Bitcoin Forum
June 15, 2024, 12:29:43 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO] ⭐️⭐️⭐️ROMAD - YENİ NESİL ANTI-VIRUS! ÇALIŞAN ÜRÜN!⭐️⭐️⭐️  (Read 141 times)
salavat111 (OP)
Member
**

Activity: 392
Merit: 19

View Profile
May 04, 2018, 10:33:18 AM

Romad antivirüsü denemek için sadece test@romad.io adresine bir başvuru yollayın!

salavat111 (OP)
Member
**

View Profile
May 07, 2018, 07:38:15 AM

Blockchain teknolojisi

Blockchain teknolojisinin kullanımı, kullanıcı ve antivirüs yazılımı arasındaki ilişkide şeffaflık ve açıklık getirmektedir.

Genellikle, kullanıcı cihazında virüsün nerede bulunduğunu bilmez, bu da önkoşul olan ve saldırının nasıl yansıtıldığını bilmiyor, olayla ilgili tüm detaylı bilgiler antivirüs programının veritabanında yer alıyor ve aslında gizlidir. Bu nedenle, antivirüs yazılımının kendileri için bir "iş" yaratacak şekilde virüs oluşturdukları şüpheler hep doğar.

Bizim durumumuzda ise, tüm süreçler blockchaine yazılacaktır. Saldırı engellendikten sonra, virüs hakkında dosya oluşturuluyor, dosya hash içerir, virüsün türünü, saldırı cihaza ne zaman olduğunu  içeren bir kayıt oluşturulur. Bu bilgi blockchainde depolanır, halka açıktır ve herhangi bir uzman tarafından herhangi bir zamanda kontrol edilip analiz edilebilir.
salavat111 (OP)
Member
**

View Profile
May 13, 2018, 07:46:06 PM

ROMAD, B2B sektöründe ve pazarda kendini gösterip etkinliğini kanıtladı ve ayrıca bir dizi prestijli ödül aldı.

Security Shark Tank® Cupertino in 2016 Ödül kazananı
Shark Tank® San Francisco 2017 Ödül kazananı

“Endpoint detection and response market global forecast to 2021” alanında Markets&Markets ajansın yaptığı araşatırmaların sonucunda Key innovator.
 (US9372989B2) ABD ve (EP 2 767 923 A3) AB patent ile desteklenmiş Lisans ve geliştirme ekibinin telif hakkı koruması. 
salavat111 (OP)
Member
**

View Profile
May 16, 2018, 08:41:28 AM

Devrim yaratan antivirüs Romad şimdi Çin'de!
Asya pazarına girmek kolay bir iş değildir.
Çin'deki yüksek teknoloji IT projelerinin ve start-up'ların büyük rekabeti hiçbir sınır tanımıyor.
Fakat, endüstri liderleri arasında onurlu bir yer almayı başardık!
Şu andan itibaren ROMAD Endpoint Defense'ın Çin'in büyük pazarındaki en iyi şirketlerin listesine dahil olduğunu duyurmaktan gurur duyuyoruz!
Çin Uluslararası Teknoloji Transfer Merkezi'nin müdür yardımcısı hanımefendi Xan Xiumei liderliğinde, bağımsız bir anti-virüs laboratuvarı olan SKD Labs, tarafımızdan geliştirilen ROMAD Endpoint Defense antivirüs sistemini test etmeye başladı.
SKD Labs yönetim direktörü olan Jesse Song ve şirketimizin temsilcileri arasındaki bir çalışma toplantısında işbirliği konusunda karar verildi.

Şimdi ilerde birçok yeni hedefler ve toplantıdan var, siber güvenliğin geleceği ROMAD'ın elinde olduğu için mutluyuz!
salavat111 (OP)
Member
**

View Profile
May 21, 2018, 12:42:39 PM

ROMAD ekibi, dünyaya benzersiz projemiz ROMAD Endpoint Defense hakkında bilgi vermeye devam ediyor! Yeni durağımız - SHENZHEN !!! Unutmayın, 27 Mayıs'ta ROMAD Defense tokeninin pre-sales satışını başlatıyoruz! ”ROMAD'ın bir parçası ol! ✅ Daha fazla bilgi - https://romad.io/!
salavat111 (OP)
Member
**

View Profile
May 30, 2018, 08:29:18 AM

WATCH OUT! ️🆘FedEx Corp TNT Express departmanı ciddi virüs saldırısına uğradı! Romada katılıp güvenliğinizi sağlayın.
Masseter
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
May 30, 2018, 09:17:51 AM

Sağlam büyük bir ekipsiniz başarılarınızın devamını diliyorum isminizin biyolojik RNA VİRÜSLERİNDEN esinlenmesi bence çok güzel gerçekten kendinizi ispatlamışsınız inşallah daha da büyürsünüz gerçek bir hacim kaplarsınız
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3164
Merit: 1517

View Profile WWW
May 30, 2018, 11:38:41 AM
Last edit: May 30, 2018, 12:43:47 PM by mhanbostanci

Demo için başvurdum.
Bakalım nasıl bir şey çıkacak karşıma merak ediyorum.
Hele birde Linux versiyonu varsa ve postfix mail server ile entegre edebilirsem kesin yatırım yaparım.
Bu piyasada ciddi potansiyel görüyorum. Yatırım yapılabilir bence

Edit 1:
mail geldi lisans ile birlikte. kurulumu yaptım. Bu sadece malware detection yapacağı varsayılan bir ürün.
bir avast, f-secure gibi ürünlerin yanından geçemez. Bir menüsü arama sistemi bile yok.

kurdum. bekle download yapıyorum reboot edicem dedi bekledim. Download bitti ortada şu ekrandan başka birşey yok.

hiç bir şey anlamadım.
salavat111 (OP)
Member
**

View Profile
June 01, 2018, 06:46:16 PM

Demo için başvurdum.
Bakalım nasıl bir şey çıkacak karşıma merak ediyorum.
Hele birde Linux versiyonu varsa ve postfix mail server ile entegre edebilirsem kesin yatırım yaparım.
Bu piyasada ciddi potansiyel görüyorum. Yatırım yapılabilir bence

Edit 1:
mail geldi lisans ile birlikte. kurulumu yaptım. Bu sadece malware detection yapacağı varsayılan bir ürün.
bir avast, f-secure gibi ürünlerin yanından geçemez. Bir menüsü arama sistemi bile yok.

kurdum. bekle download yapıyorum reboot edicem dedi bekledim. Download bitti ortada şu ekrandan başka birşey yok.

hiç bir şey anlamadım.

Sizin durumunuzu ilettim, cevap gelince acıklayacağım
tursucutembelvampir
Member
**

Activity: 196
Merit: 10

View Profile
June 01, 2018, 07:06:17 PM

Devrim yaratan antivirüs Romad şimdi Çin'de!
Asya pazarına girmek kolay bir iş değildir.
Çin'deki yüksek teknoloji IT projelerinin ve start-up'ların büyük rekabeti hiçbir sınır tanımıyor.
Fakat, endüstri liderleri arasında onurlu bir yer almayı başardık!
Şu andan itibaren ROMAD Endpoint Defense'ın Çin'in büyük pazarındaki en iyi şirketlerin listesine dahil olduğunu duyurmaktan gurur duyuyoruz!
Çin Uluslararası Teknoloji Transfer Merkezi'nin müdür yardımcısı hanımefendi Xan Xiumei liderliğinde, bağımsız bir anti-virüs laboratuvarı olan SKD Labs, tarafımızdan geliştirilen ROMAD Endpoint Defense antivirüs sistemini test etmeye başladı.
SKD Labs yönetim direktörü olan Jesse Song ve şirketimizin temsilcileri arasındaki bir çalışma toplantısında işbirliği konusunda karar verildi.

Şimdi ilerde birçok yeni hedefler ve toplantıdan var, siber güvenliğin geleceği ROMAD'ın elinde olduğu için mutluyuz!

yalnız fotoğraftaki dayılar tam biz osmanlı torunuyuz diye takılan akşam evde leğende mandalina soyarken diriliş ertuğrul izleyen dayılara benziyorlar Cheesy bir tanede numunelik kadın koymuşlar, türkiyeden beterler
salavat111 (OP)
Member
**

View Profile
June 26, 2018, 10:50:00 AM

Shenzhen, eylemi tercih eden insanlar ve hiç uykuya dalmayan bir metropol. Yeni fırsatların her saniye ortaya çıktığı bir şehir.

16 Haziran'da, ROMAD, V Club Grand'daki resmi kulüp partisi Szenzhen'un bir parçası oldu. Tek bir yerde çok iddialı ve tutkulu insanlarla tanışmak, devrimci projeleri duymak ve elbette kendi ICO'yu tanıtmak inanılmazdı.

Projemiz dünyanın önde gelen borsa devi OKEx tarafından kabul edildi. Daha fazla insanın teknolojimizle ilgilenmesinden gurur duyuyoruz.

Eşsiz bir teknoloji yaratmak icin ROMAD - uzun ve karmaşık bir analizdir, ancak sonuç buna değer. Projemizin sizin için yeni fırsatlar yaratacağına ve asla hayal kırıklığına uğrayamayacağına söz veriyoruz. Hazırsanız bize katılın!
salavat111 (OP)
Member
**

View Profile
July 06, 2018, 05:50:09 AM

Tesla, eski çalışanı elektrikli araç sistemlerine korsanlık ettiği ve gizli bilgileri üçüncü şahıslara aktardığı icin mahkemeye verdi. Davaya göre, şirketin üretim sistemlerin fotoğraflarını ve videolarını içeriyordu.
Tesla, çalışanın görevi kötüye kullanmasının sonucu olarak "önemli hasar" yaşadığını ifade etti. Şirketinizin içindeki insanlara güvenseniz bile verilerinizi korumak çok zordur. ROMAD kullanarak bir güvenlik garantisi alın.
salavat111 (OP)
Member
**

View Profile
July 29, 2018, 04:35:41 PM

Projemizin sadece en iyi danışmanları!
Vladimir Nikitin yeni ROMAD topluluğuna katıldı
Hukuk, finansal, pazarlama, perakende ve bilişim sektörlerinde on yıldan fazla deneyime sahip profesyonel danışmanlık. Kripto para ve ICO danışmanı. Blockchain teknolojisinin aktif bir destekçisi olmak, seçilmiş ICO'ya danışmanlık sağlamak. Kripto topluluğunun ağında 30.000'den fazla üyesi var.
Vladimir gibi profesyonellerle inanılmaz bir deneyim ve işbirliğimizin sonuçlarını beklemekteyiz!
Pages: [1]
  Print  

Jump to: