Bitcoin Forum
May 29, 2024, 03:21:10 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Ether in hızlı yükselişi devam eder mi??  (Read 564 times)
tokrat
Member
**

Activity: 172
Merit: 15

View Profile
May 08, 2018, 11:15:35 AM

bence eder ama önemli olan istikrarlı ilerlemesi. her fırladığının ardından bir düşüş yaşanıyor. önemli olan max. kaçı göreceğini tahmin edip elden çıkarmak. dibi gördüğünde tekrar zulalamak

nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
May 08, 2018, 11:38:21 AM

Sec toplantısı Ethereum'un hızını kesti. Bitcoin kardeş izin verirse ve piyasaya biraz olumlu hava gelirse kaldığu yerden devam edebilir.

kellendil
Hero Member

Activity: 630
Merit: 503

View Profile
May 08, 2018, 12:11:11 PM

bu aralar biraz düşüş yaşansa da bunun spekülasyonlara bağlı olduğunu düşünüyorum. kısa sürede 1000 doları tekrar geçmesi için önünde bir engel yok.
Night Trader A
Member
**

Activity: 406
Merit: 10

View Profile WWW
May 08, 2018, 12:41:43 PM

Bitcoinde geri çekilme sürerse düşüş de aynı oranda sürer. Sonrasında çıkışın devam etmesi muhtemel.

kukoc
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
May 08, 2018, 01:19:31 PM

bu ara istikrarı sağlaması en önemli öncelik kısa sürede 1000 bandını görmesini olası bulmuyorum ethereum grafiğine bakıldığında hızlı yükselişlerden sonra bir toparlanma eğilimi görürsünüz. umarım o toparlanma olmaz.
Sobe038
Full Member

Activity: 252
Merit: 103

View Profile
May 08, 2018, 01:26:02 PM

vala etherin önünü kese bilicek birşey görmüyorum şuan ben ama tabiki düşüşü de olucak önemli olan ne zaman düşüceğini ne zaman yükseliceğini tahmin edip zamanında hareket edebilmek borsanın kuralı heryerde aynıdır parayı takip et Cheesy açık ve net ether uzun vadede kimseye zarar getirmez
z38630610
Legendary
*

Activity: 1050
Merit: 1000

View Profile
May 08, 2018, 02:01:37 PM

Ara ara duraklar ufak bir geriye dönüşolur ama bundan sonra Ethereum yükseliş sinyalini zaten verdi. Ben çok rahat yaz aylarında $2000 göreceğini düşünüyorum.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
.JINBI..

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
.
...T H E   G O L D E N   I C O...
.────────     WHITEPAPER     ────────.
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
kubra68
Member
**

Activity: 336

View Profile
May 10, 2018, 05:22:28 AM

eth hizli yükseliş oldugu gibi hızlı düşüşü de oluyor btc paralel artan coinlerden bir tanesidir ve btc den sonra en istikrarlı coin bence eth tır.

rafsa
Member
**

Activity: 252

View Profile
May 10, 2018, 05:35:06 AM

ether öyle fazla bir yükseliş sergileyecek gibi degil zaten buna btc de izin vermez hızlı yükselmesine. geldiği seviyeden biraz daha yukarı çıkar fazlada çıkmaz diye düşünüyorum.
HSYNTKN
Member
**

Merit: 17

View Profile
May 10, 2018, 06:51:13 AM

Dursun ya niye satacaksin ki. Paraya ihtiyacın varsa sat gitsin ama Etherium candır. İnsanları yarı yolda bırakmaz;-). Daha Etherium  yükselmeye yeni başlayacak gibi. Bir köşede eth olması lazım.her zaman .

xxxgr
Member
**

Metahash

View Profile
May 10, 2018, 07:43:56 AM

düşüşte aşırı değer kaybetmişti ve buralardan sekmesi normaldi. Ben son alımımda 65% civarı kazandım ve yakında 1000usd üzerini bekliyorum

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
May 10, 2018, 08:25:24 AM

Sec toplantısı Ethereum'un hızını kesti. Bitcoin kardeş izin verirse ve piyasaya biraz olumlu hava gelirse kaldığu yerden devam edebilir.

O haber yalanmış hocam sec takviminde 7 mayıs ile alakalı bir toplantı yoktu fiyatı düşürüp alttan topladılar malı artık yükseliş zamanı geliyor
etzecet
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 4

W12.io ▬ Blockchain protocol

View Profile
May 10, 2018, 08:50:25 AM

Yükseliş kalıcı bir durum değil belli bir seviyede illa ki düzeltme görecektir. Başlığı açan arkadaş ihtiyaçtan dolayı bozdurmak zorunda kalmış, daha da çıkmış bunun tam tersi de olabilirdi. Yatırıdığınız miktarın üzerinde bozup kar elde ediyorsanız gerisine bakmayın.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol
Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING
[https://tokensale.w12.io/]
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
May 10, 2018, 09:16:43 AM

Ether için çok fazla tavsiye var bence yakında 1k uzerıne atacak , sec haberi yalan çıkmış o şekilde fiyatı düşürerek alım yaptılar ve yakınza zıplamasını izleyeceğiz.
heidikim
Full Member

Activity: 602
Merit: 100

View Profile
May 10, 2018, 09:04:12 PM

Bir yere kadar yükseliş yakalar ama neticede bir yerde düzeltme yaşayacak bu seviyenin tespiti içinde özellikle son 2 ayın grafiği incelenebilir. Ben 1.5k seviyelerini gördükten sonra ciddi bir düzeltme göreceğini düşünüyorum.
nazymzhu
Jr. Member
*

Activity: 248
Merit: 1

View Profile
May 10, 2018, 09:06:24 PM

Devam ederdi ama şu sec görüşmesi fudu sıkıntı çıkardı yalan haberler fudladılar coini artık zor belki temmuzdan sonra devam edebilir
zdrovie
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
May 10, 2018, 09:12:21 PM

FUD üstüne fud geliyor bi rahat bırakmıyorlar ki amk rahat raht yükselse bizlerde artık keyfimize baksak.ayrıca yükselişin devam edeceğini düşünüyorum ama aynı hızda gitmez tabi zaten çok hızlı yükselirse çokta hızlı düşüyor istikrarlı olsunda yavaş yükselmesinede razıyım ben.haziranda artık 1000 dolar üzerine çıkar diye düşünüyorum yılsonuna kadarda 3000 doları göreceğiz galiba

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
coinpool_de
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 250

View Profile
May 10, 2018, 09:25:53 PM

Oluyor böyle şeyler. Hiçbir şeyin garantisi yok, bir anda acil ihtiyaçlar çıkabiliyor ve mecburen nakite dönmek gerekiyor. Herkesin ara sıra yaptığı şeyler. Canınızı sıkmayın. Ether de umarım yükselir, piyasa tuhaf bir sürüncemenin içinde bu aralar.
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
May 10, 2018, 09:49:44 PM

Hiç bir zaman sonsuz bir döngüde yükseliş olmayacaktır, eninde sonunda yüksel geri azal olacaktır, sonuç olarak dizde bu voinleri sonsuza kadar saklamayacaksınız, ihtiyacınız varken kullanmayacak iseniz ne anlamı var düşünsenize karnınız aç ama olsun cüzdanımda 1000000 eth var. Treji komik dedikleri şey bu olsa gerek.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1140

View Profile
May 10, 2018, 09:50:06 PM

bence buralarda silkeliyorlar "ah keşke satsaydım vah alttan alırdım" dedirtip ufak çıkışlarda toplayacaklar sonra hızlanarak artışa geçecek, bu defa da "kaçtı artık" dedirtecekler. ethereum artacak orası kesin bana göre zaten ethereum artmayacaksa ötekiler nasıl artsın? 2-3k'lar yakındır belki daha fazlası ama 1 ay içinde ama 3 ay içinde. satoshi olarak da bir ath gelebilir btc de destek verirse yeme de yanında yat  Wink

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  

Jump to: