Bitcoin Forum
May 30, 2024, 05:59:48 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Reddit Bitcoinle Ödemeyi Geri Getiriyor, Ethereum ve Litecoin Sırada  (Read 235 times)
Eron
Sr. Member

Activity: 735
Merit: 251

View Profile
May 07, 2018, 11:44:33 PM

Reddit Bitcoin değer kaybetmeye başladığında, yangına körükle gidip, Bitcoini ödeme seçenekleri arasından kaldırmıştı. Bitcoin yeniden piyasada güven tazelemişken tekrardan Bitcoinle ödemeyi geri getireceklerini açıklamışlar.
pancupan1903
Jr. Member
*

Activity: 364
Merit: 5

View Profile WWW
May 08, 2018, 12:59:06 AM

bitcoinle ödemeyi kaldırdıklarında bitcoinin fiyatının çok hızlı değiştiği için böyle bir karar aldıklarını düşünmüştüm ama yanılmışım . habere bakılırsa teknik sebeplerden böyle bir karar almışlar . yine de reddit in tekrar bitcoinle ödeme alması güzel bir gelişme  .

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
ntok
Newbie
*

Activity: 77
Merit: 0

View Profile WWW
May 08, 2018, 02:32:14 AM

Çok sevindirici bir haber Reddit'i de yeni kullanmaya başladım. Bitcoin için kullanıyorum onu da bitcoin kabul etmeye başlaması da sevindirdi beni
gameoverland
Member
**

Activity: 70
Merit: 10

View Profile
May 08, 2018, 06:59:53 AM

Reddit yönetimi yanlış karardan dönsün bitcoin ile ödeme kanallarının gelişmesi lazım
cryptetim
Member
**

Activity: 62

View Profile WWW
May 08, 2018, 03:59:39 PM

ethereum ve litecoin eklenmeli, bitcoinin ardından
a.hasat
Member
**

Activity: 252

View Profile
May 08, 2018, 05:04:36 PM

Bu durumun açıklamasının teknik bir sorundan dolayı olduğu için seklinde belirtmiş olmaları BTC ile ilgili bir sorun olmadığını gösteriyor ki beklediğim cevapda bu idi. Ayrıca bu cevabı çok önce söyleseler diğer insan için de daha güzel olurdu.
loveistanbul
Member
**

Activity: 392

View Profile
May 08, 2018, 05:29:29 PM

Kripto piyasasını düşüren etkenlerden ve sebeplerden olan Redditin  kripto para ödemeyi durdurması ve nisan ayı ile birlikte kripto piyasasının yükselmeye başlaması ile birlikte yasakların ortadan kalkması , gene oyun peşinde birileri.
pikiditor
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
May 08, 2018, 06:51:03 PM

reddite üye olmadım türkçe hastagler var mı emin değilim ama genelde yabancı dil bilenlerin kullandığı portal-forum sitesi gibi yer. hazır bitcoin yeniden kabul ediliyor iken aktif kullananlar ödesin geçsin. kredi kartı ile hiç uğraşmadan.
matrixturk
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
May 08, 2018, 07:38:52 PM

Reddit akıllıca iş yapmış düşerken ödemeyi kaldırmış şimdi çıkış dönemi tekrar ödeme alamaya başlamış. Fırsatı kaçırmak istemiyor. Demek ki yükseliş dönemine girdik ve bu süreç devam edecek. Wink
kulmagu
Member
**

Activity: 308

View Profile
May 08, 2018, 08:07:25 PM

Geleceğin para birimi olan bitcoinden kaçış yok, bitcoinin kullanım alanları her geçen gün genişliyor. Reddit daha önce btc ile ödemeleri kabul etmeme kararı almıştı ama şimdi kabul etmek zorunda kaldı çünkü btc her herden talep var artık
beklenmeyenmisafir
Member
**

Activity: 210

View Profile
May 08, 2018, 09:01:53 PM

reddit bu açıklamayla kendini tekrar affettirdi, bana kalırsa bitcoin ile ödeme almayı yasaklamaları zaten başlı başına birer saçmalıktı, bu yanlıştan dönmeleri kendi anlarına sevindirici
Mobi Coin
Newbie
*

Activity: 182

View Profile WWW
May 08, 2018, 09:08:22 PM

Doge nin fiyatı da çok oynak değil aslında ödeme aracı olarak bitcoinden çok daha mantıklı geliyor.
TheEagle1903
Member
**

Activity: 154

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
May 13, 2018, 09:16:01 PM

Yapılan yanlışlardan alınan önlemlerden geri dönüş er yada geç olacaktır diye bas bas bağırıyorduk her zaman... şimdi reddit gibi büyük bir mecra da bunları görmek gerçekten mutluluk verici.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
amirmass
Sr. Member

Activity: 425
Merit: 250

View Profile
May 14, 2018, 11:31:23 AM

Biitcoinle ilgili belirsizlik bitince geri getirmeye karar vermişler. Sebebi düşüyordu ve bundan zarar ediceklerdi kaldırdılar. Şimdi de yükseleceğini varsayabiliriz. Yoksa neden geri getirsinler ki.

██
         ▐██▌
         █▌▐█
        ▐█  █▌
▄▄▄▄▄▄▄▄▄    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
 ▀▀    █▌    ▐█  ▄█▀▀
      ▐█      █▌█▀
      █▌   ▄▄ ▐█
     ▐█  ▄██▀  █▌
     ██▄██▀    ▐█
    ▐███▀       █▌
Z-POP DREAM

▒▒▒▒▒▒████▌  █▌
 ▒▒▒▒▒▐████  ▐█
  ▒▒▒▒▒████▌  █▌
   ▒▒▒▒▐████  ▐█
    ▒▒▒ ████▌
     ▒  ▐████
     █▌  ████▌
     ▐█  ▐███████▄
      █▌  ████████▌
      ▐█  ▐████████
       █▌  ████████▌
       ▐█  ▐████████
        █▌  ████████▌
GROW TALENT ★★★★
★★★★ CREATE STAR

▒▒▒▒▒▒████████▌  █▌
 ▒▒▒▒▒▐████████  ▐█    ▒▒
  ▒▒▒▒▒████████▌  █▌  ▒▒▒
   ▒▒▒▒▐████████  ▐█ ▒▒▒▒
    ▒▒▒ ▀███████▌   ▒▒▒▒▒
     ▒      ▐████  ▒▒▒▒▒▒
     █▌      ████▌▒▒▒▒▒▒▒
     ▐█      ▐████▒▒▒▒▒▒
      █▌      ████▌▒▒▒▒
 ▄▄   ▐█      ▐████ ▒▒
████   █▌      ████▌
 ▀▀    ▐█      ▐████
        █▌      ████▌
Website
White paper
benzinkokusu
Member
**

Activity: 280

View Profile
May 14, 2018, 01:49:37 PM

Doge bana da mantıklı geliyor, ama dogenin ilk çıkış amacı troll bir koin olmakdı, sonradan piyasada çok iyi tuttu.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: