Bitcoin Forum
June 20, 2024, 03:15:42 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Kripto marketinde al-sat yaparak kazanabilir misiniz?  (Read 674 times)
tanatoid
Jr. Member
*

Activity: 157
Merit: 3

View Profile WWW
May 27, 2018, 08:09:00 PM

Biraz şans biraz tecrübe ve iyicbir piyasa takibi ile evet güzel para kazanılabilir. Yalnız bu riski alırken serin kanlı olabilmek ve terste kalma olasılığını da kabul edebilmek gerekir.Yalnız al sat işlemlerinde asıl pastayı götüren marketler oluyor ben artık al satı tercih etmiyorum.Uzun vadeli yatırımlar yapıyorum.

korona ♛ CROWN YOUR LIFE! ♛ Be always in control with the Korona Coin.
Angolem
Member
**

Activity: 308
Merit: 11

View Profile
May 27, 2018, 08:13:01 PM

Çok para kazandıracak bir durum ama dikkat edilmesi gereken bazı şeyler var. Onlardan bahsetmiş zaten. Eğer şansınız da varsa uzun vadede kazandiginizin neredeyse 10 katı parayı al sat ile kazanma şansınız var.
omorfi
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 264

View Profile
May 27, 2018, 09:15:35 PM

Rsi de negatif uyumsuzluk anlarını takip edip h.o lardada fiyatın baya bi altında iken dönüş çabası gördüğümde atladığım olmuştu bir kaç kez de gayet güzel oturttugum olmuştu ama kazandııgmdan daha fazlasıda tepki cıkısı mahiyetinde kalıp büyük düşen trende uymaya devam etti.
deliedenpsikolog
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile
May 27, 2018, 09:16:36 PM

hocam Kripto marketinde al-sat yaparak kazanabilirsiniz fakat bu o kadar da kolay değil, bu market tam bir kurtlar sofrasıdır
Midesiz
Member
**

Activity: 378
Merit: 20

View Profile
July 18, 2018, 12:04:18 PM

Kısa vadeli al sat çok riskli bir iştir. Mesela bana uygun değil . Çünkü heyecanınızı yönetemezseniz,  haa gidiyor deyip yüksekten alır , haaa düşüyor alttan alırım diye satarsınız zarar edersiniz. Alp Işığın videolarında belirttiği bir konu var. Aslında piyasanın yükselişe geçeceği zamanı belirleyip, ilk 5 ila 10 coini alırsanız çok iyi kazanç sağlarsınız. Tabii diğer bir nokta da nerede satılmalı. Çünkü ben dahil bir çoğumuz belki elimizdeki coinlerin iyi yükseliş yaptığını görüp daha yükselirse deyip satmıyoruz. Ve sonunda da ya zararına satıyoruz ya da elimizde tutmaya devam ediyoruz. Eğer bir kar cepte değilse ona kar denemez. Bu durumda ne yapılmalı bence makul bir kar hedefine ulaşılınca portföyün yarısı satılmalı ki yarısının karını almalı, eğer daha giderse de diğer yarısıyla devam etmelidir.

a.sena
Newbie
*

Activity: 238
Merit: 0

View Profile
July 18, 2018, 12:21:20 PM

al-sat yaparak elbette para kazanabilirsin ama al-sat yapacağın altcoinler, grafikler konusunda yeterince bilgin yoksa terste kalma ihtimalin yüksek.
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
July 18, 2018, 01:35:20 PM

Günlük trade'den kazanmanın en önemli kurallarından biri de işlem yaptınız partideki coinlerin huyunu, hareketlerini, kaprislerini, tepkilerini, topluluğunu çok iyi tanımanız gerekiyor.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
67semih
Jr. Member
*

Activity: 630
Merit: 1

View Profile WWW
July 19, 2018, 09:03:06 AM

Kazanirsin tabi hocam. Ama bol nakit cok zaman ve celik gibi sinirler lazim. Eger alip en ufak bir dususte satacak biriyseniz hic bulasmayin bu islere. Cunku buyuk oyuncular bunu yapmanizi bekliyor ve hazirlar. Bu nedenle en iyisi alip uzun vadeli tutmak. Fazla ekran basinda durmayinki etkilenip satmayasiniz. Yani alim satim kisa vadede kucuk yatirimcinin isi degil bence. Nerdenmi biliyorum? Kendi basima geldi cunku 😉
arcturax
Newbie
*

Activity: 18

View Profile
July 19, 2018, 12:47:37 PM

al sat yaparak kazanılır fakat,kimileri eğriler üzerinden kimileri rutin davranışları üzerinden kimileri hacimden yapıyor
benim görüşüm bir balina tanıdığın olmadıkça hepsi büyük risk
M.aksak
Jr. Member
*

Merit: 3

View Profile WWW
July 19, 2018, 01:56:41 PM

açgözlü olmazsan, sabırlı olursan, borç para ile işlem yapmazsan, 1-2 ay sonra ihtiyacın olabilecek para ile işlem yapmazsan, piyasa hakkında bilgin varsa elbette kazanabilirsin.

AirsaveTravel.com    [ PRE ICO BEGINS ON 10TH SEP 2018 ]
─────   A Decentralized Social Saving Travel DApp   ─────
complexity7
Member
**

Merit: 10

View Profile
July 23, 2018, 08:50:26 AM

belli bir çalışma sistemi yok coinlerin al sat yada al bekle hodl spekilasyonda olsa haber kaynakları hangi borsaya girecek gibi grafiklerde dip belirleme yöntemleriyle iyi paralar kazanabilir

modemisigi52
Newbie
*

Activity: 12

View Profile
July 24, 2018, 07:30:34 AM

Şuana kadar hiçbir şekilde kazandığım olmadı düşük hacimlerle oynadığımdan dolayı ama yüksek hacimle oynamaktanda korkuyorum ne kadar yüksek hacim o kadar yüksek kayıp tabi tam terside
bekserson
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 2

View Profile WWW
July 24, 2018, 12:38:22 PM

bazen forum firmaları cüzdana para transfer eder. Kazanırsan, kazandığın senin, kaybedersen para vermeyeceksin gibi. Şu an 1000'er dolar ve 1000 kişi bulsak emin olun %90'u bir ay sonunda parasını pul edecek. Piyasa gerçekten böyle.

Connecting Dual-Crypto into the Real World
                G M B Platform               
Pre-Sale Coming Soon!
spawn44
Newbie
*

Activity: 51

View Profile
July 29, 2018, 07:25:07 PM

Valla işini bilen her yerde kazanıyor hocam. bu işler her alanda böyle sadece blockchain için düşünme
Haticem
Jr. Member
*

Activity: 268
Merit: 4

View Profile
July 30, 2018, 05:27:46 PM

güzel yazmışsınız elinize sağlık. Hold cular daima kazanır terimi artık bu piyasanın ata sözü oldu. Al sat yapmak cok zararlı bir yöntem ilk yatırımımda bunu çok yaptım ve paramı yarı yarıya erittim kesinlikle hold en kolay kazanma yöntemidir. Ayrıca grafikler bu piyasada sökmez.
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
July 30, 2018, 06:59:07 PM

Borsada işlem yapacaksanız teknik analiz hakkında fikir sahibi olmak şart.

Hissiyata göre al-sat yaptığınızda, şayet müneccim değilseniz illa bir yerde terste kalırsınız. Bununla beraber twitter'daki fenomenlerin gazına gelip yatırım yapmak çok saçma. Adam önceden aldığı token'i başkalarına da aldırıp fiyatı yükselince satsa yine zarara giren siz olursunuz. Özellikle düşük hacimli tokenlerde oldukça sık rastlanılan bir olay bu. Dikkatli olup, iyi araştırmak gerek.
sanjimor
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
July 30, 2018, 09:31:01 PM

Al satla para kazanılabilir tabi elaleme değil kendin araştırıp bulacaksın. En temizi 3 5 coini takip edeceksin 1 hafta zaten anlaşılır. Ufak meblalarla başlayıp arttırılabilir.
hosgoru
Newbie
*

Activity: 69

View Profile WWW
August 01, 2018, 11:00:46 AM

Al sat yaparak gerçekten para kazanılıyor. Yapılması gereken güvenilir markette hareketli coinlerle ilerlemek. Ben şimdilik bayağa tecrübe kazandım ve kaybettim ama üzülmedim kaybetmeden kazanılmıyor Smiley)
trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
August 01, 2018, 12:18:30 PM

Her koşulda trade yapılır. Ama hedeflerinizi doğru belirlemeniz gerekir.
Max. ve min limit belirlerseniz daha az üzülürsünüz.
buietaw
Member
**

Activity: 140
Merit: 10

View Profile
August 02, 2018, 06:33:24 AM

Çok güzel kazançlar yaptığını söyleyenlerde var çok büyük zararlar yaşadıpını söyleyenlerde.

█ █                 TheFeniks     │    New Fair App                 █ █
|   LightPaper   |      TWITTER     |     BSCSCAN    |
 We are building a completely decentralized, user-oriented, new social platform. We will use the power we get from the community for the community again.  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  

Jump to: