Bitcoin Forum
June 10, 2024, 05:47:57 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: yağmurla gelen depresyon ..  (Read 384 times)
yelkovan (OP)
Member
**

Activity: 234
Merit: 10

View Profile
May 07, 2018, 06:14:35 PM

havalar kapalı yağmur en sevmediğim hava yagmurlu kapalı hava hep mutsuz oluyorum üzerime ölü toprağı serpilmiş gibi yine o günlerden birini yaşıyorum ve yine aynı şey oluyor bunu yaşayan başkasıda varmı yoksa psikoloğamı gitmeliyim acaba  Huh
hayratposta
Newbie
*

Activity: 182
Merit: 0

View Profile
May 07, 2018, 06:30:12 PM

Depresyon insanların günlük dilde kullandıkları kadar basit bir rahatsızlık değildir ne yazık ki. Depresyon tanısı koyabilmek için belli kriterler vardır. Bunlardan en önemlisi süre ve işlevsellikle ilgilidir. Anlattığınıza gore sadece özgül bir durumda meydana gelen bir rahatsızlığınız var ayrica bu birçok insanda görülen bir durumdur bence korkulması gereken bir durum yok, sakin olun  Smiley
oli123123
Legendary
*

Activity: 1445
Merit: 1000

View Profile
May 07, 2018, 07:32:31 PM

Depresyon insanların günlük dilde kullandıkları kadar basit bir rahatsızlık değildir ne yazık ki. Depresyon tanısı koyabilmek için belli kriterler vardır. Bunlardan en önemlisi süre ve işlevsellikle ilgilidir. Anlattığınıza gore sadece özgül bir durumda meydana gelen bir rahatsızlığınız var ayrica bu birçok insanda görülen bir durumdur bence korkulması gereken bir durum yok, sakin olun  Smiley
Katılıyorum. Psikiyatrik hastalıkları bu kadar kolay dillendirmemek lazım. Fakat eğer bu durum sizi endişelendiriyorsa, en iyisi doktora gitmeniz  Smiley
udonmez
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 359

View Profile
May 07, 2018, 08:37:36 PM

herkes bipoler herkes depresyonda zaten.
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
May 08, 2018, 12:31:50 AM

Gayet normalsin Smiley yağmurlu havaları çok seven insanlar genellikle melankolik depresyona eğilimli oluyor benim gibi.
khasank
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 281

View Profile
May 08, 2018, 03:35:44 AM

havalar kapalı yağmur en sevmediğim hava yagmurlu kapalı hava hep mutsuz oluyorum üzerime ölü toprağı serpilmiş gibi yine o günlerden birini yaşıyorum ve yine aynı şey oluyor bunu yaşayan başkasıda varmı yoksa psikoloğamı gitmeliyim acaba  Huh

Şahsen ben yağmurlu havaları seviyorum. Sel, su baskını olmadığı sürece en kapalı yağmurlu havayı bile seviyorum. Mutlu oluyorum. Çocuk gibi yağmurda ıslanmak bile istiyorum.
prrlc
Member
**

Activity: 196

View Profile
May 08, 2018, 05:09:03 AM

Yağmur değilde yağmak ve yağmamak arasında kaldığında kötü

thetis
Member
**

Activity: 322
Merit: 14

View Profile WWW
May 08, 2018, 07:18:25 AM

Bu havalarda yapılacak en güzel şey kahve ve kitap. Bu sayede günü daha güzel hale getirebilirsin. Benim için eğlenceli bir gün olur.

▀▀▄▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   SOBIT   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▄▀▀
█    the FIRST USER-OWNED DIGITAL ASSETS EXCHANGE    █
Markets  ]   Telegram   Twitter   Facebook   Whitepaper   [  Free Token  ]
bcoin01
Newbie
*

Activity: 102

View Profile
May 08, 2018, 08:16:48 AM

Ben kışı, yağmuru seven biriyim. Sıcak olduğu zaman depresyona giriyorum Cheesy
Adanalıyım ama sıcağa alışamadım ve sevmiyorum. Kutuplarda doğmam gerekiyormuş Cheesy
gmcobx
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
May 08, 2018, 08:36:11 AM

bide pazartesi yağmur yağdı mı daha da beter
hugoworld
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 251

View Profile
May 08, 2018, 08:39:07 AM

Depresyon bu kadar basite indirilemeyecek kadar zorlu bir hastalıktır. Kanımca , sizin kapalı havalar da enerjiniz düşüyor ve bu sebeple mutsuz hissediyor olabilirsiniz ama yine de bir uzmana görünmeniz de fayda var.

EMP

▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬

ICO START:
10 SEPT 2018
3tam1robot
Newbie
*

Activity: 30

View Profile
May 08, 2018, 12:10:59 PM

En güzeli yağmurlu havada kapa perdeyi, camı aç filmi izle. Zaten karanlık ortam oluyor yağmurdan haberin olmuyor. Ya da depresyondan çık, al kahveni git camın kenarına izle yağmuru Smiley
virtue44
Jr. Member
*

Activity: 84
Merit: 7

Community Manager at Bitsurf.eu

View Profile WWW
May 08, 2018, 12:14:40 PM

Yağmuru severim ben ya, sağnak değilse özellikle tak kulaklığı aç müziği serpiştiren yağmur altınta yürüşe çık. Bana huzur veriyo depresyonun aksine. Özellikle sonrasındaki toprak kokusu mis.
hndgnl
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 4

View Profile
May 08, 2018, 01:17:16 PM

Yaşadıklarından psikolojik bir problemin olduguna dair bir anlam cikartamiyorum ben. Anlattiklarin gayet normal şeyler, havanin kapali olmasindan dolayi insanin icine dusen huzunden ve iç karartısından kaynaklandigini dusunuyorum  Smiley
karl.bomonti
Jr. Member
*

Merit: 2

View Profile WWW
May 08, 2018, 01:18:54 PM

Bu sadece kucuk bir huzun yasamak yani depresyon diyebilmek icin cok basit kaciyor. Guzel seyler dusunmeye calis yeterli olur.
kiymetli
Member
**

Activity: 210

View Profile WWW
May 08, 2018, 01:34:28 PM

Bence yüzleşmelisin çık yağmurda kuru yerin kalmayıncaya kadar yürü ne yapmak istiyorsan yap. Sonra bak bakalım yenebilir miymiş seni, keyfini kacirmaya gucu yeter miymis

iLink2Music     ●     PRE-ICO LIVE     ●     J O I N  U S
|   THE POWER TO SHARE & CONNECT GLOBAL MUSIC ENTERTAINMENT   |
[          FACEBOOK     TWITTER     TELEGRAM          ]
ht_turk
Jr. Member
*

Merit: 4

View Profile WWW
May 08, 2018, 02:11:32 PM

Aynı sorun bende de var kendimi odaya hapsolmuş gibi hissediyorum enerjim dusuyor ister istemez.

█ CURAIZON █
We are Improving Healthcare, Reducing Costs, Saving Lives!
https://curatoken.curaizon.com
patlicanmoru
Member
**

Activity: 239
Merit: 14

View Profile
May 08, 2018, 06:40:10 PM

yagmur iyidir berekettir yağmursuz olmaz da fazlası da bunaltıyor gerçekren ona bende katılıyorum
uzumsirkesi
Member
**

Activity: 240

View Profile
May 08, 2018, 07:43:25 PM

heryer depresif kaynar oldu artık caddeden geçen 5 kişinin 3 ü depresyon ilaçları kullanıyor nasıl bu hale geldik anlamadım havadanmı sudanmı nedir bu böyle
NYGMA_35
Full Member

Activity: 286
Merit: 100

View Profile
May 08, 2018, 11:28:32 PM

Defresif rahatsızlık geçirmiş biri olarak şunu söyleyebilirim. Hayatta bazı şeyler hoşunuza gittiği gibi bazı şeylerde hoşunuza gitmeyebilir. Bu normaldir. Hava kapanıp yağmur yağıyor diye depresyon oldum demek o kadar basit olmamalı. Sadece bu durumdan hoşlanıyorsun okadar.

Depresyonum var dersen bende sana şunları sorarım. (Muhtemelen doktora gitsen oda soracaktır.)

- son 10 günün nasıl gecti? (Uyku, yemek düzeni falan)
- elinde, yüzünde basık etkisi veya seyirmeler oluyor mu? ( Hani böyle tik gibi birsey)
- Bazen nefes alıp vermede zorlanıyor musun?
- hiçbir sebep yokken sanki çok kötü birşey yapmışsın gibi bir panik havasına giriyor musun?
- kafana taktıgının bir şey var mı?( Muhtemelen, yukarıda saydığım soruların ana sebebi. Hani bir sıkıntım olur ama pekte kimseye anlatamazsın. Onun gibi birşey.)

Bu tarz şeyler yasıyorsan mutlaka doktora gidip yardım isteyin. Unutmayın derdini söylemeyen derman bulamaz.

Farklı bir tür depresyon rahatsızlığında var mesela istifcilik(biriktirme hastalığı)
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: