Bitcoin Forum
May 23, 2024, 07:35:06 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: WeisHub ICO hakkında  (Read 185 times)
financerveu (OP)
Newbie
*

Activity: 9
Merit: 0

View Profile
May 10, 2018, 08:17:16 PM
Last edit: May 10, 2018, 08:34:40 PM by financerveu

Herkese merhabalar arkadaşlar. Uzun süredir forumu aktif bir biçimde takip ediyordum üyelik açma gereği duymadan. Geçenlerde bazı icolar hakkında soru sorabilmek adına üyelik açtım. Geçen gün WeisHub adlı icoya denk geldim, pre-sale 15 mayısta ve %40 bonus var ilk gün. Bu fırsatı kaçırmak istemedim açıkçası. Icoyu inceledim merkezleri israil tel avivde teamki kişilerin çoğu israil kökenli, bana çok umut verici geldi. Token miktarı, ekibi ve projesi çok başarılı görünüyor. Siz ne düşünüyorsunuz bu ico hakkında?

Websiteleri bu weishub.com
financerveu (OP)
Newbie
*

View Profile
May 11, 2018, 07:02:33 PM

Herkese merhabalar arkadaşlar. Uzun süredir forumu aktif bir biçimde takip ediyordum üyelik açma gereği duymadan. Geçenlerde bazı icolar hakkında soru sorabilmek adına üyelik açtım. Geçen gün WeisHub adlı icoya denk geldim, pre-sale 15 mayısta ve %40 bonus var ilk gün. Bu fırsatı kaçırmak istemedim açıkçası. Icoyu inceledim merkezleri israil tel avivde teamki kişilerin çoğu israil kökenli, bana çok umut verici geldi. Token miktarı, ekibi ve projesi çok başarılı görünüyor. Siz ne düşünüyorsunuz bu ico hakkında?

Websiteleri bu weishub.com

az önce inceleme fırsatı buldum detaylıca çok büyük bir potansiyeli var gibi görünüyor ayrıca 15 mayıstaki %40 bonustan haberdar ettiğiniz için de ayrıca teşekkür ederim kaçırılmaması gereken bir fırsat gibi geldi bana ve token miktarının ve iconun isminin birşeyler çağrıştırması da ayrıca dikkatimi çekti 15 mayısı bekleyelim bakalım

Siz de girmeyi düşünüyor musunuz? Ben 15 mayısta yatırım yapmayı düşünüyorum, 2 ETH kadar.
ottomans_enigma
Member
**

Activity: 280
Merit: 10

View Profile
May 11, 2018, 10:30:34 PM

valla açıkçası bana güzel geldi bu proje,  takımını da fena değil gibi ama yatırım yapmadan önce 50 kere düşünmek lazım, bu tip projelerde
financerveu (OP)
Newbie
*

View Profile
May 13, 2018, 05:57:24 PM

Arkadaşlar, Weishub airdrop yapmakta şuan, isterseniz aşağıdaki bağlantıdan katılabilirsiniz:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=3747208.0
the_others
Newbie
*

Activity: 78

View Profile
May 13, 2018, 06:19:59 PM

youtube a wieshub yazdı inceleme videosu var mı nedir ne değildir diye hepi topu 5 sonuç çıktı. 2 gün sonra satışı var diyorsunuz, iyi bişey olsaydı ico review yapanların dikkatini çekerdi diye düşünüyorum. yine de siz bilirsiniz..
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
May 14, 2018, 01:13:41 AM

Olmazda bu konudakilere inanıp katılan falan olur diye yazıyorum,proje baştan aşağı scam. Linkedinler fake,görseller fake,isimler fake,twitterda bile bir takım fotoğrafı yok. Baştan aşağı scam kokuyor,hatta scam. Buradaki öven yorumlardan anladığım kadarıylada bizim Türklerin işine benziyor. Eniac gibi çıkar bu da,belkide aynı ekiptir.
the_others
Newbie
*

Activity: 78

View Profile
May 14, 2018, 09:38:37 AM

youtube a wieshub yazdı inceleme videosu var mı nedir ne değildir diye hepi topu 5 sonuç çıktı. 2 gün sonra satışı var diyorsunuz, iyi bişey olsaydı ico review yapanların dikkatini çekerdi diye düşünüyorum. yine de siz bilirsiniz..

sayın newbie projeyi iyice incelememişsin sanırım proje ANN ve Bounty topiclerini açalı yalnızca bir hafta olmasına rağmen bounty sayfasına 370 yorum gelmiş ANN sayfası da keza öyle  adamlar bounty i açalı bir hafta olmuş tabii ki de beş video olacak doğal olarak. bu projeye neden aşırı derecede önem gösterdim birincisi token miktarı ismi ve merkez ülkesi bazı ilginç şeyleri çağrıştırıyor team aşırı sağlam yarın pre ico başlayacak %40 bonus var ve ben kaçırmayacağım elbetteki ytd

sayın member, aşağıda projeyi ekibi inceleyip fikrini belirtmiş olan sr. member üyemize de verecek böyle saygısız bir cevabınız var mı? ben sadece fikrimi belirttim, sağlam argümanlarınız varsa referans linkleri ile burada herkesi ikna edersiniz olur biter. bountiye bir haftada giren sayısı projenin kalitesini göstermez maalesef.
murobro
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 1

View Profile WWW
May 14, 2018, 10:28:46 AM

Projeyi inceledim. Çok güzel bir projeye benziyor. Arkasındakı insanlarda sağlam. Söz konusu İsrail oldukda başarılı olması büyük ihtimal.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
maximhkn
Newbie
*

Activity: 364

View Profile
May 14, 2018, 10:43:57 AM

Ön satış başlayacakmış milleti dolandırmadan yazayım. Ben de projeyi inceledim  bu proje scam gibi duruyor. Türkçe local de neden dillendiriliyor bir köşeye yazdım.

Sitesinde  ceo adı Finlay robinson  görünüyor https://weishub.com/  bakarsanız.  Ama resim  Thomas gayet adında birisine ait.

https://www.cloudexpoeurope.fr/les-conferences/programme-de-conf%C3%A9rences/s%C3%A9curit%C3%A9-big-data-analytique-et-objets-connect%C3%A9s   sayfada ctrl f yapın ismi aratın.

https://fr.linkedin.com/in/thomasgayet    linkedin hesabı

http://fr.viadeo.com/fr/profile/thomas.gayet    bu da bir örnek
Pages: [1]
  Print  

Jump to: