Bitcoin Forum
June 23, 2024, 10:37:30 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: COINES.COM hakkında acil.  (Read 225 times)
cointicker (OP)
Newbie
*

Activity: 25
Merit: 0

View Profile
May 06, 2018, 05:02:34 PM
Last edit: May 06, 2018, 06:12:28 PM by cointicker

Site üzerinden 38000 TL lik BTC alımı yaptım yaklaşık olarak 0.9 küsür BTC yapıyor, başka bir cüzdanıma transfer için talep oluşturdum tam 3 saattir transferi başlatmadılar, ne destek cevap veriyor ne whatsapp hattı, bilgisi olan var mı ?

Edit: Talebimin üzerinden 4.5 saat geçti hala işlem başlatılmadı.
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
May 06, 2018, 08:50:39 PM

Adamlar topuk. Halen akıllanmıyorsunuz bilindik siteler üzerinden işlem yapın diyoruz. Koinim, paribu, koineks, btcturk bunların haricindeki tüm sitelerden paranızı kaptırabilirsiniz.
BtcAnkara
Member
**

Activity: 309
Merit: 15

View Profile
May 06, 2018, 09:07:36 PM

Adamlar topuk. Halen akıllanmıyorsunuz bilindik siteler üzerinden işlem yapın diyoruz. Koinim, paribu, koineks, btcturk bunların haricindeki tüm sitelerden paranızı kaptırabilirsiniz.

Yaa ne yaygaracısınız.. adamların sistemi kötü, destek sıfır hepsi bu.. ne alaka topuk falan. Ne çok seviyosunuz böyle boş yorumları. Aynı şey birebir benim başıma geldi Koineks’tr. Hem de 4 günlük tatil öncesi.. herifler 4 gün sonra BTC transferimi aktif ettiler.. özür falan da yok.. paribu da geceden sabaha kadar bekletmişti bikeresinde transferi.. Olan şeyler bunlar.. hemen topuk mopuk.. boş konuşmayın.
khasank
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 281

View Profile
May 06, 2018, 11:18:11 PM

Yaa ne yaygaracısınız.. adamların sistemi kötü, destek sıfır hepsi bu.. ne alaka topuk falan. Ne çok seviyosunuz böyle boş yorumları. Aynı şey birebir benim başıma geldi Koineks’tr. Hem de 4 günlük tatil öncesi.. herifler 4 gün sonra BTC transferimi aktif ettiler.. özür falan da yok.. paribu da geceden sabaha kadar bekletmişti bikeresinde transferi.. Olan şeyler bunlar.. hemen topuk mopuk.. boş konuşmayın.

Sanki bilindik borsalar çok güvenli gibi yazmış arkadaş. Zamanın da borsa hekleyip milletin btc lerini çaldılar. Hangi borsa açıklama yaptı ? Hala f2a aktif etmeyen bilindik borsalar var. Yeni açılanlara göre daha sıkıntısız diyebiliriz tabiki ama eskisi de aynı yenisi de
BtcAnkara
Member
**

View Profile
May 07, 2018, 06:49:19 AM

Sanki bilindik borsalar çok güvenli gibi yazmış arkadaş. Zamanın da borsa hekleyip milletin btc lerini çaldılar. Hangi borsa açıklama yaptı ? Hala f2a aktif etmeyen bilindik borsalar var. Yeni açılanlara göre daha sıkıntısız diyebiliriz tabiki ama eskisi de aynı yenisi de

Yazımın hiçbir yerinde güvenle ilgili bir kelime geçmiyor. Sadece topukluk bir mesele değil. Adam topuk yapacaksa önce biraz hacim yapar, içerdeki TL ve coinlerle topuk yapabilir. Ama bu borsa daha içi boş, hacim yok neyi alıp kaçacak. O kadar masraf yapmış senin 38.000 tl lik coinini mi alıp topuklayacak. Demem o ki ben bu gecikme olayını Koineks’te 4 gün, Paribu’da 1 gun yaşadım. Mesai saatini bekle o zaman çözülür dedim. Güvenle alakalı değil.
meatballsset
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

View Profile
May 08, 2018, 02:29:05 PM

güvenlik her zaman başta gelir, yüksek komisyonu tercih ederim
HartmaniAbit
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile
May 09, 2018, 08:49:25 PM

İşlemleri manuel olarak yapıyordurlar ve bilgisayar başında değildirler sanırım. Yeni borsalarda böyle sorunlar oluyor. Siz yine de isim yapmış borsaları tercih edin. İşleminiz gerçekleşti mi bilgi verirseniz borsa hakkında bizimde bilgimiz olur.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
May 10, 2018, 11:29:17 AM

Hayır da neden 1 btc'yi coines gibi bilinmedik bir yere güveniyorsunuz? Paribu var btctürk var koineks var. Var yani. En azından bilindik, görece daha iyiler yani.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
BtcAnkara
Member
**

View Profile
May 10, 2018, 11:40:59 AM

Hayır da neden 1 btc'yi coines gibi bilinmedik bir yere güveniyorsunuz? Paribu var btctürk var koineks var. Var yani. En azından bilindik, görece daha iyiler yani.

Bu bir tahmindir!

Arkadaş yurt içi borsalar ile yurt dışı borsalar arasındaki hafta sonu açığa çıkan fiyat farkını bir işlemle paraya çevirmeye çalıştı bence. Burada kendi parasının olduğu banka ile çalışan bir borsa aradı. Trinkk buldu. Coines.. Dediki ben bu borsaya hafta sonu olması sebebi ile havale ile para yatırırsam para hesabıma geçer. Coines'te, yurtdışı borsalara göre 1 BTC'de 1500 TL fark varken ucuz alayım gideyim Binance, Bitfinex, Polo vs yollayıp, orada pahalıdan bozayım dedi. Amma velakin işler beklendiği gibi gitmedi ve BTC transfer edilmedi. Arbitraj fırsatı da boylelikle kaçmış oldu.

Tekrar söylüyorum yazmış olduğum senaryo tahmin eseridir. Smiley
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
May 10, 2018, 03:30:54 PM

yerinde ve makul bir senaryo.. arkadas ince hesap etmis olabilir, ama gorunen o ki site yetkililerinin keyfine takilmis durumda Smiley
emregungor
Full Member

Activity: 475
Merit: 127

View Profile
May 14, 2018, 06:29:10 PM

güvenlik her zaman başta gelir, yüksek komisyonu tercih ederim

Paribu gibi 2fa olmayan yerde git güvenliksiz yüksek komisyona al sat yap o zaman ne meraklısınız yüksek komisyona  Angry Afedersiniz ama sizin gibiler olduktan sonra çok biner üzerimize borsalar.

Ek olarak bu borsa nedir piyasanın altında btc verse 100TL bile atmam ne gerek var. Benim için her borsa güvensizdir tek bir tanesinin bile garantisi yok.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
May 15, 2018, 10:16:33 AM

İlk duyuyorum bu siteyi , neye güvemerwk bu paraları gönderiyorsunuz bilmiyorum, alternatif olmasa anlarımda, çok daha iyi çalışan sistemler var, bitcoin için, umarım btclerinize ulaşırsınız yazık olmuş
oynicam
Newbie
*

Activity: 13
Merit: 0

View Profile
May 15, 2018, 10:21:56 AM

her gördüğünüz siteye güvenmeyin beyler bir araştırın, kimdir nedir, ofisleri var mı, şirket bilgilerine ulaşıp sorgulatın kim bilir şirketi 20 bin TL ile kurmuşlardır senin yatırdığın para daha fazladır Smiley
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
May 16, 2018, 12:01:39 PM

Bilindik borsalarda bile işlem yaparken bitcointalk'ta ki konusunu inceleyip ondan sonra işlem yapıyorum. Sizler nasıl da buluyorsunuz böyle borsaları da işlem yapıyorsunuz. Kullanıcı yorumları çok önemlidir.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: