Bitcoin Forum
June 22, 2024, 09:47:10 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: 2017 imza twitter ve facebook bounty kazanımları  (Read 700 times)
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
May 06, 2018, 07:03:47 AM

Tabloya göre proje imza seçiminin ne kadar önemli olduğu ortaya çıkmış. 100 dolar kazandıran da var 5000 dolar kazandıranda. Gerçi biraz şans işi çok kişinin katıldığı kampanyalar para vermiyor.
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
May 06, 2018, 07:23:14 AM

yalnız cok doğru verileri veren bir tablo diyemeyiz buna. imza kampanyalarına ilk başladığı andan itibaren mi katılmıs , arada hiç kacırdığı stakeler olmus mu . ranklere göre bazı rakamlar yazmıs ama baz aldığı fiyat ico fiyati mi yoksa güncel fiyat mi vs vs
hckdeface
Full Member

Activity: 364
Merit: 102

View Profile
May 06, 2018, 08:04:45 AM

bazı bountyler istisna zaten onları tutturmak ta büyük şans yoksa j.membere felan çok uçuk para vericek bountyler çok nadir.
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
May 06, 2018, 08:24:22 AM

bu tablodaki bountylerin artırılması yeni katılacaklara daha değerli fikirler verecektir. imza, facebook, twitter katılımcıları arasında en fazla kazanç elde edenler eklendi sanırım. ilk hafta katılan junior ile son haftalardaki aynı ödülü alamaz haliyle.
brciso135246
Jr. Member
*

Activity: 372
Merit: 1

View Profile
May 06, 2018, 08:46:57 AM

O zaman 2018 bountylerden gelen tokenler bildigin harclık gibi. Boşuna kürek çekiyoruz Sad Fırsatı çoktan kaçırmıs gibiyiz.
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
May 06, 2018, 09:13:10 AM

İmza ve blog kampanyası dışındakilerin yüzüne bakılmaz bence. Hem daha az bütçe ayrılıyor diğer kampanyalara hem de binlerce katılımcısı olunca pay daha da aşağıya çekiliyor.

sensoylebendinlim
Newbie
*

Activity: 52
Merit: 0

View Profile
May 06, 2018, 09:48:19 AM

Bence çok iyi kazanmışsınız ve tabloyu hazırlamakta çok iyi düşünmüşsünüz benim gibi yeni üyeler ne kadar kazanabileceğini felan bir nebzede olsa bilmiş oluyor.
Ecol
Full Member

Activity: 532

View Profile
May 06, 2018, 10:02:33 AM

2017 ile 2018in ilk çeyreğinin sonrasıyla çok büyük farklar var artık bir twitter kampanyası 1000 kişiden aşağı olmuyor o yüzden bu kampanyalardan bu meblağların gelmesi mümkün değil şuan.

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
May 06, 2018, 11:00:43 AM

bu stake olayı zaten çok garip.Proje uzadığı zaman yeni katılımcılarda eklenince iyice eriyor.En az katılım olacak kampanya bulup bir şansla oradan iyi kaldırmayı düşünmek daha mantıklı.
brkttlv (OP)
Jr. Member
*

Activity: 896
Merit: 9

View Profile WWW
May 06, 2018, 12:49:47 PM

Bu zamana kadar hep imza kampanyalarına katıldım verdiği ödül daha fazla olduğu için. Sosyal medya kampanyalarını önerir misiniz?

5-6 hafta twitter kampanyasına katılıp 3 dolarlık token aldığım oldu 2018 içinde Smiley Katılım çok yüksek sosyal medya kampanyalarında pek değdiği söylenemez ama illaki güzel kazanç bırakanlar olacaktır o da biraz şans gibi.
brkttlv (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
May 06, 2018, 12:54:17 PM

yalnız cok doğru verileri veren bir tablo diyemeyiz buna. imza kampanyalarına ilk başladığı andan itibaren mi katılmıs , arada hiç kacırdığı stakeler olmus mu . ranklere göre bazı rakamlar yazmıs ama baz aldığı fiyat ico fiyati mi yoksa güncel fiyat mi vs vs

Genelde tam katılım miktarlarını yazdım ama bazı rankler için tam katılım bulamadığım oldu doğrudur. Zaten geçmişe dönük spreadsheetleri bulmakta bayağı zor oldu çoğunluğu silmiş bilgileri. Baz fiyatlarında yazmayı unutmuşum hatırlattığınız çok iyi oldu mesaja editleyeyim, 05.05.2018 marketcap değerleri ile hesaplandı. Yani HODLcuların elinde olan miktarlar bunlar.
kesh.zombie
Full Member

Activity: 420
Merit: 101

View Profile
May 06, 2018, 01:12:10 PM

görünen o ki; eskiden kampanyalar çok daha iyi kazandırıyormuş. sosyal medya kampanyalarından bile 1000$ üstü veren bountyler olmuş. şu an 5-10$ bişey veriyor sosyal medya. şu anda da ara sıra güzel kampanyalar oluyor ama iyi takip etmek lazım denk getirebilmek için.

,........
pikiditor
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
May 06, 2018, 01:36:48 PM

sosyal medya kazançlarında hani diğer bountylere göre biraz yüksek getiri için topladığı ico miktarına bakmalı. birkaç tanesini gezdim. 10-12 kampanyada juniorların genelde kazancının yüksek olması bana tuhaf geldi. bu bountyler özenle mi seçildi rastgele bountylerden mi yapıldı.
cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
May 06, 2018, 01:43:16 PM

Valla uğraşmışsınız ya bunun için helal olsun işsiz falan mısınız anlamadım böyle bişeye neden vakit ayırır ki insan.Eğer listedeki rakamlar gerçekse herocoin twitter katılımcılarına bile çok çok iyi ödemeler yapmış.tiwitterdan bu kadar kazanç elde edileceğini ummuyordum o yüzden artık pek sosyal medya işine girmiyorum demek ki bu kararı gözden geçirmekte fayda var
icegeekfresh
Full Member

Activity: 406
Merit: 100

View Profile
May 06, 2018, 01:52:15 PM
Last edit: May 06, 2018, 04:21:11 PM by icegeekfresh

Eline sağlık hocam. Nerde o 2017deki kazançlar. Artık sosyal medya kampanyalarına dokunmuyorum bile. İmza kampanyasıyla aralarında büyük fark oluyor aşırı katılımcı olduğu için.

The Management
Full Member

Activity: 630

View Profile
May 06, 2018, 04:59:14 PM

Ben de inceledim güzel hazırlanmış gibi ama bazı yerlerde alt rütbe üst rütbeden fazla kazanmış oraları anlamadım. Ben de yaklasık 3 aydır DIW bounty'sindeyim bakalım ne kazandıracak. 2-3k dolar getirisi olsa yeter valla öğrenci adamım diğer senelerin kira parası çıkmış olur
SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2254
Merit: 1257

View Profile
May 06, 2018, 05:09:16 PM

Twitter kampanyalarını hiç takip etmedim girmedimde ne kadar kazandırdıgınıda az çok tahmin ediyordum ama gayet iyi kazandıran twitter bountyleri olmuş ama artık iyice azaldı diye biliyorum ödemeler

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Nikonik
Newbie
*

Activity: 123

View Profile
May 06, 2018, 05:17:16 PM

Bu aralar bu tarz paylaşımlar daha fazla artmaya başladı doğrusu, İnanmıyorum abi çok fazla lafı dönmeye başladı ortada kazanabildiğiimiz bir şey yok hepsi hayal kırıklığı
brkttlv (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
May 07, 2018, 09:55:12 AM

Valla uğraşmışsınız ya bunun için helal olsun işsiz falan mısınız anlamadım böyle bişeye neden vakit ayırır ki insan.Eğer listedeki rakamlar gerçekse herocoin twitter katılımcılarına bile çok çok iyi ödemeler yapmış.tiwitterdan bu kadar kazanç elde edileceğini ummuyordum o yüzden artık pek sosyal medya işine girmiyorum demek ki bu kararı gözden geçirmekte fayda var

Kazandırmış ama  tokenleri elinde tutanlara ve artık ben sosyal medyanın artık bu kadar kazandıracağına inanmıyorum çünkü geçen sene ile bu sene arasında inanılmaz katılımcı farkı var artık herkes bu işlerin içinde.
brkttlv (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
May 07, 2018, 09:58:09 AM

Ben de inceledim güzel hazırlanmış gibi ama bazı yerlerde alt rütbe üst rütbeden fazla kazanmış oraları anlamadım. Ben de yaklasık 3 aydır DIW bounty'sindeyim bakalım ne kazandıracak. 2-3k dolar getirisi olsa yeter valla öğrenci adamım diğer senelerin kira parası çıkmış olur

Mesajda da belirttim bazı rütbelerde kampanyaya full katılım yoktu bu nedenle o rütbede en uzun katılımı yazmak zorunda kaldım. Yoksa tabi ki rütbesi yüksek olan full katılımda daha fazla kazanıyor.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: