Bitcoin Forum
June 17, 2024, 04:17:20 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Chp'in cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce oldu.  (Read 617 times)
salinizm (OP)
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 252

View Profile
May 04, 2018, 09:15:41 AM

Selam arkadaşlar, Chp bugün cumhurbaşkanı adayını açıkladı. Muharrem İnce cumhurunbaşı olmak için Recep Tayyip Erdoğan'ın rakibi olacak. Bu kararı nasıl buluyosunuz ? Sizce kazanabilir mi ? Bence şansı yüksek.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
JINBI

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
[
T H E   G O L D E N   I C O
.
────────     WHITEPAPER     ────────
]
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
skcdaking
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 5

View Profile
May 04, 2018, 09:38:17 AM

Şahsen benim kalbimden geçen adaydı. Gerek konuşmaları olsun gerek vurguladığı noktalar olsun çok başarılı bulduğum bir siyasetçi. Kemal Kılıçdaroğlu'nu da ayrıca kutluyorum. Gereksiz ego yapıp aday olmadığı için. Chp den bu işe en çok yakışan isim zaten Muharrem İnce'ydi. İnşallah istediğimiz sonuca ulaşacağız bu sefer. Hayırlısı diyelim şimdilik.
dumrul88
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

View Profile
May 04, 2018, 09:42:56 AM

Bu konuyu CHP'li bir arkadaşa ilettiğim zaman yüzünü buruşturdu. Sebebini sorduğumda ise bu adam kendi partisinde bile genel başkan olmak için Kılıçdaroğlunun karşısına 2 kez çıktı toplamda da 6 7 kez ( sayıdan tam emin değilim duyduğum böyle araştırmadim. ) genel başkanlık için seçime girdi ve kaybetti parti ve özellikle tabanı tarafından ciddi prestij kaybı yasamisken kendi tabanını geçtim sağ ve muhafazakar kesimden nasıl oy çekecek demişti. Ve bana bu konuşma çok mantıklı geldi.
virtue44
Jr. Member
*

Activity: 84
Merit: 7

Community Manager at Bitsurf.eu

View Profile WWW
May 04, 2018, 10:02:12 AM

Hayırlısı, ne diyelim. Undecided
karl.bomonti
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 2

View Profile WWW
May 04, 2018, 10:18:10 AM

Chpden cikabilecek en iyi isim bence muharrem ince. Fakat tayyip karsisinda sansi var mi bilemiyorum.
ramsay snow
Full Member

Activity: 630
Merit: 103

View Profile
May 04, 2018, 10:39:56 AM

bence çıkarabilecekleri en iyi isimlerden biriydi. birkaç gün önce yılmaz hocanın aday olabileceği konuşuluyordu ve aslında o da iyi bir isimdi fakat şu an chpde aktif olarak sesini çıkaran ve gerçek muhalefet yapan çok az isimden birisi muharrem ince

ingiltere
Legendary
*

Activity: 3024
Merit: 1510

View Profile
May 04, 2018, 11:10:14 AM

Çıkarılabilecek en mantıklı adayı çıkardılar. Rakibini göz önüne aldığımızda daha naif seçenekler düşünülemiyordu. En son ekmel faciasından sonra riskli bir seçim yapamazlardı. Kılıçdaroğlu başarılı bir iş yaptı. İkinci tura hangi adayların kalacağını merak ediyorum.
muteahhit
Member
**

Activity: 364
Merit: 20

View Profile
May 04, 2018, 11:45:44 AM

Kilicdarogluna hakkini vermek lazim bu sefer dogru secim yapmis durumda bence. Sonuc tayyip lehine olacaktir muhakkak ama yinede muharrem ince dogru secim.
bjksk
Newbie
*

Merit: 0

View Profile
May 04, 2018, 01:41:29 PM

Memlekete hayırlı olsun ama şahsen ben o makamda çok düşünemiyorum
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
May 04, 2018, 01:55:37 PM

guzel secım meral e vercektım sımdı chp ye vercem adam gıbı adam bırını cıkarttılar.begenmeyen chp lıler kesınlıle chp degıllerdır. ayrıca o bıra sısesını paylasan aktroller hepınız gotune gırsın o sıse. adam en azından durust.  akepelıler gıbı arabıstanlarda vıagradan erkek otelınde gebermıyorlar. yada calıpta calmadık demıyorlar ya da kımı turbanlılar gıbı dısarda allahcı ıcerde orospu gbı dsavranmıyorlar..
sız ınsanlara akepelı olmayanlara teorıst demeye devam edın bu sefer 2.tura bıle zor kalacaklar mk.
ciftcısı sekercısı  unıversıtelısı taseronu  akıllı genclerı  bu sefer akepeye oy vermeyecektır

Limanlar,fabrikalar kısaca her şey satılmış....yaptıkları yol ve köprülerden geçiş ücreti ortada duruyor....İstanbul'a imar konusunda ihanet ettik vb derken...hala daha yönetecek kim var diyorlar 16 senedır akepe yonettı de bunlar oldu ac mıllet ac sıkeyım koprusnuzu yolunu
fabrıka acacaksın - acık olanları kapatmayacaksın kı ulke duzelsın ...

İstanbul-Yalova arasındaki köprüden karşıya geçip dönmek toplam 3-4 km...verdiğin ücret 200 TL.... ama köprü yapılmış diye övünen asgari ücretli kardeşim var...yahu aylığınla 8 defa geçebiliyorsun  Grin
hero_coin
Member
**

Activity: 322
Merit: 16

View Profile
May 04, 2018, 02:02:38 PM

Özellikle Kılıçdaroğlunun girmeyeceğim diyip sözünde durmasi halkın gözünde iyi oldu. Ayrıca Muharrem İnceyi çok fazla tanımış olmasam da Tayyip karşısında ciddi bir rakip olduğunu ben sanmiyorum. Şu an için gelebilecek en fazla oyu %25 olarak goruyorum ve üstü geldiği zaman herkes gibi bende bu oylar hdp den mi geldi derim
hassangunduz
Newbie
*

Activity: 140

View Profile
May 04, 2018, 02:31:52 PM

Sandık hırsızlarına karşı Yalova Adliyesinde oy torbalarinin üstünde yatan, yalova belediye seçimlerinin yenilenmesine sebep olan ve kazanan kişinin adıdır
Muharrem İNCE . . .
coobx
Newbie
*

View Profile
May 04, 2018, 05:30:04 PM

Kemal bey in yaptigi demokrasiye yakisir bir davranis fakat uzucu olani millet vekili de olamayacak.
bjksk
Newbie
*

View Profile
May 04, 2018, 06:06:17 PM

Yillar once olsa guzel konusan adamlar iktidar olurdu, artik onyargilari kirmak cok zor
outjsd
Newbie
*

Activity: 27
Merit: 1

View Profile
May 04, 2018, 06:20:26 PM
Merited by ingiltere (1)

ne zaman adını duysam aklıma yalova'da oyları yeniden saydırarak hakkı olanı söke söke aldığı gelir.
kararlı, zeki ve çok hırslı bir adam. en önemlisi de gerçek anlamda bir vatanseverdir.
ayrıca şimdiye kadar iktidarın karşısına çıkmış en hazır cevap -ki bu cevapları zeka doludur- en hitabeti kuvvetli adaydır. liderlik vasfına sahiptir.
oy alamaz diyenler kendisini iyi tanımıyor olmalı. seçim meydanlarında görülecektir ki, kendisi düşmanlık gütmeden, kucaklayıcı bir şekilde iyiyi ve olumluyu vaad ederek ilerleyecektir.
17men
Member
**

Activity: 314
Merit: 19

View Profile
May 04, 2018, 06:26:22 PM

Kendisi gerçekten iyi bir rakip olacaktır Erdoğan'a. Umarım kazanır. Tek korkum Meral Akşener'den daha düşük alması. Ama ben chp tabanının Meral Akşener'e oy kaptırmayacağını düşünüyorum. İkinci turda ise kafa kafaya bir İnce-Erdoğan kapışması izleyeceğiz. Akşener'e oy veren kısım  ikinci turda Erdoğan yerine İnce'ye oy verirse seçimin galibi kendisi olur. Bakalım, yaşayıp göreceğiz.

buy me a beer with ETH : 0x71b959c89ca613cce3d7b3270149d919143c1dff
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
May 04, 2018, 07:06:27 PM

bu adam bir sey bilmiyor 3-5 oy alır işte
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
May 04, 2018, 07:37:04 PM

Ben skandal bir karar bekliyordum geçmişteki tecrübelerime dayanarak. Neyseki korktuğum olmadı.
İlk turda Akşener'i geçerse bir şansı olabilir ama ben 2. tura Akşener ve Erdoğan'ın kalacağını düşünüyorum.

gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
May 04, 2018, 07:41:06 PM

bu adam bir sey bilmiyor 3-5 oy alır işte
ahahahah senınde kahale alıncak bırı olmadıgını ogrendık . herkes prompter dan konusurken bu adam kafasından konusuyor.ve tayyıpı meydanlarda paylasacak 2 kısı var meydanlarda bırı ince dıgerı aksener.
Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1750
Merit: 311

View Profile
May 04, 2018, 08:52:11 PM

Hayırlı olsun adaylığı. Umarım ülke için de hayırlı olur bu adaylık. Çok hırslı ve azimli biri kendisi. Başarılı bir adam iyi bir rakip olacak diğer adaylara.
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: