Bitcoin Forum
June 17, 2024, 10:27:54 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Ether in hızlı yükselişi devam eder mi??  (Read 572 times)
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
May 07, 2018, 07:05:50 AM

saatlik değil haftalık, aylık bakın şu grafiklere. pat diye aya gitmeyecek. 800'lerden yeni yeni hafif geri çekilme yapıyor. 350'den başlattılar iki katından fazlasına getirdiler 2x yaptılar. kar satışları iyice de artabilir veya hafif satışlar yine yavaş yavaş yukarı.

Taratoor
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 251

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
May 07, 2018, 07:06:41 AM

şuanki değeri 757$ civarlarında ether yıl sonuna kadar büyük bir artış gösterir diye düşünüyorum umarım öylede olur.

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄       ▄█▄         
                                  █████     █████         
                         ▄██▄      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▄█▄     ▀██▀                             
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
                 ▀█▀                                     
           ▄                       ▄█▄       ▄█▄         
          ▀█▀            ▄██▄     █████     █████         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▀█▀                                     
            ▄                       ▄█▄      ▄█▄         
           ▀█▀             ▄██▄    █████    █████         
     ██             ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀      ▀█▀         
              ▄     ▀█▀                                   
             ▀█▀                          ▄█▄             
        ██               ▄█▄    ▄██▄     █████           
                   ▄     ▀█▀    ▀██▀      ▀█▀             
                  ▀█▀                                     
             ██                    ▄██▄                   
                     ▄      ▄█▄    ▀██▀                   
                    ▀█▀     ▀█▀                           

▄█    ▄█  ▄█         ▄█████▄    ▀█▄      ▄█▀
██    ██  ██▄▄▄▄▄   ██▀   ▀██     ▀█▄  ▄█▀
██    ██  ██▀▀▀▀██  ██▀▀▀▀▀▀▀       ████   
██    ██  ██    ██  ██▄    ▄█     ▄██▀▀██▄   
▀██████▀  ▀██████▀  ▀███████▀   ▄██▀    ▀██▄
Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
May 07, 2018, 07:14:43 AM

Önümüz e bi SEC muhabbeti var onu sağ salim geçerse yükseliş gelir diye tahmin ediyorum. Diğer bütün işaretler yükseleceğinden yana ama tabi ki belli olmuyor. Mayıs ayı içerisinde güzel bir yükseliş gelirse insanların güveni biraz daha artıp yükselişe başlayabilir.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
May 07, 2018, 12:34:38 PM

Hızlı ya da yavaş yükselmesi mühim değil bence. En nihayetinde boğa piyasasına geçtiğimizde, 1400 USD'lik tarihi zirvesini yeniden test edecek ve hatta ikiye katlayacak potansiyele sahip. Kısa vadeli düşünmeyin.
1000 USD olsun da hemen satayım diye bakmayın. Elinizdekileri arttırmaya odaklanın. Borç parayla girenler, ödeme günü geldiğinde zararına satmak zorunda kalıyorlar. Gün gelecek 5X bile yapmış olacak. İşte o zaman da sabırla elinde tutanlar kazanacak.
Marginatus
Member
**

Activity: 152
Merit: 11

View Profile
May 07, 2018, 01:00:17 PM

eski seviyelerine geleceği beklentisi içinde herkes, btc ile orantılı oynuyor zaten eth, yakında 1000 i gececektir diye düşünğyorum
HighLine
Member
**

Activity: 380
Merit: 20

View Profile
May 07, 2018, 01:20:23 PM

Şu an için mayıs sonuna kadar benim kendi anlizlerime göre 930 doları geçebilmesi pek mümkün gözükmüyor.Redditin ceosu gibi felan hayaller kurarak 15 bin dolar felan bekleyenler,daha çok beklerler.Herkes 5k dolar felan yazıp çiziyor..Şu an ki konjonktür de öyle bir dünya yok...
NYGMA_35
Full Member

Activity: 286
Merit: 100

View Profile
May 07, 2018, 01:46:17 PM

Ethereum kendi rekorunu geçerek 2000 doları görür ama bu kısa süreliğine olur. Sonra Ether yıl sonu en düşük fiyat 1000 dolar civarı olur. 
vezirrr
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
May 07, 2018, 01:55:57 PM

Not: Edemedi  Grin SEC'de bugün ethereumun menkul kıymet olup olmadığı tartışılacaktı sanırım, bundan dolayı pozisyon alındı ve bekleniyor diye biliyorum. Yoksa halihazırda açıklama yapılmış olabilir bile. Ethereum menkul kıymet olarak kabul edilirse %100 bir dump gelecektir ama nereye kadar bilemem. herhangi bir düzenleme v.s. olmaz ise yada olumlu sonuç çıkarsa pump bekleniyor. Ki pump beklemek de saçma yani eğer bir pump olursa dikkatli olun anlık pump tır o elinize verebilirler kısa vadede. Uzun vadede sıkıntı olmaz tabii.

henrybek3
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
May 07, 2018, 02:47:20 PM

Ethereum kendi rekorunu geçerek 2000 doları görür ama bu kısa süreliğine olur. Sonra Ether yıl sonu en düşük fiyat 1000 dolar civarı olur. 

Ben de 2.000$ için bir beklentiye girmiştim ama 2 gündeki bu keskin düşüş bana farklı düşünmem gerektiğini gösterdi. Çok fazla dolar bazlı düşünmeden satoshi cinsinden pozisyon almak daha iyi olur.
Night Trader A
Member
**

Activity: 406
Merit: 10

View Profile WWW
May 07, 2018, 03:36:42 PM

Ethereum ve xrp yi bu gece takip etmek lazım. Aşağı yada yukarı sert hareket yapabilir. Benim beklenti yukarı ( yanlış olabilir. )

luppecuppe
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

View Profile
May 07, 2018, 03:57:24 PM

Belli bir haber ya da olay beklentiniz varsa son iki gün de incelendiğinde bir kırılma olabilir. Ama ethereum yine toparlar diye düşünüyorum, düşüş de artış da kalıcı değil neticede
asnafisna
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
May 07, 2018, 04:17:18 PM

sizinki yine iyi 400 küsür dolardan ether sattım. kripto konu ise sabır etmesini bazı şartlarda bileceksin. bana ders oldu biraz. 800 dolarda bozdursaydın ve 900 olsaydı yine aynı duyguyu yaşardın çok üzerinde durma.
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
May 07, 2018, 04:22:40 PM

bence yükseliş devam eder mi etmez mi bilmiyorum, ama ihtiyacınız olan parayla yatırım girmenizi pek  tavsiye etmem çünkü böyle lazım olduğu zaman çıkmaya çalışıyorsunuz çıkma çıkmama noktasında net karar verilemiyor.
ksteve96
Full Member

Activity: 624
Merit: 125

alcedoplatform.com

View Profile WWW
May 07, 2018, 10:24:27 PM

Bana göre de kripto paralar ihtiyaç halinde her fiyattan satılabilir. Bunun bir üst sınırı yok malesef, öyle düşünürsek sonsuza dek satmamamız gerekir. Ethereum yükselmeye devam eder fakat her zaman hızlı bir yükseliş beklemek doğru değil hatta mümkün değil.

𝗔𝗟𝗖𝗘𝗗𝗢  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Making Cryptocurrencies Accessible For Everyone!         Made in
██████████████████████████████████████████       GERMANY
     𝗔𝗡𝗡     𝗪𝗵𝗶𝘁𝗲𝗽𝗮𝗽𝗲𝗿     𝗙𝗮𝗰𝗲𝗯𝗼𝗼𝗸     𝗧𝘄𝗶𝘁𝘁𝗲𝗿     𝗠𝗲𝗱𝗶𝘂𝗺     𝗕𝗼𝘂𝗻𝘁𝘆     𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺              🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪
buttons252
Full Member

Activity: 406
Merit: 104

View Profile
May 07, 2018, 11:13:46 PM

Bana kalırsa devam edecek gibi duruyor, global forumda da yerel forumda da bir çok insan ETH den yükseliş bekliyor, bakalım ether bu yükselişleri devam ettirebilecek mi, bence ether kendine yakışanı yapar ve bu yükselişi gerçekleştirir diye düşünüyorum
ucelik
Newbie
*

Activity: 39
Merit: 0

View Profile
May 08, 2018, 12:02:59 AM

Valla madenciliğe ilk basladıgım sıralar etherin fiyatı 140-160$ falandı zorlukda düşüktü o zaman ayda 10-12 tane çıkarıyordum sonra 400$ olunca hepsini satmıştım 5-6 ay sonra 1400 dolarlara falan gelmişti.  Grin

Böyle durumlarda ulan parsayı kacırdım fak fuk demek yerine bu forumda 1-2$ para ettiği dönemlerde günde 15-20 tane çıkaran Ethereum kazan fosil madencileri düşünüyorum  Grin onlarda 5-10 dolar ettiğinde sevinip ellerindekileri satmışlar.
MorpheWQ nun dediği gibi kazancını cebine cekip kendini maddi olarak sıkıntıya sokmadıgın sürece bence problem olmaz şuan 1990 lardaki internetin yeni yeni piyasaya düştüğü zamanlardaki gibiyiz zaten hersey halen cok yeni ve yeni fırsatlar sürekli gelecek. Fırsatları kaçırdım diye pişmanlık duyup kendini kasmanın bir anlamı yok. Kar cebe yakışır

Cok guzel bir yaklasim.. kripto piyasasinda firsatlar bitmez
tryingup
Jr. Member
*

Activity: 59

View Profile WWW
May 08, 2018, 06:00:03 AM

ether düştü, yatırımcılar karlarını geri çekmeye karar verdi.
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
May 08, 2018, 07:32:32 AM

Kar ettiyseniz sıkıntı yok ama ben aldığım coinlerden tamamen çıkmıyorum en az %10nunu satmıyorum belki sattığım yer ath değildir diye , zamanında çok dilim yandı 2x yaptım diye sattığım zcl 50x yaptı...
phoneiX
Jr. Member
*

Activity: 392
Merit: 4

View Profile WWW
May 08, 2018, 07:38:44 AM

Şuanda biraz durgunlaştı.Ama birkaç ay sonra ETH hızlı yükseliş yapacağını düşünüyorum.Bu sürede aynı seviyelerde gel git yapacaktır.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
complexity7
Member
**

Activity: 252

View Profile
May 08, 2018, 10:59:07 AM

bence 360 dolardan 830 doları gördü büyük bir düzelme geleceğini düşünüyorum ve bitcoin yükselmeden eth yükseleceği pek düşünülemez piyasalar şimdi kararsızlık aşamasında bakalım görelim ne olacak

Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: