Bitcoin Forum
June 23, 2024, 11:35:06 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: TÜRK BORSALARINDA FARKLI COİNLER DE İSTİYORUZ KATILIYOR MUSUNUZ?  (Read 525 times)
carlzec
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
May 09, 2018, 05:13:23 PM

Aynen alım satım canlı olduğu sürece altcoin çeşitliliği bir işe yarar. Bitcoin ve EThreum da bile fiyatlar sık güncellenmiyor alım satım emirlerine bakıyorum çok da bir hareketlilik yok
alicaan
Full Member

Activity: 366
Merit: 101

View Profile
May 09, 2018, 06:13:04 PM

Türk borsalarını çoğu arkadaş geçit olarak kullanıyo artık. Bende dahil bu aralar digilira ve waves tabanlı uğraşmaya başladım. Yabancı borsalar varken, hacim bu kadar belliyken türkiye tabanlı işlemlerde, senin onlarca coini eklemen bi çare olmaz. Hacim arttır, ondan sonra coin eklersin. Ki bi binance ı kucoini dexi kullanan insan ne kadar gelse bile türk borsasına geçiş yapmaz...
Beyzade
Jr. Member
*

Activity: 112
Merit: 1

View Profile WWW
May 09, 2018, 07:10:15 PM

Hepimiz isteriz sağlam bir Türk borsası olsun adı duyulsun yatırımı oradan yapalım ama çok zor bir ihtimal forumda ki bir arkadaşın dediği gibi üzülerek söylüyorum bunu bende ama dediği doğru bizimkiler bir işin içine girip orda bir kazanç sağladı mı nasıl daha fazla kazanırım derdiyle bir nevi dolandırıcılık giriyor işin içine ne yazık ki bu böyle. Kaldı ki bu saatten sonra kimse kalkıpta diğer büyük borsalardan vazgeçip Türk borsalarına yönelmez. İşimize tek yarar noktası benim de yaptığım gibi Türk borsasına para yatırıp oradan fee en düşük Coini yabancı borsaya transfer etmek şuan için başka bir işede yaramaz

NAVIBRATION - feel your way
The way of knowing the world, reinvented
https://www.navibration.com/
vezirrr
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
May 09, 2018, 11:52:33 PM

Birkaç tane son zamanda çıkan türk borsaları var böyle her coini koymuşlar. Hani her coin dediğim alayını ya  Grin Bütün shitleri doldurmuşlar. Zaten bu son zamanda çıkan borsaların %80 i de sahtekarlık amaçlı çıkmış. Çok vatandaşımız kayıt olmuş para yatırmış eminim, çünkü millet olarak çiftlikbank vari yerlere bayılıyoruz yav, hastasıyız maşallah!

Katılmıyorum kardeşim! Gelmesin daha fazla farklı coinler falan, belli başlı coinler var zaten daha fazlasına gerek de yok! ilk top 10 top 20 v.s. gelecekse başım gözüm üstüne ama zaten kazıklanmaya meyilli bir milletiz doldurmayın borsaları da shitlerle falan!

elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
May 10, 2018, 01:54:30 AM

İstiyoruz istemesinede bence gerek yok hacimin çok olcağını sanmam borsalarda diğer coinlere ondan dolayı büyük coinler olsun yeterli hacim olabilecek

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
cemetin54
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile
May 10, 2018, 01:56:01 AM

Sistemkoin diye borsada iyi bir coin sayısı var yavaş yavaş artıyo borsalarda coin sayısı zaten şu aralar borsa açılışlarıda çoğaldı rekat için yeni coin ekleyeceklerdir.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
May 10, 2018, 03:26:16 AM

Hacim olarak büyük rakamlar göreceğimizi ummuyorum ancak arbitrajdan faydalanılabilir. ucuzsa alıp globale göndeririz, yüksekse globalden çekip satarız şeklinde...bir de volume az bile olsa çeşit artarsa insanların yerli borsalarda sepet yapma imkanı olur, birçok yeni kullanıcı globalle henüz tanışmamış ve ya çekinceleri var kendilerince... koinim geçenlerde ltc ve btc'ye ek olarak bcc'yi ekledi, btctürk'e pek girmezdim ethereum'un yanında ripple seçeneği de mevcut, giderek artıyor sayıları

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
May 10, 2018, 06:56:31 AM

Farklı coinler olsun tamam da, satış hacmi olmadıktan sonra ne işe yarayacak. Coinin işlem görmesi için birilerinin alıp birilerinin satması lazım. Bazı borsalarımızda var, 1 aydır alış satışı 0.
3tam1robot
Newbie
*

Activity: 30
Merit: 0

View Profile
May 10, 2018, 07:03:21 AM

Kesinlikle. Özellikle küçük borsalarda olan henüz top 5 borsaya çıkmamış coinler olabilir. Hem değerlenme olasılığı daha yüksek olur. Şuan tam tersi zaten değerlenmiş coinler mevcut. Tabiri caizse baba coinler.
calmaral
Newbie
*

Activity: 168

View Profile
May 10, 2018, 10:08:41 AM

Türk borsalarını çoğu arkadaş geçit olarak kullanıyo artık. Bende dahil bu aralar digilira ve waves tabanlı uğraşmaya başladım. Yabancı borsalar varken, hacim bu kadar belliyken türkiye tabanlı işlemlerde, senin onlarca coini eklemen bi çare olmaz. Hacim arttır, ondan sonra coin eklersin. Ki bi binance ı kucoini dexi kullanan insan ne kadar gelse bile türk borsasına geçiş yapmaz...

Aynen öyle dostum, geçit olarak kullanmaktan öteye geçemiyor. Ben de arzu ederim daha fazla çeşitlilikle altcoinlerin bulunmasını ama ne yazık ki istediğimiz gerçekleşmiyor malesef
Rhamon
Member
**

Activity: 98
Merit: 12

View Profile
May 10, 2018, 10:32:06 AM

Ovis sistemkoin gibi fazla altcoin çeşitliliği olan borsalar var ama sıkıntı bu tip borsalarda in cin top oynuyor istedigin fiyattan altcoin satamıyorsun.
tammyla
Member
**

Activity: 176

View Profile
May 10, 2018, 11:16:02 AM

Tamamen arz talep meselesi oldugu için şahsi görüşüm farklı coinler gelse daha iyi olacagını düşünüyorum.Anında tek bır borsa uzerınden ıstedıgımız gıbı ıslemımızı gerceklestırmemız daha mantıklı geliyor.Şuanda bildigim kadarıyla sistemkoinde alt coin çeşitliliği var bu gayet iyi bir durum geniş kitleye hitab etme söz konusu.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
May 10, 2018, 08:47:27 PM

bu başlıktan sonra baktım bir iki coin ya da token için coinmarketcapta ox coini idi galiba 1.97 iken çoğu borsada vebitcoin de 2.03 idi. sadece bize has değil diğer başka ülkelrde de aynı durum hacmi az olan yerlerde bu durumlar gayet normal. hiçbir kimse al sat yapamazsa hacim oluşmaz. çok iddialı giriş yapan kucoin bile şuan için ciddi hacim yok. bu borsalarında ayakta durabilmesi için al sat olması lazım ki onlarda fee ile ayakta dursun
NBASKOR
Newbie
*

Activity: 212

View Profile
May 10, 2018, 09:07:59 PM

Gelmesi bizim açımızdan çok güzel olur ama yetkililer ne derler bu duruma bilmiyorum herkes ister coin adetinin çok olmasını
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
May 10, 2018, 09:12:53 PM

açıkçası Türkiyede kullanıma sunulan borsalarda coin çeşitliliğini çok da önemsememek lazım. genellikle Türk borsaları döviz bürosu mantığı ile kullandığımdan nakit ihtiyacı dışında fiyat bakmak için bile kullanma gereği duymuyorum.
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
May 10, 2018, 09:56:20 PM

Başlığı şu şekilde değiştirsen belki daha güzel olur dünya çapında hizzmet veren global bir Türk tabanlı borsa istiyoruz, arkadaşın dediği gibi borsa da tüm coinlerin olması önemli değil önemli olan işlem yapacak insan sayısının olması, yoksa en basit tokeni koyarım ben 10 dolardan değeri 1 dolarken kimse satın almaz da satılmaz da önemli olan işlem hacmi.
xxxgr
Member
**

Activity: 336

Metahash

View Profile
May 11, 2018, 06:56:47 AM

Btc türk ripple etherium bicoin cache falan ekledi ama haaala çok az. 2 3 developerın açtığı borsada bile çok daha fazlası oluyor. En azından ilk 20 de olanlardan birkaç tane daha ekleyebilirler

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448

View Profile
May 11, 2018, 06:59:35 AM

Token ve koinleri tanıtmaları elbetteki olumlu olur belli mi olur niye binancenin tr versiyonu olsa hem tl yatırabilsek hem çekebilsek bunlar güzel düşünceler. Ancak hacminin çok fazla olacağını tahmin etmiyorum. Şöyle bir artısı var elimizde ki altcoini btc veya eth çevirmeden tl ye satabiliriz. Ama dediğim gibi bu kadar hacim olacağını sanmıyorum.
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
May 11, 2018, 09:14:12 AM

bizim açımızdan tabiki güzel olur fakat adamlara hacim lazım. çeşittede binance gibi rakipleriyle yarışamayacakları için türkler bile çok tercih etmeyecektir alt coin ticareti için türk kripto para borsalarını.
HiatusGG
Full Member

Activity: 504
Merit: 103

View Profile
May 11, 2018, 09:16:26 AM

Bir coini direk satmak için mantıklı bir yol tabi eth ltc ripple gibi birimlere çevirmeden işlem yapılması bizim işimize gelir
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: