Bitcoin Forum
May 02, 2024, 11:57:59 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 »  All
  Print  
Author Topic: [ICO] NASH (Neo ekibinin borsa projesi) Hakkında Güncellemeler  (Read 11635 times)
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
September 02, 2019, 12:29:03 PM

Bundan önce coinex çıktı ve iyi kazancı oldu sonra catex çıktı iyi kazanci oldu. ( Tabi ilk başta bu borsalara girip tokenini anlar iyi kazandı.)
Şimdide nash exchange var ve ben daha üyelik bile açmadım. Bu nasıl olur merak ediyorum. Tokenini ilk sıralarda  görüyorum ama hiç alım vs yapmadım.
1714651079
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714651079
Reply with quote  #2

1714651079
Report to moderator
1714651079
Hero Member
*

Ignore
1714651079
Reply with quote  #2

1714651079
Report to moderator
1714651079
Hero Member
*

Ignore
1714651079
Reply with quote  #2

1714651079
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714651079
Hero Member
*

Ignore
1714651079
Reply with quote  #2

1714651079
Report to moderator
Bthd
Legendary
*

Activity: 2226
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
September 09, 2019, 03:38:45 PM

dükkanı açtılar hadi hayırlı olsun. Fiyat bir anda 2.5 dolara atladı bakalım ne olacak.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
nihattbolatt
Jr. Member
*

Activity: 490
Merit: 4

View Profile WWW
September 09, 2019, 04:42:49 PM

Bu borsaya yoğunlaşıldığı için mi neo böyle atıl durumda kaldı? Çok yüksekten açılmış ama ileride değerleneceğini düşünüyorum daha da.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546
Merit: 2

View Profile WWW
September 09, 2019, 04:54:01 PM

İş yapar mı sizce neo ve tokenleri bu kadar unutulmuşken? Yoksa neonun atılımının kıvılcımı böyle mi başlayacak?

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
beypazmad
Jr. Member
*

Activity: 406
Merit: 1

View Profile WWW
September 09, 2019, 05:10:34 PM

Neo da neo icoları da sonuçlanmış olsun veya olmasın iyice gözden düştü. Ben burada görmesem aklıma gelmez. Buna rağmen yürüyebilir mi göreceğiz.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
September 09, 2019, 05:16:36 PM

İş yapar mı sizce neo ve tokenleri bu kadar unutulmuşken? Yoksa neonun atılımının kıvılcımı böyle mi başlayacak?

neo değil ki sadece bildiğimiz anlamda ico olayı bitti zaten. bundan dolayı bende elimde 2000 adet nash olsada ico dan aldığım,  kendi borsasında nash listelendikten(yani son pumpdan) hemen sonra satacağım.
ico lar tekrar dirilmedikçeki dirilmeyecek bu tarz bir projenin uzun vadede iş yapma ihtimali pek yok.
otto_diesel (OP)
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
September 09, 2019, 09:54:53 PM

evet bunun özelliği, o büyük çöküşte bile hayatta kalıp zarar ettirmesiydi ve ekibinin sağlam olmasıydı, her şey ekipde bitiyor kim ne derse desin. ama öyle faiş kar ettireceğini düşünmüyorum 4-5 dolar arası ben de salarım.  ama sembolik olarak gene bir miktar tutarım hep
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
September 15, 2019, 01:50:15 PM

Çok şansları olduğunu düşünmüyorum maalesef. Piyasa zaten ölü. Bu piyasayı canlandıracak etkilerde bunlarda yok gibi. Daha çok küçük çaplı bir borsa gibi.
otto_diesel (OP)
Hero Member

View Profile
September 15, 2019, 04:53:10 PM

çok fazla olumsuz görüş var bu durum insanı büyük bir sıkıntının içersinine sokuyor, forumdan uzaklaştırıyor.

evt nash üzerinde olumsuz görüş fazla, zaten ico fiyatını korudu hatta 2x-3x yaptı yani zaten fiyat olarak başarılı oldu. çok fazla başarı beklememek lazım. ama yinede sağlam bir token.  çoğu token %90-95 kadar kaybederken, 10x-20x çakılırken fiyatını koruyan bir token
otto_diesel (OP)
Hero Member

View Profile
September 22, 2019, 03:12:20 PM

fiyat 1.69 dolar ile bayır aşağı yuvarlanmaya devam ediyor, hadi hayırlısı diyelim ne diyelim, bu gidişle 1.20 leri görür gibi. piyasanın toparlanması lazım ilk olarak bitcoinin toparlanması lazım
tuanvie
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
October 02, 2019, 04:09:08 PM

bir hesaplık kadar almıştım 1 haftalıktı sanırım tarih aralığındaki ortalamayı almışlardı ve bize neoları 22.5 dolar civarından sokmuşları 18.5 dolar olmasına rağmen fiyat. Yani ico fiyatı aslında 1 dolar değil 1.2 dolar civarında. sonra bir kısmını karaborsada 2.5 dolardan bir kısmını da exchange girdiğinde tezos-hitbtc ayarında bozdurmuştum. Bana güzel bir kar elde ettirmişti. Ama helal olsun piyasa o kadar kötüye giderken hiç bozmadı kendini. Bunda şampiyonlar ligi ekibin çok büyük etkisi var

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
October 02, 2019, 06:43:58 PM

değişik bir proje, fakat uzun vadede iş yapmayabilir, ne olacağı belli olmuyor koin piyasasının. zaten dex devri kapandı kapanacak, piyasa daha çok sosyal medyaya kaydı sosyal medya odaklı yani. kimse anonimiteye önem vermiyor, kimse merkeziyetsizliğe önem vermiyor bunlar pek değer görmüyor piyasada, böyle olunca da zaten dex ler pek iş yapmıyor. daha yavaş kalıyor.
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
October 03, 2019, 08:55:39 AM
Last edit: October 03, 2019, 09:05:59 AM by ziya1453

ben elimdekinin 1000 adedini 3 dolardan , 1000 adedinide 2 dolardan çıktım.
malsesef nash borsası ölü doğdu. bu kadar kişinin hodl lamasının nedeni borsa gelirlerinin önemli bir kısmının nash tokeni kilitleyenlere dağıtalacak olmasıydı. ayrıca ne kadar uzun kilitlerseniz  yüzde bazındada o kadar büyük dilimden komisyon alacaktınız. daha önce öngördüğüm gibi ico lar öldüğü için bu tarz merkezsiz borsalarada ihtiyaç kalmadı. borsa açıldı ve  işlem hacimleri yerlerde olduğu içinde ilerde komisyon için nash tutmanıda anlamı kalmadı. o yüzden dumplandı.
bundan sonra kendine gelebileceğini ön görmüyorum. zira ico ların tekrar dirileceğini düşünmüyorum. fakat arkasıda sağlam olduğu için dıştan inorganik sağlam pump lanma ihtimalide tabiki var. fakat ben o riski göze almadım ve nash maceramı bitirdim.
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
October 03, 2019, 09:25:54 AM

Ya ben ilk duyduğumda bu projeyi çok umutlanmıştım tabii o zamanlar neo da aldı yürüdü en popüler coin oldu hatta ethereum u falan geçecek dediler çünkü ethereum tabanlı isteyen kafasına göre coin çıkarıyordu ama neo da durum öyle değildi bir ico yapmak için gas ödüyordu yapanlar bayağı para ediyordu 50 bin dolardı galiba tekabül eden gas ücreti ama gel görelim onun üstüne ne maceralar yaşandı bitcoin dip yapmaya başlayınca ardından tüm altcoinler arkasından attı kendini uçurumdan bu saatten zor neo bile şu an 10 dolar bile değil bu projenin gerçekleşmesi değerlenmesi için önce neo 100 üstüne atmalı yoksa imkansız bana göre artık
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
October 03, 2019, 11:53:17 AM

ben elimdekinin 1000 adedini 3 dolardan , 1000 adedinide 2 dolardan çıktım.
malsesef nash borsası ölü doğdu. bu kadar kişinin hodl lamasının nedeni borsa gelirlerinin önemli bir kısmının nash tokeni kilitleyenlere dağıtalacak olmasıydı. ayrıca ne kadar uzun kilitlerseniz  yüzde bazındada o kadar büyük dilimden komisyon alacaktınız. daha önce öngördüğüm gibi ico lar öldüğü için bu tarz merkezsiz borsalarada ihtiyaç kalmadı. borsa açıldı ve  işlem hacimleri yerlerde olduğu içinde ilerde komisyon için nash tutmanıda anlamı kalmadı. o yüzden dumplandı.
bundan sonra kendine gelebileceğini ön görmüyorum. zira ico ların tekrar dirileceğini düşünmüyorum. fakat arkasıda sağlam olduğu için dıştan inorganik sağlam pump lanma ihtimalide tabiki var. fakat ben o riski göze almadım ve nash maceramı bitirdim.

ben de bir ara yatırım için almayı düşünüyordum sonrasında vaz geçtim, şu an fiyatı ucuz ama hiç yükselmeye de bilir. dışardan ekip pumplaya bilir çünkü sağlam bir ekip bunlar.  sağlam ve düzgün olmanın da eksisi var bu sefer pump dump olaylarına bulaşmayabilirler, ne olacağı belli olmaz yani.  altcoinler sürekli düşüş eğiliminde, bitcoin çıkıyor altlar düşüyor, bitcoin düşüyor gene altlar düşüyor gibi bir durum söz konusu
massguru
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 250

View Profile
October 03, 2019, 11:46:37 PM

1.5 yıl önce hypelanan neodan, neo tabanlı projelerin hypelanmasından dolayı ve ekibinde gerçekten müthiş olmasından kaynaklı herkesin beklentisi çok yüksekti. İnsanlar o kadar uzun süre nexe güvendiler ki fiyatı adeta bir stabil coin havasındaydı. Şimdi de insanların yavaş yavaş inançlarını kaybettiğini fiyatından anlıyoruz. Umarım zamanında çıkmayı başarmışsınızdır. Şahsen benim bedelli askerliğimi nex ödedi diyebilirim Smiley

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
jaypete
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 257

View Profile
October 04, 2019, 08:33:46 AM

fiyat 1.69 dolar ile bayır aşağı yuvarlanmaya devam ediyor, hadi hayırlısı diyelim ne diyelim, bu gidişle 1.20 leri görür gibi. piyasanın toparlanması lazım ilk olarak bitcoinin toparlanması lazım

Malesef dediğiniz noktalara kadar da geldi. Çok sert bir düşüş yaşıyor bugünlerde. En dibi de kesti 1,20'nin altını gösterdi bizlere. Muhtemelen bu düşüş artarak devam edebilir. Ben 1 dolar altını bekliyorum. Çünkü bugünlerde insanların ihtiyacı yeni bir borsa değil malesef.

https://coinmarketcap.com/currencies/nash-exchange/#markets

Coinin Listelendiği borsalara bakıyorum %60'ı MXC diye anlamsız adı duyulmamış bir borsada. Henüz kendi borsaları aktif değil mi yoksa CMC'de mi yayınlanmadı bilmiyorum.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
October 04, 2019, 11:00:18 AM

Malesef dediğiniz noktalara kadar da geldi. Çok sert bir düşüş yaşıyor bugünlerde. En dibi de kesti 1,20'nin altını gösterdi bizlere. Muhtemelen bu düşüş artarak devam edebilir. Ben 1 dolar altını bekliyorum. Çünkü bugünlerde insanların ihtiyacı yeni bir borsa değil malesef.

https://coinmarketcap.com/currencies/nash-exchange/#markets

Coinin Listelendiği borsalara bakıyorum %60'ı MXC diye anlamsız adı duyulmamış bir borsada. Henüz kendi borsaları aktif değil mi yoksa CMC'de mi yayınlanmadı bilmiyorum.

Nash borsa aktifleşti, ama kendi tokenı daha trade başlamadı, listeli olduğu borsalar hep 3. Sınıf borsalar, bir süre sonra kendi borsasında da listelenecek ama tam tarihi bilmiyorum.
Sadece elinizdeki nash leri kitleyip staking geliri elde edebiliyorsunuz şuanda, bende icodan girmiştim, 1000 tane nash var , 1 aylık kitledim , ama gelen kar payı çok çok düşük, borsa hacmi artmadan da staking gelirinin artması mümkün gözükmüyor. Yinede kendi borsasında listelenene kadar elimde tutmayı düşünüyorum.
Bitinator
Sr. Member

Activity: 746
Merit: 251

View Profile
October 04, 2019, 06:26:08 PM

Nash kendi borsasında tokenini listelemek için yasal izinleri ayarlıyordu sanırım. Hatta sec onayı alarak ico yapmışlardı diye hatırlıyorum o yüzden 5 6 ay civarında da bir gecikme olmuştu. Kendi borsalarında listelendiğinde ben fiyatının yükseleceğini düşünüyorum açıkçası. Ekip iyi ve bu işin peşini bırakıcaklarını sanmıyorum

INVALID BBCODE: close of unopened tag in table (1)
cabbarlana
Full Member

Activity: 448
Merit: 100

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
October 05, 2019, 10:02:59 PM

Ekip işin peşini bırakmasada bu btc fiyatlarında nasıl toparlanacaklar çok zor bir durum. Vtc ekibi neler yaptı direkt kendi borsasını dahi açtı ancak nafile para lazım bu işin Türkçesi bu para olduğu zaman her şeyi halledebilirler fiyat gelir.

Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 »  All
  Print  

Jump to: