Bitcoin Forum
May 09, 2024, 07:32:12 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 »  All
  Print  
Author Topic: DIW Token Projesi İnceleme  (Read 16861 times)
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
July 24, 2018, 06:58:14 PM

3 ay imzasında kaldım, 9000 token gönderdiler. ICO zamanında 0,08 dolar civarından yapılmıştı satışlar. Şimdi 0,01 dolardan yükseğe çıkamıyor. Benim elimdekiler de anca 50 dolar falan ediyor. Kesinlikle hacim düşüklüğünden kaynaklı bu durum. 2 tane dandik borsada listelendi. Binance lazım ki şöyle 10x yapabilsin.
1715239932
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715239932
Reply with quote  #2

1715239932
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715239932
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715239932
Reply with quote  #2

1715239932
Report to moderator
vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
July 24, 2018, 08:30:53 PM

3 ay imzasında kaldım, 9000 token gönderdiler. ICO zamanında 0,08 dolar civarından yapılmıştı satışlar. Şimdi 0,01 dolardan yükseğe çıkamıyor. Benim elimdekiler de anca 50 dolar falan ediyor. Kesinlikle hacim düşüklüğünden kaynaklı bu durum. 2 tane dandik borsada listelendi. Binance lazım ki şöyle 10x yapabilsin.

Şu dex borsalarına eklediklerinde borsaya eklendi diye sayamıyorum nedense, ne hacim var ne fiyata katkısı. Hiç girmese daha iyi bence.
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
July 24, 2018, 09:26:47 PM

DIW bu seviyelerden binance'ye girse ve 10x yapsa bile, hala kar yapmis olamiyoruz:) x20 veya x30 yapmasi lazimki onca strese, beklemeye ve yaptigimiz yatirima degsin... onun da kolay kolay olacagi yok gibi.. ama belki seneye hortlar, belli mi olur:) umut bizim isimiz:)
vincetcm
Hero Member

View Profile
July 24, 2018, 10:04:34 PM

DIW bu seviyelerden binance'ye girse ve 10x yapsa bile, hala kar yapmis olamiyoruz:) x20 veya x30 yapmasi lazimki onca strese, beklemeye ve yaptigimiz yatirima degsin... onun da kolay kolay olacagi yok gibi.. ama belki seneye hortlar, belli mi olur:) umut bizim isimiz:)

10x yapsa dediğiniz gibi yine zarar yine zarar, girdiğime gireceğime pişman oldum, bir de üstüne alım yaptım o da zararda. Bu token yuzunden kendimden nefret ettim valla.
denetci
Sr. Member

Activity: 490
Merit: 278

View Profile
July 25, 2018, 06:50:30 AM

boğalar geldiği zaman bu tokene de dokunurlar.
Ama kaç x yapar bilmiyorum, umarım kimse zarar etmemiş olur en nihayetinde
goncalvopietro
Member
**

Activity: 448
Merit: 12

View Profile
July 25, 2018, 07:08:11 AM

Ödül kampanyasından az biraz DIW token kazanmıştım. Şu bari bir şeye benzese diyip konuya girdim ama yine klasik hale gelen çöp coin içerisinde buldum. İnşallah herkesin arzuladığı gibi iyi bir borsaya girerek doğru dürüst fiyatlara gelir.
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
July 25, 2018, 08:56:51 AM

Ne güzel bu vakitlerde tanesini 0.10-0.20 den okuturum diyordum  Grin

Bunun yanında satılmayan tokenlar yakılacak deniyordu yakıldı mı? Bilen var mı? Ayrıca şuan toplamda kaç token ve dolaşımda kaç token var biliyor musunuz? Coinmarketcap da vs henüz yayınlanmamış DIW
vincetcm
Hero Member

View Profile
July 25, 2018, 09:39:41 AM

boğalar geldiği zaman bu tokene de dokunurlar.
Ama kaç x yapar bilmiyorum, umarım kimse zarar etmemiş olur en nihayetinde

10x bile yapsa icodan alanlar zarardalar, nihayetinde bu işten en çok zarar görenler ve görecek olanlar icodan alanlar olacak.
ico sonrası alanlar bu fiyatın üstüne 2x bile yapsa karlılar.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
July 25, 2018, 12:47:53 PM

Bunun yanında satılmayan tokenlar yakılacak deniyordu yakıldı mı? Bilen var mı? Ayrıca şuan toplamda kaç token ve dolaşımda kaç token var biliyor musunuz? Coinmarketcap da vs henüz yayınlanmamış DIW

Ne yazık ki henüz coinmarketcap isteklerini karşılayamadığı için bir paylaşım yapılmadı. Token yakımı konusunda da bir bilgi verilmedi, çok büyük bir ihtimalle proje bu şekilde devam ederse illegal bir şekilde piyasaya sürülür tüm tokenler. Kısa zaman içerisinde ekip kendisine çeki düzen vermezse ne yazık ki çöp olmaktan bir adım öteye gidemeyecek bu proje.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
July 25, 2018, 05:32:39 PM

Ekip hızlı ve aktifdi ilk zamanlarda.İyi de reklam aldı iyi yatırım topladı ama piyasanın kötü olmasındanmıdır nedir fiyat istenmeyen seviyelere indi.Sağlam bir şekilde güven verseydi bu fiyatlara inmezdi ama ekibin acemiliği olsa gerek.İlerleyen süreçlerde toparlayacaktır tahminimce.Yoksa diw çöp olur gider.
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
July 25, 2018, 08:37:36 PM

Diw token kesinlikle paraya kiyip iyi bir borsada listelenmeliydi.  Simdi iyi bi  borsaya girse iyi olur fakat o prestiji kaybetti ve bircok insan 100 dolar paralari gorunce satmaya baslayacak eminim.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
July 25, 2018, 08:42:41 PM

Diw token kesinlikle paraya kiyip iyi bir borsada listelenmeliydi.  Simdi iyi bi  borsaya girse iyi olur fakat o prestiji kaybetti ve bircok insan 100 dolar paralari gorunce satmaya baslayacak eminim.

ben güzel fiyatlari görür görmez elimdekileri full dökecegim piyasaya... birazda benden alanlar beklesin:) cedex, diw, jinbi... son imzalarim fos cikti... diw'e 3 eth yatirim ek alim bile yapmistim... gidenle aglanmaz, giden gitmistir... önümüze bakacagiz...
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
July 25, 2018, 09:52:04 PM

Nedense sabit fiyatlı bounty dağıtımı yapan icolar tutmuyor bunlardan biri jinbi biri de diw. Adamların hesaplamalarına göre topladıklarından fazla para dağıttılar.

mecazherif
Newbie
*

Activity: 280
Merit: 0

View Profile
July 25, 2018, 10:18:21 PM

evet hocam garanti para olduğu için ico ya yatırım yapacaklar girmiyor hiç, çünkü adam yatırsa tutmasa, kendi parası gidecek
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
July 26, 2018, 04:33:36 PM

Nedense sabit fiyatlı bounty dağıtımı yapan icolar tutmuyor bunlardan biri jinbi biri de diw. Adamların hesaplamalarına göre topladıklarından fazla para dağıttılar.

Katılıyorum, daha önce benim de denk geldiğim bu tarz kampanyalar pek başarılı olamadı. Bunun temel sebebi sizinde bahsettiğiniz gibi dağıtım yapılan miktarın toplanan para miktarından fazla olması. Stake sisteminde dağıtım yapılacak sayının net olması nedeni ile bu gibi durumlarla karşılaşılmıyor. Jinbi kampanyasını da tercih etmememin ana sebeplerinden birisi DIW üzerinden elde ettiğim tecrübe oldu. Bu kadar kişinin katıldığı kampanyaya katılmak pek mantıklı olmaz bu dakikadan sonra, büyük ihtimalle sonu DIW gibi olacak.
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
July 26, 2018, 06:23:00 PM

Ne yazık ki henüz coinmarketcap isteklerini karşılayamadığı için bir paylaşım yapılmadı. Token yakımı konusunda da bir bilgi verilmedi, çok büyük bir ihtimalle proje bu şekilde devam ederse illegal bir şekilde piyasaya sürülür tüm tokenler. Kısa zaman içerisinde ekip kendisine çeki düzen vermezse ne yazık ki çöp olmaktan bir adım öteye gidemeyecek bu proje.

Teşekkür ediyorum yorumun için. Çok can sıkıcı bir durum gerçekten. Ekip neler yaşıyorsa bir boşluk içersindeler gibi geliyor bana. Ya da çok olumlu düşünmek istiyorum; boğa sezonu başladığı vakit iyi bir borsa ve iyi haberler duyurmayı planlıyor olaiblir mi? Lütfen olsun  Grin
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
July 27, 2018, 02:37:36 PM

Teşekkür ediyorum yorumun için. Çok can sıkıcı bir durum gerçekten. Ekip neler yaşıyorsa bir boşluk içersindeler gibi geliyor bana. Ya da çok olumlu düşünmek istiyorum; boğa sezonu başladığı vakit iyi bir borsa ve iyi haberler duyurmayı planlıyor olaiblir mi? Lütfen olsun  Grin

Rica ederim, elimden geldiğince herkesin mesajlarına önem vermeye çalışıyorum. Ekip maalesef ki para toplama aşamasında çok ciddi bir performans sergiledi ve sonrasında resmen durgunluk içerisine girdi. Beklenen para hedefine ulaşılmaması nedeni ile moral düşüklüğü mü yaşandı yoksa gelen para yeterli görüldü ve bu sebeple projeye daha fazla önem verilmedi mi bilemiyorum. Boğa sezonu içerisine girmeden iyi bir borsa üzerinde işlem görmesi şart ki ön hazırlık olarak borsalar içerisinde belirli bir hacim oluşumu sağlanabilsin.
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
July 27, 2018, 10:51:11 PM

Iyiki imzadan aylar once cikmisim.  Her zaman soyluyorum bir kampanyaya cok fazla kisi katilirsa cikin oradan.  Ayni tehlike jinbi icinde gecerli.  Gerci benim simdi ki imzamda oyle ama maalesef cikis yok.  Olsa kesin ayrilirdim.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
July 28, 2018, 12:39:56 PM

Iyiki imzadan aylar once cikmisim.  Her zaman soyluyorum bir kampanyaya cok fazla kisi katilirsa cikin oradan.  Ayni tehlike jinbi icinde gecerli.  Gerci benim simdi ki imzamda oyle ama maalesef cikis yok.  Olsa kesin ayrilirdim.

Bende imza kampanyasına 3 hafta, sosyal medya kampanyasına 1 aylık katıldığım için oldukça mutlu olan tarafta yer alıyorum. DIW sonrasında kaç farklı imza kampanyasına daha girdiğimi hatırlamıyorum, o kadar uzun sürmüş bir proje oldu DIW. Üstelik o zaman aralığında DIW'e kıyasla kat ve kat fazla kazandığım da bir diğer gerçek. O sebeple imza kampanyası tercih ederken dilediğim zaman çıkabileceğim bir kampanya olmasına özen gösteriyorum ki her hangi bir durumda geriye dönük olarak emeklerim boşa gitmiş olmasın.
esdbgrydn
Newbie
*

Activity: 86
Merit: 0

View Profile
July 28, 2018, 09:07:06 PM

önceden inceledim tekrar denk gelince yazmak istedim. güvenliği çok yüksek bir proje ve altyapısı da sağlam. ama ben ekibe çok çok güvenemedim. umarım o da benim düşüncemin aksine iyidir. proje app olarak da güzel olucak diye düşünüyorum
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 »  All
  Print  

Jump to: