Bitcoin Forum
May 13, 2024, 05:36:10 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: QUARKCHAIN, nOS, Atonomi Projeleri Kısa Bilgilendirme  (Read 773 times)
myortvyje (OP)
Member
**

Activity: 224
Merit: 52

View Profile
May 06, 2018, 10:40:04 AM
Merited by bobita (1), yussuf89 (1), Peao (1), dogaatac (1), gorkem19888 (1), _gavaraci_ (1)

Shivom Bounty sonrası farkettim ki, 3. imzamda ancak para kazanabilmişim. Öyle olunca ben de saçma sapan bountylere gireceğime hem iyi bir projesi olan token bulup icosuna katılırım hem de bountysinden bir miktar kazanırım, maliyetimi düşürürüm. Böyle olunca çok sağlam görülen bir kaç icoyu sizinle paylaşmayı düşündüm talep olursa 2 ayda 1 filan top 3 icomu paylaşabilirim.

QKC
Başta sergio ve ian balina olmak üzere birçok kişinin bu senenin en iyi projesi olduğu hususunda hem fikir olduğu blockchain projesidir. kısaltması qkc dir. şu an anormal bir hype söz konusu bu proje için 4m luk iconun dakikalar içinde biteceği ön görülüyor. Merculet'ten sonra açıkçası kimse için süpriz bir gelişme olmaz. Akabinde de fiyatının kısa süre içerisinde 5x olacağını düşünüyorum. Whitelist 7 Mayısta açılıyor. KYC süresi iki hafta telegramda bulunan kişiler KYC için mümkün. Yatırımları adil toplamak adına 4m u katılımcı sayısına bölüyorlar. Buldukları rakam x. İlk 12 saat x kadar coin alabiliyorsunuz. Sonraki 8 saat 2x. Sonraki 4 saat 4x. Sonraki 2 saat 8x. Bu şekilde bitene kadar devam ediyor. Proje, Yüksek Kapasiteli Eşler Arası İşlem Sistemi. Hedefleri 1m TPS. Test aşamasındaki anlık TPS sayısı sitelerinde yazdığına göre; 2280tx/s. Eos'un mu creditsi mi performansını gösterir bilemiyorum ama hedeflerini 2 sene içinde gerçekleştireceklerini vaadetmeleri cs ten daha gerçekçi umarım teknolojik açıdan da yatırıcımları açısından da Eos performansı gösterir ama bu biraz orta ve biraz uzun vadede kendini gösterebilir. 2 senede 100x - 1000x beni eosa bakarak söylüyorum ki şaşırtmaz.

Websitesi: https://www.quarkchain.io/

nOS
Çılgın bir Neo projesi. Akıllı Ekonomi için Akıllı İnternet. nOS, yeni ve saydam bir internet için Sanal İşletim Sistemi. NEO tarafından desteklenmektedir. noS kullanıcı dostu masaüstü ve mobil uygulamadır. nOS ile NEO dApss'larının kullanımının teşviği amaçlanmaktadır. nOS'u bir uygulama mağazası ve web tarayıcısı, sanal bir işletim sistemi olarak düşünün. Bu yeni internet üzerinde, uygulamalar şeffaf ve açık bir şekilde çalışır. Verileriniz güvendedir ve sadece gitmek istediğiniz yere gider.

1. Web siteleri ve uygulamalar, içeriklerini NEO Akıllı Sözleşmeleri kullanarak tamamen açık ve merkezi olmayan bir şekilde barındırır ve kullanıcılara verilerinin ne olduğu hakkında tam bir fikir verir.

2. Birden fazla dApp kullanırken, kullanıcılar farklı sembollerle çalışmak zorunda kalmazlar. Son kullanıcılar yalnızca NEO'nun yardımcı belirteç GAS'ını kullanır ve nOS otomatik olarak belirli bir işlem veya çağrı için gereken NEP-5 belirteçlerine uygun şekilde dönüştürür.
Token satışının 3. çeyrekte olması planlanıyor. Siz siz olun tokensaleini kaçırmayın. HYPE yine çok yüksek.
bilirsiniz.

Web Sitesi: https://nos.io

Atonomi
Atonomi, iot cihazları için yeni bir güvenlik protoklü ile karşımıza çıkan umut vaadedici proje.
“Atonomi, milyarlarca IoT cihazının veri ve ticareti için güvenilir bir birlikte çalışabilirliğe sahip olmasını sağlamak maksadıyla yeni bir güvenlik protokolü ve altyapısı sağlar.”

Çok fazla bir şey söylemeye gerek yok. Şu postta: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3167033.0 hirozaki faraday ve ekibi projenin wp ını Türkçeye çevirmiş daha detaylı bilgileri oradan edinebilirsiniz. Kendilerine teşekkürler.

Web Sitesi: https://atonomi.io
1715621770
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715621770
Reply with quote  #2

1715621770
Report to moderator
1715621770
Hero Member
*

Ignore
1715621770
Reply with quote  #2

1715621770
Report to moderator
1715621770
Hero Member
*

Ignore
1715621770
Reply with quote  #2

1715621770
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715621770
Hero Member
*

Ignore
1715621770
Reply with quote  #2

1715621770
Report to moderator
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
May 06, 2018, 12:15:45 PM

vay be gözlerim yaşardı. sonunda doğru düzgün potansiyelli projeleri fark eden bizden başka birileri daha var . meritini verdim dostum , böyle çalışmaya devam
thepanicpoint
Full Member

Activity: 406
Merit: 100

View Profile
May 06, 2018, 12:18:21 PM

Aynen hocam meritim olsa ben de verirdim, üçü de birbirinden güzel icolar zaten. Quarkchain zaten kapış kapış kapanacak saniyeler içinde, sadece 4 milyon dolarlık kısım kaldı icoya.

nthere
Member
**

Activity: 229
Merit: 11

View Profile
May 06, 2018, 12:38:44 PM

Wavescilerden, Tronculardan gözlerimiz kanıyordu, güzel paylaşım teşekkürler.
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
May 06, 2018, 12:40:28 PM

helal olsun hocam sonunda guzel bır baslık meritinı verdım . bır de yenı bılgıler oldukca baslıgı guncellersen super olur.katılabılırsem katılcam bunlara ben de kısmet artık ..
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
May 06, 2018, 12:48:12 PM

QKC ile Atonomi den 0.01 ether katılım payı alırız artık Smiley
cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
May 06, 2018, 01:27:58 PM

Tebrikler kardeşim nokta atışı ico tespitleri yapmışsın ama aylardır zaten bilinip konuşulan projelerdi bunlar.kazandıracağı konusunda hiç bir şüphem yok ama atonominin whitelist olayı hoşuma gitmedi her girene cap verirlerse işimiz var amk ziyanın yazdığı gibi 0,01 cap ile girebiliriz artık icoya.içimden bir his fcfs ico olacak diyor ama bakalım göreceğiz artık
HCRT
Full Member

Activity: 420

View Profile
May 06, 2018, 01:31:18 PM

eline sağlık arkadaşım güzel yazmışsın cidden nokta atışı icolar tespit etmişsin ama arkadaşlarında dediği bilenen konuşulan icolar hele atonomiye kimse giremeyecek  bence

btc_turk
Member
**

Activity: 322
Merit: 12

View Profile WWW
May 06, 2018, 02:44:48 PM

imzalarda doğru tercihi yapmak gerçekten önemli. Uğraşıyorsun çabalıyorsun ama imza bitince elinde kala kala 40 dolar anca kalıyor. Verdiğin emeği karşılamiyor. O yüzden doğru olanları tesbit etmek gerçekten önemli.
_gavaraci_
Full Member

Activity: 462

View Profile
May 06, 2018, 03:03:26 PM

Ben de verdim meritini dostum. Böyle güzel bir çalışma boşa gitmemeli herkes biliniyor ediliyor diyor da ben kaçırmışım mesela o yüzden kendi açımdan oldukça yararlı oldu. Emeğini tekrar takdir ettim bu tip paylaşımlarınızın umarım devamı gelir Smiley
Lebraam
Sr. Member

Activity: 655
Merit: 258

View Profile
May 06, 2018, 03:11:49 PM

Araştırman ve bilgilendirici paylaşımın için teşekkür ederim.

(merit vermek istedim ancak verilecek meritim yokmuş)
seymenyunus1654
Member
**

Merit: 14

View Profile
May 07, 2018, 11:55:14 AM

Hiçbir ürünü olmayan işe yaramayan projelerden sonra ilaç gibi gelecektir. Takibimde olan bir proje idi zaten. Herkes faydalanır umarım. Teşekkürler kardeşim.
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1300

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
May 07, 2018, 03:12:34 PM

Biz bu QuarkChaine giremiyor muyuz?

I confirm that I (or the entity which I represent, as the case may be) am/is NOT a citizen, resident (tax or otherwise), domiciliary and/or green card holder or other similar certificate of residency of, or incorporated / constituted in (as applicable), a country (a) which prohibits the purchase of any virtual currency, participation in token sales, or other similar activities, or (b) where it is likely that the sale of QKC would be construed as the sale of a security (howsoever named) or investment product (including without limitation the United States of America, Canada, New Zealand and People's Republic of China), or (c) which is the subject of any sanctions administered or enforced by any country or government or international authority (and neither I nor the entity which I represent is the subject of any such sanctions), (including without limitation Cuba, North Korea, Serbia, Tunisia, Somalia, Zimbabwe, Congo, South Sudan, Sudan (north), Sudan (Darfur), Turkey, Iran, Iraq, Libya, Syria, Ethiopia, Yemen, Sri Lanka, and Venezuela).

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Peao
Legendary
*

Activity: 1320
Merit: 1001

View Profile
May 07, 2018, 03:22:32 PM

dostum sen kısa bilgilendirmeyi aşmışsın. teşekkür güzel başlık olmuş eline sağlık. Cheesy

quark a işteyken baktım Telegram çıldırmıştı herkes bir şeyler yazıyor anlayamadım sürekli kayıyordu. tabi 70k vatandaş olunca herkes katılmak istiyor. Cheesy
quark ın adaletli bir ico sunumu olacak gerçekten.

nos, neonun bombayı ateşleyecek fitili gibi bir şey. Cheesy
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
May 07, 2018, 05:18:21 PM

QKC tam orospu çocuğu aq dünya lideri değilizde aq yavşakları bizi hangi standartlara koymuşlar
dünya kripto piyasaının en büyük 5-6 ülkesi lan burası
edora
Full Member

Activity: 314
Merit: 101

View Profile
May 07, 2018, 06:35:25 PM

kaç gündür telgramdan takip ediyordum. bugün telegram skoru da aldım. Quiz aşaması için bekliyordum ama, türk vatandaşlarını liste dışı ettiklerini öğrendim. valla çok üzücü bir durum. bu coini icodan alanlar bir kaç ay sonra veya 2019 da kesin zengin olacaklar. o derece yani. icodan alamayacağız anlaşılan. bu şartlar altında borsaya düşünce fiyatının da yüksek olacagını varsayarsak şahsen almayacaımı belirtebilirim.
murobro
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 1

View Profile WWW
May 07, 2018, 06:37:30 PM

Çılgın bir Neo projesi. Akıllı Ekonomi için Akıllı İnternet! Çok güzel valla  Wink

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
NoqTaHan
Jr. Member
*

Activity: 203
Merit: 1

View Profile
May 07, 2018, 06:40:45 PM

Quarkchaini listeden silebilirsin hocam türkiye kabul edilmeyenler listesinde ilk defa bi ico turkiyeyi listeye koymuş tam saçmalık
myortvyje (OP)
Member
**

Merit: 52

View Profile
May 07, 2018, 08:07:35 PM

Quarkchaini listeden silebilirsin hocam türkiye kabul edilmeyenler listesinde ilk defa bi ico turkiyeyi listeye koymuş tam saçmalık

Bunu ben de görmüştüm de inanmamıştım. Resmen 3. dünya ülkesi olduğumuz tescillendi arkadaşlar bu gurur hepimizin.  Huh Huh
kellendil
Hero Member

Activity: 630
Merit: 503

View Profile
May 07, 2018, 08:38:18 PM

quarkchain ve atonomi mayıs ayında en çok hype olan iki proje. projeler revaçta oldukça yatırım hakkı azalıyor ve kyc prosedürleri artıyor. kişibaşı yatırım hakkı iki proje için de çok az olacak gibi görünüyor.
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: