Bitcoin Forum
May 24, 2024, 12:46:02 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: para transferi  (Read 224 times)
tfntvl (OP)
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile
May 05, 2018, 06:42:49 PM

arkadaşlar belki böyle bi başlık vardır. ben rastlamadığım ve deneyimlerimi aktaracağım için açıyorum.

binance tan bitfekse ltc transferi yapıyorum. ilk deneme harçlık niyetine 150 tl  13:34 te tranferi başlattım. bitfekste tl ye çevirdim. papara hesabıma çektim. bankaya transfer istedim. 14:27 de banka hesabımda parayı gördüm. toplam 53 dakika

ikinci denemede yine 150 tl transfer ettim. bu kez pazar günü. yine aynı işlemler toplam süre 19 dakika.

üçüncü denemede pazartesi yaptım 400 tl çektim. yine aynı işlemler toplam süre 26 dakika.

işlemler için ltc transferi 6 tl. bitfeks papara transferi 2 tl(authenticator ve pin girdiğiniz anda papara hesabınıza geçiyor.). papara banka transferi 1 tl şeklinde ödeme yaptım

binance 4 onaylı ltc gönderdiği için 0.01 ltc ödedim. 6 onaylı gönderen siteler de 0.001 ltc kesiliyor.

özellikle haftasonu veya mesai saatleri dışında bu tarz işlemlere ihtiyacınız olursa kullanmanızı tavsiye ederim.

NOT:  yüksek mebla çekmeyi denemedim. yüksek meblalarda paparanın ne kadar sürede işlem yapacağını bilmiyorum
Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
May 05, 2018, 06:47:46 PM

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2902330.msg29848207#msg29848207
akansaatler
Newbie
*

Activity: 294
Merit: 0

View Profile
May 05, 2018, 07:03:02 PM

paylaşım için sağolun tfntvl hocam, bu tip sorunlar papara da yaşanabiliyor, bu açıdan iyi oldu bu konu, diğer linki verilen konu çok uzun.
tfntvl (OP)
Member
**

View Profile
May 05, 2018, 07:19:16 PM

paylaşım için sağolun tfntvl hocam, bu tip sorunlar papara da yaşanabiliyor, bu açıdan iyi oldu bu konu, diğer linki verilen konu çok uzun.

rica ederim hocam .

önceleri koineks xlm transferi yapıyordum. çok hızlı ve transfer ücreti yok denecek kadar az dı fakat acil ihtiyaçlarda çok iyi oldu.

bitfekse de el altından haber uçurdum xlm tarzı bi coin eklemeleri için eğer yaparlarsa kullandğım tek borsa olabilir.

bunun yanında koineks papara eklerse. hiç düşünmeden orayı kullanmaya devam ederim.
Devil Investor
Newbie
*

Activity: 154
Merit: 0

View Profile WWW
May 05, 2018, 07:24:46 PM

Bende daha önce çekim yapacağım zaman ltcyi terchi ediyordum. Hacim yüksek diye son dönemde tamamen ethereuma döndüm.
tfntvl (OP)
Member
**

View Profile
May 05, 2018, 07:34:14 PM

hocam eline sağlık güzel anlatmışsın. baştada dediğim gibi benim amacım öğretmek değilde deneyimlerimi paylaşıp. alternatif sunmak.
genelde böyle konularda soru işaretim olur hep nette bi cevap alamam. benimle aynı düşünen olabilir diye paylaştım. bol kazançlar...
tfntvl (OP)
Member
**

View Profile
May 05, 2018, 07:35:20 PM

Bende daha önce çekim yapacağım zaman ltcyi terchi ediyordum. Hacim yüksek diye son dönemde tamamen ethereuma döndüm.

xlm dede hacim iyiydi hocam. fakat türk borsaları en babasının hacmi neki o an istediğimiz fiyattan alıcı bulamayıp sııkıntı yaşıyoruz genelde.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
May 05, 2018, 07:45:20 PM

Ben bu kadar uzun sürdüğünü tahmin etmiyordum. Acele işi olanlar için yüksek süreler bunlar. Tabi orada binancenin onay süresi etkili oluyor

therealbigcoin
Sr. Member

Activity: 729
Merit: 251

View Profile
May 05, 2018, 07:51:26 PM

İşlemlerin onaylanması zaman alıyor haliyle ve her zaman değişkenlik gösteriyor. Paparayı hiç kullanmadım fakat haftasonları, ihtiyaç halinde ben de kullanabilirim.
tfntvl (OP)
Member
**

View Profile
May 05, 2018, 07:55:10 PM

bu arada neden haftasonu ihtiyacın olsunki diyenler olabilir ya da gece.

ben şöyle düşünüyorum bin tl çekiceksem o bin tl bi fırsat anında bana yüz tl bırakabilir. borsada ne kadar fazla tutabilirsem paramı o kadar avantajlı oluyorum bu yüzden böyle bi ihtiyaç doğmuştu benim için. bu yöntem ilaç gibi geldi
tfntvl (OP)
Member
**

View Profile
May 05, 2018, 07:58:13 PM

Ben bu kadar uzun sürdüğünü tahmin etmiyordum. Acele işi olanlar için yüksek süreler bunlar. Tabi orada binancenin onay süresi etkili oluyor

kesinlikle hocam 3 denemenin ilkinde papara transferi geciktirdi diğerleri tamamen binance kaynaklı.

paparadaki gecikmeyide ilk transfer olduğu için kabullendim 2 ve 3 gayet başarılıydı
tekno
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 255

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
May 06, 2018, 06:42:46 AM

2-3 kere papara ile işlem yaptım sonuncu yaptığım işlem harici hiçbir sorun yaşamadım yüklü miktarlarda pek güven veren bir yer değil bana göre

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
YoBit AirDrop $|
Get 700 YoDollars for Free!
🏆
adrenal09
Member
**

Activity: 126
Merit: 10

View Profile WWW
May 06, 2018, 07:01:50 AM

dakika dakika sürelerle güzel bir anlatım olmuş 👍teşekkürler

geeba  |  A NEW ERA OF DELIVERY SERVICE THROUGH
ROBOTS, BLOCKCHAIN AND THE COMMUNITY
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
May 06, 2018, 07:10:55 AM

Faydalı bir yazı olmuş. Bu arada bitfeks ismini ilk defa duydum ne kadar çok çoğalmış bunlar. Papara hiç kullanmadım ama acil işlemlerde kullanılabilir.
oguzhangazi
Member
**

Activity: 308

View Profile
May 06, 2018, 07:12:16 AM

ben full papara kullanıyorum neden bilmiyorum el alışkanlığı sanırım.. birde ilk denemelerimde küçük mebla ile denemiştim hemen geçmişti odur budur ondan devam ediyorum
tumece
Full Member

Activity: 392
Merit: 107

View Profile
May 06, 2018, 08:37:12 AM

para bir yer kaçmıyor beyler. anında istediğiniz zaman çekebilirsiniz zaten. ne aceleniz var ki. 10 dakika ile 1 saat beklemek arasında pek bir fark yok. yok yani 1 gün beklesek ne olur. sonuçta nakite dönüyorsunuz. en güvenilir yolları anlamak daha doğru olur. en hızlı yollardan ziyade
tfntvl (OP)
Member
**

View Profile
May 06, 2018, 08:37:34 AM

ben full papara kullanıyorum neden bilmiyorum el alışkanlığı sanırım.. birde ilk denemelerimde küçük mebla ile denemiştim hemen geçmişti odur budur ondan devam ediyorum

uygulaması oldukça kullanışlı hocam. önceden borsadan para çekme talebim olduğunda onaylandı mı acaba sorun mu çıktı diye sayfa yenileyipdururdum. paparada sistem ototmatikmiş bastığım an geçiyor papara hesabına haliyle uygulamada çing diye para sesi geliyor. insan mutlu oluyor 😊
tfntvl (OP)
Member
**

View Profile
May 06, 2018, 08:40:09 AM

para bir yer kaçmıyor beyler. anında istediğiniz zaman çekebilirsiniz zaten. ne aceleniz var ki. 10 dakika ile 1 saat beklemek arasında pek bir fark yok. yok yani 1 gün beklesek ne olur. sonuçta nakite dönüyorsunuz. en güvenilir yolları anlamak daha doğru olur. en hızlı yollardan ziyade

amacımız nakite geçmek değil hocam acil ihtiyaçlarda 7-24 kullanabilnek için bi alternatif. bazı borsalar bankanızla çalışıyosa sanırım bu hizmeti veriyor. ama çalışmıyorsa oldukça kullanışlı bir yol diye düşünüyorum
derincold
Member
**

Activity: 182

View Profile
May 06, 2018, 08:43:12 AM

Papara'ya para yatırırken 15-30 dakika arasında papara hesabında oluyor ama paparadan kendi hesabına çekerken saniyesinde aktarıyor parayı. Hafta sonu 7/24 çalışıyor zaten milletin papara kullanmasının asıl sebebide bu. Yani şu ana kadarda bir sorun yaşamadım paparayla.
tfntvl (OP)
Member
**

View Profile
May 06, 2018, 08:48:16 AM

sorun yaşayanlarında konuda paylaşım yapmasını isterdim. ayrıca bi kaç borsaya papara eklenmesi bizim için daha iyi olur diye düşünüyorum. kesinlikle kullanıcı avantajlı olur.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: