Bitcoin Forum
May 05, 2024, 10:34:20 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Bountyhive nin facebook kampanyasından token gelmedi  (Read 233 times)
hasyurt (OP)
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
May 10, 2018, 10:03:15 PM

başlıkta da belirttiğim gibi bountyhive nin facebook kampanyalarına da katıldım fakat son günlerde biten kampanyalarda facebook ile ilgili hiç token gelmedi. ve aşağıda ki yazı belirdi. malum başlık altından artık soru almıyorlar. vipganyan arkadaşa sordum o da bana silviu ya yaz dedi. fakat bende ingilizce yeterli değil. translate kullanıyorum haliyle. şimdi karşı taraf soru sorunca konu ile ilgili tıkanıp kalıyorum. ayrıca benim gibi translate kullananlar. orada yazılan her şeyi komple kopyala yapıştır yapmasınlar. bazen küfür içerikli yazılar yazılabiliyor. dikkat edin... katıldığım bütün kampanyalar ile ilgili akşam eve gelince beğen paylaş yapıyordum. benden başka bu durumu yaşayan var mı diye böyle bir başlık açtım...

Robotina Facebook Kampanyası için kaydoldunuz, ancak doğrulama sırasında profiliniz kampanya için uygun değildi, çünkü gerçek bir kullanıcı veya bir alternatif / bot hesabı olarak nitelendirilebilecek yeterli bilgi veya fotoğraf yoktu. Lütfen gelecek kampanyalara daha fazla kişisel bilgi eklemeyi deneyin.

alıntıdır.
google çevirisini kopyala yapıştır yaptım.
1714905260
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714905260
Reply with quote  #2

1714905260
Report to moderator
1714905260
Hero Member
*

Ignore
1714905260
Reply with quote  #2

1714905260
Report to moderator
In order to achieve higher forum ranks, you need both activity points and merit points.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714905260
Hero Member
*

Ignore
1714905260
Reply with quote  #2

1714905260
Report to moderator
1714905260
Hero Member
*

Ignore
1714905260
Reply with quote  #2

1714905260
Report to moderator
Rippou
Jr. Member
*

Activity: 110
Merit: 1

View Profile
May 10, 2018, 10:41:36 PM

Facebook kampanyalarına katılmıyorum ama Bountyhive telegram grubunda aynı sorunu yaşayan başkaları da var gibi. Rus bir çocuk profil resmi gerçek fotoğraf içermediği için reddedildiğini söylüyor, seninki de benzer bir sorun olabilir mi?
hasyurt (OP)
Full Member

View Profile
May 11, 2018, 06:18:50 AM

Facebook kampanyalarına katılmıyorum ama Bountyhive telegram grubunda aynı sorunu yaşayan başkaları da var gibi. Rus bir çocuk profil resmi gerçek fotoğraf içermediği için reddedildiğini söylüyor, seninki de benzer bir sorun olabilir mi?

Aynı sorunu bitwatta yaşadım sonra gerçek foto koydum. Anlamadığım şu benim, kişi istediği fotoyu koyar. Manzara da koyar başka bir şey de. Ben her gün beğenip paylaşım yapmışım. Düzenli olarak her akşam yaptım. İlk bitwatta yaşadım bunu. Katıldığım bütün Facebook sayfalarını ana ekrana ekle yapıp, dosyanın içine koydum. Her akşam siradan düzenli işlem yaptim. Sonra baktım bot muhabbeti.  Silviu ya gruptan soracaktım. Gizli chat kısmını açmadı. Aslında değmez bile. Çünkü gelen tokenlerin ederi değeri yok ta. O kadar ugrastigim şey zayi oldu. Tek dert o. Neredeyse hergun RT yap beğen paylaş 1 saati mı alıyor. Tabi raporlu olan bountyler de var onlarla birlikte.
hypnosis5
Newbie
*

Activity: 38
Merit: 0

View Profile WWW
May 11, 2018, 06:24:04 AM

gerçek olmayan profil kullanmışsın adamlar da manuel incelemede çakozlamışlar. geçmiş olsun.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
May 11, 2018, 06:40:02 AM

Bununla ilgili bountyhive türkçe telegram kanalı ve bu forma altında sorularınızı sorabileceğiniz ve takip edilen bountyhive konusu var oraya yazarsanız sorularınıza daha net cevaplar alırsınız.
hasyurt (OP)
Full Member

View Profile
May 11, 2018, 07:07:15 AM

gerçek olmayan profil kullanmışsın adamlar da manuel incelemede çakozlamışlar. geçmiş olsun.

Kardeş bu işlerle ilgili olduğu için hem Facebook a hemde Twitter'a bitcoin ya da bounty ile ilgili foto koymuştum. Sorun olmaz diye. Başka foto koysam bile profil kısmı dolu. Ne yaptığım ne ettiğim. Hergun beğeni yapıp paylaştığım.
jullerkone
Newbie
*

Activity: 182

View Profile WWW
May 11, 2018, 07:13:15 AM

bountyhive in eksikliği kampanyaya katılanlara ilk başta bilgi verilmemesi. 1. hafta facebooka katıldın. spreadsheet olsaydı bu dipnotu görecek ve hesabını düzeltecektin veya facebook yerine farklı kampanyaya katılacaktın. olan emeğe oluyor. raporlama derdi yok, escrow sistemi getirdiler mükemmel ama bounty katılımcısı ilk haftadan stake alıp alamadığını bilmek ister. bu eksikliği gidermeliler.
lighterkek
Newbie
*

Activity: 182

View Profile WWW
May 11, 2018, 07:23:06 AM

imza kampanyalarına katılıyorum ama bunu yaşayanları duydum umarım bir eksiklik karışıklıktır çünkü hiç doğru bulmuyorum her şeyin bir bedeli olmalı
tursucutembelvampir
Member
**

Activity: 196
Merit: 10

View Profile
May 11, 2018, 07:24:24 AM

Hocam bu  Bountyhive denen oluşum çok sağlam dolandırıcı bir oluşum, zaten spreadsheetin olmamasından anlayabilirsiniz vurgunun büyüklüğünü, sizinkisi bile bile lades olmuş, keşke hiç girmeseydiniz
jasernity
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 4

View Profile WWW
May 11, 2018, 07:27:11 AM

katılımcıların son durum hakkında bilgi alabilecekleri platform yok. bence 50 bin bounty hunter varsa bir çoğu hüsrana uğruyor. onların alamadığı stakeleri diğerlerine veriliyordur. katılmak ister miyim imzasına. en azından şansımı denerim. online takip çizelgesi bu şart.

traveler  |  Travel more. Pay less! Get more out of your travel.
An innovative crypto-friendly discount travel aggregation platform
criptocash
Jr. Member
*

Activity: 240
Merit: 7

View Profile
May 11, 2018, 07:31:42 AM

genel açıklamaları gerçek olmayan profil kullanmıssınızdır. lakin kaç kişi gerçek profil kullanıyor orası tartışılır.
paca08
Member
**

Activity: 406
Merit: 14

View Profile
May 11, 2018, 07:43:56 AM

Hocam Türkçe telegram grubu var gir oraya admine söyle durumunu. Gerçi cevabı kendi profil fotonu kullanmaman olacaktır. Seni anlıyorum ama herhangi bir insan silueti görmek istiyorlar bilgin olsun.
hasyurt (OP)
Full Member

View Profile
May 11, 2018, 07:49:35 AM

Hocam Türkçe telegram grubu var gir oraya admine söyle durumunu. Gerçi cevabı kendi profil fotonu kullanmaman olacaktır. Seni anlıyorum ama herhangi bir insan silueti görmek istiyorlar bilgin olsun.

Hocam bitwatta bu durumu yaşadım hemen değiştirdim. Dün gelen robotina da yine aynısı oldu. Bu islerle uğraşan kişiler genelde bitcoin ya da bounty resimleri paylaşır.
sikko
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
May 11, 2018, 07:54:55 AM

bilgi eksikliğinden oluyor bazen gerçekten anlaşılması zor ya da imkansız oluyor ayrıca sonradan güncellenmesi fb twitter gibi kampanyaların en büyük handikabı haftalık görmek ve müdahale etmek daha olası oluyor
bobbyzz
Newbie
*

Activity: 99

View Profile WWW
May 11, 2018, 07:57:36 AM

normalde bounthy de biter bitmez geçmiyor diye biliyorum wallet hemen mi geçiyor ki ?
zonefloor
Hero Member

Activity: 1862
Merit: 524

View Profile
May 11, 2018, 08:14:32 AM

bountyhive x bir bounty sona erdiği zaman kısa bir zaman içinde token'ları yatırıyor. bunların takibini "My Campaings" menüsünde takip edebilirsiniz, o kısımda bir sorun varsa bununda takibini yapabilirsiniz. türkiye telegram grubu https://t.me/bountyhivetr
aniden
Member
**

Activity: 231
Merit: 10

View Profile
May 11, 2018, 08:26:08 AM

Burada gene övenler olmuş, ama övenler büyük ihtimalle paralı çalışanları, ya da komisyon alanlar telegramdan,  bunların spread sheetleri yok, bundan daha büyük yalan dolan yok diye düşünüyorum
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
May 11, 2018, 08:32:17 AM

Bana da hakettiğim tokenler daha gönderilmedi bwt de bir sorun mu var sistemde yaklaşıl 400 token kazandığım görünüyor ama gelen giden Yok bountyhive güzel bir sistem ama aldıkları projeler genelde borsaya Bile çıkmıyor bir Dropil var borsaya çıkan

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
forumevi
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 6

View Profile
May 11, 2018, 08:33:51 AM

En büyük eksiklik spreadsheet olması ki , bountyhive sahipleri de bu eksikliği görüp önümüzdeki günlerde bountyhive sitesine spread sheet entegre edecekleri belirtiler , en azından projenin ilk haftasında yapılan eksik ya da hata ne ise düzeltilmesi kolay olur.
tinywestler
Full Member

Activity: 308
Merit: 100

View Profile
May 11, 2018, 08:34:14 AM

Hocam bunlara güvenmemenizi öneririm , yani o para hiç yokmuş gibi düşünün belki yatırırlar 3-5 bir şey size anca o zaman revize edersiniz postunuzu
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: