Bitcoin Forum
June 15, 2024, 12:14:50 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: 5 ETH'Lık Yatırım Yapmak İstiyorum. Hangi Coin Tercih Etmeliyim?  (Read 613 times)
complexity7
Member
**

Activity: 252
Merit: 10

View Profile
May 08, 2018, 12:49:16 AM

hocam eos un geleceği parlak ve kendi platformuna geçiş yapacak çok hızlı geliyor gelecekte arasında da Dan Larimer gibi geliştirici varken en karlı yatırım olacak gibi görünüyor

tryingup
Jr. Member
*

Activity: 59

View Profile WWW
May 08, 2018, 07:05:24 AM

pundi x al ya da ethereum pişman olmadan kazanç sağlarsın.
dedolee
Newbie
*

Activity: 189
Merit: 0

View Profile
May 08, 2018, 07:23:52 AM

Öncelikle tüm paranı tek bir coine kesinlikle yatırma. %30 btc %20 dolar %50 yi de eşit olarak 5 altcoine paylaşabilirsin. Bu şekilde dağıtım yaparsan piyasanın her hareketine göre önlemini almış olursun.
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
May 08, 2018, 07:32:47 AM

Sepete biraz risk katmak istiyorsan bir kısmıyla helbiz alabilirsin, ico fiyatının çok çok altında giriş yaptı borsaya 5x leri gördükten sonra paranı oradan çekip ethereum ve neo da bekletmek benim şahsi görüşüme göre çok mantıklı hareket olurdu, bir kısımda eos alınabilir yine.

jeda2000
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
May 08, 2018, 07:41:19 AM

Öncelikle tüm paranı tek bir coine kesinlikle yatırma. %30 btc %20 dolar %50 yi de eşit olarak 5 altcoine paylaşabilirsin. Bu şekilde dağıtım yaparsan piyasanın her hareketine göre önlemini almış olursun.

Bence de bir yatırım sepeti oluşturulup parçalara bölerek yatırım yapmak daha fazla kazanç getirebilir. Üzerinde durulması gereken nokta potansiyeli olduğu düşünülen coinlere uzun süreli yatırım yapmadır.
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
May 08, 2018, 08:03:31 AM

Ether, Bnb, Neo 3'ünü öneririm. al 3-6 ay sakla öyle tavsiyede bulunamam. Nisan pump ayı oldu Mayısı bilemem. kim bilebilir ki. gerçi ether 400-500 dolar iken alınması gerekiyordu bugün 700 küsür dolarda hani geri çekilme yaşanırsa ona göre tekrar düşün.

ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
May 08, 2018, 10:00:55 AM

önerdiklerim dışında ayrıca önermeyeceklerimde var. pek sevdiğimiz ''milli'' coin lerimiz iota, monetha, waves, strartis gibi şeylerden ayrıca uzak durmanı tavsiye ederim.
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448

View Profile
May 08, 2018, 10:05:57 AM

Öncelikle herkese merhabalar. Daha önce de ufak yatırım girişimlerim oldu fakat hiçbirinden istediğim sonucu alamadım. Şuanda kendi açımdan 5 ETH geniş çaplı yatırım olarak düşündüğüm sepet oluşturmak istiyorum. Sizlerden öneri bekliyorum bu konuda. Sizce nelere dikkat etmeliyim sepet oluştururken hangi kriterleri göz önünde bulundurmalıyum. Ve son olarak ETH'ların bir kısmıyla sağlam bir ICO'ya katılmalımıyım sizce?

ICO lara katılabilirsin niye katılmayasın ki Smiley ama sor u şu olmalıydı doğru  ICO ya katılabilir misin? Yukarıda ki soruna bakınca bu konularda henüz yeni olduğunu çıkarıyorum bu yüzden ICO biraz daha profesyonel işlem kontrol edilmesi gereken çok fazla değişken var ve bunları yapmak içinde tecrübe ve bilgiye ihtiyaç var. ETH de bir koin ona da yatırım yapabilirsin, ille başka bir şey almak zorunda değilsin.
medlucky
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile WWW
May 08, 2018, 10:48:09 AM

bana sorarsan 5 etherin yarısıyla ethere gir diğer kalan yarısı btc de dursun btc nin hızlı yükselişini yakalayıp altcoinlerden wan özellikle iyi diyebilirim.umarım istediğin hedeflerine ulaşır ve kriptodünyasında uzun soluklu yer alırsın

tokrat
Member
**

Activity: 172
Merit: 15

View Profile
May 08, 2018, 11:18:34 AM

ben her zaman ETC 20 doların altına düştüğünde durumuma göre en az 10 max 30 tane alıyorum. kesinlikle 4 ay içinde 35in üstüne çıkıyor. kârı yüksek değil ama benim gözümde kesin olmaya başladı. araştırabilirsiniz

SheldonLeeCooper
Full Member

Activity: 434
Merit: 109

View Profile
May 08, 2018, 11:42:03 AM
Last edit: May 16, 2018, 11:21:50 AM by SheldonLeeCooper

ReddCoin, Ardor, SiaCoin, Omni, Augur gibi eski ve sağlam altyapısı olan 5 coine 1'er ethereum atıp o coinlerin Binance'a girmesini bekleyebilir veya duruma göre çok değer kazanandan karını realize edebilirsin.

Bir başka alternatif de Restart Energy ve WePower'a yatırım yapmak olabilir.

Sadece fikir olsun diye söylüyor ve dikkate almanı tavsiye etmiyorum.

kellendil
Hero Member

Activity: 630
Merit: 503

View Profile
May 08, 2018, 12:13:04 PM

merhaba. neye yatırım yapacağın beklediğin kazanca bağlı olarak değişir. üç dört kat kazanayım çekileyim diyorsan ICX almanı öneririm. beklentin daha fazla ise icolara katılmalısın ama icolara katılmak çok zorlu bir süreç haline geldi.
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
May 08, 2018, 11:44:27 PM

Ethereum aldıysan ve hele biraz da aşağıdan aldıysan bence bir miktar eth tut uzun vadede düşüşlerde dipten toplamak için onun haricinde Tron gibi pump dump projelerden uzak dur uzun vade hodl yapacaksan.
Hopewithmoney
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
May 08, 2018, 11:51:34 PM

Güzel bir sepet olması için kafandaki bütün gereksiz coinleri cıkar öyle bol keseden bol cesit coin olmasına gerek yok ilerde ettiğin karlarlar cesitlendirebilirsin ama su an için neo bnb eth favorilerimden
redboxneo
Member
**

Activity: 546

View Profile
May 09, 2018, 03:49:25 PM

cmc ilk 50 deki tüm coinleri araştır. aslında bu işin bugı şu. tether, coin arasında döndüreceksin. kar mı yaptın at tethere bırak nasıl olsa kuzu kuzu gerileyecek. geriledi mi, yükselmesine ilişkin güçlü verilerin oluştuğuna emin ol tetherden coine geç. balina gibi düşün.
amirmass
Sr. Member

Activity: 425
Merit: 250

View Profile
May 09, 2018, 04:18:34 PM

En çok işlem gören coinlere bak derim. Orada haftalık, günlük artışlarına bak analiz et sonra hangisi yükselme potansiyeli taşıyosa ona yatır. Coin ismi vermicem hocam. En mantıklı işi yap kimseye de mahkum olma.

██
         ▐██▌
         █▌▐█
        ▐█  █▌
▄▄▄▄▄▄▄▄▄    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
 ▀▀    █▌    ▐█  ▄█▀▀
      ▐█      █▌█▀
      █▌   ▄▄ ▐█
     ▐█  ▄██▀  █▌
     ██▄██▀    ▐█
    ▐███▀       █▌
Z-POP DREAM

▒▒▒▒▒▒████▌  █▌
 ▒▒▒▒▒▐████  ▐█
  ▒▒▒▒▒████▌  █▌
   ▒▒▒▒▐████  ▐█
    ▒▒▒ ████▌
     ▒  ▐████
     █▌  ████▌
     ▐█  ▐███████▄
      █▌  ████████▌
      ▐█  ▐████████
       █▌  ████████▌
       ▐█  ▐████████
        █▌  ████████▌
GROW TALENT ★★★★
★★★★ CREATE STAR

▒▒▒▒▒▒████████▌  █▌
 ▒▒▒▒▒▐████████  ▐█    ▒▒
  ▒▒▒▒▒████████▌  █▌  ▒▒▒
   ▒▒▒▒▐████████  ▐█ ▒▒▒▒
    ▒▒▒ ▀███████▌   ▒▒▒▒▒
     ▒      ▐████  ▒▒▒▒▒▒
     █▌      ████▌▒▒▒▒▒▒▒
     ▐█      ▐████▒▒▒▒▒▒
      █▌      ████▌▒▒▒▒
 ▄▄   ▐█      ▐████ ▒▒
████   █▌      ████▌
 ▀▀    ▐█      ▐████
        █▌      ████▌
Website
White paper
xumit
Full Member

Activity: 406
Merit: 102

View Profile
May 09, 2018, 04:55:02 PM

INS ye bak derim şuan fiyatı bir miktar düşmüşken yatırım yapılabilir, Büyük potansiyele sahip bir coin ileride çok değerlenicek
Gocu
Member
**

Activity: 302
Merit: 12

View Profile
May 09, 2018, 05:03:37 PM

Bence yarısını etheriumda tutmalısın. Yarısını da çok kaliteli icolara yatırmalısın.Çünkü borsada altocoinlerle iş yapmak profesyonellik istiyor.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
May 09, 2018, 05:11:52 PM

Pundi X çok güçlü geliyor.Aylık dağıttığı airdroplarla borsa da pek satış da yemiyor.Talep fazla arz az olunca fiyatı her geçen gün tırmanıyor.Ekibi ve projesini incelemeni tavsiye ederim.Okex'e girmesi için oylama devam ediyor.Yükseliş Okex sonuçlarına kadar devam eder.Girerse yükselmesi hızlanır.
TheDreadPirateDickstein
Member
**

Activity: 140

View Profile
May 16, 2018, 10:28:14 AM

Ethereum olarak bırakman daha mantıklı olur. Ethereum'un şuanki fiyatı buz dağının görünen kısmı veya 2.5 Ethere neo alabilirsin ciddi alım fırsatı sunuyor şuanda geri kalan 2.5 ETH de dursun ytd

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    delicia | delicia.io    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Decentralized Global Food Network | World's Only Solution to Food Wastage | Join Whitelist Now, Get 30% Bonus
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Whitepaper | Telegram | Medium | Twitter | FB | ANN    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  

Jump to: