Bitcoin Forum
May 22, 2024, 09:11:47 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: [ANN] Tyrtkov (TYV) - Oyun içi ödemelere çözüm  (Read 106 times)
oerdogan (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 23


View Profile WWW
May 08, 2018, 10:49:10 PM
 #1

Website        Whitepaper        Twitter        Telegram
https://bitcointalk.org/index.php?topic=3504657.0
Tyrtkov on Yobit!

Trade Tyrtkov on Yobit.Net: https://yobit.net/en/trade/TYV/BTC
Get 5% TYV Coins daily in InvestBox: https://yobit.net/en/investbox/

Genel Bilgiler
Coin adı : Tyrtkov
Toplam coin miktarı : 15.000.000
Platform - Ethereum
Sembol - TYV
Ondalık noktadan sonraki işaretler – 3
Tür – ERC20
Sözleşme adresi - 0x15FF09fD0159B25FaD9E8bF0D2A5bFEf6E46E2BC
Ethplorer link
[/size]

Bu nedir?

Projemizin tanıtımı, Roger Ver'den gelmiştir. Bitcoin’in, internet'ten bu yana dünya tarihindeki en önemli buluş olduğunu belirtti. Kripto paralar hayatımıza blok zinciri getirdi. Yeni alanlarda keşfedilen blok zincir teknolojilerinin süreçleri günden güne ilerliyor. Size çevrimiçi blok zinciri oyunları için bir Tyrtkov - evrensel ödeme birimi sunalım. Bugünlerde en ünlü proje CryptoKitties. Dünyada tek bir oyun parası yok, her oyun kendisine ait paraya sahiptir. Bunu düzelteceğiz. Tyrtkov güçlü bir popülerlik kazanıyor ve çeşitli oyunlara bir ödeme aracı olarak kullanılacaktır.

Neden?

Son zamanlardaki kripto para dalgası günlük yaşamımıza akıcı bir şekilde entegre oluyor. Yeni bir arabaya mı ihtiyacınız var? Ya da pizzaya ? Laszlo Hanyecz size yardımcı olabilir elbette ama gerçeklik başkadır. Nesnel olarak, kripto para için ihtiyacınız olan herhangi bir düşünceyi alabilirsiniz. Google size yardımcı olur. Yeni bir ürün yapma fırsatı. Bu bölümdeki ilk proje biz değiliz. Fakat rekabet her zaman ilerlemenin motorudur. Bugün bir istisna değil. İlk olmaya çalışmıyoruz. Bazı problemlerin alternatif ve kendine özgü karar önerileri bizim hedefimizdir. Bize yardım edeceğine inan. Başka bir proje ile ilişkimiz dostça olacak. Blok zincir oyun geliştirme ile ilgileniyoruz ve sadece rakipler arasındaki işbirliğine bağlı kalmak mümkündür.
Ölçeklenebilirlik ve genişleme yerel hedef amaçlarıdır. Bugünlerde sadece kâr iyi değil. Çözümümüzü mümkün kılan blok zinciri odaklı oyun geliştiricilerinin önemli bir bölümünü genişletmeyi planladık. Tyrtkov kripto para birimine izin ver.

Ne yapacaksın?

18  Nisan’da ki planlarımız :
- premium ödül ve airdrop  kampanyalarına başlayabilirsiniz –
- Kripto para borsaları ile görüşmelerin tamamlanması –
- Kripto oyun geliştiricileri ile müzakereye başlayın –
- TYV token listelenmesi –
- Bir sonraki yatırım turuna hazırlanıyor –
- Toplum hizmetlerinin iyileştirilmesi -
- Takımımızın duyurusu –

Sana nasıl yardım edebilirim ?

Ödül ve airdrop kampanyalarımızın katılımcıları, Turtkov resmi topluluk hizmetlerinin resmi gönderilerini yeniden tweetleyerek, paylaşarak ve beğenerek ödüller kazanabilirler. Yakında açıklanacak. Her katılımcının alabileceği ödül, takipçilerinizin sayısına ve postaya göre farklılık gösterecektir. Ayrıca, ne kadar çok davet aldığınıza ve Bitcointalk'teki rütbenize bağlı olarak ödeyeceğiz.

Token almak için başka yollar?

Şu anda kripto borsaları ile pazarlık yapıyoruz ve Nisan ayında bunun hakkında bilgi verilecek. Birkaç gün içinde EtherDelta'da olacağız. TYV token ile ETH'yi değiştirebilirsiniz. Tokenin ön fiyatı belirsizdir.Bu, gerekliliğe ve pazar pozisyonuna bağlıdır. Ürün geliştirme üzerinde çalışacağız. Fiyat artışına izin verecek ve yardımcı olacaktır. Yakında.

Zamanınız için teşekkürler

Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!