Bitcoin Forum
June 17, 2024, 09:54:32 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: ◄💠►ANN◄►ICO►🔵🔵SPOTCOIN🔵🔵【Bounty】💠✅51% Temettü🔥NEO🔥  (Read 18439 times)
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

Activity: 476
Merit: 110

View Profile WWW
May 29, 2018, 03:48:19 PM

Spotcoin cüzdanlarında Effect.AI bulunduranlara da bir airdrop programı düzenlemiş durumda. Cüzdanlarında effect.ai bulunduran arkadaşların airdrop kampanyasını incelemelerini öneriyorum. Her 2 projenin de NEO tabanlı olması sebebiyle bu ortak çalışmayı yapma kararı aldıklarını düşünüyorum.
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
June 03, 2018, 10:11:18 AM

Spotcoin private sale satışlarını bitirmiş durumda. Şuanda ön satış ve ICO satışlarına hazırlanan projenin private satışlarında başarılı bir yatırım süreci geçirdiklerini ve yatırım hedeflerine ulaştıklarını belirtmek istiyorum. g0blin tarafından yürütülen reklam kampanyası da başarıyla devam ediyor şuanda. 
akiko6823
Member
**

Activity: 602
Merit: 12

View Profile WWW
June 03, 2018, 11:24:25 AM

private satışta baya yatırım toplamşılar. Bence en coinlerin listesine gireceğini düşündüğüm bir proje. Bakalaım normal satış 'ta ne toplayacaklar hepimiz göreceğiz
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
June 03, 2018, 12:22:52 PM

Spotcoin cüzdanlarında Effect.AI bulunduranlara da bir airdrop programı düzenlemiş durumda. Cüzdanlarında effect.ai bulunduran arkadaşların airdrop kampanyasını incelemelerini öneriyorum. Her 2 projenin de NEO tabanlı olması sebebiyle bu ortak çalışmayı yapma kararı aldıklarını düşünüyorum.

effect  bounty ödülleri gelmiş. dişe dokunur bir airdropsa boş geçemeyelim . link varmı göz atalım
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
June 03, 2018, 02:44:46 PM

effect  bounty ödülleri gelmiş. dişe dokunur bir airdropsa boş geçemeyelim . link varmı göz atalım

Not sure how to participate?

1. Go to Spotcoin.com and register or login to your account (on June 4th at 18:00 GMT+4).

2. Fill the pop-up with your Telegram user name (without @ symbol), your non-exchange wallet adress and wait until the system notifies that you have successfully reserved spot tokens!

Böyle bir açıklama yapılmış telegram kanallarında. Spotcoin.com adresine girip üye oluyorsunuz, telegram adresi ve effect tokenlerinizin olduğu cüzdan adresinizi yazıyorsunuz. 50 spotcoin yani 25 dolar veriyor.
mamostem
Member
**

Activity: 162
Merit: 10

View Profile
June 03, 2018, 06:25:45 PM

Hocam ellerine sağlık spotcoin çok başarılı bir proje olacağa benziyor iyi bir ekipte kurmuşsunuz yatırım yapmakta fayda olacağını düşünüyorum teşekkürler
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
June 05, 2018, 09:45:48 AM

Spotcoin ön satışları öncesi whitelistini yarın açacak. %20 bonus kampanyasıyla start alacak ön satışlara katılmak isteyen arkadaşların whiteliste kayıt olmasını öneririm. Projenin NEO platformlu olduğunu hatırlatayım tekrar. Ekip gerekli yatırımı alacaklarına inanmış durumda, ön satışlar az çok bize fikir verecek. Aşağıdaki resimde duyurularını yaptılar.

uzumsirkesi
Member
**

Activity: 240
Merit: 10

View Profile
June 05, 2018, 09:56:26 AM

whiteliste nasıl katılıyoruz bir miktar almak istiyorum uzun zamandan beri ilk defa icoya katılacağım neo diye katılmak istiyorum.

whitelist nedir tam olarak
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
June 05, 2018, 10:51:29 AM

whiteliste nasıl katılıyoruz bir miktar almak istiyorum uzun zamandan beri ilk defa icoya katılacağım neo diye katılmak istiyorum.

whitelist nedir tam olarak

Öncelikle https://www.spotcoin.com adresinden üyelik işleminizi gerçekleştiriyorsunuz. Daha sonra yarın saat 17:00 civarı 'whitelist register' kısmı aktif olacak sitede pre ico kisminin oldugu yerde.

KYC işlemini yaptığınızda yatırım yapabiliyorsunuz.

vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
June 06, 2018, 10:44:37 PM

Spotcoin whitelist kaydı açıldı. 1250 kişinin kayıt yapabileceği ön satışlar için 1 SPOT=0.4 Dolar olarak değer biçilmiş durumda. Katılım düşünen arkadaşlar için bir önceki yazdığım mesajımı okumanızı öneririm.
gorkem19888
Full Member

Activity: 672

View Profile
June 06, 2018, 11:22:39 PM

kar payı tokenı bu da.kar payını nasıl dagıtacak neye gore.bırı acıklayabılrı mı ?
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
June 07, 2018, 09:27:47 AM

kar payı tokenı bu da.kar payını nasıl dagıtacak neye gore.bırı acıklayabılrı mı ?

Projenin birkaç ayağı var ve temettü dağıtımı muhtemelen yapacakları kara bağlı olarak dağıtılacak, spotpay sistemi, yüksek ölçekli borsa vb. gibi hizmetlerden kar edecekler doğal olarak. Ayrıca Spotcoinde devlet destekli mining tesisi de var, dağıtacağı temettünün bir çoğunun şimdilik buradan sağlanacağını düşünüyorum.
bmgs
Member
**

Activity: 519
Merit: 16

View Profile
June 07, 2018, 10:27:54 AM

Whitelisti açılmış projenin. Almak isteyenler bu dönemde ico fiyatına göre %20 daha ucuza SPOT alabilir. Açıklamaya göre whitelist için sadece 1250 yer kalmış.
gorkem19888
Full Member

View Profile
June 08, 2018, 02:44:21 PM

1250 kısılık yer dolmus sanırsam kapanmıs
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
June 10, 2018, 11:07:04 AM

Spotcoin ön satış için 1250 kişi limitini doldurmuş, iyiymiş. Yetişemedim KYC doldurmaya üşendiğim için, artık normal satışlarda bakacağız performansına göre yatırım yapılıp yapılmayacağına. NEO lara bak ya, uçuyorlar.
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
June 10, 2018, 11:36:27 AM

Evet Spotcoin 1250 kişi limitini doldurdu. Ön satışlarda alınan toplam yatırım kısa süre içerisinde belli olur. Nasıl bir satış olur bilemiyorum ama projenin istikrarlı bir yapıda ilerlediğini düşünüyorum. Her türlü sorularınız için projenin resmi telegram kanalından 24 saat anında cevap alabilirsiniz.
gorkem19888
Full Member

View Profile
June 11, 2018, 11:44:25 AM

bunun ana tokern satısı ne zaman bılen var mı sıtesınde bılgı yok.presale yarında ana satıs ne zaman
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
June 11, 2018, 12:19:04 PM

bunun ana tokern satısı ne zaman bılen var mı sıtesınde bılgı yok.presale yarında ana satıs ne zaman

Şuanda sadece 12-14 Haziran arası presale bilgisi paylaşılmış. Muhtemelen 1 hafta sonra da ana satış başlar. Henüz net bir açıklama yapmadı ekip. Buradan satışlarla ilgili net bir tarih paylaşıldığında bilgi veririm.
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
June 16, 2018, 09:36:06 AM

Spotcoin ön satışlarına devam ediyor. Projeyi kısaca özetlersek 4 ana sac ayağı üzerine kurulmuş bir proje olan Spotcoin; OTC, mining, borsa ve spotpay ödeme sistemi gibi 4 geniş alanda hizmet verecek.

Ayrıca Karadeniz Blockchain Enstitüsü ile Blockchain alanında eğitimler verecek ve insanların bu sektörle ilgili doğru bilgiye ulaşmasını sağlayacak projenin NEO tabanlı olduğunu hatırlatmak isterim.
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
June 17, 2018, 10:28:29 PM

Spotcoin ön satışlarını başarıyla tamamladı. ICO satışları ile ilgili bilgi önümüzdeki hafta içi duyurulacak. Toplamda 3.5 milyon tokenin de ön satışlarda satıldığını belirtmek istiyorum. Private satışlarla birlikte muhtemelen softcap problemi ortadan kalktı projede. Gelişmeleri buradan duyurmaya devam edeceğim.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: