Bitcoin Forum
May 27, 2024, 07:24:45 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Onur Gözüpek ile Kripto Para Günlüğü  (Read 568 times)
jopen (OP)
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
May 07, 2018, 12:27:42 PM
Last edit: June 30, 2018, 12:15:50 AM by jopen

Youtube'da son zamanlarda kesinlikle izlediğim en iyi Kripto Haberleri veren kaliteli bir yapım gerçekleştiriyorlar. Donanımhaber'den Mesut Çevik ve gerçekten bilgisine hayran olduğum Onur Gözüpek'in bu yayını diğer Youtube üzerinde ki olan yayınlardan dikkatle ayrılıyor.

Her Cuma günü yaklaşık olarak 20-25 dk aralığında bir adet video geliyor. Umarım bu yayınlar bir yerde bitmez ve devamı gelir.
Başarılarınızın devamını dilerim.

Linkleri aşağıda paylaşıyorum.

Uzun zamandır yeni videoları eklemiyorum ama bu video Kripto'nun başlangıcından beri ve genelde forumda kullanılan terimler hakkında güzel bir video;
https://www.youtube.com/watch?v=BLz5rM2vufk

https://www.youtube.com/watch?v=dfpsNZTqpEE&t=0s (11 Mayıs 2018) YENİ...

https://www.youtube.com/watch?v=pwYBCnzimy4  ( 4 Mayıs 2018)

https://www.youtube.com/watch?v=817iPratJB8     (27 Nisan 2018)

https://www.youtube.com/watch?v=cXAGzePCtsY   (20 Nisan 2018)

https://www.youtube.com/watch?v=RLfTXKYq9VI&t=647s (13 Nisan 2018)

https://www.youtube.com/watch?v=y0LjijeSdMQ    (6 Nisan 2018)

https://www.youtube.com/watch?v=63WwUa0IJV0 (30 Mart 2018)

https://www.youtube.com/watch?v=VhNFX3_n4iI&t=14s (23 Mart 2018)
fodoyr565
Newbie
*

Activity: 112
Merit: 0

View Profile
May 07, 2018, 02:03:27 PM

çok faydalı bilgi çok teşekkürler hocam eline sağlık takip edip bilgilenmekte fayda var bu tür paylaşımların çoğalması dileğiyle elinize sağlık
Sectant
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 2

View Profile
May 07, 2018, 02:24:39 PM

Paylaşım için sağol bu tarz bilgilere türkçe kaynaklara çok ihtiyacımız var onur beye de teşekkür ediyorum
henrybek3
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
May 07, 2018, 02:51:42 PM

Mesut beyi ben de çok sevip takdir ediyorum, Teknolojiyle bu kadar içli dışlı birisinin kripto paralara el atmaması düşünülemezdi. Paylaşım için teşekkürler takipte kalacağım.
Gocu
Member
**

Activity: 302
Merit: 12

View Profile
May 07, 2018, 02:54:00 PM

Kripto dünyası için çok faydalı şeyler paylaşılıyor.Bu işler gerçekten emek,zahmet,vakit ,isteyen şeyler.Hazırlayanlara teşekkürü bir borç bilirim.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
May 07, 2018, 02:57:45 PM

Onur bey iyi crypto para uzmanlarından birisidir. Ben kendisini Twitter'da da 1 yılı aşkın süredir takip ediyorum. Twitter'da kendisine sorduğum soruları hep cevapladı sağolsun. Ben de videoları izleyeceğim. Waves ve mth de uzun süredir ısrar ediyor. Ama nedense bu waves i bana hiç sevdirtemedi. Paylaşım için teşekkürler
grkmbykl01
Newbie
*

Activity: 154
Merit: 0

View Profile WWW
May 07, 2018, 04:33:35 PM

Paylaşımın için teşekkürler hocam sayende yeni birini tanımış oldum. Türkçe kaynakta gerçekten ciddi bir sıkıntı var her türlü bilgiye ihtiyacımız var.
pkblgn
Member
**

Activity: 180
Merit: 10

Risk takes great win or die.

View Profile
May 07, 2018, 04:38:00 PM

Waves aldırmasa iyi insan aslında  Grin

____dock.io____
Decentralized professional data exchange powered by Ethereum

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ● ⚫ ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬[
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
May 07, 2018, 05:51:42 PM

Bu iki ismi de tanımıyorum. Ancak Onur Gözüpek'in 4 mayıs videosuna hızlıca göz attım. Kripto para ile biraz ilgilenen herhangi birinin yapabileceği yorumları yapıyor.
zenfo
Full Member

Activity: 364

View Profile
May 07, 2018, 06:24:55 PM

helal olsun onur gözüpege. on numara bir video olmuş. özellikle yeni başlayanların izlemesini tavsiyese ederim. bu adam bildiğim kadarıyla waves gönüllüsü her türk gibi. ama olsun btc hakkında da güzel bilgiler vermiş. kendisini twitter dan da takip ediyorum.  bu tip videoların devam etmesi dileğiyle.
murobro
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 1

View Profile WWW
May 07, 2018, 06:32:40 PM

Paylaşılan kanalları takipe aldım. Zamanım oldukca izleyeceyim. Teşekkür ederim.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
May 07, 2018, 09:15:21 PM

Twitter dan tanıyorum Onur hocamızı. Gayet kaliteli bir hocamızdır kendisi ben de severek takip ediyorum. Normalde youtube alışkanlığım pek yoktur ama konusu denk gelmişken 1 videosunu izleyeyim bari  Grin
zorbit
Full Member

Activity: 218

View Profile
May 07, 2018, 10:24:42 PM

son zamanlarda izlediğim en güzel videolardan biri diyebilirim. her dataya dikkat ederek tane tane açıklamış herşeyi. yeni bir kullanıcı bu videoyu izlese bazı şeyleri çok rahat anlar. hiç zorluk çekmez. tebrik ederim. paylaşım içinde tşk.
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
May 07, 2018, 11:58:29 PM

Onur Gözüpek'i bilgilendirmeleri açısından seviyorum. Ama waveste çok ısrarcı olması beni biraz üzüyor. Çok duygusal yaklaşıyor, aşk gözünü gör etmiş adeta  Grin Portfoyunu sürekli paylaşıyor çok hoşuma gitmese de benim için idare eder bir portfoy

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
May 08, 2018, 12:00:53 AM

bildiğim kadarıyla bitcointalk'da da takılıyor. arada post attığını görüyorum. nick name'i ismi ile aynı
mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
May 08, 2018, 12:14:19 PM

rakıyı da iyi içer Smiley millete waves aldırmaz, waves i icodan itibaren takip edip , teknolojisisne ve roadmap ine güvenir, elektrikli arabaları da sever, ha bilmeyenler için BTC Türk te çalışır, ayrıca verdiği bilgileri herkes verir diyenlerede şöyle diyim bu adam hiç bilmeyenlere anlatıyor, bir nevi, o yüzden basit sade bir dil kullanmasından doğal bişey olamaz, ki kendisi teknik kısmınada hakimdir. hava da 4 saniye falan durabiliyomş diye de duydum anacak henüz teyit edemedim, en kısa sürede kendisiyle bunu tartışacağım.

not: kendisini dürrtüm, gelip buraya da yazar birazdan Smiley havada 4 saniye durduğu iddalarının yanıtını merak ediyoruz.
onurgozupek
Hero Member

Activity: 1295
Merit: 592

In #Bitcoin me trust

View Profile WWW
May 08, 2018, 12:22:28 PM

Merhaba, videoların bir konu başlığında derlenmesi güzel olmuş. Teşekkürler @jopen

Genel olarak geçtiğimiz haftanın konuları arasında önemli gördüklerimizi mümkün olduğu kadar kişisel yorumlarımızı paylaşarak aktarıyoruz. Fiyat ya da kripto para analizi yapmıyoruz. Kullanıcıların bizim yorumlarımızla işlem yapmasına neden olacak yorumlardan özellikle kaçınıyoruz.

İçerikle ilgili her türlü görüş ve öneriye açığız. Forum üzerinden veya Twitter'dan program hakkındaki görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...
Sobe038
Full Member

Activity: 252
Merit: 103

View Profile
May 08, 2018, 01:35:14 PM

onur bey baya bilgili ve bizim piyasayla ilgli bir arkadaş güzel paylaşımları güzel bilgilendirmeleri oluyo burdan onur beye teşekürlerimi sunmak isterim ve bu konuyu açtığın için sanada teşekürler dostum
velho
Member
**

Activity: 137
Merit: 10

View Profile
May 10, 2018, 01:54:32 PM

Konu için teşekkür ederim ve Onur GÖZÜPEK mutlaka takıp edılmesı gereken bır ınsan bılgısı ve mantıgı dogrultusunda gereklı olan herseyı aktarıyor.Kendısı egoıst bır ınsan degıldır asla kıbırlı vs bırısı de olmadı kı cana yakın bır ınsandır.Sorulan soruları cevaplar ve her hafta duzenlı ıcerık uretmeye ozen gosteren bırısı olmustur.Umarım sureklı devamı gelırde yenı bılgıler katarız kendımıze.

nogoodcoin
Sr. Member

Activity: 370
Merit: 250

View Profile
May 10, 2018, 02:00:41 PM

Donanım haberi görünce bi çekiliyorum ama bilgi neredeyse alacaksın hacı. İzlemekte fayda var zira türkçe kaynak çok az. Ben kendilerini tanımam ama ilk video baya iyi olmuş

▄█
            ██  ██
           ██  ████
          ██  ██  ██
         ██  ██    ██
        ██  ██  ██  ██
       ██  ██    ██  ██
      ██  ██  ██  ██  ██
     ██  ██  ████  ██  ██
    ██  ██  ██  ██  ██  ██
   ██  ██  ██    ██  ██  ██
  ██  ██  ██████████  ██  ██
 ██                    ██  ██
█████████████████████▄  ██  █
                         ██
▀███████████████████████████

█████ █   █ █████      ███          █████████████▄▄    ████            ████     ▄▄██████████      ▄▄██████████
  █   █   █ █         █████         ████████████████    ████          ████     █████████████     █████████████
  █   █████ █████    ███████        ███         ▀███     ████        ████     ███▀              ███▀
  █   █   █ █        ███ ███        ███          ███      ████      ████      ███               ███
  █   █   █ █████   ███   ███       ███          ███       ████    ████       ███               ███
                    ███   ███       ███         ▄███        ████  ████        ███▄              ███▄
                   ███     ███      ██████████████▀          ████████          ██████████▄▄      ██████████▄▄
                   ███     ███      ██████████████▄           ██████            ▀▀██████████      ▀▀██████████
                  ███       ███     ███         ▀███           ████                      ▀███              ▀███
                  █████████████     ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███████████████    ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███         ███    ███         ▄███           ████                      ▄███              ▄███
                ███           ███   ████████████████           ████           ██████████████    ██████████████
                ███           ███   █████████████▀▀            ████           ███████████▀▀     ███████████▀▀

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █