Bitcoin Forum
May 08, 2024, 05:05:57 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: CryptoGod: ICO Tartışma Platform  (Read 54 times)
meejay (OP)
Full Member

Activity: 630
Merit: 100

"Venture into Sports"

View Profile WWW
May 09, 2018, 11:29:18 AM

Merhabalar,

ICO'lara yatırım yapmak kripto stratejilerimin bir parçasını oluşturur. Stratejimin bir bölümünü de Bounty ve Airdroplara da katılmak oluşturuyor. Aslına bakarsanız yatırım yapacak TL mevcutsa ICO yoksa Bounty ve Airdroplara katılıma ağırlık veriyorum. Bounty ve Airdroplara katılara bir anlamda yatırım olarak zamanımı kullanıyorum. Bu nedenle yatırım yapacağım projeye inanmış olmam önemli. İhtiyaç duyduğum bilgilere Whitepaper ve projenin sosyal medya kanallarından ulaşabiliyorum. Takdir edersiniz ki projeyi anlamak için elde edeceğim bilgilerin güvenilir olması önemli. Bu araştırma sırasında bir sürü bilgiyi süzmek zorunda kaldığımdan ciddi vaktimi alıyor. Bu noktada hem aynı zaman diliminde daha fazla proje hakkında doğru bilgilere ulaşabileceğim ve hem de bu projelerle ilgili fikir alışverişi yapabileceğim tek bir platform bulunmuyor. CryptoGod bu boşluğu doldurmayı amaçlamış.

Şayet bir ICO yatırımcısı ya da bounty avcısı iseniz bu foruma bir göz atmanızı öneririm. Açıkçası forum henüz çok genç. Farklı bir forum tecrübesini yaşamak için zaman zaman foruma göz atmanızı öneririm.

https://cryptogod.tech/

Saygılarımla,

Pages: [1]
  Print  

Jump to: