Bitcoin Forum
June 24, 2024, 05:04:42 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: ◄💠►ANN◄►ICO►🔵🔵SPOTCOIN🔵🔵【Bounty】💠✅51% Temettü🔥NEO🔥  (Read 18439 times)
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

Activity: 476
Merit: 110

View Profile WWW
June 20, 2018, 07:38:03 PM

Spotcoinin Neo platformunu seçmesiyle alakalı olarak yayınladığı makaleye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Muhtemelen bir çok proje aşağıdaki makalede yazan sebepler yüzünden NEO yu seçmiştir diye düşünüyorum.

https://medium.com/spotcoin/spotcoin-loves-neo-ep-1-why-did-we-the-choose-neo-blockchain-ed5e2d2e5f4b
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
June 23, 2018, 02:12:24 PM

Spotcoin ICO satışları duyurusunu yapmaya hazırlanıyor. Resmi telegram kanallarında aşağıdaki bilgiyi paylaştılar.

Spotcoin ICO COMING SOON!

* 51% of exchange fees as weekly dividends
* 12% quarterly dividen from net profits of other business lines
* ICO price per token: $0.50

PRE-ICO CLOSED!!!! We reached our goal early and would like to congratulate those of you that participated"*

Projenin ön satışları kolay bir şekilde başarıya ulaşmış durumda. ICO ile ilgili net tarih verildiğinde buradan paylaşmaya devam edeceğim.
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
July 04, 2018, 03:54:08 PM

Spotcoin tarafından düzenlenen ve NEO platformu mensubu diğer projelerin de katılım gösterdiği Karadeniz Blockchain zirvesi ile ilgili bilgilendirme makalesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://medium.com/spotcoin/neo-black-sea-community-launched-ff0d479d3bad

ICO satış tarihleri ile ilgili duyuru çok yakında yapılacak, katılmak isteyen arkadaşların bilgisine sunulur. Ön satışlar 36 saat içerisinde sona ermişti.
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
July 09, 2018, 03:06:56 PM

Spotcoin projesinin sac ayaklarından biri olan Madencilik kısmı ile ilgili aşağıdaki güncellemeyi gördünüz mü? Aşağıdaki resimden mining tesislerinin özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Cashcash
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 250

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
July 09, 2018, 03:16:43 PM

Effect.ai tutucularına spotcoin verilmeyecekmiydi geçen ay sonu . Halen gelen giden yok .

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄      ▄█▄        
                                 █████    █████       
                        ▄██▄     ▀█▀      ▀█▀        
                ▄█▄    ▀██▀                           
         ▄     ▀█▀                        ▄█▄        
        ▀█▀                      ▄█▄     █████       
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀                  
         ▄     ▀█▀                        ▄█▄        
        ▀█▀                      ▄█▄     █████       
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀                  
                ▀█▀                                    
          ▄                      ▄█▄      ▄█▄        
         ▀█▀           ▄██▄    █████    █████       
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀      ▀█▀        
                ▀█▀                                    
           ▄                      ▄█▄     ▄█▄        
          ▀█▀            ▄██▄   █████   █████       
    ██            ▄█▄   ▀██▀    ▀█▀     ▀█▀        
             ▄    ▀█▀                                 
            ▀█▀                         ▄█▄           
       ██              ▄█▄   ▄██▄    █████          
                  ▄    ▀█▀   ▀██▀     ▀█▀           
                 ▀█▀                                   
            ██                   ▄██▄                 
                    ▄     ▄█▄   ▀██▀                 
                   ▀█▀    ▀█▀                          

▄█   ▄█  ▄█        ▄█████▄   ▀█▄     ▄█▀
██   ██  ██▄▄▄▄▄   ██▀   ▀██    ▀█▄  ▄█▀
██   ██  ██▀▀▀▀██  ██▀▀▀▀▀▀▀      ████   
██   ██  ██   ██  ██▄   ▄█    ▄██▀▀██▄   
▀██████▀  ▀██████▀  ▀███████▀   ▄██▀   ▀██▄
Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
smulasyon
Jr. Member
*

Activity: 142
Merit: 1

View Profile
July 09, 2018, 06:12:11 PM

ne oldu son durum nedir uzun zamandır pek iyi haberler duymadım diye hatırlıyorum ancak işin içinde neo olunca herşey olabilir.
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
July 09, 2018, 09:37:19 PM

Effect.ai tutucularına spotcoin verilmeyecekmiydi geçen ay sonu . Halen gelen giden yok .

Evet öyle bir kampanyaları vardı fakat dağıtım henüz yapılmadı diye biliyorum. Telegram adminlerine sormuştum bende konuyu effect tuttuğum için cüzdanımda, dağıtım için net tarih vermedi. Gelişme olursa buradan bilgi veririm.

Ön satışları 36 saatte bitirdi Spotcoin, şuanda genel satışlara henüz başlamadılar.
etkisizeleman
Member
**

Activity: 170
Merit: 11

View Profile
July 10, 2018, 07:03:56 AM

Evet öyle bir kampanyaları vardı fakat dağıtım henüz yapılmadı diye biliyorum. Telegram adminlerine sormuştum bende konuyu effect tuttuğum için cüzdanımda, dağıtım için net tarih vermedi. Gelişme olursa buradan bilgi veririm.

Ön satışları 36 saatte bitirdi Spotcoin, şuanda genel satışlara henüz başlamadılar.

böyle bir durummu var oo harika elimde ciddi miktarda effect vardı teşekkürler bilgi için
ibram211
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile
July 10, 2018, 07:35:28 AM

Hocam bu yoket satışları ne zaman sona eriyor imzalar ne zaman bitiyor bekliyoruz bizde bişeylerden faydalanmak istiyoruz o kadar bekledik
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
July 10, 2018, 10:09:00 AM

Hocam bu yoket satışları ne zaman sona eriyor imzalar ne zaman bitiyor bekliyoruz bizde bişeylerden faydalanmak istiyoruz o kadar bekledik

Yoket nedir anlayamadım. Biraz daha açabilir misiniz tam olarak hangi kampanya olduğunu? Spotcoinden mi bahsediyorsunuz? Eğer spotcoinden bahsediyorsanız bu kampanya 2 ay civarı daha sürer.
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
July 10, 2018, 08:08:12 PM

sanırım farklı bir projeden bahsediyor arkadaş arkadaş.
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
July 18, 2018, 09:48:43 AM

Spotcoin ICO ile ilgili kısa süre içerisinde satış duyurusunu yapacak. Projenin whitepaperinda bazı küçük değişiklikler oldu, yeni güncel whitepapera aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Spotcoin 1.5 Whitepaper: https://www.spotcoin.com/TURKISH_SPOTCOIN_WHITEPR_v56.pdf
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
July 22, 2018, 09:48:42 AM

Spotcoin satışlarına başlamak için gün sayıyor. ICO için henüz net bir tarih açıklamanmasa da ekip piyasaların biraz toparlanıp kısa süre içerisinde hardcap yapabilecekleri zamanı bekliyorlar.
gorkem19888
Full Member

Activity: 672

View Profile
July 24, 2018, 12:08:00 PM

bunlarda sıktı artık.bı dunya para ytrdık bekleyıp duruyoruz.tam ıco zamano btc artısı varken. 1 ay sonra da altcoın rallısı baslar.bunlar ne zaman ıco yapcak sıkıldık artık
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
July 24, 2018, 12:38:27 PM

Herkes sıkıldı artık. Hepimiz bekliyoruz, bir başlasalar kolayca satış hedeflerine ulaşacaklar da başlamıyorlar bir türlü. Türk admin arkadaşımız var Telegram kanallarında onunla konuştum, son düzenlemelerin yapıldığını ve duyurunun ICO Manager tarafından yapılacağını belirtti. Herşey hazır, artık başlamalarını bekliyor herkes.
StormTurk
Newbie
*

Activity: 106
Merit: 0

View Profile WWW
July 24, 2018, 12:46:57 PM
Last edit: July 24, 2018, 01:31:10 PM by StormTurk

Selamlar öncelikle ICO satışını beklemelisiniz .
Her ICO da olduğu gibi public sale satışı bittiğinde dağıtımlara başlanacak.
Airdrop için spotcoin hesabınıza yeni bir sekme eklendi buradan size dağıtılacak olan toplam airdrop miktarını görebilirsiniz .

*** Bu arada eklemekte fayda görüyorum ,elinde QLC,SWTH,EFX ve RPX tutan holderlar için bu airdroplar düzenlendi fakat verilen tarihlerde airdroplar için Spotcoin accountlarında airdroplara kayıt yapılması gerekiyordu yani cüzdanınızda bu tokenları tutmuş olsanız bile airdrop kayıtlarını yapmadıysanız token alma hakkınız bulunmuyor .Yanlış anlaşılma olmasın diye bunu belirtmek istedim .

https://www.youtube.com/watch?v=5DB9XcWs5Ts  bu linkte airdrop tokenlarının nasıl kontrol edileceği gösteriliyor .
StormTurk
Newbie
*

View Profile WWW
July 24, 2018, 12:53:01 PM

bunlarda sıktı artık.bı dunya para ytrdık bekleyıp duruyoruz.tam ıco zamano btc artısı varken. 1 ay sonra da altcoın rallısı baslar.bunlar ne zaman ıco yapcak sıkıldık artık

Bekleme süreci hepimiz için biraz sıkıcı olabilmekte ama yöneticiler ICO etabı haricinde Karadeniz NEO oluşumununda başını çekmekteler ve bununla ilgili çalışmaları ve sürekli olarak yeni ortaklıkları var,
başlangıç olarak işler biraz uzamış olsada ICO dan sonra herşeyi daha sağlam temeller üzerinde inşa etmek NEO tabanlı bir exchange platformu için çok önemli.Sonuç olarak hepimiz bu ICO dan max. fayda sağlamak istiyoruz ve ekipte sürekli bunun için çalışıyor .
StormTurk
Newbie
*

View Profile WWW
July 24, 2018, 12:59:36 PM

Takip edemeyen arkadaşlarımız olabilir en son ASURA ile stratejik ortaklık anlaşması yapıldı ve bunun akabinde bir airdrop düzenlenmesi planlanıyor .
Asura veya Spotcoin tarafında veya 2 yönlü yapılabilir.Şu an için tam bir bilgi verilmediğinden fazla işin detayına giremiyorum ama gündemde böyle bir aktivite yapılacak şekilde gözüküyor .
the_doctor
Full Member

Activity: 406
Merit: 189

View Profile
July 26, 2018, 01:16:42 PM

valla spot uzattıda uzattı, bounty tokenları unuttu millet resmne, bakalım ico süreci ne zaman bitecek. can sıkmaya başladı iice
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
July 26, 2018, 04:22:05 PM

Yukarıda yazan arkadaş Spotcoinin kanal admini, proje ile ilgili güncellemeler olduğunda burada paylaşacak. Kısa süre içerisinde bir hareket gelecek diye tahmin ediyorum.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: