Bitcoin Forum
June 28, 2024, 12:54:32 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: 6 x 1080 ti MSI Gaming X - SATILDI.  (Read 808 times)
Cemlik
Member
**

Activity: 602
Merit: 32

View Profile
May 06, 2018, 10:43:02 PM

Valla bro biz senin gibi donanımhaber ölücülüğü öğrenmedik Wink sen ölücülüğü aşıp ordaki yeni taktikleri buraya taşımışsın helal.

Ayrıca ciddi anlamda işsizsin kardeş kusura bakmada. Her konuya süper fiyat yazıyosunda hiç 1000₺ harcayıp kart aldığını göremedik. Boş yapma bence varsa paran al madem iyi fiyatsa Smiley

Bak alıcılar teklif vermiş satıcı reddetmiş. Ben teklif vermedim ama bakmak ve görmek ile anlamak arasındaki farkı çözememişsin sevgili hamza.

Bence yorum yapma. Alacaksan fiyat iyiyse al. Yoksa önündeki 2gb kartlarınla mutlu ol.

Senin o satıcıyı gazlayıp özelden muhabbet kurup “bunlar böyle kardeş” diye lafa girip ucuza kapatma taktiğini burdakilerde yemez Smiley

Yiyen varsada sana helal olsun Smiley

Parası olan teklif verir,
Olmayan her konuya iyi fiyat der çekilir. Boşverin arkadaşlar Smiley

Merit hakkında tek bi mesajım oldu, ondada merit isteyene  vermem, banada vermeyin mesajıydı ama tabi görmek fiili bir etlem bir bakıma.

Yararlı konu açana 40yılda bir gelen 1 meriti veririm Smiley onunda nasıl geldiğini çözemedim ama olsun.

Biz senin gibi merit hastası olmadık. Nihayetinde faydalı tek konun yok. Bu rütbenide bu sistem öncesine borçlusun. Yat kalk ona şükret Smiley ve o küçük neşeli imza kampanyalarıyla dolu sevimli dünyanda mutlu ol Smiley

baya güldüm yorumuna daha 1000 lira harcayıp kart almadıgını görmedin demişsin ya ekillerden alıp cok güç tüketiyor diye sattıgın HD7990'ı ve turkiyedeki r9 295x2'lerin cogunu elimden gecmiştir.

benim rig kurup ilgilenicek kadar zamanım yok. işin borsa ve ico kısmı ile ugrasıyorum sizin gibi bedava malzeme kapıp 2 rig kurup fantazi yapıyımın derdinde hiç olmadı az cok piyasada bi adımız var ve bence sen kriptoguruTR ile beraber mezar tası işine başlayın baya basarılısınız  Grin

Ben o r serisini hiç kullanmadım Smiley yakar diye aldığım fiyata (ki senin aksine coin tavandayken aldığım fiyata sattım)

Hani senin şu 1 hafta bekletip hatundan izin alabilir ve para mevzusunu ayarlarsam diye beklettiğin r serisi Smiley

Bence hiç girme o mevzuya hacı abi (:

Sen böyle borsa falan diyince aklıma bi film karesi geliyo alıyo beni bi gülme (:
- kumarbaz adama yapılırmı sabri abi
+ulan 10$ la oynuyosun 20 tost yiyosun 10 paket sigara içiyosun (:

Bunu sana uyarlasak fena olmaz.

Ayrıca madenciliğe ayıracak vaktin yokta o rigleri kurup sıfır diye çakmaya çalıştığın onda anakartlar nerde kardeş?

Hani şu 850₺ olan ama 6 aydır 1250₺ den 1150ye düşüp satamadığın Smiley

Fırsatçılık yemiyormuş dimi Smiley

Ah be donanımhaber ölücüsü diye milleti yaftalayıp donanım haber profili atmak ne güzel bişeydir Smiley

Ustasın bulgar Smiley

O eskiler varya o eskiler senin için söylediklerini duysan inan hayret edersin (:

Bırak insanların sana karşı olan eski olman sebebinden gelen gram saygıları yerinde kalsın.

Batma daha fazla. Madenciliğe ayıracak vakit değil nakitin yok Wink

Bak ben naaptım ekillere çat attım 6bin. Tanımıyodum bile.
Sen? 1 karta 1000₺ ayıramayıp borsacılığa soyundun Smiley

Kardeş kime sorsan zaten 1000 rigi 1000eth si var (:

Sen hayatında benim kadar para görmüş olsan cidden o görmemişlikle ferrari alırdın (:

O yüzden bence paran kadar konuş. Yani sus lütfen Wink

Valla seni kriptodan önce tanıdım hatta bi çok kişiyide öyle. Ama inan şurada satıştan ters fikirlerde oldupumuz çoğu kişi bile senden fazla boş yapmamıştır Smiley

Madenciliğe ayıracak vakti yok ama malzemeleri takip edip kanka moduna geçip daha ucuza kapatmaya çalışacak vakit var Smiley ee nakit yok vakit var.

Valla kardeş ekillerede kriptoyada diğer teklif verenlerede helal olsun.

Paraları var herkes kendi gözünde ederini söylemiş. Sende almayacaksan bence bırak parası olanlar yarışsın Wink

...
bulgar_84
Sr. Member

Activity: 779
Merit: 253

View Profile
May 06, 2018, 11:41:59 PM

Valla bro biz senin gibi donanımhaber ölücülüğü öğrenmedik Wink sen ölücülüğü aşıp ordaki yeni taktikleri buraya taşımışsın helal.

Ayrıca ciddi anlamda işsizsin kardeş kusura bakmada. Her konuya süper fiyat yazıyosunda hiç 1000₺ harcayıp kart aldığını göremedik. Boş yapma bence varsa paran al madem iyi fiyatsa Smiley

Bak alıcılar teklif vermiş satıcı reddetmiş. Ben teklif vermedim ama bakmak ve görmek ile anlamak arasındaki farkı çözememişsin sevgili hamza.

Bence yorum yapma. Alacaksan fiyat iyiyse al. Yoksa önündeki 2gb kartlarınla mutlu ol.

Senin o satıcıyı gazlayıp özelden muhabbet kurup “bunlar böyle kardeş” diye lafa girip ucuza kapatma taktiğini burdakilerde yemez Smiley

Yiyen varsada sana helal olsun Smiley

Parası olan teklif verir,
Olmayan her konuya iyi fiyat der çekilir. Boşverin arkadaşlar Smiley

Merit hakkında tek bi mesajım oldu, ondada merit isteyene  vermem, banada vermeyin mesajıydı ama tabi görmek fiili bir etlem bir bakıma.

Yararlı konu açana 40yılda bir gelen 1 meriti veririm Smiley onunda nasıl geldiğini çözemedim ama olsun.

Biz senin gibi merit hastası olmadık. Nihayetinde faydalı tek konun yok. Bu rütbenide bu sistem öncesine borçlusun. Yat kalk ona şükret Smiley ve o küçük neşeli imza kampanyalarıyla dolu sevimli dünyanda mutlu ol Smiley

baya güldüm yorumuna daha 1000 lira harcayıp kart almadıgını görmedin demişsin ya ekillerden alıp cok güç tüketiyor diye sattıgın HD7990'ı ve turkiyedeki r9 295x2'lerin cogunu elimden gecmiştir.

benim rig kurup ilgilenicek kadar zamanım yok. işin borsa ve ico kısmı ile ugrasıyorum sizin gibi bedava malzeme kapıp 2 rig kurup fantazi yapıyımın derdinde hiç olmadı az cok piyasada bi adımız var ve bence sen kriptoguruTR ile beraber mezar tası işine başlayın baya basarılısınız  Grin

Ben o r serisini hiç kullanmadım Smiley yakar diye aldığım fiyata (ki senin aksine coin tavandayken aldığım fiyata sattım)

Hani senin şu 1 hafta bekletip hatundan izin alabilir ve para mevzusunu ayarlarsam diye beklettiğin r serisi Smiley

Bence hiç girme o mevzuya hacı abi (:

Sen böyle borsa falan diyince aklıma bi film karesi geliyo alıyo beni bi gülme (:
- kumarbaz adama yapılırmı sabri abi
+ulan 10$ la oynuyosun 20 tost yiyosun 10 paket sigara içiyosun (:

Bunu sana uyarlasak fena olmaz.

Ayrıca madenciliğe ayıracak vaktin yokta o rigleri kurup sıfır diye çakmaya çalıştığın onda anakartlar nerde kardeş?

Hani şu 850₺ olan ama 6 aydır 1250₺ den 1150ye düşüp satamadığın Smiley

Fırsatçılık yemiyormuş dimi Smiley

Ah be donanımhaber ölücüsü diye milleti yaftalayıp donanım haber profili atmak ne güzel bişeydir Smiley

Ustasın bulgar Smiley

O eskiler varya o eskiler senin için söylediklerini duysan inan hayret edersin (:

Bırak insanların sana karşı olan eski olman sebebinden gelen gram saygıları yerinde kalsın.

Batma daha fazla. Madenciliğe ayıracak vakit değil nakitin yok Wink

Bak ben naaptım ekillere çat attım 6bin. Tanımıyodum bile.
Sen? 1 karta 1000₺ ayıramayıp borsacılığa soyundun Smiley

Kardeş kime sorsan zaten 1000 rigi 1000eth si var (:

Sen hayatında benim kadar para görmüş olsan cidden o görmemişlikle ferrari alırdın (:

O yüzden bence paran kadar konuş. Yani sus lütfen Wink

Valla seni kriptodan önce tanıdım hatta bi çok kişiyide öyle. Ama inan şurada satıştan ters fikirlerde oldupumuz çoğu kişi bile senden fazla boş yapmamıştır Smiley

Madenciliğe ayıracak vakti yok ama malzemeleri takip edip kanka moduna geçip daha ucuza kapatmaya çalışacak vakit var Smiley ee nakit yok vakit var.

Valla kardeş ekillerede kriptoyada diğer teklif verenlerede helal olsun.

Paraları var herkes kendi gözünde ederini söylemiş. Sende almayacaksan bence bırak parası olanlar yarışsın Wink

Cemlik tam trolsünüz he  Grin  hayatında benim kadar para görsen demişsin ya. parası olan adam gider sıfır malzemesini alır rig kurar gelip burda 1500 veriyim , 2000 veriyim deyip mezarcılık yapmaz ve mezarcılarıda pofpoflamaz.

ben hiç bi zaman 1000ETH , 1000rig var bende demedim. ufak tefek alsat işleriyle ugrasan biriyim. kendime rig kurup , aman rig reset attı , aman rig kapandı , aman psu yandı , aman internet kesildi , riser bozuldu vs vs tür sorunlarla ugrasıcak tarzda bi adam olmadıgım için rig kurmuyorum sadece malzeme satısı yaparım , bilgim dahilinde yardımcı olabilirsem yardımcı olurum hepsi bu.

sevenimizde olucak arkamızdan konusanımızda olucak tabi. bu mining camiası fahise camiasından beterdir. 3 kusur malı uyguna ver senden iyisi yoktur. ama fiyat biraz yükselince senden kötüsü olmaz  Smiley

ben yıllardır cok gördüm senin gibileri. hiç yorma kendini bay zengin arkadas  Wink

Kafana takılan bişey olursa Ekiller kullanıcı isimli abimize sor beni iyi tanır 10'larca alısverişimiz olmustur.

ONDA denen anakart sıfır ve kutusunda. o anakarttan türkiyede sayılıdır. bilip bilmeden konusma.

su 850 lira olan anakartı 1250 liradan satmaya calıstıgım , sonra 1150 liraya düşürdüğüm karttan 8 tane sattım son 1 adet kaldı o yüzden fiyatı düşürdüm , alttaki linki incele fiyatı sonra konusalım diycem ama senin gibilere satılık malım yok benim.

https://tr.aliexpress.com/item/100-New-origina-B250-BTC-D8P-BTC-D8P-B250-BTC-Motherboard-LGA1151-DDR4-8PCI-E-Slots/32845557603.html?spm=a2g10.10010108.1000014.3.3083185fkFuqhf&traffic_analysisId=recommend_3035_null_null_null&scm=1007.13338.98426.000000000000000&pvid=2aa8896f-6f30-4c00-95c3-8303b2f63b17&tpp=1

ilan sahibi arkadas kusura bakma senden özürdiliyorum. ilanını baya kirlettik ama inan bu gibi troller cok sıktı artık.

'
WSPX.
║║
║║
[/b]
▬▬ ● W ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● S ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● P ● ▬▬▬▬▬▬ ● X ● ▬▬

'   WSPX         .
║║
║║
█[/b]   
WebSpaceX Technology Artificial Intelligence Solutions
ANN Thread ► Whitepaper ► Github ► Twitter ►  YouTube ► Reddit ► Medium

.SALE ..01 JAN 2019.
Farkimifarket
Newbie
*

Activity: 280
Merit: 0

View Profile
May 07, 2018, 06:37:50 PM

Forumdaki ölücüler gene gelip adamların konusunu mahvedip gitmişler,

ya ben bu kadar çingene insanlar görmedim, ne istiyorsunuz adamın ilanından

cemlik falan kesin at arabası ile dolaşıyordur mahallelerde
CyberKnight
Newbie
*

Activity: 7

View Profile
May 07, 2018, 10:58:58 PM

son durum nedir ? 1080 ti kartlara talibim.sadece kartların fiyatı nedir ?
Phillip-Flop (OP)
Newbie
*

Activity: 14

View Profile
May 08, 2018, 05:53:46 AM

Kartlarin fiyati, ederi, pazari ortada. Ucuza verecek degilim.
Kartlari mantikli bir fiyat uzerinden dusundugumuzde, diger ekipman zaten neredeyse bedavaya geliyor.

Bu sebeple rig icin tekliflerinizi iletin lutfen. Simdilik parca parca satmayi dusunmuyorum.

Tesekkurler.

Cemlik
Member
**

View Profile
May 08, 2018, 10:17:30 AM

Evet abi at arabasıyla dolaşıyoruz Smiley
Sende diğer multisimisin bulgarın (:

La olum ticaretin t sini bilmeden konuşup duruyosunuz Smiley

Bol keseden atıp tutuyosunuz Smiley

Varsa teklifiniz 10₺ bile olsa 5000₺ bile olsa yapın. Yoksa kapatın çenelerinizi alacak adamlar teklifleriyle konuşsun.

Niyetiniz yok kendi malınızı satmak için milletin ilanlarına salça oluyosunuz.

Daha aldığınızı gören yok.

Ömür boyu aldığı bi hd serisi gpu artık 67 yıl onu söyler.

Milletin ilanına multilerinizden havadan fiyatlar verip ortadan kaybolduğunuzu bilmeyen yok.

Daha çok rezil olmayın bence.

Milleti donanımhaber ölücüsü diye yaftalayıp o profili atanda sensin Smiley

Dediğim gibi teklifiniz neyse yapın. Yoksada çenenizi kapatın. Adam 1000₺ bile olsa teklif vermiş. Öbürü 2500 demiş. Satıcı satar satmaz ona kalmış.

Ama senin bu arkadaşlarla dost takılıp yancısı gibi mallarını ucuza kapatmaya çalıştığını herhalde forumda kime sorsan 30 mil öteden gösterir Smiley

Senin yüzünden burada malını gelen tekliflerin çok altında satanlar oldu.o yüzden bence başında halka varmış gibi melek pozlarına yatma Smiley

Multilerinle bi gorum açsan varya rekor kırarsın (:

Çakallıkta limit bak ona 1250₺ vereceğine ne alabiliyor arkadaşlar Smiley

AliExpress'te ne buldum, inanamazsın
http://s.aliexpress.com/E7J3AziE

...
bulgar_84
Sr. Member

View Profile
May 08, 2018, 02:08:21 PM

Varsa teklifiniz 10₺ bile olsa 5000₺ bile olsa yapın. Yoksa kapatın çenelerinizi alacak adamlar teklifleriyle konuşsun.

Milletin ilanına multilerinizden havadan fiyatlar verip ortadan kaybolduğunuzu bilmeyen yok.

Dediğim gibi teklifiniz neyse yapın. Yoksada çenenizi kapatın. Adam 1000₺ bile olsa teklif vermiş. Öbürü 2500 demiş. Satıcı satar satmaz ona kalmış.

Ama senin bu arkadaşlarla dost takılıp yancısı gibi mallarını ucuza kapatmaya çalıştığını herhalde forumda kime sorsan 30 mil öteden gösterir Smiley

Senin yüzünden burada malını gelen tekliflerin çok altında satanlar oldu.o yüzden bence başında halka varmış gibi melek pozlarına yatma Smiley

len sıgır benim sattıgım anakartla senin link attıgın anakart aynı degil bikere bunu bile idrak edememiş olman İQ seviyenide yerlerde oldugunu kanıtladı ve teklif ver diye kendini yırtmana gerek yok cünkü ihale usulu satıs yapılmıyor bu sitede. adam oraya fiyat yazmıs ve senin yaptıgının ölücülük oldugu %100 sabittir. bunun aksini iddia eden varsa gelsin tartısalım sorun yok

multi hesap kimlerde var bunu zamanla görücez senin gibiler cok gelip gecti bu forumdan ve donanım haberde

donanım ölücüsü diyorsun ya donanımda 2 gün tutmazlar senin gibi üslupsuz capulcuları. anında şuplatlar

hadi git simdi kumda oyna.  Grin

'
WSPX.
║║
║║
[/b]

'   WSPX         .
║║
║║
█[/b]   
ANN Thread ► Whitepaper ► Github ► Twitter ►  YouTube ► Reddit ► Medium

.SALE ..01 JAN 2019.
Phillip-Flop (OP)
Newbie
*

View Profile
May 10, 2018, 09:47:46 AM

Guncel.

Mantikli tekliflere acigim.

KriptoGuruTR
Member
**

Activity: 564
Merit: 19

View Profile
May 10, 2018, 09:59:14 AM

Şu kadar tantanadan sonra bile güncel diyorsan durum ciddi demek. Ben teklifimi 1600'e revize ediyorum Cheesy

İşin şakası bir yana 2700 TL bence ROI yapmış karta çok iyi teklifti. Ben olsam büyük ihtimal satardım.
connex
Newbie
*

Activity: 59

View Profile
May 11, 2018, 07:24:42 AM

Şu kadar tantanadan sonra bile güncel diyorsan durum ciddi demek. Ben teklifimi 1600'e revize ediyorum Cheesy

İşin şakası bir yana 2700 TL bence ROI yapmış karta çok iyi teklifti. Ben olsam büyük ihtimal satardım.

Amazon.de garantili 10 aydır mining yapılan 1080ti armora 3000tl teklif geldi. Bu arkadaşın kartı en kötü 3500TL civarına gider.
Phillip-Flop (OP)
Newbie
*

View Profile
May 15, 2018, 06:13:12 AM

Merhaba.

Satmam gerektiginden, fiyati fazlasiyla dusurdum.

Alici arkadaslarin mesajlarini bekliyorum.

Tesekkurler.

KriptoGuruTR
Member
**

View Profile
May 15, 2018, 06:38:27 AM

Kardeş ne yapacağına, kaça satacağına karar verdin mi? Bak iyiden iyiye ekonomik kriz geliyor, parası olan adam sayısı ciddi ciddi azalacak ve etraf GPU dolacak. Kriz çıktığında bu ülkede kripto para bozmak bile imkansız hale gelecek. Madencilik yapan kişi sayısı acayip azalacak. Oyuncu forumlarına mesaj atacaksın.

Yani benden sana tavsiye, 2700 TL veren arkadaşa sat. Tabi gerçekten alacaksa. Eğer almıyorsa 2000 TL teklifimdir.

İlk bıdı bıdı edene 20 USD değerinde 1 adet merit hediye. 2000 TL veremeyeceğimi söyleyene sevabı Cemlik arkadaşıma forward (plaza dili o ye) olmak üzere, 40 USD değerinde 2 merit hediye.

Dağılın da alıcı olanlar gerçekten alsın, saçma sapan fiyatlarla milletin kafasını karıştırmayın. Zaten isteyen istediğine satar...
MaDJeR
Newbie
*

Activity: 156

View Profile
May 15, 2018, 02:22:05 PM

Merhaba.

Tesekkurler.

Rig'in resmi görüntüsü vs. varsa koyabilir misiniz rica etsem
Phillip-Flop (OP)
Newbie
*

View Profile
May 15, 2018, 03:14:21 PM

Merhaba.

Tesekkurler.

Rig'in resmi görüntüsü vs. varsa koyabilir misiniz rica etsem

MaDJeR merhaba,

Ilk mesaja ekledim resim linklerini.

Tesekkurler.

supergokhan
Newbie
*

Activity: 7

View Profile
May 15, 2018, 04:01:52 PM

531 408 88 88 wsaptan yazar mısınız
ozel mesaj atılamıyor size.
fenomenyaa
Jr. Member
*

Activity: 127
Merit: 2

View Profile
May 15, 2018, 08:06:16 PM

Vgalar için yapmış olduğum adet başı 2700 teklif geçerlidir.
Cemlik
Member
**

View Profile
May 16, 2018, 09:12:44 PM

len sıgır benim sattıgım anakartla senin link attıgın anakart aynı degil bikere bunu bile idrak edememiş olman İQ seviyenide yerlerde oldugunu kanıtladı ve teklif ver diye kendini yırtmana gerek yok cünkü ihale usulu satıs yapılmıyor bu sitede. adam oraya fiyat yazmıs ve senin yaptıgının ölücülük oldugu %100 sabittir. bunun aksini iddia eden varsa gelsin tartısalım sorun yok

multi hesap kimlerde var bunu zamanla görücez senin gibiler cok gelip gecti bu forumdan ve donanım haberde

donanım ölücüsü diyorsun ya donanımda 2 gün tutmazlar senin gibi üslupsuz capulcuları. anında şuplatlar

Senin gibi cevap vereyim;
Ulan davar. Benim attığım linkle seninki aynı diyen var mı?
Ulan moron. O paraya ne alınıyor diye attım.
Ulan angut. Riserlarla beraber alınıyor gör o kör gözlerinle diye attım.

Ama sen beyin mağduru olduğundan bunu bile anlayamadın.
Senin beyin nöronları sıkıntılı. İki nöron 2ayda anca iletişim kurabiliyor. Buna biz gerizekalılık bile diyemiyoruz.. Smiley

Birader ben o foruma zaten girmemki Smiley ölücülüğü orada öğretirler senin gibilere.

Benim verdiğim fiyat seni germesin Smiley pazarlık diye bişey var. O fiyatını söyler birileride teklif sunar. O cücük beyninle bunu anlayamamışsan biz çok üzülürüz ama.

Valla gördük kümlerin multi kullandığını Smiley))))

Varsa benle aynı ipten girmiş bi adres daha paylaşsınlar Smiley

Hadi şimdi bilyelerini al parka git. Kumdan kale yapma. Zaten yapamıyosunda Smiley)))

...
Cemlik
Member
**

View Profile
May 16, 2018, 09:20:06 PM

Amazon garantili hiç mining yapılmamış yaşını doldurmamış 1080 i geçen hafta 1800e aldım.

Ölüsü 3500 ise buyrun alın. Alamadığınız kartlara hrm satışa hrm alışa engel oluyosunuz gazlayıp.

Yani ben zaten teklif vermicem halihazırda ama verilen fiyatları beğenmeyip gazlamayla ölüsü şu kadar eder diyenlerde buyursun o kadarı versin alsın arkadaşlar.

Bolca boş boş şu kadar edercileri görüyoruz ama o kadarı verip aldıklarını göremedik.

Çok gördük 3000₺ isteyip 2500teklife vermediğinde gidip 1500e verenleri.

O yüzden bahsettiğiniz fiyatlara almayacaksanız “şu kadar ederciler” kenara çekilsin. Alacaklar teklifini yapsın alanada satanada hayırlısı olsun.

Şu tantananızla adam o zaman satıp eth alsa yada btc alsa şu tekliften daha çok kazanmıştı zaten. Sizin kıskanç tavırlarınızdan herkes kaybediyor maalesef.

...
KriptoGuruTR
Member
**

View Profile
May 16, 2018, 10:05:34 PM

İnanın bana giren çıkan yok bu teklif mevzusunda. Gidiyorum sıfır kart alıyorum. Misal bugün hepsiburada amcadan 4.593,55 TL'ye Asus 1080ti aldım 6 taksit. Bedavadan Asus ROG Gladius fare verdi 180 TL sıfırı (100 TL havada karada eder).

Gençler boşuna uğraşıyorsunuz...
bulgar_84
Sr. Member

View Profile
May 16, 2018, 10:46:30 PM

Senin gibi cevap vereyim;
Ulan davar. Benim attığım linkle seninki aynı diyen var mı?
Ulan moron. O paraya ne alınıyor diye attım.
Ulan angut. Riserlarla beraber alınıyor gör o kör gözlerinle diye attım.

Ama sen beyin mağduru olduğundan bunu bile anlayamadın.
Senin beyin nöronları sıkıntılı. İki nöron 2ayda anca iletişim kurabiliyor. Buna biz gerizekalılık bile diyemiyoruz.. Smiley

Birader ben o foruma zaten girmemki Smiley ölücülüğü orada öğretirler senin gibilere.

Benim verdiğim fiyat seni germesin Smiley pazarlık diye bişey var. O fiyatını söyler birileride teklif sunar. O cücük beyninle bunu anlayamamışsan biz çok üzülürüz ama.

Valla gördük kümlerin multi kullandığını Smiley))))

Varsa benle aynı ipten girmiş bi adres daha paylaşsınlar Smiley

Hadi şimdi bilyelerini al parka git. Kumdan kale yapma. Zaten yapamıyosunda Smiley)))

forumun 2 trolü var biri sen biride kriptoguruTR  takılın kafanıza göre. ama sunu unutma kimse malını bedavaya vericek kadar salak degil. beyin neronlarından bahsetmişsin ama bi İQ testi yaptır bencesen.

verdigin fiyatlar beni germiyo arada size takılıp egleniyorum. bu sayede diğer forum kullanıcılarıda üslup ve karakterinizi görmüş oluyor Smiley

forum kullanıcı arkadasların dikkatini cektimi bilmem ama kriptoguruTR ile birbirinizi cok koruyorsunuz ve nedense ikinizde multi hesaptan baya bahsediyorsunuz Smiley

'
WSPX.
║║
║║
[/b]

'   WSPX         .
║║
║║
█[/b]