Bitcoin Forum
June 17, 2024, 10:05:53 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: ◄💠►ANN◄►ICO►🔵🔵SPOTCOIN🔵🔵【Bounty】💠✅51% Temettü🔥NEO🔥  (Read 18439 times)
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
August 02, 2018, 02:27:24 PM

hala bır haber yok .ne beklıyorlar hala
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

Activity: 476

View Profile WWW
August 02, 2018, 08:13:07 PM

g0blin platformundaki bounty programı bu sabah itibariyle sona ermiştir. Bounty programına katılan arkadaşlar stakelerini ara ara kontrol edebilirler. Spotcoin henüz ICO satışlarına başlamadı bu bilgiyi de vermek istiyorum. stormturk spotcoinin Türk adminlerinden, sorularınızı bu başlıktan cevaplandırmaya çalışacak.
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
August 06, 2018, 07:37:51 PM

Spotcoin bounty kampanyası bildiğiniz gibi sona erdi. Bu sebeple g0blin şuanda cüzdan bilgisi talep ediyor bounty hunterlardan. Kampanyaya katılan arkadaşların g0blin.com adresini ziyaret edip cüzdan bilgilerini girmeleri gerektiğini hatırlatmak istiyorum.
gorkem19888
Full Member

View Profile
August 17, 2018, 02:40:45 PM

senelerce bekleyecez bu mk ıcosunu herhalde
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
August 17, 2018, 03:34:47 PM

Bu proje kazandıracak gibi görünüyor o sebeple hiç canını sıkmamanı öneririm. Byron diye bir koreli satışı organize ediyor, zaten paraları da var. Hardcap yapan projeleri görüyoruz, darmadağın oldular. Beklemeleri daha iyi, piyasalar biraz düzelsin kazandırsın ki daha fazla küfür etme, moralin yerine gelsin.  Smiley
akiko6823
Member
**

Activity: 602
Merit: 12

View Profile WWW
August 19, 2018, 09:53:26 PM

Oldukça başarılı bir proje son zamanları  en iyi projelerinden biri olan ubex den bile iyi diyorlar bakalım satış zamanlarında ne yapacak.
gorkem19888
Full Member

View Profile
September 02, 2018, 10:50:04 PM

Bu proje kazandıracak gibi görünüyor o sebeple hiç canını sıkmamanı öneririm. Byron diye bir koreli satışı organize ediyor, zaten paraları da var. Hardcap yapan projeleri görüyoruz, darmadağın oldular. Beklemeleri daha iyi, piyasalar biraz düzelsin kazandırsın ki daha fazla küfür etme, moralin yerine gelsin.  Smiley
INSALLAH GORECEZ BAKALIM .bunun ıco zamanıda dolar bızde 4 tl ydı yahu sımdı 6,5 kafadan %50 kar yapıcaz zatende cıksa bı keske Cheesy
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
October 08, 2018, 02:11:34 PM

Spotcoin whitelist an itibariyle açıldı. https://medium.com/spotcoin/spotcoin-ico-whitelist-opens-today-1b965020f15 linkinden ICOya katılım için yapılması gerekenleri inceleyebilirsiniz.

ICO fiyatının 0.5 dolar olarak belirlendiğini ve 22-27 Ekim arası satışların süreceğini hatırlatmak istiyorum. Yani ICO sadece 5 gün sürecek.

gorkem19888
Full Member

View Profile
October 17, 2018, 01:35:22 PM

ELIMDEKİLERİ satıyorum almak ısteyen imzamdakı konuya bakabılır
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
October 21, 2018, 08:43:28 AM

Spotcoin ICO yarın başlayacak ve Cuma günü sona erecek arkadaşlar. ICOya katılmayı düşünen arkadaşlar bir üst mesajdaki arkadaşımızın teklifini değerlendirebilir, fiyatı da makul yazmış. Erken bir hardcap gelebilir projeden, muhtemelen çoktan yatırım anlaşmalarını tamamladılar.
brkttlv
Jr. Member
*

Activity: 896
Merit: 9

View Profile WWW
October 21, 2018, 10:35:25 AM

Spotcoin ICO yarın başlayacak ve Cuma günü sona erecek arkadaşlar. ICOya katılmayı düşünen arkadaşlar bir üst mesajdaki arkadaşımızın teklifini değerlendirebilir, fiyatı da makul yazmış. Erken bir hardcap gelebilir projeden, muhtemelen çoktan yatırım anlaşmalarını tamamladılar.

bende erken bir hardcap bekliyorum Spotcoin ekibinden, 5 gün sürmeyebilir bile ico süreci. Umutlu olduğum bir proje umarım beklentilerimizin karşılığını alırız.
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
October 22, 2018, 09:05:45 PM

Spotcoin ICO başladı. Satış barını da yayınlamışlar kampanyanın, şuanda alınan yatırım toplam 6.1 milyon dolar görünüyor. Bu da projenin softcapi geçtiğini gösteriyor. Projenin hardcap değerinin 30 Milyon Dolar olduğunu hatırlatmak istiyorum. 5 gün sürecek satışlar sonunda satılmayan tokenlerin yakılacağı bilgisi paylaşıldı.

akiko6823
Member
**

Activity: 602
Merit: 12

View Profile WWW
October 23, 2018, 11:20:15 AM

Adını her yerde gördüğüm ve ciddi yatırımlar yapan bir porje ayrıca neo yabanlı olması ilgi çekiyor hardcap biraz zor ama iyi yatırım alacağı kesin
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
October 23, 2018, 11:30:36 AM

Adını her yerde gördüğüm ve ciddi yatırımlar yapan bir porje ayrıca neo yabanlı olması ilgi çekiyor hardcap biraz zor ama iyi yatırım alacağı kesin

Simple liquidity dediler, çokta çalıştılar bakalım nasıl bir performans gösterecekler hep birlikte göreceğiz. Smiley İnşallah ICO süresinde gösterdikleri ciddiyeti ürün geliştirmede de gösterirler. Ciddi bir ekip, ters zamanda ICO yaptılar ama başarılı olacaklarını düşünüyorum.
brkttlv
Jr. Member
*

Activity: 896
Merit: 9

View Profile WWW
October 23, 2018, 03:22:31 PM

2. gün itibariyle 6,3 milyon dolardan gidiyorlar ki şu piyasa için hayli iyi bir rakam. Takip edebildiğim kadarıyla hayli özverili bir ekip var bu işin arkasında. Ben halen hardcap hedefini gerçekleştirebileceklerini düşünüyorum.
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
October 23, 2018, 09:23:19 PM

2. gün itibariyle 6,3 milyon dolardan gidiyorlar ki şu piyasa için hayli iyi bir rakam. Takip edebildiğim kadarıyla hayli özverili bir ekip var bu işin arkasında. Ben halen hardcap hedefini gerçekleştirebileceklerini düşünüyorum.

6.6 milyon dolar olmuş ilk günün sonunda. Bakalım 3 gün kaldı satışların tamamlanmasına, ben de hardcaptan çok ümitliydim ama yavaş kaldılar gibi biraz. Çok çalıştılar gerçekten, telegramda bile 10 adminle hizmet veriyorlar.  Smiley Hardcap yapamasalar da ileride isimlerini duyuracaklarını düşünüyorum.
StormTurk
Newbie
*

Activity: 106
Merit: 0

View Profile WWW
October 24, 2018, 12:09:30 PM

7m $ a yaklaşmış bulunmaktayız .
Softcap geçildiği için proje ve ekip çalışmaya devam edecek.
Umarım borsaya girdiğinde daha düşük fiyattan coinleri alırız diye düşünüp ICO da yatırımı tercih etmeyen arkadaşlar trene binmek için geç kalmamışlardır   Smiley
Borsa olarak kendi token holderlarına şirket gelirlerinden ve işlemlerden GAS olarak pay vereceği için ileride tercih sebebi edilen bir borsa olacağı aşikar .
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
October 24, 2018, 12:43:18 PM

7m $ a yaklaşmış bulunmaktayız .
Softcap geçildiği için proje ve ekip çalışmaya devam edecek.
Umarım borsaya girdiğinde daha düşük fiyattan coinleri alırız diye düşünüp ICO da yatırımı tercih etmeyen arkadaşlar trene binmek için geç kalmamışlardır   Smiley
Borsa olarak kendi token holderlarına şirket gelirlerinden ve işlemlerden GAS olarak pay vereceği için ileride tercih sebebi edilen bir borsa olacağı aşikar .

Ben de proje yetkililerini tanıyan, kendileriyle birebir yüzyüze görüşmüş biri olarak Spotcoini destekliyorum.  Smiley Umarım biraz daha yatırım alır çünkü projelerin sürekliliği aldığı yatırımlarla doğru orantılı olarak ilerliyor. Zaten büyük bir mining tesisleri olduğunu ve devlet destekli olarak yollarına devam etmeleri sebebiyle gelecekte kripto varsa spotcoinin de bu piyasada sürekli olacağını düşünüyorum. Yolları açık olsun.
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
October 24, 2018, 02:50:40 PM

Spotcoin ICOnun 3. gününde 8,5 milyon dolarlık yatırım baremine geldi. Aldıkları yatırım ile ilgili günlük olarak buradan bilgi paylaşmaya devam edeceğim.

vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
October 25, 2018, 02:48:06 PM

Spotcoin ICO'da son 2 güne giriliyor. Projenin bugün almış olduğu yatırım miktarı gayet iyi seviyede. An itibariyle 11.5 Milyon doları devirdiler. Son 2 gün bakalım nasıl bir performans gösterecekler, hep birlikte göreceğiz.

Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  

Jump to: