Bitcoin Forum
May 27, 2024, 04:40:10 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: yardıma ihtiyacım varr  (Read 1279 times)
newest (OP)
Newbie
*

Activity: 5
Merit: 0

View Profile
December 06, 2013, 08:12:53 PM

arkadaşlar an itibari ile bende bu işe başladım ama ne yapacağımı anlamadım bana bu olayı anlatacak bi babayiğit arıyorum. ne olur şu olayı anlatın banada.birde  bitcoin qt kurarken hiç bir blok kaynağı mevcut değil diye bir yazı geldi. şimdiden teşekkür ederimmmmmm
cellat87
Sr. Member

Activity: 294
Merit: 250

View Profile
December 06, 2013, 08:17:28 PM

arkadaşlar an itibari ile bende bu işe başladım ama ne yapacağımı anlamadım bana bu olayı anlatacak bi babayiğit arıyorum. ne olur şu olayı anlatın banada.birde  bitcoin qt kurarken hiç bir blok kaynağı mevcut değil diye bir yazı geldi. şimdiden teşekkür ederimmmmmm

gerekli acıklamaların cogu burada var.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=357334.0
newest (OP)
Newbie
*

View Profile
December 06, 2013, 09:24:25 PM

gerekli acıklamaların cogu burada var.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=357334.0

kardeşim bu cüzdan kurulumunda hatayla karşılaştım bitcoin qt de senkronizasyon yaparken hiç bir blog kaynağı mevcut değil dedi kaldı ilerlemiyor neden
2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
December 06, 2013, 09:27:40 PM

blokların tamamlanması internet hızına bağlı şekilde 1-2 gün sürebilir. en son ben mayıs ayında senkron yapmıştım 8mbit internet bağlantımla 1.5 gün sürmüştü. mayıs - aralık arasında kullanılanları hesaplarsan epeyce bir zamanını alacaktır diye büşünüyorum.
newest (OP)
Newbie
*

View Profile
December 06, 2013, 09:30:55 PM

blokların tamamlanması internet hızına bağlı şekilde 1-2 gün sürebilir. en son ben mayıs ayında senkron yapmıştım 8mbit internet bağlantımla 1.5 gün sürmüştü. mayıs - aralık arasında kullanılanları hesaplarsan epeyce bir zamanını alacaktır diye büşünüyorum.

açıklaman için teşekkür ederim bu sürede bilgisayar devamlı açık kalmalımı uykku modunda olsa olurmu.bide cüzdan adresimi nasıl öğrencem nasıl adres alacam
technomancer
Sr. Member

Activity: 252
Merit: 251

View Profile
December 06, 2013, 09:36:18 PM

açıklaman için teşekkür ederim bu sürede bilgisayar devamlı açık kalmalımı uykku modunda olsa olurmu.bide cüzdan adresimi nasıl öğrencem nasıl adres alacam

http://bitcoin.org/tr/
2run
Hero Member

View Profile
December 06, 2013, 09:38:43 PM

ben açık bırakmıştım hatta uyku modundan çıkarıp yapmıştım. bağlantı koparsa belli bir aralıktan sonra tekrar başlıyor. btc gönderimi yapacaksan senkron işlemi bitsin ondan sonra gönder.
newest (OP)
Newbie
*

View Profile
December 06, 2013, 09:41:11 PM

ben açık bırakmıştım hatta uyku modundan çıkarıp yapmıştım. bağlantı koparsa belli bir aralıktan sonra tekrar başlıyor. btc gönderimi yapacaksan senkron işlemi bitsin ondan sonra gönder.

btc  gönderimi değilde bu bazı sitelerden kazanma olayı varya onun için adres istiyorlarda bende alamadım bi türlü adresi
2run
Hero Member

View Profile
December 06, 2013, 09:42:40 PM

btc  gönderimi değilde bu bazı sitelerden kazanma olayı varya onun için adres istiyorlarda bende alamadım bi türlü adresi

onun için o programı kullanmana gerek yok. https://blockchain.info/tr bu adresten kendine cüzdan oluştur. wdıhuf4ry94h45tgwf34yt gibi bir adres verecek onunla istediğin işlemi yapabilirsin. güvenli ve hızlıdır
newest (OP)
Newbie
*

View Profile
December 06, 2013, 09:49:04 PM

onun için o programı kullanmana gerek yok. https://blockchain.info/tr bu adresten kendine cüzdan oluştur. wdıhuf4ry94h45tgwf34yt gibi bir adres verecek onunla istediğin işlemi yapabilirsin. güvenli ve hızlıdır
[/quote]

eyvallah actım şimdi
Pages: [1]
  Print  

Jump to: