Bitcoin Forum
May 02, 2024, 06:21:30 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: [ICO] NASH (Neo ekibinin borsa projesi) Hakkında Güncellemeler  (Read 11635 times)
mavibir
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 2

View Profile WWW
June 23, 2019, 09:40:54 PM

Atı alan üsküdarı geçti bunlar hala borsayı faaliyete geçirecekler.Binance dex iyi gidiyor.Liderliği ele geçirdi.Bu işte hız önemli.Yoksa güven kaybı olur.İleri de ne yapar ne eder göreceğiz.

████████████         AVXChange         ████████████
1714630890
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714630890
Reply with quote  #2

1714630890
Report to moderator
"In a nutshell, the network works like a distributed timestamp server, stamping the first transaction to spend a coin. It takes advantage of the nature of information being easy to spread but hard to stifle." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
June 23, 2019, 11:15:33 PM

Gecen yil NASH veya NEX.exchange'e girememistim, girmemistim. Ama COUPE diye bir projeye biraz NEO yatirmistim. Yerlerde sürünüyor, ne bir borsada var, ne bir degeri. Bundan sonra böyle sacma sapan projeler ile zaman kaybetmegi düsünmüyorum, para yatirmayi hic düsünmüyorum.

Illa bir yere para yatiracaksam, bu Bitcoin olacak.
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1848
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
June 24, 2019, 05:58:50 AM

İcosunda aldıklarım vardı. Bir kaç ay önce bozup neo yapmıştım. Bozduğumu düşünüyordum. Meğer cüzdanda kalmış.
Neo fiyatıda hazır yükselmişken bnb'ye çevirdim bunları da.

NEX'in ico'su efsaneydi. İlk defa bir ico'yu çekiliş ile yapıldığına şahit olmuştum. Şimdi ise moda oldu.

Proje bazında bakıcak olursak harika olsa da, ardık BnbDex varken hacim pek kaymaz oraya sanki. Neo tokenlarının hali de perişan oldu. Sadece neo tokenlarına mı dex hizmeti vericekler acaba yoksa Atomic Swap var mı? Yada gateway şeklinde çalışıyorlarsa diğerlerinden pek farkı kalmaz. Swicho ve aphelion da gayet iyi Neo Dex servisleri. Onlarda da hacim yok malum.

Sattığınız dönem konuşmuştuk hocam ben 0.22 neo civarından eldekilerin 3 te birini satıp adet arttırdım 0.12 civarından bir kısmıyla alıp. Arada 2-3 kere daha al sat yaptım gömdüğüm neoyu geri çıkardım ama tabi neo fiyatı düşük aldığım seviyeden Smiley

Sadece neo bazlı olmayacak, Nash  eşleme mühendisliği adını verdikleri bir algoritma geliştiriyorlar diğerlerinden farklı olacak. Yukarıda ön izleme videosunu atmıştım. Ben fark yaratacaklarını düşünüyorum en azından kesin olarak piyasaya girecekleri ana kadar tutacağım belki yine bir kısmıyla atraksiyon deneyebilirim ciddi yükseliş gelirse.

Allah bereket versin hocam.
Dolar bazında hergalde 3 4x yapmış oldum.
Her şeyden öte bu para güvenli şekilde gömülü kalmış.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
otto_diesel (OP)
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
August 04, 2019, 02:14:05 PM

$2.96 USD (1.92%) civarında işlem görüyor.  3 dolar sınırına tekrar yaklaştı

bakalım 3 dolar üzerine atabilecek mi?
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
August 04, 2019, 02:17:09 PM

Otto diesel hocam bu nash exchange olan token mi?
Toplam miktarı ve sirkülasyon da olan miktarı gayet iyi. Eğer bir boğa gelirse sanki çok daha iyi yerlere gelir gibi duruyor.
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
August 04, 2019, 03:35:54 PM
Last edit: August 04, 2019, 03:48:38 PM by ziya1453

23 ağustosta borsası açılıyor. bundan sonra kısa süre içinde 5 usd bandına yaklaşacağını düşünüyorum. o aralıkta benim taaa icosundan aldığın 2000 adet nash le vedalaşıp bnb aldığım aralık olacak.
bildiğimiz anlamda ico lar öldüğü ve bir daha geri gelmeyeceğine inandığım için malesef artık dex lerde gelecek görmüyorum. en populer oldukları dönenmdede zaten asla cex lerin yerini alamayacaklarını beirtmiştim sürekli.

allah bin bereket versin ico nun arkasındakiler iyi niyetli olunca işte böyle ayının koynunda bile güzel kazandıran ico lar çıkabiliyormuş. fakat malesef artık icolar için çok geç.
Bthd
Legendary
*

Activity: 2226
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
August 04, 2019, 04:26:53 PM

Toplam miktarı ve sirkülasyon da olan miktarı gayet iyi. Eğer bir boğa gelirse sanki çok daha iyi yerlere gelir gibi duruyor.

cmc'de gösterilen adet yanlış hocam. Toplamı 50 milyon ico satışında 21 milyon civarı satış oldu yanlış hatırlamıyorsam. Özel satış yok takımınkiler ve diğerleri 3 sene kilitli idi.

Bende 2000 vardı 2 kere sat ve al yaptım bütün yatırımı dışarı çekmiş oldum. Eldeki karın hepsini 0.11-0.12 neo fiyatında tekrar içeri sokmuştum. Sanırım en karlı trade'im oldu keşke hepsiyle alsaymışım eldeki neolar erimezdi en azından.. Sıfırlanacağınıda bilsem eldekinin yarısını hiç çıkmayacağım. En azından ekipleri sağlam eninde sonunda iyi iş çıkaracaklar.

Sanırım nash ile ilgili iki başlık var ben açılış haberini alınca yazmıştım ama diğer çok aktif olmayan başlıkmış o sanırım.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
August 04, 2019, 04:41:00 PM

Bir aralar swictcheo borsası vardı. Hala var ve onun tokeni içinde beklenti büyüktü. O merkeziyetsiz olduğu ivin pek talep görmesi ama bu nash iş yapacak gibi. Toplam miktarı çok Uygun
ziya1453
Full Member

View Profile
August 05, 2019, 10:02:18 AM

şu anda 3.4 usd ile yeni ath ını yaptı. hayırlı olsun.
Bthd
Legendary
*

View Profile WWW
August 05, 2019, 10:04:58 AM

Rüzgara karşı işiyor hocam Smiley Portföyümde bu sabah pozitif yönde olan tek parite. Neo'da yukarı yönlü bir hareket yapsa tadından yenmez olabilir. Diğerlerinden ettiğim zararı dengelemeye çalışıyor. Neo yüksekken btc bazında 60000 satoshi görmüstü henüz yarısında.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
August 05, 2019, 01:08:02 PM

Bir aralar Neo tabanlı her şeye millet saldırıyordu. Ethereumu geçecek zinciri çok iyi diye ama gidişat maalesef öyle olmadı. Bu sefer özellikle bu borsanin tokeni iyi iş yapabilir. Toplam miktarı çok iyi . Eğer üstüne birde iyi bir strateji izleyip borsayı şenlendirirlerse çok daha iyi yerlere gelmesi muhtemel.

kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
August 05, 2019, 01:08:44 PM

Hocam BTC arttığı için mi yoksa BTC bazlı da artış gösterdi mi?

ziya1453
Full Member

View Profile
August 05, 2019, 01:27:16 PM

Hocam BTC arttığı için mi yoksa BTC bazlı da artış gösterdi mi?

son bir haftalık bakarsak btc bazlıda artış yaptı. ana neden borsanın kesin kuruluş gününün açıklanması.
yanlız sat bazlı işler ilgim dolayısıyla bilgim dışında ,usd bakan biriyim fakat sat bazlıda yükselişte olduğundan eminim haftalık bakarsak.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
August 05, 2019, 06:04:53 PM

cmc'de gösterilen adet yanlış hocam. Toplamı 50 milyon ico satışında 21 milyon civarı satış oldu yanlış hatırlamıyorsam. Özel satış yok takımınkiler ve diğerleri 3 sene kilitli idi.

Bende 2000 vardı 2 kere sat ve al yaptım bütün yatırımı dışarı çekmiş oldum. Eldeki karın hepsini 0.11-0.12 neo fiyatında tekrar içeri sokmuştum. Sanırım en karlı trade'im oldu keşke hepsiyle alsaymışım eldeki neolar erimezdi en azından.. Sıfırlanacağınıda bilsem eldekinin yarısını hiç çıkmayacağım. En azından ekipleri sağlam eninde sonunda iyi iş çıkaracaklar.

Sanırım nash ile ilgili iki başlık var ben açılış haberini alınca yazmıştım ama diğer çok aktif olmayan başlıkmış o sanırım.

%10.5 özel satış var, ama %20 den fazla indirim olmadığını açıklamışlardı . benimde elimde icodan beri tuttuğum nash ler var. usd  bazında zarar yazmadığım tek ico oldu son dönemde girdiklerimden . bir süre daha elimde tutmayı düşünüyorum. en azından borsanın ilk açılışını sistemini görmek istiyorum.
birde kardan pay dağıta olayı var bildiğim kadarıyla nash de , onuda incelemekte fayda var
Bthd
Legendary
*

View Profile WWW
August 05, 2019, 06:10:00 PM

Kardan pay olayı direk başlangıçta gerçekleşmeyecek hocam Fabio Canesin aylar önce söylemişti net hatırlıyorum. Başlangıç için btc paritesinin bulunmayacağını da söylemişti.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
edandrada
Member
**

Activity: 980
Merit: 18

View Profile
August 06, 2019, 06:09:31 AM

geç de olsa güzel bir borsa olacak.

umut veriyor. bnb yi 0.1 lerden kaçıranlar 2 3 sene sonra nashı i 3 dolardan kaçırdık diye hayıflanabilir.

otto_diesel (OP)
Hero Member

View Profile
August 07, 2019, 09:18:14 PM

23 ağustosta borsası açılıyor. bundan sonra kısa süre içinde 5 usd bandına yaklaşacağını düşünüyorum. o aralıkta benim taaa icosundan aldığın 2000 adet nash le vedalaşıp bnb aldığım aralık olacak.
bildiğimiz anlamda ico lar öldüğü ve bir daha geri gelmeyeceğine inandığım için malesef artık dex lerde gelecek görmüyorum. en populer oldukları dönenmdede zaten asla cex lerin yerini alamayacaklarını beirtmiştim sürekli.

allah bin bereket versin ico nun arkasındakiler iyi niyetli olunca işte böyle ayının koynunda bile güzel kazandıran ico lar çıkabiliyormuş. fakat malesef artık icolar için çok geç.

ben de 5 dolardan salmayı düşünüyorum -tabi gelirse-.   çok cüzzi bir miktarı uzun süre tutarım. borsasında durur bir işimiz görür.

Hatırlayalım büyük çöküşte %96-98 arası kaybetti altcoinler. Hele hele tokenlar dibi boyladı. 50 dolarlıkken, 0.30 dolara düşen bir sürü token oldu.

Böyle bir piyasa sürecinde bile çok iyi şekilde tutundu, şimdi de ağır ağır sindire sindire 3x yaptı.

$3.13 USD (0.17%)
0.00026296 BTC (-2.51%)

yerli ve milli tokenımız nash token  Grin  3.13 dolar dan işlem görüyor.  Hala 3 dolar üstü tutunması şaşırtıcı, ben 1 gün anca tutunur diye düşünüyordum.
otto_diesel (OP)
Hero Member

View Profile
September 01, 2019, 04:54:28 PM

Bu bitcoindeki düşüşten nash de etkilendi.  fiyat da bayır aşağı indi tabi.

fiyat 2.10 lara kadar düştü.  2 yerde de kademeli olarak aşağı çaktılar, direk yüklü satış yaptılar.  2.30 dan 2.20 ye sonra da 2.20 den 2.10 a saldırlar.

şu anda da fiyat $2,32 civarı geziyor. bu fiyattan işlem görüyor piyasalarda. tabi hacimsiz bir şekilde. Ben performansını iyi görüyorum
Bthd
Legendary
*

View Profile WWW
September 01, 2019, 09:00:34 PM

Kyc uygulamaları google apps'te yayınlanmış bu gece itibariyle beklentim büyük arkadaşlardan ama bakalım ne olacak. Alın edin diye beklentim büyük yazmıyorum tamamen duygusal Smiley

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
ziya1453
Full Member

View Profile
September 02, 2019, 08:46:32 AM

nash security olduğu için borsası açıldıktan sonra bir müddet listelenmeyecek kendi borsasında. tavsiyem borsasında ticareti açılmadan satmaması kimsenin. direk komisyonlardan staking verdiği için baya kişi lock lamak için nash alacaktır muhtemelen. malı ucuza kaptırmayın  Smiley
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »  All
  Print  

Jump to: