Bitcoin Forum
May 24, 2024, 06:03:40 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: 12.000 RFR Ödüllü OKEx Oylaması (CREDITS Kazandı)  (Read 472 times)
baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
May 12, 2018, 05:18:38 PM

Credits kazansa da fiyata etkilememesi garip değil mi, pundix birinci olamadı o artmaya devam ediyor fakat credits artış yapamadı biraz garip geldi bana, umarım cs da yükselişe devam eder.
_gavaraci_
Full Member

Activity: 462
Merit: 100

View Profile
May 12, 2018, 05:36:06 PM

Daha ne kadar yükselsin hocam 1 hafta da gayet iyi yükselmiş bence bir de şu twitter oylamasına da bi çözüm bulsalar iyi olacak millet botlarla saldırıyor bunu göremiyorlar mı?
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
May 12, 2018, 06:08:21 PM

Okex Oylamasını Credits kazanmadı.Yanlış bilgilendirmeyelim.Sadece önde bitirdi.Okex birinci olanı borsaya alacağını belirtmedi zaten.Koşullarda en yenilikçi projeyi borsalarına ekleyeceklerini duyurdular.Başkasını seçerlerse şaşırmamak lazım.Pundi X için bu oylama iyi bir reklam oldu.Bir çok yeni yatırımcı bu sayade Pundi X'i öğrendi.Pundi X çıkışını sürdürüyor.Borsaya girsin girmesin farketmez.Bugün olmazsa ilerleyen zamanlarda büyük bir borsaya girerse yükselişi daha çok hızlanacaktır.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
May 12, 2018, 07:16:25 PM

Okex Oylamasını Credits kazanmadı.Yanlış bilgilendirmeyelim.Sadece önde bitirdi.Okex birinci olanı borsaya alacağını belirtmedi zaten.Koşullarda en yenilikçi projeyi borsalarına ekleyeceklerini duyurdular.Başkasını seçerlerse şaşırmamak lazım.Pundi X için bu oylama iyi bir reklam oldu.Bir çok yeni yatırımcı bu sayade Pundi X'i öğrendi.Pundi X çıkışını sürdürüyor.Borsaya girsin girmesin farketmez.Bugün olmazsa ilerleyen zamanlarda büyük bir borsaya girerse yükselişi daha çok hızlanacaktır.

şunu belirteyim forumda attığınız postları okuyorum. normal de açılan başlıktaki her postu okuyorum ama bazı arkadaşların ki birisi sizsiniz bilgi birikim mevcut. kendinizi geliştirmişsiniz. bravo yolunuz açık olsun
kirmizicizgimiz
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

View Profile
May 12, 2018, 07:33:34 PM

Pundix oylayan ekibin başarısız olması Türkçe forumdaki arkadaşlarımız için üzücü bir durum doğrusunu söylemek gerekirse diye düşünüyorum.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
May 12, 2018, 07:50:48 PM

Credits 1. Olmuş ama pundix inde listelenmesi muhtemel . Borsalar bazen böyle coindeki ışığı görüp ekleme yapabiliyorlar. Sonuçta komisyon gelecek

tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
May 12, 2018, 08:06:16 PM

şunu belirteyim forumda attığınız postları okuyorum. normal de açılan başlıktaki her postu okuyorum ama bazı arkadaşların ki birisi sizsiniz bilgi birikim mevcut. kendinizi geliştirmişsiniz. bravo yolunuz açık olsun

teşekkür ederim hasyurt.Bir çok eksiğimiz var daha.Herkesin uzmanlaştığı yada uzmanlaşmaya çalıştığı bir alan var.Burada maksat yardımlaşmak.Benim bilmediğimi siz bilebilrsiniz sizin bilmediğini ben veya başkası.Bu formun amacı bu birlikte bilgi paylaşımı.At yarışı oynar gibi yatırım yapmak değil projeyi,ekibi,topluluğunu gücünü birlikte incelemek.Bilinçli yatırımcı olmak.Bunu başardığımızda ancak yatırımların karşılığını alabiliriz.Bütün arkadaşlara bol kazançlar.
svdtpl
Member
**

Activity: 276
Merit: 10

View Profile
May 12, 2018, 08:16:25 PM

bence cs nın kazanması birşeyi değiştirmeyecektir çünki vaad ettiklerini yapmalarını lazım yoksa tüm borsalara girseler bile vaad ettiklerini yapamadıktan sonra çöp olacaktır.

Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: