Bitcoin Forum
July 22, 2024, 03:21:42 PM *
News: Help 1Dq create 15th anniversary forum artwork.

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: FTC hakkında görüşleriniz  (Read 997 times)
manyak.tv (OP)
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
December 04, 2013, 06:26:42 AM

Elimde 0,66'dan ve 1,37'den aldığım 1500FTC var, şu an ilk adığım fiyatların ortalamasına göre zarardayım sizce ne yapayım?
yükselmesini mi beklemeli, yoksa bir an önce elden mi çıkarmalı?
elden çıkarırsak hangi coin'e geçmeli?
izmitulan
Full Member

Activity: 144
Merit: 100

View Profile
December 04, 2013, 07:22:30 AM

Bende de var bi miktar ben bekleme taraftarıyım en kötü 0,001 leri görücektir.
technomancer
Sr. Member

Activity: 252
Merit: 251

View Profile
December 04, 2013, 11:56:55 AM

Forumda daha evvel bir kac yerde konusu gecmisti, FTC :olmete olan bir coin. btc-e bir kac defa listeden kaldiracagini duyurmasina ragmen gecen haftanin su ani fiyat degisimlerinden oda nasibini aldi, ama insnalarin terk ettikleri ve yakin zamanda olecek bir coin icin yukselecegini umid edip beklemek sanki bana bosa bir bekleyis olacakmis gibi geliyor.
Rsss
Newbie
*

Activity: 30
Merit: 0

View Profile
December 05, 2013, 08:55:48 AM

Forumda daha evvel bir kac yerde konusu gecmisti, FTC :olmete olan bir coin. btc-e bir kac defa listeden kaldiracagini duyurmasina ragmen gecen haftanin su ani fiyat degisimlerinden oda nasibini aldi, ama insnalarin terk ettikleri ve yakin zamanda olecek bir coin icin yukselecegini umid edip beklemek sanki bana bosa bir bekleyis olacakmis gibi geliyor.

bu kesin bir bilgi mi? hatrı sayılır rakamlarda bende de mevcut FTC, epey de ilgi görüyor aslında.

Boşuna harcamış olmayalım btc leri?
romeozoom
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
December 05, 2013, 06:58:10 PM

ftc benimde cüzdanımda 370 adet var hesabıma göre 500tl civarında yapıyor şimdi beklemek mi mantıklı satmak mı mantıklı diye düşündüm 500tl nerelere vermiyorum ki batarsada batsın çıkma ihtimalinde en kötü 1 $ olsa kaç para eder hesabını sen yap ihtiyacın olmadığı bir para ise bence bekletmende yarar var

ftc de en sevdiğim yani ftc gönderi yaptığımda 10 sn içinde cüzdanıma düşmesi...
Pages: [1]
  Print  

Jump to: