Bitcoin Forum
July 02, 2024, 07:47:57 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Czy ktoś kopie na MacMiner ?  (Read 760 times)
Vapingminer (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 5
Merit: 0


View Profile
December 03, 2013, 05:42:54 PM
 #1

Ja w temacie. Kopie ktoś na Macu z MacMinerem. Zainstalowałem wczoraj i działa ale nie wiem jak wyglądają wypłaty, a w temacie na forum nie mogę zapytać bo za młody jestem Wink
malevolent
can into space
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3472
Merit: 1721



View Profile
December 03, 2013, 05:54:50 PM
 #2

W innym poscie napisales, ze masz Macbooka Air... Jesli zalezy Ci na zywotnosci sprzetu to nie polecam bawic sie w kopanie laptopem. Nie jest on stworzony do takiego obciazenia i ciaglej pracy przy nim. Nie korzystalem z tego programu, ale jesli laczysz sie przez mining pool to powinienes dostawac bezposrednio na podany wczesniej adres co jakis czas, lub dostawac na konto w danym mining poolu i pozniej moc z niego wyplacic. Czesto sa tez jakies minimalne progi wyplaty. Jesli kopiesz solo to szanse masz bardzo male, ze uda Ci sie w ogole blok 25 BTC wykopac.

Chyba ze nie zrozumialem i masz do tego Maca jakis ASIC podlaczony.

Signature space available for rent.
Vapingminer (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 5
Merit: 0


View Profile
December 03, 2013, 06:56:24 PM
 #3

BTC już raczej nie warto kopać z tego co wyczytałem. Dla mnie temat nowy, więc jeszcze odkrywam nowy ląd. MacMiner ustawiony wyłącznie na LTC. Chodzi już 24h i lapek działa normalnie. Temperatura w okolicach 65-70 C fan speed 2k-2,5k. No nic, na razie kopie sobie. Zobaczymy ile wykopie. Dam znać.
malevolent
can into space
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3472
Merit: 1721



View Profile
December 03, 2013, 06:58:07 PM
 #4

LTC juz lepiej, ale IMHO szkoda laptopa. Mierzyles pozostale temperatury?

Signature space available for rent.
Vapingminer (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 5
Merit: 0


View Profile
December 03, 2013, 07:04:09 PM
 #5

Tylko te jednostki mam podawane. Ale sam lapek nie jest bardziej ciepły niż kiedy nie kopał. Wiatraka nie słychać zupełnie, a potrafił się czasem odezwać przy intensywnej pracy np. z iMovie itp.
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!