Bitcoin Forum
May 13, 2024, 09:23:48 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: OAX platformunun kullanıcı arayüzüne bir ilk bakış, Ne düşünüyorsunuz?  (Read 232 times)
gedor (OP)
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
May 06, 2018, 11:27:03 AM
Last edit: June 09, 2018, 12:16:34 PM by gedor

Ne düşünüyorsunuz? Bence çok stabil, hızlı ve güven veren bir platform gibi görünüyor, makalenin linki: https://medium.com/@OAX_Foundation/dev-update-6-a78de0b8c353

Geliştirme güncellemesi #6

Son birkaç ay içinde, yer aldığımız aktivitelerdeki artışı ve çeşitliliği fark ettiğinizi umuyoruz. Bunların içinde anahtar işlevleri yürütmek için üst düzey atamalar, sektörel etkinliklerde profilimizi yükseltmek ve yaptığımız şeyler ve dijital varlıklar hakkında daha geniş kitleleri eğitmek gibi alanlar yer almaktadır. Ancak bu, teknolojinin arka planda kaldığı anlamına gelmez. Tam tersine — bu son geliştirme güncellemesinde, size OAX platformunun kullanıcı arayüzüne bir ilk bakış verebildiğimiz için gerçekten heyecan duyuyoruz.

Geliştirmenin ilk aşamasında, backend bariz bir şekilde önceliğimizdi. Ancak son zamanlarda, arayüzün tasarımına başlayabileceğimiz ve arayüzü backend'e bağlayabileceğimiz bir noktaya gelindi. Şu ana kadar elde ettiğimiz şey, OAX platformu üzerinden alım satım yapan kişilerin göreceği ekrandır (Varlık Geçidi sahipleri için kullanıcı arayüzü daha sonra gelecek). Arayüz dijital varlık ticaretini mümkün olduğunca şeffaf hale getirme felsefemizle uyumlu, kolay kullanılır ve sezgisel olacak şekilde tasarlanmıştır.

Tabii ki, kullanıcı arayüzünü hazır etmenin nedenlerinden biri de projeyi çok daha fazla desteklememiz. Gelecek ay Consensus'a hazır olacak şekilde tam bir demoya sahip olmayı hedefliyoruz ve oradaki temsilcilere proje ile ilgili bilgiler vermeyi dört gözle bekliyoruz!

Kullanıcı arayüzünü devreye sokmamız onu test etmemize de izin veriyor. Bizim amacımız kesinlikle tamamen işleyen ve güvenli bir platformdur, platformun kullanılabilirliği hakkında geri bildirim almak için bazı uzman tüccarları getirerek platformu kapsamlı bir şekilde test edeceğiz. Ayrıca, platformun güçlü olduğundan ve OAX Vakfı'nda tanıtmak için taahhüt ettiğimiz yüksek yönetim standartlarına uygunluğundan da emin oluyoruz. Bu amaçla, tüm potansiyel kullanıcılar tarafından şeffaf ve doğru kullanıma ulaşmak için platformdaki tüm prosedürleri inceliyoruz.

ÖNEMLİ BİLDİRİM— OAX projesi ile ilgili haberleri ve güncellemeleri yalnızca OAX Vakfı'nın resmi kanalları aracılığıyla vereceğiz. Lütfen bunları takip ettiğinizden emin olun:

Website: www.oax.org

Twitter: twitter.com/OAX_Foundation

Medium: medium.com/@OAX_Foundation

Telegram: t.me/openanxteam and t.me/oaxcnt

Slack: openanx.slack.com

QQ: 651355919

OAX olduğunu iddia eden diğer tüm kanallar sahtedir ve verdikleri bilgiler dikkate alınmamalıdır. Sahte kanalları düzenli olarak izliyoruz ve onları kapattırmak için aktif olarak çalışıyoruz. Bulduğunuz herhangi bir sahte kanalı bildirmek için lütfen bizimle iletişime geçin: projectstallman@oax.org.
1715635428
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715635428
Reply with quote  #2

1715635428
Report to moderator
Be very wary of relying on JavaScript for security on crypto sites. The site can change the JavaScript at any time unless you take unusual precautions, and browsers are not generally known for their airtight security.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715635428
Hero Member
*

Ignore
1715635428
Reply with quote  #2

1715635428
Report to moderator
1715635428
Hero Member
*

Ignore
1715635428
Reply with quote  #2

1715635428
Report to moderator
1715635428
Hero Member
*

Ignore
1715635428
Reply with quote  #2

1715635428
Report to moderator
thepanicpoint
Full Member

Activity: 406
Merit: 100

View Profile
May 06, 2018, 11:34:54 AM

Güzel görünüyor hız vesaire nasıldır kullanılınca anlarız, tasarım konusuna gelince kendim de bu işin içinde olduğum için söyleyeyim daha çok değişir insanların görüşleri şikayetleri alındıkça.

vezirrr
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
May 06, 2018, 11:52:52 AM

OAX ın müthiş bir ekibi vardı bunu bildiğimden Kasım ayı gibi güzel bir miktar almıştım hold'dum. Ama 1 hafta öncesine kadar güzel yerlere çıktığını görünce elimden tamamen çıkardım ve başka yere yatırdım. Arayüze gelecek olursak gerçekten çok güzel önemli olan güvenliktir dex'lerde. Eğer bunu sağlayabiliyorlarsa OAX fiyat olarak güzel yerlere gelebilir. Bu arayüzün de kısazamanda uygulanıp kullanılabileceğini hiç sanmıyorum, orta vadede kullanıma açılır ancak.

icegeekfresh
Full Member

Activity: 406

View Profile
May 06, 2018, 02:29:21 PM
Last edit: May 06, 2018, 02:49:28 PM by icegeekfresh

Arayüz ilk bakışta güzel olmuş. Tabi daha değişecektir yorumlara göre. OAXın ekibi sağlam çalışıyor diye düşünüyorum, yatırımım da var. Umarım görselliği kadar işlevi de iyi bir platform olucaktır.

crazy1204
Full Member

Activity: 322

View Profile
May 06, 2018, 02:45:22 PM

Şaka bir yana öyle böyle derken ilk arayüzler gelmeye başladı.Elimde uzun süredir tuttuğum oaxlar bekliyor.Artık çıksın şenlensin şu cebimiz ya en az 2x görürüz.

gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
May 06, 2018, 03:12:02 PM

sımdılık guzel duruyor begendım .bır an önce pıyasaya cıksın da elınde olan tanıdıklarım var para kazansınlar bıraz bayadır beklıyor ınsanlar cunku en kısa surece tam versıon beklenıyor Cheesy
suram
Full Member

Activity: 560
Merit: 113

View Profile
May 06, 2018, 03:18:19 PM
Last edit: May 07, 2018, 08:27:50 AM by suram

Ben de elimdeji oax'ları tutuyorum bounty'den gelenleri prototip çıkana kadar tutacağım sonra fiyata göre birazını satarım sanırım. arayüz güzel görünüyor ama baya zaman oldu artık bir an önce çıksın  Smiley

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
smdnxt
Newbie
*

Activity: 82
Merit: 0

View Profile
May 06, 2018, 06:11:34 PM

OAX'da kesinlikle gelecek var. Şuan için hacimsizlikten pump, dump ile dikkat çekse de uzun vaade de çok iyi yere gelecek gibi duruyor. Takipte kalmakta fayda var.
iranli_tacir
Newbie
*

Activity: 154

View Profile
May 06, 2018, 07:05:54 PM

Temiz ve güzel bir arayüzü var, bana kalırsa oax sağlam yerelere gelecek gibi gözüküyor, bu açıdan oldukça önemli buluyorum ben bu tip yatırımları
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
May 06, 2018, 07:26:32 PM

Oax bugün pump yemeye başladı sebebi bu basit-kullanışlı ara yüz yüzünden daha o gün arkadaşla bu oaxı konuşup nerede kaldı bunların borsası diyorduk cevap verdiler
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3150
Merit: 1516

View Profile WWW
May 06, 2018, 07:40:12 PM

Ne düşünüyorsunuz? Bence çok stabil, hızlı ve güven veren bir platform gibi görünüyor, makaleyi buradan çevirdim: https://medium.com/@OAX_Foundation/dev-update-6-a78de0b8c353

Sadece bir ekran görüntüsüne bakarak stabil, hızlı kelimelerini kullanmak yanlış olur. Beta sürümde işlem yapmadan stabil, hızlı diyemeyiz.
Görsel tasarım olarak göz dolduruyor,  tasarım yapısı olarak waves dex i hatırlatıyor. umarım trade history nin yanına birde kullanıcının kendi trade history si eklenir gibi şeyler söylenebilir.

Ama yorum yapan kullanıcılar  OAX'ı proje olarak değerlendirmek veya bu ekran görüntüsü ile ilgili olarak olumlu olumsuz yorum yapmak yerine,
almıştım sattım. ben tutuyorum çarpı bilmem kaç yapmasını bekliyorum. ya evet ekip zehir yürür bunlar. bu gün fiyatı yükseldi, dünde düşmüş idi.
gibi yorumlar gelmiş. Bir bakın inceleyin, azıcık merak edin yahu Smiley
Bthd
Legendary
*

Activity: 2240
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
May 06, 2018, 07:44:15 PM

Tam olarak kullanıma açılmadan, işlem yoğunluğu oluşmadan, stabillik gözlenmeden bir çıkarımda bulunulabileceğini zannetmiyorum.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
Coinredd
Full Member

Activity: 378
Merit: 103

View Profile
May 06, 2018, 07:53:38 PM

görüntü olarak güzel duruyor çok güzel olacak oax açısından ben umutluyum oax'dan bu haber çok sevindirdi beni.
gedor (OP)
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
May 06, 2018, 08:26:17 PM

Arkadaşlar ne zaman çıkacağını soranlar için prototip haziranın sonuna doğru çıkacakmış ve herkes tarafından kullanılabilecekmiş:

Galacos
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile WWW
May 06, 2018, 08:36:07 PM

Güzel ve sade olmuş benim hoşuma gitti lakin arkadaşlarında dediği gibi güncelleme geldikçe kullanıcıların istek ve şikayetleri doğrultusunda değişecektir.

Hot Coin
Newbie
*

Activity: 140

View Profile WWW
May 07, 2018, 06:33:01 PM

Bu arayüz yayınlanalı bir iki hafta olmuştu sanırım. Son hali olmayabilir ama oaxın iş yapacağını düşünüyorum. 
smdnxt
Newbie
*

Activity: 82

View Profile
May 08, 2018, 05:39:28 PM

Arkadaşlar ne zaman çıkacağını soranlar için prototip haziranın sonuna doğru çıkacakmış ve herkes tarafından kullanılabilecekmiş:

https://ip.bitcointalk.org/?u=https%3A%2F%2Fi.imgur.com%2FNT3oDID.png&t=588&c=tTmGC-MxMlKCqg

Bu güzel haber. Haziran'da piyasanın da durumuna göre ciddi artışlar görebiliriz. Fiyatı da şuan için oldukça güzel seviyelerde.
Devil Investor
Newbie
*

Activity: 154

View Profile WWW
May 08, 2018, 08:53:21 PM

Ekibin görüşü de temmuz ve sonrasında Oax fiyatının yükselmesi.
Yinede piyasanın henüz merkezi olmayan bir borsaya geçeceğini sanmıyorum.
Matthewww
Full Member

Activity: 322
Merit: 102

View Profile
May 08, 2018, 09:28:14 PM

güzel bir haber. hazirandan önce bir miktar almak lazım. prototip çıktıktan sonra fiyatta artış olabilir.
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
May 08, 2018, 09:58:10 PM

Oax için çok fazla hype yapıldığını düşünüyorum. O kadar fazla şey söyleniyor hakkında ancak hala fiyata çoookta olumlu yansımalar olmadı. Yaklaşık 1 senelik bir proje ancak hızları da çok iyi değil.

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: