Bitcoin Forum
May 04, 2024, 06:20:35 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Musicoin  (Read 245 times)
0nightblue0 (OP)
Newbie
*

Activity: 101
Merit: 0

View Profile
May 06, 2018, 10:59:35 AM

Arkadaşlar musicoin hakkın da düşünceleriniz nedir, şu aralar 185sat. arası takılıyor yaz ortalarında   yenden eski seviyelerine çıkarmı ?
1714846835
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714846835
Reply with quote  #2

1714846835
Report to moderator
You can see the statistics of your reports to moderators on the "Report to moderator" pages.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714846835
Hero Member
*

Ignore
1714846835
Reply with quote  #2

1714846835
Report to moderator
1714846835
Hero Member
*

Ignore
1714846835
Reply with quote  #2

1714846835
Report to moderator
1714846835
Hero Member
*

Ignore
1714846835
Reply with quote  #2

1714846835
Report to moderator
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
May 06, 2018, 11:14:03 AM

Potansiyel olarak 600-700 satlara gelmesi çok zor değil.Çünkü uzun bir süre bu coin oralarda gezindi.En son ki boğa sezonunda.
Hatta belki daha yukarı bile çıkmıştır tam hatırlamıyorum.
Sanırım madencilik için baya tercih edildiği zamanlardı.
LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
May 06, 2018, 11:14:20 AM

şu an baya bi kişi bunun miningini yapıyor. bu işi yapanlara sorduğumuzda 2019 yılında 1 dolar olabileceğini iddaa edenler bile var. ben çok araştırmadım ama ilgi görüyor epey
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
May 06, 2018, 11:43:32 AM

gecen sene hatırladıgım kadarıyla 1000 satoshılere kadar cıkmıstı ama o zaman yenı yenı bılınıyordu.suan da kazımını cok kısı yapıyordur.tekrar o sevıyelere cıkar mı ? bence zor ama herkes arastırmasını kendı yapmalı
vezirrr
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
May 06, 2018, 12:01:57 PM

Musicoin in büyük bir güncellemesi vardı hangi çeyrekte emin değilim ama o zaman geldiğinde üzel bir yükseliş yapabilir. Şu fiyatlar dip gibi duruyor bence yani alım yeri gibi, yine de teknik bilmediğim için grafik üzerine kesin birşey diyemem. Elimde bir miktar var dipten alınmış bekliyorum şahsen. Büyük miktar girilmez ama bunu bilin.

Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
May 06, 2018, 12:03:17 PM

Milletin eline kitledikleri coin senelerdir aynı seviyede.
mtahanci48
Full Member

Activity: 322
Merit: 154

View Profile
May 06, 2018, 12:09:22 PM

musicoin 2017'nin şubat ayında çinli isaac mao tarafından geliştirilmiş ve çoğu blockchain startup'ının aksine ico(initial coin offerings) yapmadan atılmış kripto dünyasına. şu anda 1000'den fazla sanatçı müziklerini paylaşmış durumda, dinleyici sayısı da 20bin civarlarında. musicoin'de bilinmesi gereken iki unsur var: birincisi pay per play (dinlenme başına ödeme), ikincisi de universal basic income yani ibu (evrensel sabit gelir).
- pay per play adından anlaşılacağı gibi sanatçılara parçaları ne kadar dinlenirse o kadar fazla ödeme yapıyor. bu anlamda spotify'dan farksız değil ancak spotify gibi plak şirketi ve diğer aracı kurumlara komisyon dağıtmadığı için, para sadece sanatçıya gidiyor.
- ibu da tüm hizmetin ücretsiz olmasını sağlamak için yaratılan bir havuz. bu havuza musicoin kazıyanlardan (mining) bir miktar, musicoin üzerine software ve hardware üretenlerden bir miktar alınıp sanatçılara dağıtılacak ve dolayısıyla dinleyicilerden herhangi bi ücret talep edilemeyecek (en azından şimdilik, ileride mining zorlaştığında, spotify gibi aylık bi ücrete bağlanma ihtimali de var)
bunlara ilaveten isteyen herkes musicoin (mc) satın alıp sanatçılara istediği gibi dağıtabilir. ki white paper'da yazana göre sanatçılar bağışlardan daha iyi bir gelir elde ediyorlarmış. (spleen)

ben vezt token'a yatırım yaptım ama gerçekten rezil bir seçim oldu. yakıcaz dediler yakmadılar falan. neyse kısaca güzel bulduğum bir yazarın musicoin yazıını pyalaşmış bulunayım
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
May 06, 2018, 02:22:47 PM

Boğa sezonunda artmıyacak coin yoktur o yüzden 500 satlara gelir düşüncesindeyim hayal satan projeler şuan nerelerde ama musicoin hiç yoktan bir amaca hizmet ediyor
suram
Full Member

Activity: 560
Merit: 113

View Profile
May 06, 2018, 03:22:09 PM

Musicoin falan hikaye diğer çöp coinler gibi iner çıkar sorun değil bir arkadaş spofity demişte bilmiyorum ne acaba ama bunlar hype arkasında doğru düzgün ekibi parası olmayan proje hiçbir şey yapamaz şuan markette. Bir büyük sitede haber yayınlatmak 1 btc den başlıyor

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
atarliromantik38
Newbie
*

Activity: 266
Merit: 0

View Profile
May 06, 2018, 03:40:40 PM

zamanında 600-700 ken girmiştim 1000 lere geldi sonra bir  çaktılar aşağıya 200 lere geldi hocam, çok fazla bel bağlamayın bu koine
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
May 06, 2018, 03:41:39 PM

bu coin duruyormu hala Cheesy millet ne para kazandı bu coinin minnigden  çok dua almış bir coin bu
beynimtok
Member
**

Activity: 280
Merit: 10

View Profile
May 06, 2018, 03:49:54 PM

evet mining in den baya güzel para kazandılar zamanında kazananlar,    deli gibi kazılıyordu çünkü onu hatırlıyorum, eski zamanlar ilginçti,  çok karlı koinler çıkıyordu
coastbank
Full Member

Activity: 238
Merit: 100

Presale Starting May 1st

View Profile
May 06, 2018, 04:39:44 PM

Bu coine zamanında el atmıştım yani direkt gidip satın almıştım kazı mazı değil. Şu an baya pişmanım gerçekten de miner lara kazandırmış başka kimseye de 5 kuruş kazandırmamış tırt bir coin.

tekno
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 255

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
May 06, 2018, 09:25:58 PM

bende bir ara miningini yaptım ama ne olursa olsun eth mining gibisi yok ama elimdekiler duruyor 1$ bulursa tadından yenmez.

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
YoBit AirDrop $|
Get 700 YoDollars for Free!
🏆
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1138

View Profile
May 06, 2018, 09:33:36 PM

bu tür coinlerin de diğer coinler gibi bir hikayesi var elbette ancak inandırıcılık konusunda sıkıntıları var, iş yapar mı yapmaz mı?! yukarıda bir arkadaş değinmiş, ödemeden çok bağış yapılıyor şeklinde, zaman zaman alıp sattığım bir coindir kendileri. bittrex ve cryptopia dışında borsalara eklenmemiş olması dezavantaj, olur da bittrex "delist ettim" derse küçük yatırımcıya kitlenmiş ve elveda denilmiş olur, cryptopia'da yılda bir defa pumplanırsa ancak o zaman zararsız çıkma şansı olabilir. o riski alıyorsanız bana göre çok yüksek seviyelerde değil ancak dibin dibi var geçenlerde ani bir satışla 3 satoshiye kadar da düşmüştü, grafiğinden (bittrex'teki) bakabilirsiniz. eboost coin için de aynı uyarıyı yapmıştım, uçtu gitti köftehor Wink

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
Turbolinea
Member
**

Merit: 57

View Profile
May 06, 2018, 10:14:13 PM

Mining yapan baya insan var çevremde musicoin miningi yapan . Çok ciddi iddialar var ancak ben yakın zaman da cok yükseleceğini zannetmiyorum wallete atılabilir.
Turbolinea
Member
**

Merit: 57

View Profile
May 06, 2018, 10:17:26 PM

Musicoin falan hikaye diğer çöp coinler gibi iner çıkar sorun değil bir arkadaş spofity demişte bilmiyorum ne acaba ama bunlar hype arkasında doğru düzgün ekibi parası olmayan proje hiçbir şey yapamaz şuan markette. Bir büyük sitede haber yayınlatmak 1 btc den başlıyor
Hocam forumda random atma geleneği olsa 2 satır random atardım bu posta ''para olmayan proje'' yaklaşımı sadece bunu hakediyor doğrusunu söylemek gerekirse
sinandd
Jr. Member
*

Activity: 112
Merit: 1

View Profile WWW
May 06, 2018, 10:26:03 PM

1$olurmu bilinmez ama eskisi gibi degil mining yapan kankim cok ekmek yedi bundan ilk zamanlar markette cop olarak duruyo ilerleyen donemde artis yaparsa sasirim amerikayi tekrar kesfe gerek yok eth herzaman dogru coin

XCT CLUB  |  xCrypt - Blockchain Ecosystem
▰▰▰  ▲▼  PRE - ICO Sale is Live!  ▲▼  ▰▰▰
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
May 06, 2018, 10:33:51 PM

şu anda mine etmenin bir manasını görmüyorum, zira musicoin şu anda karsız, onun yerine ETH kazıp gelenle musicoin alınabilirinr
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
May 06, 2018, 10:59:40 PM

Biraz mining yaptik duruyor.  1 seneyi geckindir piyasada var ama istenilen yukselis bir turlu gelmedi.  Buyuk borsalar olmadan yukselmiyor ortik coinler.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: