Bitcoin Forum
July 22, 2024, 03:20:42 AM *
News: Help 1Dq create 15th anniversary forum artwork.

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Egopay to btc-e  (Read 2611 times)
proares (OP)
Newbie
*

Activity: 6
Merit: 0

View Profile
December 04, 2013, 12:11:00 AM

Merhaba
Egopay ile btc e ye para yatırmaya çalışıyorum fakat 2 gündür limit uyarısı veriyor. Gece tam saatinde denedim fakat gene 24 saat sonra tekrar demeyiniz diyor. Ego ile parayı nasıl yatırabiliriz?  Bilenler yardımcı olurlarsa çok sevinirim. Kolay gelsin.
pap
Newbie
*

Activity: 40

View Profile
December 04, 2013, 12:36:25 AM

hocam boyle sitelerle ugrasıp yuksek komisyonlar verip bide paranı riske atıcagına btc turkten alsana suan btce fiyatı 2040 lira btcturk fiyatı 2210 komisyonları falan ekledinmi btcturk daha bile ucuza gelebilir
romeozoom
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
December 04, 2013, 02:41:10 AM

bende denemek için egopaydan aldım 95$ lik ama limit hatası veriyor bendede zaten bundan sonra btcturk kullancaz yada kullanmıcaz.
betacoins
Newbie
*

Activity: 17

View Profile
December 04, 2013, 01:57:28 PM

okpayı denemenizi öneririm 300 avro limiti var 4 adet doğrulamayı yaparsan limit ortadan kalkıyor e-posta,telefon,adres (fatura vs),kimlik kartı (yada pasaport) vs

tüm doğrulama işlemlerini yaptıktan sonra bilgilerimi gönder diyosun ve max 72 gün içerisinde hesabını onaylıyorlar

btc-e ye para çekme komisyonları

okpay   - %2
egopay - %3

seçim senin
StarzL
Newbie
*

Activity: 4

View Profile
December 04, 2013, 10:40:04 PM

okpayı denemenizi öneririm 300 avro limiti var 4 adet doğrulamayı yaparsan limit ortadan kalkıyor e-posta,telefon,adres (fatura vs),kimlik kartı (yada pasaport) vs

tüm doğrulama işlemlerini yaptıktan sonra bilgilerimi gönder diyosun ve max 72 gün içerisinde hesabını onaylıyorlar

okpay   - %2
egopay - %3

seçim senin
Peki okpay'e para transferini nasıl sağladınız?
aly
Full Member

Activity: 312
Merit: 103

Beşiktaş.

View Profile
December 05, 2013, 06:39:05 AM

Peki okpay'e para transferini nasıl sağladınız?

Arkadaş süper kritik bir soru sormuş, ayrıca Okpay denen firma öyle kolay bir firma değil. 10 gün oldu halen hesap onayı için bekliyorum.
StarzL
Newbie
*

Activity: 4

View Profile
December 11, 2013, 06:13:07 PM

okpay   - %2
egopay - %3

seçim senin
"Peki okpay'e para transferini nasıl sağladınız?" diye bir soru sormuştum bir hafta kadar önce, var mı cevabınız?
Pages: [1]
  Print  

Jump to: