Bitcoin Forum
May 06, 2024, 07:58:07 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: cointr.net - turkce cryptocoin forumu  (Read 839 times)
snnyrrm (OP)
Newbie
*

Activity: 2
Merit: 0

View Profile
December 13, 2013, 11:12:24 AM
Last edit: December 13, 2013, 11:47:07 AM by snnyrrm

merhabalar, oncelikle turkce klavye kullanamadigimdan dolayi affiniza siginiyor, bu forumu takip ettigim sure zarfinda bilgilerinden ve deneyimlerinden yararlandigim her arkadasa da tesekkur ediyorum.

yaklasik 3 haftadir cryptocoinler ile ilgileniyor ve amator bir sekilde yatirim yapiyordum. bu forumun getirmis oldugu sikintilari gorunce, daha ozellestirilebilir ve gelistirilebilir bir platform olusturmak istedim. bu forumda mod olmak isteyen arkadaslara da danistim ve onlarin da degerli yonlendirme ve tavsiyeleri dogrultusunda www.cointr.net adresinden ulasabileceginiz, herhangi bir ticari kaygisi olmayan oldukca basit bir forum olusturduk.

su anda forum ambalaji acilmamis bir cihaz gibi kullanicilarini beklemekte. ben, cryptocoin hakkinda yeterli deneyim ve bilgiye sahip olmadigimdan dolayi, foruma icerik ekleyemedim. lakin aranizdan gonullu olmak isteyenleri bilgilendirmek icin de bu basligi burada acmaya karar verdim.

diger forumlardan farkli olarak bir soru - cevap bolumumuz mevcut. burada 25 mesaj sayisini gecen kullanicilar forumda bulunan uzmanlara soru soruyor, sorusu cevaplandiginda konu kilitlenip cevaplananlar bolumune tasinarak ayni soruyu tekrar tekrar soracak olanlarin bir nebze onune gecmis oluyoruz. bu forumda yakalamak istedigim tek sey, bilgi akisini en basit ve anlasilir duzeyde tutmak. bu yolda en basta akisi hizlandiracak olan kullanicilar disinda MOD ve Uzmanlara da ihtiyacim var.

bu konuda simdilik gonullu olmak isteyenler, yetki almak istedikleri bolumu bana buradan ya da cointr.net uzerinden carlcox adli uyeye mesaj atarak belirtebilir, forumda yetki alabilirsiniz.

ve turkce bir forum ihtiyacini hisseden, daha iyi bir platformda paylasim yapmak isteyen diger kullanicilar, sizi de aramizda gormek esas hedefimiz. hepinizi bekliyoruz.

cointr.net hakkinda her turlu elestiri, gorus, tavsiye ve sikayetlerinizi bana buradan iletebilirsiniz. en kisa surede yanitlamaya calisacagim. sizler icin iyi bir platform olusturmaya calistim, son iki gunde baska platformlar da acilinca biraz hayal kirikligina ugradim geciktigimden dolayi. bilgi ve kitlenin dagilmasini hic istemiyorum, fakat yaptigim emegin de bosa gitmemesi adina forumun duyurusunu bu sekilde yapmis oldum. herkese sevgiler.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: