Bitcoin Forum
June 22, 2024, 08:26:20 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Büyük meblağlarla Bitcoin yatırımı yapmak  (Read 9913 times)
campeck
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 251

View Profile
January 30, 2018, 02:17:22 PM

Büyük meblağ ile Bitcoin yatırımı yaparak büyük kazanç elde edebilirsin. Vergi olaylarına dikkat etmelisiniz. Bol kazanç dilerim. Arkadaşların kazancı herkesi mutlu eder.
cabbarhasan
Newbie
*

Activity: 238
Merit: 0

View Profile
January 30, 2018, 02:55:44 PM

Büyük paralarla daha büyük kazanabilirsin ama bunu kredicekerek borc alarak veya ihtiyacin oldugu bir para ile yapmak seni panige sokar ve yanlis hamle yapip daha com zarar edersin . Tum parayi tek yere yatirmak yerine birden cok yere bolmek daha mantikli
sgrcn36
Newbie
*

Activity: 252

View Profile
January 30, 2018, 05:18:46 PM

şu an için çok büyük paralarla bitcoine yatırım yapmak akıl işi değil  birazdaha beklemelisiniz
karaleke
Jr. Member
*

Merit: 3

View Profile WWW
January 30, 2018, 06:26:51 PM

Elbette ciddi paralar kazandırabilir ama büyük para büyük sorumluluk ister ve büyük araştırma gerektirir başka insanların tavsiyesi ile araştırmadan ciddi paralar ben yaptırmam. Buna benzer olarak bir tanıdığım kredi çekip 200bin lira çiftlik banka yaptırmayı düşünmüştü ki zor ikna ettik . Çiftlik banktan da tanıdığım kazanç sagliyanlar var ama buna güvenip bı anda ciddi para yatirilmaz .

Şu dönemde bitcoin ile ilgili devam eden kötü yönlü kampanyalar ve aynı zamanda şirketlerin bitcoin kullanmaya başlaması ciddi dalgalanmaya sebep oluyor ki ne zaman kendi haline gelecegini kestiremiyoruz.

█ CURAIZON █
We are Improving Healthcare, Reducing Costs, Saving Lives!
https://curatoken.curaizon.com
aleya yavuze
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile WWW
January 30, 2018, 06:57:57 PM

Konunun ilk açıldığı tarihe dikkat etmemiştim 100 bin tl ile 40 BTC alabilrisin yazılmış bir anda nasıl yani diye şaşırdım birden büyük bir düşüş oldu zannettim derken tarihin 2013 olduğunu gördüm  Grin

▀▀▀▀▄▀▀▀▀▀ ▀▀ ▀ ▄ ▀    GORECRUIT    ▀ ▄ ▀ ▀▀ ▀▀▀▀▀▄▀▀▀▀
▬▬   ARTIFICIAL INTELLIGENCE FOR HR BASED ON BLOCKCHAIN   ▬▬
Whitepaper   Telegram   [  Pre-Sale 》 24th October  ]   Facebook   Twitter
dammedonut
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
January 30, 2018, 09:03:22 PM

Şu ara bence mantıklı bir hamle olur. BTC belki ufak bir miktar daha düşebilir fakat 10 bin doların altına inmez. Şubat ayı içinde büyük bir sıçrama yapacağını düşünüyorum. Yalnız 100 bin tl varsa elinde en azından 25 bin lirasını ETH'ye yatır derim. Bir de alıp beklemek sıkıntı. Al sat yapmak daha iyi olur. Ayrıca yabancı borsalara girip orada diğer coinleri BTC üzerinden alıp satarak sermayeni daha kısa zaman içinde arttırabilirsin. Yanlış yolda yürümek doğru yolda beklemekten iyidir.

simonzenke55
Member
**

Activity: 182
Merit: 11

View Profile
January 30, 2018, 09:23:23 PM

Hocam yatırımla- kolay yoldan para kazanmak ayrı şeylerdir her zaman iddaa 2.kavrama örnek iken ev almak ise yatırıma örnektir örneğin. Burada ince çizgi bilmediğiniz bir konuya büyük meblağla para yatırmak 2.kavrama örnek olacaktır. Bu kısım için de verilebilecek en yegane tavsiye sizi üzmeyecek rakamlarla oynamak olacaktır.
intotherain
Hero Member

Activity: 840
Merit: 532

View Profile
January 30, 2018, 11:09:16 PM

Bitcoin piyasasında tüm parayla yatırım yapılmaz eldeki paranın 3'te 1'iyle yatırım yapılır kalan 3'te 1'inde düşüşlerde alttan kriptopara toplanır. Bu stratejiyle yatırım yapın, üzülmeyin.
tartibaya
Full Member

Activity: 630
Merit: 101

View Profile
January 31, 2018, 02:11:14 PM

3 de 1 miktarda hatta direkt yarısını btc olarak daimi olarak tutmak gerekebilir. Her daim altlardan toplamaya hazırlıklı olmak lazım. Ayrıca yatırım miktarınıda hiç bir platformda dile getirmemek lazım.
ubeyd.y
Newbie
*

Activity: 196

View Profile WWW
January 31, 2018, 06:50:36 PM

Kesinlikle eldeki paranin yarisindan fazlasiyla girmek hic bir zaman mantikli degildir. Bu bahsettim durum anapara icin daha sonra kazancin tamami olmasa bile %80e kadar yatirilabilir bitcoine. Kalan para da yani %20 de altcoin alimi icin bekletilmelidir. Btcni kendi cuzdaninda bekletmen daha mantikli bence.
sgrcn36
Newbie
*

View Profile
January 31, 2018, 11:49:01 PM

şimdiye kadar büyük  meblalarda bitkoine yatırım yapmayı riskli görüyordun bu tarihten sora tam yatırım yapma zamanı geldi diyorum.büyük miktarda yatırım yaparsanız büyük kazanırsınız.
pokerjet
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
February 01, 2018, 02:54:23 AM

Paranızın ne kadarını Bitcoine yatıracağınız konusu tamamen sizin kararınıza kalmıştır. Benim en çok önemsediğim konu Bitcoini kendi cüzdanınızda tutmanızdır. O kadar büyük para borsada kalmamalı.
a.hasat
Member
**

Merit: 10

View Profile
February 01, 2018, 12:47:33 PM

Parayı kendi cüzdanında tutman güvenli olur ama benim için parayı kredi çekerek veya borc alarak yaptığın zaman daha çok riskli olur ve kaybetme durumu artar
kartalgiunti
Member
**

Activity: 490
Merit: 13

BIB Exchange

View Profile
February 01, 2018, 02:59:25 PM

Gördünüz denk geldiniz mi bilmiyorum ama kayıtlara 'Bitcoin nedeniyle intihar' şeklinde geçmiş ilk ölüm vakası Güney Kore'de gerçekleşmiş bugünlerde.
20 yaşında çocuk Bitcoin fiyatlarındaki düşüş nedeniyle ümitsizliğe kapılmış ve intihar etmiş. Kaybetmeyi göze alamadığımız meblağları bu işe yatırmamalıyız...

███     WHITEPAPER  |    TELEGRAM    ███ █     BiB Exchange     █ ███     TWITTER     |   INSTAGRAM     ███
S e t   O f f   t h e   W e b 3   G e n e r a t i o n   N o w
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄   ►► Powered by BOUNTY DETECTIVE   ▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
ascakan
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 255

View Profile
February 01, 2018, 04:35:08 PM

Tüm para ile değil sermayenizin yarısı ile girin ve çeşitli coinlerden sepet oluşturun. Uzun vadeli seçeneği hayat geçirin ve para kazanın. Bitcoin neticede asla zarar ettirmez.

Neden yatırım tavsiyesi almamanız için size dünyadaki en geçerli sebeptir bu arkadaşın hortu... Soru 2013de sorulmuş cevap 2018 de veriliyor; Araştırma, dikkat, sebep, sonuç, kime ne dediğinin bile farkında değil 200k ile sisteme girecek kişiye akıl vermek istemiş ardından gelen her yorum bundan daha da kötü.

Quote aldığım kişiyi tenzih ediyorum ama yatırım tavsiyesi alanlar bir kaç bin kere daha düşünsün bence
emregungor
Full Member

Activity: 475
Merit: 127

View Profile
February 01, 2018, 05:35:46 PM

Günlük minimum 150Bin TL lik kademeli alım yapıyorum aynı gün elden çıkarıyorum günlük ortalama 5 bin en kötü gün 3bin bırakıyor. Allah bereket versin. 33100 ile bugünki ilk parçamı almış bulunuyorum.
clex_us
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
February 01, 2018, 06:44:37 PM

Günlük alım ve satım için 150.000 Türk Lirası gibi bir rakam oldukça iyi. Kar etmemen mümkün değil. Ama herkeste bu kadar para yok. Biz ufak bir para meblağı ile hodl yapacak coin arayışındayız.
grcnn
Member
**

Activity: 448
Merit: 11

View Profile
February 03, 2018, 08:06:40 AM

Büyük meblağlarda yatırım yapmak büyük risktir Ama eğer sabrederseniz büyük kazanırsınız bu işin ana bilgisi sabırdır Yeter ki paranız iki veya üç yıl etsin inanın paranızın kat ve kat fazlasını alırsınız

▬[  FXPay.IO  ]▬   
▌ A Decentralized Gateway to The World's Digital Ecosystem  ▌
▬▬  MAIN SALE STARTS 1st AUGUST▬▬ | Twitter  | Telegram  | ANN  | Medium  | LinkedIn  | Facebook| ▬▬
Zakkaya
Jr. Member
*

Merit: 3

View Profile WWW
February 03, 2018, 04:10:16 PM

Büyük meblağ eğer nakit paran ise veya arsa satarak gireceksen kazandırma ihtimali yüksek . %1lik kazanç bile yüksek meblağlar eder ama şu anda devam eden dalgalanmalar ve düşüş kısa vadede zarar sağlar . Parayı elinde tutabileceksen bu miktar uzun vadede büyük kâr sağlar
arctic circle
Member
**

Activity: 196
Merit: 10

View Profile
February 04, 2018, 11:34:17 AM

Evini ve arabasını satarak bitcoine yatırım yapan Hollandalı aile gibi örnekler ülkemizde var. Hepsi çok güzel paralar kazandılar. Büyük meblağlarla yatırım yapmak kısa vadede yatırımcıları zengin eder.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: