O yüzden koinime gectim btcturk kapatıldığında. Alım satımlarda komisyon komple kaldırıldı mı

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████