Bitcoin Forum
June 20, 2024, 09:09:53 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: 12.000 RFR Ödüllü OKEx Oylaması (CREDITS Kazandı)  (Read 476 times)
barcoinn
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
May 09, 2018, 08:27:08 AM

Başlığı açan arkadaş ödül ile ilgili daha detaylı bilgi verirse iyi olacak sanırım.
bgraydin (OP)
Newbie
*

Activity: 210

View Profile
May 10, 2018, 12:58:35 PM

@coinciyiz hesabının paylaşımına göre oylama şu şekilde devam ediyor:

3700+ Deeponion
3200+ Credits
1500+ DentaCoin
1280+ PundiX
650+ ZCO

https://twitter.com/coinciyiz/status/994525881665228801
rainmanstern
Newbie
*

Activity: 99

View Profile
May 10, 2018, 01:17:27 PM

@coinciyiz hesabının paylaşımına göre oylama şu şekilde devam ediyor:

3700+ Deeponion
3200+ Credits
1500+ DentaCoin
1280+ PundiX
650+ ZCO

https://twitter.com/coinciyiz/status/994525881665228801

1280 nin tamamına yakınıda bizden arkadaşlardır.Smiley umarım bu  ani yükseliş kimseyi hayal kırıklığına uğratmaz ve devam eder.
Fuyuki_Wataru
Member
**

Activity: 167
Merit: 10

View Profile
May 10, 2018, 01:35:04 PM

Valla ben oyumu Credits'e verdim. Ama pundi X kazanacak gibi Credits çok hype yapılmıştı ıco sürecinde belli de olmaz bir anda değişebilir. Bakalım ne olacağını göreceğiz.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    delicia | delicia.io    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Decentralized Global Food Network | World's Only Solution to Food Wastage | Join Whitelist Now, Get 30% Bonus
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Whitepaper | Telegram | Medium | Twitter | FB | ANN    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
_gavaraci_
Full Member

Activity: 462
Merit: 100

View Profile
May 10, 2018, 04:14:46 PM

Oylama durumuna bakamadım ama yukarda bir arkadaş paylaşmış doğruysa eğer Deeponion açık ara önde zaten nasıl kazanacak ki pundi ya da cs. Gerçi bugün bu iki coin de sanırım oylama nedeniyle uçtu resmen.
bgraydin (OP)
Newbie
*

View Profile
May 11, 2018, 07:37:38 AM

Oylamada son saatler. Oy kullanmamış olanlara duyurulur.
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2170
Merit: 1073

View Profile
May 11, 2018, 08:40:29 AM

Deeponionun bu kadar takipçisi olduğunu bilmiyordum ben Pundi den umutluydum ama eğer Sıralama oylama doğruysa birinci açıkara götürmüş işi bundan sonrada giremediği için okexe panik satışları bekliyor düşecektir Pundi

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
medlucky
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile WWW
May 11, 2018, 08:50:50 AM

böyle oylamalar olması lazım ama ne derece güvenli onu bilmiyorum bi sürü bountyden bisürü token aldık ama hiçbiri para etmiyo.cüzdanda yer kaplıyo sadece ama geçen bi coin kucoine girdi.bi baktım bounty si 6 ay önce yapılmış bekliyeceğiz gerekirse 1 yıl bekliyeceğiz

the_others
Newbie
*

Activity: 78

View Profile
May 11, 2018, 08:52:56 AM

hiçbiri elimde yok ama sanırım pundix sahibi çok Türk var. o yüzden oyumu pundixe verdim
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
May 11, 2018, 09:10:09 AM

1 milyon işlem olsa ne olur olmasa ne olur, o kadar işlemmi yapılacak arkadaşlar. Sırf bununla övünülmesi çok saçma geliyor bana, bende cs ye oy verdim ama sırf onun kazanacağını düşündüğüm için verdim
hisarardi
Member
**

Activity: 532

View Profile
May 11, 2018, 06:08:49 PM

böyle oylamalar olması lazım ama ne derece güvenli onu bilmiyorum bi sürü bountyden bisürü token aldık ama hiçbiri para etmiyo.cüzdanda yer kaplıyo sadece ama geçen bi coin kucoine girdi.bi baktım bounty si 6 ay önce yapılmış bekliyeceğiz gerekirse 1 yıl bekliyeceğiz

beklemekte fayda var hocam. ne zaman ne olacağı belli olmaz. bana bir yerlerden cr7 gelmişti. forumda michael owen ın başlığını görünce  orada bir post gördüm. cr7 ronaldonun muş. belki ilerde iş yapar bilemeyiz. biz değeri olmayanı çöp olarak görüyoruz ama belki çok iyi yerlere gelir. zararı yok dursun kenarda.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
petrichor
Member
**

Activity: 406

View Profile
May 11, 2018, 07:07:58 PM

NPXS’i bu aralar fazla duymaya başladım. Araştırıp geç olmadan yatırım yapmak mantıklı olabilir. Yarışmayı kazanırsa iyi yerlere gelecek gibi duruyor. Her ay %7 airdrop baya iyiymiş. Araştırayım bunu. Gerçekçi projeyse geç olmadan bir yerlerden girmek lazım.
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
May 11, 2018, 09:35:44 PM

Oylama sonuçları açıklanmamış hala Okex de işi iyice yokuşa sürdü.Ne yapmaya çalışıyor botları ve mükerrer oyları falan mı ayıklamaya çalışıyor.Bu yarışın galibi bellidir.Pundi X..Hacmi ve yatırımcısı ile ilerlemeye devam ediyor.
ilonaproda
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 1

Win-Won-Betfury

View Profile
May 11, 2018, 09:40:38 PM

lanet bi borsa şu okex kayıt olmayı denedim binbir türlü engel çıkardılar hiç güvenimde yok bu borsaya hitbtc ile aynı gözümde

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
May 11, 2018, 10:33:39 PM

lanet bi borsa şu okex kayıt olmayı denedim binbir türlü engel çıkardılar hiç güvenimde yok bu borsaya hitbtc ile aynı gözümde

aynısını yaşadım geçen gün. kardeş pundix yeter ki girsin benim sana tavsiyem coinbene diye bir borsa daha var. marketcapta var bakarsın. orada 2fa yı etkinleştirip telefonuna güvenlik kodu geldiği zaman işlem tamam. hacim de çok iyi en tepede olan coinrail var ama trasnlate çinceyi çeviremediği için o boşluklara ne gelecek anlamadım. coinbene yi tavsiye ederim. hatta ben biraz pundix bile sattım fena hacim yok. çöp bir borsa değil zaten. aklında olsun. okex acayip uğraştıracak gibi...
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
May 11, 2018, 11:06:03 PM

Pundix in fiyatı idexte nedense düşük ayrica satış yapabilmek için cüzdan dan borsaya belli bir limiti var. Coinrail diye bı borsa var hiç kullanan oldumu? Orada daha çok hacim var. Bu okex e girecek olması fiyatı çok etkiliyor. Bu gidişle 100 Satoshi olacak

hocam ben hiç kullanmadım ama ismi yabancı gelmiyor, ama gene de siz kullanacaksanız, önce scam olmadığından emin olun ondan sonra para aktarın derim.
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
May 11, 2018, 11:18:56 PM

Benim oyum cs ye. Çünkü elimde cs var o kazansın bu sayede elimizdeki coinler biraz para etsin. Yeni borsa demek genelde artış demek olur. Ama bazen de ters tepebiliyor. Karşısındaki takipte güçlü bu oylamadan pundix 1inci çıkar gibi twitlere vaktimda genelde hep pundix yazılmış. Bakalım hayırlısı olsun ne diyelim. İyi olan kazansın. Diğerlerinin hiç şansı yok gibi bana gore.

buttons252
Full Member

Activity: 406
Merit: 104

View Profile
May 11, 2018, 11:48:37 PM

Elinize sağlık hocam güzel bir paylaşım olmuş, oylama konusunda açıklayıcı olmuş, ama ben açıkçası bir faydası olduğunu düşünmüyorum kendi açımdan baktığımda zaman kaybı geliyor bana
bgraydin (OP)
Newbie
*

View Profile
May 12, 2018, 09:48:17 AM

CREDITS kazandı.

https://twitter.com/OKEx_/status/995228881081647104
hxres
Member
**

Activity: 429
Merit: 11

View Profile
May 12, 2018, 12:01:53 PM

Sanırım net sonuç değil yani belli bir kriter sürecinden geçecek ve sonrasında nihai karar verilecek. Belki para istenir belki 2.3. sıradakiler de listelenir, bekleyip görecez.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: