Bitcoin Forum
June 16, 2024, 11:57:24 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: 2017 imza twitter ve facebook bounty kazanımları  (Read 700 times)
efsane61
Newbie
*

Activity: 87
Merit: 0

View Profile
May 07, 2018, 09:59:00 AM

Onlar 2017 kazanımlarıydı o yüzden kimse o rakamlara aldanıp girmesin katılım sayısı artık hemen hemen hepsinde 2 3 kat arttığı gibi çoğu ico da uzadıkça uzadı bitmeyen ico haline geldi tabi sosyal medya kampanyaları uğraşmaya değmese de imza kampanyalarının iyisine denk gelirseniz daha iyi kazandırabilir
luppecuppe
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

View Profile
May 07, 2018, 03:16:30 PM

Aynen dostum bitmeyen ICO lara mı yanalım yoksa aşırı artan katılımcılardan dolayı düşen gelire mi bilemedim.  Geçen sene çok iyi bir gelir kapısıydı fakat bu sen için aynı şeyleri konuşmak oldukça zor.
akansaatler
Newbie
*

Activity: 294
Merit: 0

View Profile
May 07, 2018, 04:33:28 PM

güzel bir konu olmuş hocam elinize sağlık, twitter ve facebook için böyle bir konu gerekliydi, bu boşluğu doldurmuşsunuz
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
May 07, 2018, 06:07:15 PM

spreadsheet i inceledim hiçbirisi ile alakam olmamış. o zamanlar bounty olayına uzak olduğum için büyük ihtimal. dikkat ettim her zaman ki gibi malı rütbesi yüksek olanlar götürmüş. tam da şu sıralar sr.member hayali kuracakken merit sistemine takıldık, ki bundan sorada mümkün değil daha yukarı rütbeleri görelim. resmen kilitlendik kaldık sadece ben değil benim gibi bir sürü kişi var. geçen gün açılan başlığı efs başka bir yere taşımış. büyük ihtimal hepsini okumuştur. umarım faydalı bir hareket yapar.
murobro
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 1

View Profile WWW
May 07, 2018, 06:21:16 PM

Böyle görünüyor ki, imza kamapaniyaları güzel paralar bırakıyor. Merit olayıolmasaydı bizde güzel paralar kazana bilirdik Sad

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
brkttlv (OP)
Jr. Member
*

Activity: 896
Merit: 9

View Profile WWW
May 09, 2018, 07:16:10 PM

Böyle görünüyor ki, imza kamapaniyaları güzel paralar bırakıyor. Merit olayıolmasaydı bizde güzel paralar kazana bilirdik Sad

Aynen öyle merit sistemi önümüzü kesti. tabi gecen seneki kazançlar kalmadı ama yinede en güzel kazanç halen imzada ve artık üst rütbelere geçiş imkansız olduğundan şu an üst rütbe olanların pastası dahada büyüyecek.
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
May 09, 2018, 09:00:37 PM

İmzasından çıkıp iyiki çıktığım bir token var repux şuan Telegram kaynıyor adamlar 245 bin dolar olması gereken imza parasını 17 bin dolardan hesaplamış 4 ay imzada kalan legendary 180. Dolar falan alıyor şimdiki haliyle şaka gibi
yenilmez86
Member
**

Activity: 1260
Merit: 43

View Profile
May 09, 2018, 09:44:50 PM

Geçen yıl BTC belki daha düşüktü ama piyasada kaos yoktu. Bu yıl öyle bir pus varki havada her an herşey olabilir tedirginliği var herkeste. ICO'ların bir çoğunun süre uzatma sebebi de bu zaten; "piyasa çıkarsa ne ala, batarsa basar gideriz" mantığı hakim.
vezirrr
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
May 09, 2018, 10:44:01 PM

Bounty'sine girdiğiniz projeyi öncelikle çok iyi araştırmalısınız. Düşünsenize bounty'e olmaz da %20 ayırmışlar abartıyorum. Ama proje, coin tırt shitcoin yani. Neye yaradı onca gelen coin? Çöp işte. Ama sağlam proje bulursunuz bounty si az da olsa girersiniz güzel bir kar getirir size. O yüzden öncelikle kar a değil projeye odaklanılmalı. Bu arada merit sistemi eski üyeleri coşturmaya devam ederken yenileri resmen silip süpürdü. Artık yeni kullanıcı almıyoruz gibi birşey dendi resmen. Bu biryandan kötü bir yandan da iyi oldu aslında.

georgemamat
Member
**

Activity: 476
Merit: 75

View Profile
May 09, 2018, 11:07:33 PM

Ico süreleri gerçekten çok fazla uzamaya başladı. Facebook veya twitter kampanyalarına hiç katılmadım çok kazançlı gelmiyor gözüme blog yazmak daha iyi bence bunlara göre
freedomforever
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
May 10, 2018, 12:10:53 PM

Twitter ve Facebook kampanyasına hiç girmedim. Sadece imza kampanyalarına katılıyorum. Onlarda da 4 ayı bulan bountyler oluyor. Neredeyse ödülün gelmesi 6 ayı buluyor.

brkttlv (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
May 10, 2018, 06:02:03 PM

İmzasından çıkıp iyiki çıktığım bir token var repux şuan Telegram kaynıyor adamlar 245 bin dolar olması gereken imza parasını 17 bin dolardan hesaplamış 4 ay imzada kalan legendary 180. Dolar falan alıyor şimdiki haliyle şaka gibi

Burda ki sıkıntıda muhattap yok işte kimi kime şikayet edecen. Adam ben 245 bin dolar dedim ama şimdi canım vermek istemiyor diyor ve hiçbir yaptırım yok. Hem emekler boşa gidiyor hem de daha iyi fırsatlar kaçmış oluyor.
jari76
Member
**

Activity: 165
Merit: 10

View Profile
May 11, 2018, 10:09:07 AM

Hocam eline sağlık güzel olmuşda projeler az geldi bana merak ettiğim projeler yok arasında. Umarım gün geçtikce spreadsheet'e eklersin.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    delicia | delicia.io    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Decentralized Global Food Network | World's Only Solution to Food Wastage | Join Whitelist Now, Get 30% Bonus
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Whitepaper | Telegram | Medium | Twitter | FB | ANN    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
May 11, 2018, 10:25:13 AM

4 aydır düzenli oalrak yapıyorum en fazla 200 tl aldım daha bekliyorum bakalım Cheesy umarım gelir

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
vvthd
Member
**

Activity: 194

View Profile
May 11, 2018, 10:45:23 AM

Sanırım bazı kampanyalarda çok fazla uzuyor 3 5 ay kadar. Teprik ederim iyi bir ortalama olmuş siz kazandıysanız tabi. Ama bazıları komik rakamlar vermişler, emeğe yazık gibi
brkttlv (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
May 11, 2018, 07:19:30 PM

Hocam eline sağlık güzel olmuşda projeler az geldi bana merak ettiğim projeler yok arasında. Umarım gün geçtikce spreadsheet'e eklersin.

Eski bountyler olduğundan çoğunun spreadsheeti kaldırılmış, ulaşabildilerimi ve tabiki piyasada olan coinleri listeledim. Birçok proje piyasaya giremeden adı sanı silinmiş mesela, bir sürü insanın emeğine yazık olmuş. Şans işi bu bounty hiç beklemediğin yerden parayı kırabilirsin ama öte yandan en güvendiğin proje çöp olabilir.
brkttlv (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
May 11, 2018, 07:20:56 PM

Sanırım bazı kampanyalarda çok fazla uzuyor 3 5 ay kadar. Teprik ederim iyi bir ortalama olmuş siz kazandıysanız tabi. Ama bazıları komik rakamlar vermişler, emeğe yazık gibi

Malesef ben bunların hiçbirinde yoktum o kadar eski değilim bounty işinde, yani bize pastanın küçüğü kaldı artık. Kendim eskiden insanlar neler kazanıyomuş acaba diye incelerken hazırlamış bulundun mu listeyide sizler için.
grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
May 11, 2018, 07:32:53 PM

İns,Gbx,Helbiz,Worldcore güzel kazandırdı.Ortalama 3k usd civarına gelir sağlıyor herbiri.Hemen satmamak lazım geleni belli zaman sonra çok daha fazla kazandırıyor iyi proje.O yüzden Hodl.
ottomans_enigma
Member
**

Activity: 280

View Profile
May 11, 2018, 08:47:01 PM

Hodl etmek gerçekten önemli, ama hodl ederken yürekten hodl etmek gerekiyor, öyle kafaya göre, ya da tamamen inanmadan hold  edince yükselmiyor. biraz totem meselesi gibi hodl etmek. Bir de aslına bakarsanız, imza kampanyaları o kadar da havadan gelen para değil. emek gerektiriyor
coinpool_de
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 250

View Profile
May 11, 2018, 08:51:56 PM

Hodl evet çok önemli ama neyi hodl etmeye kalkacağımızı seçmek de mühim sorun. Misal ben bundan önce repux’taydım ve aylar sürdü ona rağmen dalga geçer gibi bir token dağıtımı yapılacakmış. Her tarafını hold yapsam ne olacak, rezalet  Grin
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  

Jump to: