Bitcoin Forum
April 26, 2024, 03:11:26 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Bountyhive nin facebook kampanyasından token gelmedi  (Read 233 times)
medlucky
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile WWW
May 11, 2018, 08:48:39 AM

valla benim bountyhive kampanyalarım çok iyi gidiyordu bloglardan çatır çatır token geliyodu son robotina bloğuma çizik yiyince moralim acayip bozuldu en çok uğraştığım ve güvendiğim blogtu upvote ve yorum gelmeyince böyle oldu

1714101086
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714101086
Reply with quote  #2

1714101086
Report to moderator
Transactions must be included in a block to be properly completed. When you send a transaction, it is broadcast to miners. Miners can then optionally include it in their next blocks. Miners will be more inclined to include your transaction if it has a higher transaction fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714101086
Hero Member
*

Ignore
1714101086
Reply with quote  #2

1714101086
Report to moderator
1714101086
Hero Member
*

Ignore
1714101086
Reply with quote  #2

1714101086
Report to moderator
barcocan
Newbie
*

Activity: 22
Merit: 0

View Profile
May 11, 2018, 09:07:41 AM

Hocam Türkçe telegram grubu var gir oraya admine söyle durumunu. Gerçi cevabı kendi profil fotonu kullanmaman olacaktır. Seni anlıyorum ama herhangi bir insan silueti görmek istiyorlar bilgin olsun.

Hocam bitwatta bu durumu yaşadım hemen değiştirdim. Dün gelen robotina da yine aynısı oldu. Bu islerle uğraşan kişiler genelde bitcoin ya da bounty resimleri paylaşır.

Hocam şu aralar biten ico çok olduğu için aslında arkaplanda ardarda sayımları yapıyorlar ama yayına almıyorlar. Yani bittwatt'tan sonra değiştirmiş olmanız çok birşey ifade etmez eğer sayım ve hesaplama çoktan yapıldıysa. Yani bir sonraki açıklanacak olan kampanyada bile aynı sorunu yaşamanız muhtamel.

Diğer bir konu, burada başlık açman çok birşey ifade etmiyor. Bu sorunun cevabı 100lerce kez verildi türkçe grubu içinde. Muhtamelen bunu grup adminimize de sordun ve aldığın cevap tatmin etmeyince burada başlık açtın. Açıkçası bunda ben artniyet ararım. 
HiatusGG
Full Member

Activity: 504
Merit: 103

View Profile
May 11, 2018, 09:20:35 AM

Silviu'ya mesajlaşırken mecbur o zaman translate kullanacaksın kesinlikle bir sıkıntı çıkmıştır bir şeyler ters gitmiştir yazarak öğrenebilirsin ancak.
w709190200
Member
**

Activity: 156
Merit: 10

View Profile
May 11, 2018, 09:24:33 AM

Ben bountyhive'dan hiç birşey anlamıyorum kardeşim. Cidden çok garip gleiyor stake hesaplaması falan göremiyoruz. Yaptığımız çalışma boşamı gidiyor gitmiyor mu hesaplanıyor mu bunlar belli değil Sad

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    delicia | delicia.io    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Decentralized Global Food Network | World's Only Solution to Food Wastage | Join Whitelist Now, Get 30% Bonus
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Whitepaper | Telegram | Medium | Twitter | FB | ANN    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
xumit
Full Member

Activity: 406
Merit: 102

View Profile
May 11, 2018, 10:27:57 AM

Benimde telegramdan katıldıgım 2 kampayanın coini halen gelmedi elime 2. haftası biteli
hasyurt (OP)
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
May 11, 2018, 11:05:10 AM

Hocam Türkçe telegram grubu var gir oraya admine söyle durumunu. Gerçi cevabı kendi profil fotonu kullanmaman olacaktır. Seni anlıyorum ama herhangi bir insan silueti görmek istiyorlar bilgin olsun.

Hocam bitwatta bu durumu yaşadım hemen değiştirdim. Dün gelen robotina da yine aynısı oldu. Bu islerle uğraşan kişiler genelde bitcoin ya da bounty resimleri paylaşır.

Hocam şu aralar biten ico çok olduğu için aslında arkaplanda ardarda sayımları yapıyorlar ama yayına almıyorlar. Yani bittwatt'tan sonra değiştirmiş olmanız çok birşey ifade etmez eğer sayım ve hesaplama çoktan yapıldıysa. Yani bir sonraki açıklanacak olan kampanyada bile aynı sorunu yaşamanız muhtamel.

Diğer bir konu, burada başlık açman çok birşey ifade etmiyor. Bu sorunun cevabı 100lerce kez verildi türkçe grubu içinde. Muhtamelen bunu grup adminimize de sordun ve aldığın cevap tatmin etmeyince burada başlık açtın. Açıkçası bunda ben artniyet ararım. 

Niye artniyet olsun. Kampanya içinde kural değişince art niyet yok. Spreadsheet olmayınca artniyet yok. Bu başlığı açınca mi artniyet var. Ben vipganyan a sordum o da silviu ya attı topu. Türk olsa yazar anlatirim. Daha önce grupta yazdım diye kızdı. Dün gizli chat açtım daha geri dönmedi. Herkes profil kısmına istediği fotoğrafı koyar. Nereden anlamislar bot olduğumu. Bot olsam ugrasirmiyim. İlk bitwatta yaşadım foto koydum gerisi yine aynı. Büyük ihtimalle sayım işi olduğu için böyle oldu. Tek ben mi yaşadım yoksa başka mağdur varmı. Yukarıda yazılanları da bı oku. Milletin ne gibi mağduriyet yaşadığını gör. Ayrıca bountyhive nin başlığı pist yazmaya kapanmasaydi emin ol oraya yazardim
ugur2222
Member
**

Activity: 210
Merit: 16

View Profile
May 11, 2018, 11:41:33 AM

zaten artık çoğu bounty gerçek kişi fotosu görmek istiyor aksi takdirde önemli bountyler kabul etmiyor paylaşımlarınızı . Bunun neden olduğunu pek anlamadım ama adamlar bunu istiyor. Tabi bunun Facebook kaampany katılım şartlarında yazması gerekir o ayrı
hasyurt (OP)
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
May 11, 2018, 11:49:40 AM

zaten artık çoğu bounty gerçek kişi fotosu görmek istiyor aksi takdirde önemli bountyler kabul etmiyor paylaşımlarınızı . Bunun neden olduğunu pek anlamadım ama adamlar bunu istiyor. Tabi bunun Facebook kaampany katılım şartlarında yazması gerekir o ayrı

Hocam hiç mantıklı değil ya neyse. Önce kyc alacak sonra kampanya başlatacak o zaman meydana çıkar. Çünkü kyc aldıktan sonra belirtir foto olması gerektiği ondan sonra herşey düzgün olur. Yoksa bu haliyle fotograf koymak basit
papadoc
Member
**

Activity: 364

View Profile
May 11, 2018, 01:56:11 PM

artık bountyhive in twitter ve facebook kampayalarından çok birşey beklemeyin aşırı derecede katılım oluyor ve bu nedenle çerez parası bile gelmiyor
warmking
Member
**

Activity: 128

VIDDO Token | Exclusive access to Private Sale

View Profile
May 15, 2018, 01:00:10 PM

Genel olarak bu tür sitelerden pek bir beklentim olmuyor.Sütten agzı yanan yogurdu ufleyerek yermiş misali oluyor.Benım cuzdanıma gelen mıktarda benı haylı bır guldurdu.Daha da gırmıyorum oradan herhangı bır kampanyaya.

V I D D O       ♥ ♥ ♥  PRE-ICO: July 16 until Aug 22  ►► Join Our Private Sale
VIDDO is a new fair revenue distribution video platform
MEDIUM         TELEGRAM       TWITTER       LINKEDIN       DEMO
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: