Bitcoin Forum
May 29, 2024, 06:30:52 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoine ne kadarlık yatırım yaptınız?  (Read 4845 times)
technomancer
Sr. Member

Activity: 252
Merit: 251

View Profile
December 08, 2013, 11:48:43 AM

Evt ta kendisi, Türkiye nin bitcoin zengini de muhtemelen o ama yok bayadır başına birşey gelmiş olmasın. Smiley

Yok gayet iyi kendisi Smiley

CoolnQuiet
Sr. Member

Activity: 388
Merit: 288

Living the dream

View Profile
December 08, 2013, 12:16:58 PM

onun ne kadar bitcoini var biliyor musun.
technomancer
Sr. Member

Activity: 252
Merit: 251

View Profile
December 08, 2013, 12:19:50 PM

onun ne kadar bitcoini var biliyor musun.

btcturk ten fazladir.
cudjex
Sr. Member

Activity: 507
Merit: 252

View Profile
December 08, 2013, 12:22:53 PM

Arkadaslar napcaniz adamin parasini  Grin 1.5 sene once 180k yatirim yapmis bfl'ye, tahmin yurutmek gerekirse suan da kendine guzel bi ada satin almis mojitosunu yudumlayip denize giriyodur  Grin tebrikler kendisine gercekten.
CoolnQuiet
Sr. Member

Activity: 388
Merit: 288

Living the dream

View Profile
December 08, 2013, 12:26:26 PM

yok aslında öyle değil, bu işe ne kadar erken girmek o kadar önemliyse (ki bir şans işidir, mesela 2009 da öğrenmiş olsam bende balıklama dalardım, tıpkı ilk duyduğumda yaptığım gibi), diğer önemli olan yatırımcı nosyonunu kazanmış olmak, bu ikisi bir araya gelmemişse, bu işden çok paralar kazanmak hayaldir (bkz.:10k btc ile 2 pizza alan adam) yani demek istediğim şu ki, kendisine sormak lazım, yoksa tahmin felan la olmaz bu işler.

misal, şimdiki düşüşte de belki 250 dolarlar görülecek ama 1-2 seneye belki tekrardan 10 bin dolarlar görülecek ya da sıfır çekilecek gibi Smiley
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
December 08, 2013, 12:35:11 PM

tebrik etmek lazım sistemdeki geleceği görüp bu kadar büyük yatırım yapmak cesaret işi.
muhtemelen fotoğrafıda kendi satın aldığı ufak bir avrupa ülkesinde çekilmiştir Smiley
emperor37 (OP)
Full Member

Activity: 140
Merit: 100

View Profile
December 08, 2013, 06:30:16 PM

Arkadaş 3 yıl önce  okadar para yatırdığına göre zaten zengindir, çok büyk risk, evi arabayı satıp bu işe girdiğini sanmıyorum Smiley Tebrikler yinede zenginde olsa okadar parayı herkes yatırmaz cyripto paraya
deoxs
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile
December 08, 2013, 06:57:45 PM

Elimdeki tüm parayı yatırdım 1 milyar  Smiley
1 Milyar Huh Hangi para eski yeni. Huh

1.000TL biriside özelden sormuş Cheesy 1 kat trilyonmu diyor oha o kadar parayı bir arada görmedim görsemde niye  söyleyim değilmi 2 günde başıma birşey gelirdi o kadar olsa bitcoine niye yatırayım keyfime bakarım 800 tl kaldı bu arada zarardayım  Cheesy nazar deydirdiniz.
emperor37 (OP)
Full Member

Activity: 140

View Profile
December 08, 2013, 08:16:43 PM

Hahahaha 1 Katrilyon, iyiymiş Smiley
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
March 09, 2018, 11:51:31 AM

Merhaba,

Ben 2500 tl lik bi para yatirdim, siz ne kadarla oynuyorsunuz?

70.000 $

Ben bu resmi bi yerden hatırlıyorum farklı bir nick tarafından ama sonunda çoğu dice tarafından lost olmuştu Smiley
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
March 09, 2018, 04:15:10 PM

Merhaba,

70.000 $

Ben bu resmi bi yerden hatırlıyorum farklı bir nick tarafından ama sonunda çoğu dice tarafından lost olmuştu Smiley

Stunna'nın kulakları çınlasın  Wink
civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
March 10, 2018, 10:46:34 PM

milyon $ olmuştur tebrikler  Smiley Geçte olsa yarım btc alcam yakında.Bozdur bozdur harca  Grin

Hocam sen o zamandan geç olduğunu düşünüyorsan biz napalim. O zamandan alanlar şu an paşalar gibi yaşıyor. Yediklerini önlerinde yemedikleri arkalarında sözü bile çok basit kalıyor.
xxbtcxxx
Member
**

Activity: 322
Merit: 11

View Profile
March 10, 2018, 10:55:53 PM

Merhaba,

70.000 $

Başlığı kim nereden nasıl bulduysa iyi bulmuş. Yalniz değeri görünce elim ayağım titredi. O zaman bitcoinin 85 Türk lirası ve Bir doların da 1.8 olduğunu düşündüğümüz zaman o zaman için adamın 1500 bitcoini olmuş oluyor ve su düşüş döneminde bile satmış olsa 13 milyon yapıyor. Abi elim ayağım titredi. 5 yilda 126 bin lirayı 13 milyon yapmak.
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
March 12, 2018, 05:44:09 AM

Merhaba,

70.000 $

Başlığı kim nereden nasıl bulduysa iyi bulmuş. Yalniz değeri görünce elim ayağım titredi. O zaman bitcoinin 85 Türk lirası ve Bir doların da 1.8 olduğunu düşündüğümüz zaman o zaman için adamın 1500 bitcoini olmuş oluyor ve su düşüş döneminde bile satmış olsa 13 milyon yapıyor. Abi elim ayağım titredi. 5 yilda 126 bin lirayı 13 milyon yapmak.

Evet işte dijital piyasaya yatırım yapmanın güzelliği bu, tam olarak bu nedenle merkez bankaları büyük bankalar ve finans sektörü paranın bitcoin ve altlara gideceğeni anladı ve önlemi aldı, çeşitli araçlarla marketi küçültme operasyono var.

İstedikleri kadar operasyon yapsınlar, dijital devrimi asla engelleyemezler. Belki biraz yavaşlatabilirler ama asla önünde duramazlar.

Bu arada 2013 konusunu hortlatan arkadaş ; iyi kide hortlatmış.. Geçmişten günümüze Bitcoin'in ne kadar kazandırabileceği hakkında  güzel , canlı bir örnek olmuş. HODL yapabileni resmen zengin ediyor.
btc_turk
Member
**

Activity: 322
Merit: 12

View Profile WWW
March 12, 2018, 12:16:40 PM

Bu adam eger sabretmeyi basarabildiyse su an bir milyoner olmustur. Vay anasini bee .
heidikim
Full Member

Activity: 602

View Profile
March 12, 2018, 02:05:58 PM

Bu adam eger sabretmeyi basarabildiyse su an bir milyoner olmustur. Vay anasini bee .

Kardeş aç gözlülüğe ve kaybettiklerine üzülmeye hiç değmez, her yeni gün karşına yeni bir fırsat çıkarıyor. Hedeflediğin kar oranını yakaladığında tokatla geçsin gitsin yoksa milyoner olurdum şöyle yapardım böyle yapardım demenin bir faydası yok. Şimdi bana fırsat verilse 2013'e dönsem hayatımda değiştireceğim çok şey var...
gunmunj
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
March 12, 2018, 02:24:39 PM

Kaybettiğim zaman üzülmeyeceğim bir miktarla kripto para piyasasına giriş yaptım Smiley Yatırımımın yüzde atmışını bitcoine yatırdım çünkü bitcoin her zaman kazandırıyor Grin Geri kalanının çeşitli koinlerden sepet yaptım.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3164
Merit: 1517

View Profile WWW
March 12, 2018, 02:49:34 PM

Herkes bilgisi becerisi birikime göre kripto paralara bir miktar yatırım yapıyor.
Bitcoin'e ne kadar yatırım yaptığınızdan çok. Kripto para uzayını anlamak ve özümsemek için kendinize ne kadar yatırım yaptığınız daha önemli.
Hakkında bir bilgi sahibi olmadan x bir kripto para borsasına btc deposit edip alıp satmakla veya belirlediğiniz bir kripto paraya yatırım yapıp beklemekle bu uzaya katkı vermiş olmuyorsunuz.
bitcoin 400$ iken 100 bitcoin alıp senelerdir öyle elinde tutan mı makbul, yoksa çeviri yapıp bounty kazanıp bunları biriktiren kişi mi daha mabul.

Ben bitcoin 400$ iken 3 tane almayı akıl etmiş ama bunu piç etmiş biriyim. Evet başlangıca göre artıda olduğum söylenebilir ama kaybettiklerimi düşünecek olursam. Asıl kazancım kaybettiklerim Smiley
İnsan kaybettikçe öğrenen bir varlıktır.

Zakkaya
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile WWW
March 12, 2018, 05:33:19 PM

Ben bu işe bir çok insandan geç girdim ama yinede iyi miktarda kazandığımi söyleyebilirim. Gerçi çevremde çok fazla kripto para ile ilgilenen insan yok o yuzden fazla karşılaştırma yapamiyorum ama 5 e katladim paramı bu benim için ciddi bir miktar
Arksun
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 250

View Profile
March 12, 2018, 11:59:43 PM

Ne kadar zaman geçtiyse ilk başta ne yatırdım artık hatırlamıyorum bile.. Sadece koşullar ne olursa olsun henüz pişmanlık içinde değilim, risk almadan iyi bir gelecek ya da getiri elde edemeyeceğimi biliyordum. Kendimce bir risk aldım ve bunun sonucunda güzel şeylerle karşılaşmayı umuyorum Smiley

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: