Bitcoin Forum
June 14, 2024, 05:37:35 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Yinemi Fud  (Read 466 times)
hidrocop (OP)
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
May 11, 2018, 08:19:07 AM

http://news.cryptoofkorea.com/2018/05/11/upbit-suspected-of-fraud/

Dump sebebi belli oldu herhalde Upbit inceleme geçiriyormuş savcılık tarafından, yeter ben kardeşim bu piyasaya bir denetim gelmesi şart artık
aniden
Member
**

Activity: 231
Merit: 10

View Profile
May 11, 2018, 08:21:55 AM

fud dediğiniz nedir hocam? fraud kelimesinin kısaltılımışı mı? yoksa amerikan argosundan bir kelime mi
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2170
Merit: 1072

View Profile
May 11, 2018, 08:25:15 AM

Fud piyasaya korku salmak anlamında kullanılan bir terim yanılmıyorsam fud olunca genel bir düşüş trendi ile marketcap azalır piyasadan hızla para çıkar fud sonrası tekrar düzelme sinyalleri gösterir bir nevi borsadaki belirsizlik gibi

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
hidrocop (OP)
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
May 11, 2018, 08:32:09 AM

fud dediğiniz nedir hocam? fraud kelimesinin kısaltılımışı mı? yoksa amerikan argosundan bir kelime mi
Kötü haber işte hocam, ortalığın içine etme yani. Belki aslı astarı olmayan haberde olabiliyor yani piyasayı düşürmek için yapılan her türlü habere denilebilir
tinywestler
Full Member

Activity: 308
Merit: 100

View Profile
May 11, 2018, 08:35:17 AM

bu haberi bence dün gece, bazı kişiler sızdırdı. çünkü dikkat ettim btc dün gece 10 dk içinde 400 dolar birden düştü,  bu arada kesin bu haberi bir koreli savcı hakim fısıldadı balinalara..
the_others
Newbie
*

Activity: 78
Merit: 0

View Profile
May 11, 2018, 08:38:05 AM

soruşturmamıymış yani düşüşün sebebi, mt gox söylentileri vardı yine dün geceden beri
vvthd
Member
**

Activity: 194

View Profile
May 11, 2018, 08:44:34 AM

Arkadaş neredeyse her cuma kötü bir şey oluyor anlamıyorum. Cuma günü olunca sabah bakıyorum her yer kırmızı durumda. Düzgün haber gelse haftasonu 10k usd nin üzerini görürdük
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
May 11, 2018, 08:56:24 AM

Feci bir düşüş oldu düşe düşe kuş kadar kaldık cüzdan, kesin yalan haber bir yönetici müşteri hesaplarını boşaltıyormuş falan. Adamlar deli para kazanıyor sırf bir balina para yedirdi diye yalan haber yaptıklarını inanıyorum ben artık
turkmachiavelli
Full Member

Activity: 434
Merit: 100

View Profile
May 11, 2018, 08:58:40 AM

Malesef bu sorunsalların içerisinden her zaman geçtik ve geçmeye devam edeceğiz. İşin daha çok başındayız bu gibi engelleri aştığımızda bu teknoloji ve bu piyasa çok güzel yerlere gelecektir.

Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
May 11, 2018, 09:17:14 AM

2 gün önce düşüş baslayabilir dedim bitcoin düşüyor 5kmı desek 10kmı desek bilemedim. Az daha düşsünde millet paniklesin izlemek güzel oluyor
bobita
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1330

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
May 11, 2018, 09:36:01 AM

Bu durum dünya genelinde kripto emtiaların hala insanların gözünde "bugün var, yarın yok" pozisyonunda olduğunu gösteriyor ve bence bunu giderebilmenin 2 yolu var:
1) Blok zincirinin işlevini ve önemini sokaktaki insanın anlayacağı şekilde herkese anlatmak. "İşte smart contractlar falan var" ile olmaz bu iş.
2) Kripto piyasasıyla yasalar arasında (istesek de istemesek de) bir kontak oluşturmak, aksi durumda insanların gözünde yasadışı, uyuşturucu/kumar parası imajı düzelmiyor.
Bugünkü gelişmeye dönecek olursak da, balinaların parmağı var mıdır bilemem, olmamasını da yüksek ihtimal olarak görüyorum ama yine balinaların ekmeğine yağ süreceği bir gerçek. Çapı ne olursa olsun (bizler seviyesi dahil), her durumda fiatta da kalabilen bu piyasanın en çok kazananı. Geçmişte çok defa olduğu gibi bugün de diyorum ki, keşke kenarda biraz para bıraksaydım da, hazır düşmüşken alsaydım.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2170
Merit: 1072

View Profile
May 11, 2018, 09:41:47 AM

Bu durum dünya genelinde kripto emtiaların hala insanların gözünde "bugün var, yarın yok" pozisyonunda olduğunu gösteriyor ve bence bunu giderebilmenin 2 yolu var:
1) Blok zincirinin işlevini ve önemini sokaktaki insanın anlayacağı şekilde herkese anlatmak. "İşte smart contractlar falan var" ile olmaz bu iş.
2) Kripto piyasasıyla yasalar arasında (istesek de istemesek de) bir kontak oluşturmak, aksi durumda insanların gözünde yasadışı, uyuşturucu/kumar parası imajı düzelmiyor.
Bugünkü gelişmeye dönecek olursak da, balinaların parmağı var mıdır bilemem, olmamasını da yüksek ihtimal olarak görüyorum ama yine balinaların ekmeğine yağ süreceği bir gerçek. Çapı ne olursa olsun (bizler seviyesi dahil), her durumda fiatta da kalabilen bu piyasanın en çok kazananı. Geçmişte çok defa olduğu gibi bugün de diyorum ki, keşke kenarda biraz para bıraksaydım da, hazır düşmüşken alsaydım.

Hocam size katılmamak elde değil tespitlerinizin hepsinde haklısınız tebrik ediyorum çok güzel nokta halinde madde madde açıklamışsınız bu kırmızılıklar çok basit bir fudda bile görülür olur hatırlayanlar bilir Çin icoları yasakladı piyasa birgün kırmızı oldu sonra yükselişe devam edip boğa sezonuna girdi yine öyle mi olacak diye ummadan edemiyorum

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
a83748619
Member
**

Activity: 140

View Profile
May 11, 2018, 10:02:20 AM

Zaten hayırlı bir haber gelse şaşarım. Bir günde düzgün bi haber olsunda btc yükselsin ama yok habiredüşüş habire düşüş. Eridik bittik vallahi.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    delicia | delicia.io    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Decentralized Global Food Network | World's Only Solution to Food Wastage | Join Whitelist Now, Get 30% Bonus
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Whitepaper | Telegram | Medium | Twitter | FB | ANN    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
pro2017
Member
**

Activity: 210
Merit: 11

View Profile
May 11, 2018, 10:30:29 AM

Maalesef kriptonun bu şekilde balon olduğunu sanıyor insanlar, bak en ufak kötü haberde gazı kaçtı diyorlar. Sonra yok gelecek kriptoda, yok kağıt para yok olacak gibi söylemlere inanmanı bekliyorlar
prdn
Member
**

Activity: 504

View Profile
May 11, 2018, 10:54:40 AM

MT. Gox satışı ve bu haberle birlikte piyasa fena şekilde sallandı tekrar. Bakalım tekrar toparlanınca hızlıca tekrar satış yaparak btc'yi 6-7k sevıyesıne dusurecekler herhalde
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
May 11, 2018, 11:05:34 AM

Kenarda para tutmanın da faydası yok. Çünkü kenarda tuttuğunuz miktarın çok fazla olması lazım. Bu da yatırımın büyük bölümünü fiat tutmak anlamına geliyor ki, çok karlı değil.

Düşükten almaya gelince, bunun sonu yok maalesef, ben düştükçe aldım, ortalamaları aşağı çektim ama sonuç? Kar etmek için çıkması gerekiyor. Uzun süredir piyasa sürekli düşüyor, bir kaç coin hariç çoğu kişi zararda, bu durum ileriye dönük sıkıntılar oluşturabilir. Çünkü insanlar piyasadan soğuyabilir. Bu da daha büyük bir düşüşün habercisi olur.
ugur2222
Member
**

Activity: 210
Merit: 16

View Profile
May 11, 2018, 11:36:57 AM

bu çok kötü oldu herkes piyasa yeşil diye alt coinlere baya yatırım yaptı . Herkes boğa sezonu geldi naraları atarken adamlar birkette heryeri kıpkırmızı yaptılar. Bende dahil olmak üzere birçok kişi terste kaldı. Hayırlısı bekleyelim görelim
yenilmez86
Member
**

Activity: 1260
Merit: 43

View Profile
May 11, 2018, 11:43:25 AM

6-10 arası gezeceğini ama 6 ve 10'u görmeden gitgeller yapacağını tahmin etmiştim bundan 2-3 ay önce.7 küsür yapabilir, 9 küsür yapabilir ve oralarda gezinir. Ve aslında şu anki durumun çok üzücü bir tarafı da yok hatta 6'lardandan 9.8'e gelebildi sonuçta. E ama tabi 15-20k beklentileri olduğu için çok çok uzun bir süre BTC'nin hiç bir hareketi çok büyük bir kesimi mutlu etmeyecektir. 2018 Aralık 10K'nın kırılması için en uygun zaman olabilir.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
May 11, 2018, 11:45:50 AM

Eninde sonunda dünyada bu kripto paralar kullanılmaya başlanacak.İstedkleri kadar fud yapılsın
İstedkleri kadar battı bitti densin her zaman tekrar yükseliyor.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1142

View Profile
May 11, 2018, 12:08:45 PM

kötü haber iyidir, iyi haber varsa kuşkulanmak gerekir. bu bana "son bir numara çekelim yiyen yesin" taktiği gibi geldi. Upbit'i de hiç sevmem bana hep fake bir siteyi andırıyordu, ne zaman baksam bittrex ile yaklaşık hacimler-fiyatlar görmüşümdür. fake siteyle fake korkular salmanız fayda etmeyecek eyyy balinalar! all in kriptolardayım hadi bakalım.

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: