Bitcoin Forum
May 06, 2024, 09:50:57 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Geleceğini çok parlak gördüğünüz tanınmayan kripto para var mı?  (Read 666 times)
scholes83
Newbie
*

Activity: 195
Merit: 0

View Profile
August 07, 2018, 03:45:53 AM

Crypterium.

https://crypterium.com/
1715032257
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715032257
Reply with quote  #2

1715032257
Report to moderator
1715032257
Hero Member
*

Ignore
1715032257
Reply with quote  #2

1715032257
Report to moderator
There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, which will follow the rules of the network no matter what miners do. Even if every miner decided to create 1000 bitcoins per block, full nodes would stick to the rules and reject those blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715032257
Hero Member
*

Ignore
1715032257
Reply with quote  #2

1715032257
Report to moderator
atarliromantik38
Newbie
*

Activity: 266

View Profile
August 07, 2018, 07:12:20 AM

Sirin Labs tavsiye ederim  yeterince tanınıyor, peşinde oldukları işler büyük fakat maddi olarak henüz değer kazanamamış bir proje.

Mesajımı neden tekrar yazdınız? Alıntı yapmaya çalışırken hata yaptığınızı sanmıştım fakat durum öyle görünmüyor. Başkalarının mesajlarını çalarak para kazanmaya mı çalışıyorsunuz?

Çok tanınmayan değil de değer bulamayan diyelim.
1. Sirin Labs
2. Footballcoin

Sirin Labs yeterince tanınıyor, peşinde oldukları işler büyük fakat maddi olarak henüz değer kazanamamış bir proje. Footballcoin 2 yıldır beklediğimiz, geçtiğimiz hafta aldığı update ile önümüzdeki sezon popülerleşebilecek bir oyun.

benim bildiğim mesajın aynısını kopyalamak ban sebebi,  globalde bir çok insanı böyle banlıyorlar
seymen
Newbie
*

Activity: 112

View Profile WWW
August 07, 2018, 08:37:34 PM

IATO ben çok parlak görüyorum ilerde yatırım yapanlar kazançlı olabilir ama tabiki şans hiç bişeyin garantisi yok ama ben takip ediyorum...
sagul
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
August 07, 2018, 09:00:07 PM

Holo ve silent notary hakkında olumlu düşüncelerim var. Ancak Bitcoin yükseldiğinde büyük bir yükseliş olacaktır.

BankDex.io  / Decentralized Exchange
ceterissss
Jr. Member
*

Activity: 33
Merit: 4

View Profile
August 08, 2018, 07:33:24 AM

Zil , Nano , Hot in geleceği olduğunu düşünüyorum parasal anlamda.Özellikle Nano dolaşımdaki tutar ile üretim adetleri aynı.iyi bir atak olma ihtimali yüksek. ytd
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
August 08, 2018, 02:04:50 PM

Bu çok tehlikeli bir başlık. İnanın hepsini okumadım ama herkes aldığı coin'in bir gün yükseleceğine inanır bunun doğrusunu bulmak imkansıza yakın.
pumawolf
Sr. Member

Activity: 968
Merit: 250

View Profile
August 08, 2018, 03:07:17 PM

Bu son düşüşten önce vardı . Fakat o kadar kötü düşürdülerki piyasayı hiç birine inancım kalmadı .
xzone
Legendary
*

Activity: 2576
Merit: 1482

View Profile
August 08, 2018, 07:11:43 PM

Bu son düşüşten önce vardı . Fakat o kadar kötü düşürdülerki piyasayı hiç birine inancım kalmadı .

Aslında aksine şimdi al ve unut zamanı. Tabi bunu yapmak için kaybetmeyi riske edebileceğiniz bir para olması gerekiyor. Nasıl olsa bir gün ciddi bir yükseliş göreceğiz, bu yükseliş kısa sürede olursa siz de keyfinize bakarsınız Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
davutsaki
Newbie
*

Activity: 15

View Profile
August 11, 2018, 08:22:46 AM

2018 3. çeyrek bize içi boş projelerin yavaş yavaş yok olacağını gösterdi. Artık hali hazırda fiziki olarak bir konuya çözüm getiren çalışan ürünler iş yapacak. Ben yatırımı diğer bir kaç küçük miktar koin hariç Holo ve Hydrogen e yatırdım. Umuyorum ki istediğim gibi olur  Smiley
Betfair
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 260

View Profile
August 12, 2018, 06:46:05 PM

Aslında aksine şimdi al ve unut zamanı. Tabi bunu yapmak için kaybetmeyi riske edebileceğiniz bir para olması gerekiyor. Nasıl olsa bir gün ciddi bir yükseliş göreceğiz, bu yükseliş kısa sürede olursa siz de keyfinize bakarsınız Smiley
2 ay öncede al unut diyordum aynı senin gibi Smiley 2 ayda daha da yerin dibine girdi hepsi.bu aydan sonra artacağı garanti değilki tekrardan 5x düşebilir.
67semih
Jr. Member
*

Activity: 630
Merit: 1

View Profile WWW
August 12, 2018, 07:23:28 PM

Taninmayan parlak gelecekli bir kripto para olacagini sanmiyorum. Cunku bu piyasada reklam yoksa bir projenin buyuk bir patlama olmasi gercekten cok zor. Cunku ne kadar guzel bir is yapsanizda iyi bir takipci kitleniz ve reklaminiz yoksa isiniz cok zor. Bu konuyu goz ardi etmeyin bence.
koin_34
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
August 14, 2018, 08:52:42 PM

valla hocam şu aşağı yönlü piyasada ben büyük coinlerin bile geleceğini parlak görümüyorum kaldı ki ufak koinler zaten bitti
CLS63
Legendary
*

Activity: 1736
Merit: 1634

View Profile
August 14, 2018, 11:35:42 PM

tüm coinler ortaklaşa hareket ediyor bence. kimsenin teknolojiyi taktığını düşünmüyorum artık. herkes vur kaç derdinde. kriptoparalara inancım bitti benim.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
aniden
Member
**

Activity: 231
Merit: 10

View Profile
August 14, 2018, 11:40:02 PM

bence de hocam artık iyice çingene pazarına çevirdiler işi, teknoloji kimsenin umrunda değil artık
FingerPrintCoin
Newbie
*

Activity: 52

View Profile WWW
August 15, 2018, 03:09:40 AM

bence de hocam artık iyice çingene pazarına çevirdiler işi, teknoloji kimsenin umrunda değil artık
Merhaba.
FingerPrint / FGP
Teknoloji ile harmanladığımız bir projemiz Var. Ve yakında reklam kampanyaları başlatılacak Tüm dillere çevrilecek global çapta bir proje.
Sitesisini ziyaret edip beyaz Kağıdı Okumanızı Tavsiye ederim. Şimdiden Teşekkürler.

enginsev
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 4

View Profile
August 15, 2018, 04:07:35 AM

Venox takım oldukça oturmuş proje hergün ilerlior ve takım ekonomik sıkıntıya rağmen ellerindeki coini satma yoluna gitmedi.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
August 15, 2018, 06:10:52 AM

Piyasa resmen çöktü gelecek mi bıraktılar imansızlar.  Cheesy Hep bana hep bana olmaz ki doymadılar paraya ne yapacaklar bu kadar parayı hiç anlam veremiyorum. Piyasanın halinden ayrı olarak halen arıyorsan araştırman için bir tane vereyim Matrix AI (MAN) projesini araştır hatta ben sana son hafta yazılmış incelemesini vereyim ama matrix bundan daha fazlası kısaca fikir edinmiş olursun. Neden tavsiye ediyorum diye sorarsın ekip çok sağlam en başta istersen ekibi araştırmakla başla.

https://medium.com/@sertac_t/matrix-in-eos-gibi-di%C4%9Fer-rakip-kriptoparalar-dan-fark%C4%B1-nedir-6a32a63fe782
Bulletoken
Jr. Member
*

Activity: 64
Merit: 2

Arn..

View Profile
August 15, 2018, 11:36:46 AM

nitrous coin var . masternode coini 2 aylık bir proje ..ico ile satılmış bir proje değil .. projeyi geliştirerek projeye değer katmaya çalışıyorlar .. 5-6 türk yatırımcılarıda var .. bir grup insan masternode online da hazıne kovalıyor .. rewardleri ıyı olan ,dumplanyan projelerını harfıyen uygulayan, %60-70 locked olan yeni coinlere yatırım yapıyoruz .. durgun sezonda oralardan kıymetlı seyler cıkarılabılınır .. nitroyu ben tutuyorum .. ekibi tecrubeli , ilgili açık sözlu , fikir alış verısıne acık .. arabalarla ilgili e ticaret siteleriyle ortaklık kuruyolar nitrousla alış verış yapılmasına ımkan saglamak ıcın .. bir kaç anlaşma yaptılar şimdiden..cyripto bridge ten ya da coin exchange ten satın aınabılıyor .. masternode kurulumu ıcın 10k coin lazım yaklaşık malıyetı 0.1 btc şu an .. ben hemen hemen rewardlerle yatırımımı ıkıye katladım btc olarak bakınca .. başlık açıp daha detaylı anlatmaya çalışıcam ..kolay gelsın

AERON...
Cryptorianx
Full Member

Activity: 411
Merit: 134

View Profile WWW
August 15, 2018, 01:21:50 PM
Last edit: January 05, 2019, 01:10:29 PM by Cryptorianx

Hydrogen Platform    0,00259$

Holochain   0,000582$

Matrix AI Network    0,21703$

Tomochain   0,20656$

1 yıl sonra tekrar dönüp bakıcam bu projelerin fiyatlarına, dolar bazında ne kadar değişmiş diye.
gemisudayuzer
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
August 17, 2018, 07:42:49 AM

Ben şuan neonun çok iyi para bırakcağını düşünüyorum hazır fiyatı düşükken gasla birlikte on numara bir para bırakacaktır almak istiyorum ama elimde yok şuan malesef
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: