Bitcoin Forum
May 10, 2024, 08:46:09 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 »  All
  Print  
Author Topic: DIW Token Projesi İnceleme  (Read 16863 times)
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
July 28, 2018, 11:04:26 PM

CoinEx'in oylamasına katılmayı düşünüyor mu ekip acaba? Bitwhite bile katıldı ve daha ilk günlerden baya bir oy topladılar. DIW'de rahat toplayabilir bence
Transactions must be included in a block to be properly completed. When you send a transaction, it is broadcast to miners. Miners can then optionally include it in their next blocks. Miners will be more inclined to include your transaction if it has a higher transaction fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715373969
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715373969
Reply with quote  #2

1715373969
Report to moderator
CryptoBey
Full Member

Activity: 448
Merit: 107

View Profile WWW
July 29, 2018, 07:31:36 AM

CoinEx'in oylamasına katılmayı düşünüyor mu ekip acaba? Bitwhite bile katıldı ve daha ilk günlerden baya bir oy topladılar. DIW'de rahat toplayabilir bence
Hiçbir oylamaya da katılmıyorlar mal gibi seyrediyorlar anlamıyorum.

Yolu bilmek ile yolda gitmek arasında büyük bir fark vardır. Morpheus
vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
July 29, 2018, 11:09:33 AM

Hiçbir oylamaya da katılmıyorlar mal gibi seyrediyorlar anlamıyorum.

Başlıklarını vs. güncellerlerdi bir şeyler yaparlardı artık onu da pek göremiyorum, Allah yardım etsin, herkes perişan.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
July 29, 2018, 12:33:21 PM

Düşündüklerini sanmıyorum, ne zaman bu konu hakkında Telegram üzerinden bir soru sorulsa hep aynı kişiler aynı cevaplar ile oyalıyor insanları. Yok proje daha tam anlamı ile bitmedi, yok o eksik yakın zamanda tamamlanacak da vs. vs. Büyük bir ihtimalle boğa dönemini bekleyip fiyat arttı denilecek veyaa proje çöp olup gidecek. Bounty kampanyasına katılan arkadaşların emeklerine yazık oldu, yatırım yapan arkadaşların ise paralarına yazık oldu. Bakalım kaç zaman daha bekletecek bizi bu DIW.
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
July 29, 2018, 01:12:03 PM

Düşündüklerini sanmıyorum, ne zaman bu konu hakkında Telegram üzerinden bir soru sorulsa hep aynı kişiler aynı cevaplar ile oyalıyor insanları. Yok proje daha tam anlamı ile bitmedi, yok o eksik yakın zamanda tamamlanacak da vs. vs. Büyük bir ihtimalle boğa dönemini bekleyip fiyat arttı denilecek veyaa proje çöp olup gidecek. Bounty kampanyasına katılan arkadaşların emeklerine yazık oldu, yatırım yapan arkadaşların ise paralarına yazık oldu. Bakalım kaç zaman daha bekletecek bizi bu DIW.

Evet, bende aynı şekilde düşünüyorum. Zaten sürekli olarak ürünü bahane edip, marketing'i geri plana atan tüm altcoinlerin sonu aynı olacak. DIW'de bu gamsızlığı ile uzun süre yaşamaz.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
July 30, 2018, 03:06:39 PM

Evet, bende aynı şekilde düşünüyorum. Zaten sürekli olarak ürünü bahane edip, marketing'i geri plana atan tüm altcoinlerin sonu aynı olacak. DIW'de bu gamsızlığı ile uzun süre yaşamaz.

Maalesef geçerli hiç bir sebep söyleyemiyorlar. Kalıplaşmış hazır cevaplar veriliyor sürekli, hatta hangi soruya nasıl cevap verileceğini ezberledim desem yalan olmaz. O kadar sıkıcı cevaplar veriliyor ki bu dakikadan sonra kimse bu projeye kolay kolay güvenmez ve borsalarda hacim kazanması da zor olur. Gerçekten ortada kaliteli bir ürün olması durumunda daha çok bekleyeceğimizi ve beklediğimize değmeyeceğini düşünüyorum. Umarım bizler yanılırız da proje adam akıllı bir değere ulaşabilir.
vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
July 30, 2018, 03:16:56 PM

Bir gün şu başlığa girdiğimde ekibin bizi yanılttığını ve inanılmaz bir şey yaptığını görebilecek miyim merak ediyorum.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
July 31, 2018, 02:36:36 PM

Bir gün şu başlığa girdiğimde ekibin bizi yanılttığını ve inanılmaz bir şey yaptığını görebilecek miyim merak ediyorum.

Kısa ve net cevap vermek gerekirse: HAYIR!
blogmanya
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

GR

View Profile WWW
July 31, 2018, 03:55:40 PM

Ico yatirimi yapan varsa,  o imzacilar mahfetti insanlari.  Uc kurusa satcaz diye birbirinin uzerine emir koya koya cekirdek parasina cevirdiler insanlarin yatirimini.  Airdrop fazla veren coinlere girilmez valla pic edip gidiyorlar.

BITMART CRYPTOCURRENCY EXCHANGE
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
July 31, 2018, 04:03:59 PM

Ico yatirimi yapan varsa,  o imzacilar mahfetti insanlari.  Uc kurusa satcaz diye birbirinin uzerine emir koya koya cekirdek parasina cevirdiler insanlarin yatirimini.  Airdrop fazla veren coinlere girilmez valla pic edip gidiyorlar.

Hırsızın hiç mi suçu yok?  Smiley

Sadece airdrop ya da bounty verilmesi ile bir token bitmez. Fiyatı düşebilir ama bu kadar da düşmez. Fiyatı o kadar düşük ki, bounty alanlar bile satmamış olabilirler.
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
July 31, 2018, 04:08:24 PM

faydalı bir paylaşım olmuş teşekkürler proje ile ilgilenen arkadaşlar için faydalı olacağı kesin benim takip etmediğim bir proje olmasına rağmen ben bile bu paylaşımdan bir çok şey öğrenmiş oldum...
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
July 31, 2018, 05:00:50 PM

İmzasında 3 hafta kalıp çıkmıştım, uzadı da uzadı.

Sonuç ise neredeyse ICO fiyatının 10'da birine bile ulaşamamamış bir token. Umarım bounty'nin tümüne katılan arkadaşlar emeklerinin karşılığını alabilirler. Gerçi bu gidişle biraz geç olacağa benziyor ama yapacak bir şey yok gibi.
BuyBitcoinTR
Member
**

Activity: 196
Merit: 29

W12 – Smart contract technology for business for b

View Profile
July 31, 2018, 06:54:48 PM

İmza dağıtımı oldukça uzadı, süreci takip etmediğiniz ortada. Çünkü ödüller dağıtılmadan önce ico fiyatının çok altında seyrediyordu. ico dan satın alan (yada ekip) ico fiyatının altına satıyorsa imzasına giren nedden çıkarırsa kardır diye bakacaktır doğal olarak.

Ekip yada ico katılımcısının inanmadığı token e sen neden inanasın?

tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
July 31, 2018, 07:18:43 PM

İmzasına girdik fiyat yerlerde sürünüyor.Icosuna yatırım yapmış gibi düşünüyorum.Para ile alsaydık bu fiyatlara satarmıydık.Hiç sanmıyorum.Şu an beklemek istemeyenler satıyor birileride ucuzdan toplayacak.Biz artık değerlenen günleri bekleyeceğiz.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
August 02, 2018, 02:38:52 PM

İmzasına girdik fiyat yerlerde sürünüyor.Icosuna yatırım yapmış gibi düşünüyorum.Para ile alsaydık bu fiyatlara satarmıydık.Hiç sanmıyorum.Şu an beklemek istemeyenler satıyor birileride ucuzdan toplayacak.Biz artık değerlenen günleri bekleyeceğiz.

Yatırım yapmadığım için kendi halimden memnunum fakat bounty için gösterdiğim emeğin bir karşılığının olmaması canımı sıkmıyor da değil. DIW şu an öyle bir durumda ki paraya ihtiyacı olan veya zararına da olsa tekrar Ethereum'a geçmek isteyen yatırımcılarının satışını yaptığı günleri görüyor. Bu durum aslında normal fakat anormal olan kısım ise alıcı olmaması. Yani alıcı ve hacim olmadığı için fiyat konusunda da bir değişme olmuyor ve istikrarlı bir şekilde değersiz kalmaya devam ediyor.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
August 02, 2018, 03:18:33 PM

Şu an alıcı olmaması sadece diw'e özel bir durum değil.Altcoinlere şu an giren yok.Neo bile 28 dolar olmuş.Alan yok ne yapacak zararına indire indire satacaklar.Nereye kadar bende bilmiyorum artık dayanabildiğimiz kadar dayanacağız.Paraya ihtiyaç olduğunda mecbur bozduracağız ihtiyacımız kadar.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
August 04, 2018, 07:59:52 AM

Şu an alıcı olmaması sadece diw'e özel bir durum değil.Altcoinlere şu an giren yok.Neo bile 28 dolar olmuş.Alan yok ne yapacak zararına indire indire satacaklar.Nereye kadar bende bilmiyorum artık dayanabildiğimiz kadar dayanacağız.Paraya ihtiyaç olduğunda mecbur bozduracağız ihtiyacımız kadar.

Katılıyorum, fakat ekip hiçbir emek sarf etmiyor ekstra bir hacim oluşturmak için. Ayrıca sorulara da sürekli net bir cevap verilmiyor hatta verilen cevapların tamamı aynı cevaplar. Yani proje ekibi de bir emek göstermedikçe piyasa durumu ne olursa olsun bir arpa boyu ilerlemek mümkün olmaz. Tabii ki marketing ekibi de çalışmadıkça fiyat bazlı bir artış görülmemesi de mümkündür.
The Management
Full Member

Merit: 102

View Profile
August 04, 2018, 08:45:15 AM

Yazık oldu açıkcası o kadar emeğe. Tamam kötü bir sezondayız ama en azından isim tanınsın diye reklam yapılabilirdi. Gidip de direk binance'a girelim demiyorum ama neden CoinEx'e vs oylamaya katılmıyor ekip? Gerçekten üzücü. Tam 3 ayımı harcamıştım ve en az 1000-2000 dolar almayı düşünüyordum (5-10 cent). Şimdi bu rakamlar çok uçuk kaldı.
CryptoBey
Full Member

Activity: 448
Merit: 107

View Profile WWW
August 04, 2018, 09:41:07 AM

tamam piyasa malum ama ekibin gayret göstermemesi, reklam yapmaması, Diw tokenı hacimsizliğe terketmesi kabul edilemez.
En azından milleti gaza getirip bi oylamaya falan girmeye çalışmaları lazım...

Yolu bilmek ile yolda gitmek arasında büyük bir fark vardır. Morpheus
Dontcry.
Full Member

Merit: 104

View Profile
August 04, 2018, 09:50:24 AM

yılan hikayesi ya bu tür uzun süren ve bounty poolu kücük olan projelere nedense hiç güvenemiyorum kendilerini hint kumaşı gibi göstermeye çalışıyorlar!
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 »  All
  Print  

Jump to: