Bitcoin Forum
May 12, 2024, 09:46:08 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: 2 yıl sonra NEO'yu nerede görüyorsunuz?  (Read 998 times)
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
June 09, 2018, 04:17:33 PM

2 yıl sonra Neo' yu nerede görüyorsunuz soruna verecek cevabım 2 yıla neo bence şuanki beklentileri karşılayacak diye düşünüyorum.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
KoinGuru17
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

View Profile
June 09, 2018, 04:35:01 PM

Neo gectigimiz yil icerisinde buyuk bir yol kat etti. Yaptiklari yapacaklerinin gostergesidir diyebiliriz. Ilerleyen donem icersinide daha da fazla ICO Neo tabanli olarak karsimiza cikacaktir. Neo ICO larinin su anki performanslarini goz onune alarak bi yorum yapmamiz mantikli olmaz cinku gercekten piyasa sikintili. Ben gelecekte NEO nun iyi olacagini dusunuyorum. Ethereum a rakip olabilir ancak gecmesi zor gorunuyor.
zokora
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 251

View Profile
June 09, 2018, 04:46:18 PM

neo şu an ethereumdan sonra en sağlam icolar çıkartan platform. idex gibi switcheo ile birbirinden değerli neo bazlı tokenler trade edilebiliyor. 2 yıl sonra da yine ethereum ile birlikte başı çeken platform olacağını düşünüyorum.

bende hiç neo yok ama favori coinim Ontology.
Gocu
Member
**

Activity: 302
Merit: 12

View Profile
June 09, 2018, 05:59:21 PM

NEO en çok güvendiğim coin.Alt yapı, teknoloji ve verdiği güvenle herkesin gönlünde taht kuruyor.Tahminim ise 500 dolar civarında olacağını düşünüyorum.
WaDa
Sr. Member

Activity: 560

View Profile
June 09, 2018, 06:51:51 PM

Coinmarketcap te yada neo.org de görüyorum.

Diye bi espri yapmak istedim  Grin

Neo en az ethereum kadar değerli hep söylediğim gibi

ETHEREUM = SAMSUNG

NEO = APPLE

EOS = HTC
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
June 09, 2018, 07:47:31 PM

Neo böyle giderse pazarı kaptırabilir demek istediğim 1000 dolar 15000 dolar telaffuz ediliyor Neo alt yapısını kullanan projeler tamam kazandırır da Neo yerinde sayıyor. Beklenti oluştu karşılığında henüz beklentiyi veremedi bundan sonra ne olur beklentileri karşılar ve büyük çıkış yakalar veya beklenti yerine olumsuz hava gelir çöküş başlar. Belki doğru konuşuyorum belki çok yanlış konuşuyorum ama beklentilere çok girmemeliyiz. 
alchera
Newbie
*

Activity: 126
Merit: 0

View Profile
June 09, 2018, 08:04:24 PM

neo mükemmel bir patlform etth un izinden gidiyor en az 250 doları bulablir düşüncesindeyim..
LordMeowMeow
Sr. Member

Activity: 617
Merit: 250

View Profile
June 09, 2018, 08:27:58 PM

Neo çok sevildi ve beğenildi, özellikle Neo tabanlı Icolar birçok kişide ciddi beklentiler yaratıyor. Birçok coin-token için acaba 2 yıl bu piyasada tutunabilecek mi diye düşünüyoruz artık. Ben Neo’nun kalıcı olacağına inanıyorum fakat istediğimiz gibi olur mu orası koca bir muamma.
cemetin54
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile
June 09, 2018, 08:55:46 PM

neo etheremun şu sıralarki yerini alır ethereum uçar bitcoin hakkında bi fikrim yok ama ethereum ve neo iyi sıçrayışlar yapıcaklar bundan eminim
cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
June 09, 2018, 09:09:45 PM

Geçen yıldan bu yana bildiğim kadarıyla yatırımcısına en fazla kazandıran coin NEO oldu eski adıyla antshares.biz o treni daha adı bile değişmeden önce kaçırdık aslında gördüğümüzde giriş yapsak emekliliğimizi ilan etmiştik şimdiye kadar.uzun vadede fiyatı gerçekten nerelere gelir kestirmek zor çünkü artık birden fazla rakibi var.önüne gelen platform token çıkarmaya başladı
Eflatun
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
June 09, 2018, 09:17:14 PM

Ethereum gölgesinde gideceği çok yolu yok gibi geliyor bana. Zaten gideceği kadar gitmişken...

Onun kulvarında her geçen gün yeni projelerin de geldiğini unutmayalım. Neoya yatırımın yerine, ethereum yatırımının çok daha mantıklı olduğu kanısındayım. Sonuçta gerçeği varken sahtesine kim itibar eder. Üstelik fiatı beklentilerle o kadar şişirilmişken...
yuncum
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
June 09, 2018, 09:17:53 PM

bir neo sevdasıdır yürüyor bazı arkadaşları gördüm waves gibi taraftar olmuşlar neo'ya bazıları ise yenilikçi Stratis ve Cardano dan yana
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
June 09, 2018, 11:04:46 PM

2 yıl sonra bitcoinin nerede olacağı butun altcoinlerin nerede olacağını doğrudan etkiler. Ben neo nun 2 yıl sonra pek çok ıco yu kendi bunyesinde taşıyan waves den daha iyi bir durumda olacağını düşünüyorum.
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
June 09, 2018, 11:16:25 PM

Çin devletinin nasıl bir karar vereceği burada önemli diye düşünüyorum. ICO için regülasyon gelecekti, eğer NEO'nun çok önünü açarsa, kısa vadede 1000 $ görmek bile hayal olmaz.
HighLine
Member
**

Activity: 380
Merit: 20

View Profile
June 10, 2018, 12:16:01 AM

Bu tarz projeler belli bir olgunluğa gelince malesef fiyat artışı olamıyor.Mesela ethereum neredeyse 1 yılı aşkın bir zamandır 400 dolar bandında..Yani 1400 doları gördü ama kalıcı olamadı. Neoda 2 yıl sonra 1000 dolarları görebilir ancak kalıcı olacağı yer 400 dolar etrafı olacaktır..
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
June 10, 2018, 01:13:52 AM

49 dolar civarına düşmüş.Neo bu yıl istenilen performansı gösteremedi.Gösterseydi iyi yatırımcı çekerdi ama pek ilgi görememiş gibi.Sağlam bir coin ve neo platformu şu an yolun başında.Fiyat olarak uygun bir fiyat.Senen sonuna kadar biraz daha düşer sonra artar ama hangi fiyata oturur belli değil.Kademeli alınabilir.
xzone
Legendary
*

Activity: 2576
Merit: 1483

View Profile
June 10, 2018, 09:58:19 AM

Coinmarketcap te yada neo.org de görüyorum.

Diye bi espri yapmak istedim  Grin

Neo en az ethereum kadar değerli hep söylediğim gibi

ETHEREUM = SAMSUNG

NEO = APPLE

EOS = HTC

O zaman bir ekleme de ben yapayım.

VeChain = Sony
Ripple = Vestel
Litecoin = Huawei

Uzun yıllar Sonyci kalan biri olarak artık Sony'den ayrılma vakti geldi gibi. Apple kullanmak ayrıcalık diyor herkes, deneyelim biraz Cheesy

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
June 10, 2018, 11:00:29 AM

Ethnin yerini alabileceğini hiç sanmıyorum imkansız bir şey çünkü neo yeterince decentralized değil ama iota stellar tron litecoin gibi altcoinleri geçecektir bana göre.
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924

View Profile
June 10, 2018, 11:02:50 AM

2 Yıl sonra NEO'nun bugünden çok daha ileride olacağını düşünüyorum. Göz göre göre platform oturdukça 500 dolarlara gidecek, biz de bakacağız şimdi baktığımız gibi.
Devil Investor
Newbie
*

Activity: 154

View Profile WWW
June 10, 2018, 11:05:08 AM

Neo en hızlı ağlardan birisi, Neo icolarına ethereum icolarından daha fazla değer veriliyor. Fiyat olarak da değerini düşük buluyorum .
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: