Bitcoin Forum
May 11, 2024, 05:28:38 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: HealthNexus, DFinity, WeMark Projeleri Kısa Bilgilendirme  (Read 172 times)
myortvyje (OP)
Member
**

Activity: 224
Merit: 52

View Profile
May 08, 2018, 07:41:43 AM
Merited by Rhego (1)

Önceki açtığım benzer konuya çok güzel geri dönüşler aldığım için, bu sefer o kadar HYPE a sahip olmayan ama yine de potansiyelinin yüksek olduğunu düşündüğüm 3 ayrı projeden bahsedeceğim. Açtığım ilk konu aşağıda, güzel yorumlar gelirse aldığım gazla böyle bir seri bile başlatabilirim.  Smiley

Health Nexus
Simple Vital Health adı verilen platform Health Nexus adındaki açık kaynaklı bir blockchain protokolü aracılığıyla, hâlihazırda kullanılan sistemin kalıplarının dışına taşıyor. Health Nexus protokolü; ecza şirketleri ve araştırıcılar, hastalar ve sağlayıcılar, tedarik zincirleri ve tüketiciler arasında şeffaf, güvenli ve güvenilir bir sağlık verisi paylaşım ağı meydana getirmek için tasarlandı. SimplyVital ve Shivom geçtiğimiz hafta bir partnerlik açıkladılar ki bu bence ICOlarına olan talebi arttıracaktır. Ayrıca bir bountyleri de mevcut kayıt olduktan günlük 2 paylaşım yapabiliyorsunuz. Linkini aşağıya koyuyorum.

https://twitter.com/ProjectShivom/status/990839569896624128

Websitesi: https://www.simplyvitalhealth.com

Bounty: https://bountyhealthnexus.herokuapp.com

DFINITY

yakın zamanda adını cokca duyacagımız internet computer projesi. Kendilerini "internet bilgisayarı" mottosu ile tanımlıyorlar. -İnternet Bilgisayarı - Dünya tarafından paylaşılan sınırsız kapasiteye, olağanüstü performansa ve algoritmik yönetime sahip bir blokzincir bilgisayarı - Bulut 3.0-
Icoları konusunda kafam biraz karışık ico olmayacak ama 90M $ değerinde private presale olacakmış sanırım. [Burayı tam anlayamadım bu nasıl oluyor daha iyi bilen biri varsa aydınlatırsa sevinirim.]
Alabilirsek almaya çalışalım ama yazma sebebplerimden bir diğeri ise 500 - 2500 İsviçre Frangı değerinde airdrop yapacak olmaları. Bunun için web sitelerinden sign for updates kısmında abone olarak size bültenlerini mail olarak atmalarına izin vereceksiniz işin özü aslında bu bu airdrop için tek şans ama multinin önüne geçmek adına kyc ve aml isteyeceklermiş.
İşin teknolojisine dönecek olursak böyle bir test videoları var: https://www.youtube.com/watch?v=aOzxxeOYJpY&feature=youtu.be

Web Sitesi: https://dfinity.org

Telegram: https://web.telegram.org/#/im?p=@DFINITY_TR

WeMark

Wemark, fotoğrafçıların tüm haklarını kendi içeriklerinde bulundurmalarını ve doğrudan müşterilere lisanslamalarını sağlayarak, gelirlerinin% 85'ini oluşturan stok fotoğraf ajansı (Shutterstock, Getty) ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Fotoğraflarla başlayan Wemark, dijital içerik için blockchain tabanlı bir pazar yeri oluşturuyor. Benim beğendiğim ve mantıklı bulduğum bir proje, bana konspeti pek bezemese de fikir açısından Po.et i anımsattı. Güzel bir bountyleri de var, icosuna da girip bountyle beraber maliyetimi düşürebilirim. Bu gibi projelerde Media Kampanyasına katılmanızı yani hakkında yazı yazmanızı öneririm arkadaşlar.

Web sitesi: https://tge.wemark.com

Bounty: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3293253

---
Yazmış olduğum, önceki benzer konu

#1: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3584152.msg36467286#msg36467286
1715405318
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715405318
Reply with quote  #2

1715405318
Report to moderator
1715405318
Hero Member
*

Ignore
1715405318
Reply with quote  #2

1715405318
Report to moderator
1715405318
Hero Member
*

Ignore
1715405318
Reply with quote  #2

1715405318
Report to moderator
Once a transaction has 6 confirmations, it is extremely unlikely that an attacker without at least 50% of the network's computation power would be able to reverse it.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715405318
Hero Member
*

Ignore
1715405318
Reply with quote  #2

1715405318
Report to moderator
seymenyunus1654
Member
**

Merit: 14

View Profile
May 08, 2018, 02:06:46 PM

Son zamanlarda güzel projeleri bilmeyenlerle paylaşıyorsun. Teşekkürler dostum. Eski yazdıklarından qkc buradan da wemark sıkı takibimde. Malesef qkc yi kaçırıyoruz fakst bunlarda değerlendirilmesi gerekiyor.
myortvyje (OP)
Member
**

View Profile
June 16, 2018, 06:22:32 PM

Health ve dfinity kyc için mail atmış giren ilgilenen varsa kontrol etsin.
L0rd
Newbie
*

Activity: 111
Merit: 0

View Profile
June 16, 2018, 06:44:54 PM

Dfinity icosu olmayacak evet, airdrop için de son tarih 8 hazirandı onu da kyc yapanlar için, 2018 sonu airdrop dağıtılacak. icosu olmayacak ve büyük ön satış var proje de ilgi çekici.
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
June 16, 2018, 06:51:57 PM

Wemark amazix projesi zaten hem kaliteli bir proje hemde amazix ten dolayı biraz daha fazla popüler olabildi health nexus u cok takip edemedim,fakat dfinity içlerinde yıldız gibi parlayacak bir proje gibi duruyor.

myortvyje (OP)
Member
**

View Profile
July 04, 2018, 08:08:26 PM

SimplyVital'de sadece 900 kişi kyc yaptığı için 6000 token gönderecek ico fiyatı 0.6$dı. Umarım mesajımı görüp birileri bountysine katılmıştır.
yenilmez86
Member
**

Activity: 1256
Merit: 43

View Profile
July 04, 2018, 08:24:10 PM

SimplyVital'de sadece 900 kişi kyc yaptığı için 6000 token gönderecek ico fiyatı 0.6$dı. Umarım mesajımı görüp birileri bountysine katılmıştır.

Hocam ben ico fiyatını 0.4 diye hatırlıyorum ama yanlış da olabilir. Tokenleri ne zaman gönderecekleri hakkında bir bilgin var mı?
myortvyje (OP)
Member
**

View Profile
July 04, 2018, 08:33:51 PM

Hocam ben ico fiyatını 0.4 diye hatırlıyorum ama yanlış da olabilir. Tokenleri ne zaman gönderecekleri hakkında bir bilgin var mı?

0.4 pre ico fiyatı. icoda 0.6 diye aklımda. yanlışlık olabilir varsa düzeltiriz ama zart zurtu düşünsek geldiği anda satsam 1.5 - 2k eder raporlamadan uğraşmadan temiz bıraktı. Gönderim temmuzun 2. yarısı olarak biliyorum. Telegramı takip etmek lazım gelişmeler için mesela borsa haberi var mıydı bilmiyorum.
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
July 04, 2018, 08:58:39 PM

Bilgilendirme için teşekkürler hocam. Elinize sağlık.

Her biri ilgi çekici alanlarda ve iyi geliştirilirlerse çok iyi yerlere gelebilecek projeler gibi görünüyor ilk intiba olarak. Umarım, aramızdan bu projelere ICO sürecinde yatırım yapacak olanların yüzü güler. Özellikle Dfinity'i daha önce duymama rağmen yatırım fırsatı bulamadım piyasanın durumundan dolayı. Bakalım ileride borsaya çıkınca belki alttan alma imkanı oluşursa o zaman fırsatı değerlendirebiliriz.
murobro
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 1

View Profile WWW
July 04, 2018, 09:02:54 PM

Bu paylaşdığın icolar çok güzel projelere benziyor. Hepsini teker-teker inceleyeceğim. Paylaşımın için teşekkür ederim. Böyle güzel projeleri bizlere tanıtıyorsun. Bizimde haberimiz oluyor.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
July 04, 2018, 10:22:25 PM

Aylar önce Health Nexus bountu'sine katılmıştım. Adamlar hala satışa başlamadılar. Akibeti ne olacak çok merak ediyorum açıkçası. Shivomlar partnership kurmaları beni biraz umutlandırdı açıkçası.
ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
July 04, 2018, 11:10:52 PM

Bu tür projeleri bizlerle paylaşman çok iyi oluyor, teşekkür ediyorum. WeMark projesine kanım ısındı bakalım Smiley

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
Pages: [1]
  Print  

Jump to: