Bitcoin Forum
May 11, 2024, 08:10:42 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Ankara içi mining rig barındırma için yer arıyorum  (Read 282 times)
akhfaern (OP)
Newbie
*

Activity: 8
Merit: 0

View Profile
May 10, 2018, 04:57:41 AM
Last edit: May 11, 2018, 02:27:53 PM by akhfaern

2 adet ETH rig imi koyacak Ankara içi güvenilir veri merkezi arıyorum. İletişim paylaşabilirseniz sevinirim.
1715415042
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715415042
Reply with quote  #2

1715415042
Report to moderator
1715415042
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715415042
Reply with quote  #2

1715415042
Report to moderator
You can see the statistics of your reports to moderators on the "Report to moderator" pages.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Anceluss
Member
**

Activity: 264
Merit: 12

View Profile
May 10, 2018, 08:16:15 AM

2 adet ETH rig imi koyacak Ankara içi güvenilir veri merkezi arıyorum. İletişim paylaşabilirseniz sevinirim.

istanbul düşünürmüsün bilmiyorum ama köşede dursun noter imzalı karşılıklı sözleşmeli barındırabilirim

fatura isterseniz +kvd olarak barındırma hizmeti adı altında aylık keserim
akhfaern (OP)
Newbie
*

View Profile
May 10, 2018, 12:01:29 PM

istanbul düşünürmüsün bilmiyorum ama köşede dursun noter imzalı karşılıklı sözleşmeli barındırabilirim

Merhaba newbie olduğum için özelden yazamadım. fiyatlandırma hakkında bilgi verirseniz istanbul da olabilir
hypnosis5
Newbie
*

Activity: 38

View Profile WWW
May 10, 2018, 09:06:28 PM

Kendi riglerimiz için ostim'de böyle bir yer kuruyoruz. Sanayi elektrikli güvenli bir mekan. Gelişmeler oldukça haber veririm.
akhfaern (OP)
Newbie
*

View Profile
May 11, 2018, 04:49:44 AM

Kendi riglerimiz için ostim'de böyle bir yer kuruyoruz. Sanayi elektrikli güvenli bir mekan. Gelişmeler oldukça haber veririm.

Tamam 2 tane rig im var 6 lı. kısa zaman içinde kurarsanız koyabilirim. teşekkürler. istanbuldaki arkadaş da henüz cevap vermedi. ya rig leri satacam ya bir yer bulup koyacam artık hangisi olursa hayırlısı
Anceluss
Member
**

Activity: 264
Merit: 12

View Profile
May 11, 2018, 02:50:53 PM

Merhaba newbie olduğum için özelden yazamadım. fiyatlandırma hakkında bilgi verirseniz istanbul da olabilir
merhaba,

ankarayı bilmiyorum fakat istanbulda 1kw ortalam 0,45kuruş sogutma ve belli periyotlarda bakım masrafları dahil(bakımdan kasıt toz alma hava tutma gibi)

0,57 kuruş/kw şeklinde hizmet verebilirim

rigleriniz kaç kw çekiyor bilmiyorum ortalama 800w desek

800*24*30=576000kw * 0,57 kuruş 328lira fatura istenirse +kdv şeklinde yardımcı olurum normalde barındırma hizmeti yapmıyorum ama mevcut alt yapım ve sistem odam müsait konunuzu görünce yardımcı olmak istedim. teşekkürler.

hizmetin içinde sabit ip adresi var
yedekli internet mevcut superonline ve mobil olarak
elektirik kesintileri binde bir olur  bu kesinti saati hesaplanır makina çalıştırılır bedel talep edilmez.
windows kullanacak iseniz. format vs durumu gerekirse istenilen iso ile formak işlemini yapabilirim.
hosting firması ağzı ile konuşursak %98 uptime garantisi veriyorum.

yazarken benim bile hoşuma gitti hizmet Smiley
bakbas
Newbie
*

Activity: 2

View Profile
July 23, 2018, 10:16:28 AM

Merhaba, konu işe ilgili gelişme var mı acaba? Ankara’da Asic cihazlarımızı koyacak yer arayışımız var. İlgilenirseniz görüşebiliriz.
Cracqer
Newbie
*

Activity: 15

View Profile
July 23, 2018, 07:58:32 PM

İstanbul için düşünenler varsa 30,8,2018  tarih itibariyle faaliyete sokacağımız kendi riglerimiz için kiraladığımız 3 katlı yerimiz mevcut, 
150 kw  beslememiz  mevcut olup 50 kw kadar kendi riglerimiz kullanmaktadır,
Oc vs ayarları sorunsuz yapılmış ve hatasız çalışan riglere hizmet vermeyi planlamaktayız,  Ekstra olarak özellikle kablolamalarda kalitesiz malzeme kullanan rigleri yangın riski yüzünden ve referans tasarım gibi aşırı ses yapan rigleri mahalle içinde olmamızdan dolayı kabul edemeyeceğiz.
Her rig grubuna süzme sayaç bağlanacak olup Standart elektrik birim fiyat üzerinden İlk 3 ay içinde sözleme yapılan müşterilerimize %10 barındırma ücreti talep edilecektir,
Rig teslimlerinde sözleşmeler noter huzurunda min yıllık yapılacak olup  sözleşme masrafları rig sahibine aittir.

Faaliyete girdikten birkaç ay içinde farm ın güvenliğini sağlamak üzere bekçi + 7x24 farm ı izleyebileceğiniz ip kameralar yerleştirilecektir.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: