Bitcoin Forum
May 29, 2024, 04:45:23 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: MT. Gox Bitcoinlerini Satıyor Düşüş Sebebi  (Read 560 times)
KoinGuru17
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

View Profile
May 11, 2018, 06:05:47 PM

Inis cikis olacaktir arkadaslar kotumser olmaya gerek yok. Yuksege ziplamadan once asagiya cokmek gerekir ki daha yuksek e cikabilsin. Yukseldigi zamanllarda acgozlulugu birakip bir kisimini USDT ye cevirirseniz boyle dususler de avantaj yakalanabilir. Ha, ben kendim de yapmadim maalesef ama biraz yukselsin bu sefer yapacagim.
Puyol
Full Member

Activity: 616
Merit: 101

View Profile
May 11, 2018, 07:06:01 PM

Bence mtgoxu baha ederek dump yaratıp alttan biraz daha almaya çalışıyorlar yoksa 150milyon dolar bitcoin için dump sebebi değil
Koseli Jeton
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 1

View Profile
May 11, 2018, 07:12:07 PM

Mtgox satsada Bitoinin alıcısı var. En fazla bir sene daha fiyatları dizginler sonra kopup gider.
smdnxt
Newbie
*

Activity: 82
Merit: 0

View Profile
May 11, 2018, 07:19:54 PM

Mt.Gox bu işin bahanesi oldu gibi artık. Düşmesi mi gerekiyor hemen mt.gox btc satıyor haberleri çıkıyor. Çıkması gerektiği zamanda gelir elbet. Sabırla bekliyoruz.
grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
May 11, 2018, 07:30:58 PM

1 aydır yükseldi yükseleceği kadar 6k dan 10k ya.Düşmesi normal.Artık neden çıkıyor neden düşüyor diye düşünmemek lazım.Btc nin herzamanki hareketi arkasında neden ararsak tonlarca neden bulunur.6k lara kadar düşer bence 10 güne.
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
May 11, 2018, 07:32:39 PM

2018 üzerine kara bulut gibi çöktü ne zaman yükseliş olsa satış yapıyorlar. Sadece Mt gox değil bu adamları takip edenler satıyorlardır cüzdanları takip ederek.Yani kimse o BTC leri almak istemiyor satılmış ve piyasanın düşmüş haliyle alım yapmak istiyor. Zincirleme düşüyor piyasa.

Bitcoin / Ethereum / Monero
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
May 11, 2018, 07:36:19 PM

İyi manüpile ediyorlar piyasayı.Bu gidişle boğayı falan zor görürüz gibi geliyor.Btc her çıkışında darbeyi yiyor.Yeni yatırımcı girmeye korkuyor.2018 yılı böyle 2 ileri 1 geri ilerleyecek gibi gözüküyor.Nokta atışı yapıp kazanmaktan başka çare yok.Altcoinde kazanılsada BTC'nin fiyatının düşmesi yine kötü yansıyor.
ottomans_enigma
Member
**

Activity: 280

View Profile
May 11, 2018, 08:41:58 PM

Mt. Gox tam bir lanet borsa, harbi söylüyorum bizim hayallerimizi yıkan, rızıkımız la bu kadar çok oynayan, ne masonlar var ne de israilliler var. bu mt gox tam bir lanet
rainmanstern
Newbie
*

Activity: 99

View Profile
May 11, 2018, 09:23:11 PM

mt gox müştefilerini bu kadar düşünüyorsa, hak sahiplerine btc olarak ödeme yapsın.. bana hiçbiri inandırıcı gelmiyor, borsaların hacklendiği felanda masaldan ibaret... 150 milyon değerinde btc satmayla btc değer kaybedecekse btc bin usd olsun, borsaların tamamı kapansın
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
May 11, 2018, 09:26:26 PM

150 milyon btc bu piyasada çok büyük rakam değil ama günlük satışta büyük bir rakam oluyor.Bir nevi kıvılcımı ateşliyor.Pramit  zinciri gibi herkes daha alttan almak için satıyor.MT.Gox sadece fitili ateşliyor.Gerisi kendiliğinden geliyor.
kevindeangelis
Full Member

Activity: 448
Merit: 130

3D-Printing goes Blockchain!

View Profile
May 11, 2018, 09:35:08 PM

Ne illetmiş bitmek bilmedi. Tek sebebi de bu değildir diye düşünüyorum bu kadar düşüşün, birsürü değişik etken var. Tümü bir araya gelince sonuç bu maalesef😐

RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2142
Merit: 1069

View Profile
May 11, 2018, 09:56:20 PM

Bu elemanlar bir ara daha olay olup big crash yaptırmamış mıydı bitcoini ben mi yanlış hatırlıyorum piyasayı bir rahat bırakmadı Şerefimizle Para kazanalım anasını satayım 7 yıldır Nisan ayında başlayan boğa bu yıl ayıda kaldı rahat edemedik bir

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
faaty
Sr. Member

Activity: 574
Merit: 250

View Profile
May 11, 2018, 10:10:15 PM

halbuki nisan ayında ne kadar da güzel umutlanmış mutlu olmuştuk. bu mt.gox karabasan gibi, bir rahat bırakmadı, kan davalımız gibi, adam sürekli peşimize huzur vermiyor. ne bitmez çilemiz varmış arkadaş
SRKNGL
Member
**

Activity: 476

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
May 11, 2018, 10:14:12 PM

Ödemeleri dolar olarak vereceklerine keşke btc olarak falan verseydiler. Tam piyasa düzelmeye başladı derken bu çıktı şimdide

btcmurat
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 253

View Profile
May 11, 2018, 10:40:33 PM

Bu adamın olayı tek tek satmakla bitecek gibi gözükmüyor yani illa satılması mı lazım bir yol bulunmalı bu adamın bir dünya fork coinleride vardır. Kanserli hücre gibi yapıştı piyasaya.
Aceeakell
Sr. Member

Merit: 300

View Profile
May 11, 2018, 10:54:50 PM

Mt. gox gerçekten çok fazla koin satışı yaptı,  dün gece neredeyse 2000 btc kadar bir kalemde sattı, yain fiyata bakmadan verdi geçti, bu açıdan çok büyük problem görüyorum ben mt gox'u adeta bir lanet
alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
May 11, 2018, 11:32:58 PM

Bunlar her artışda piyasa duzelmeye yakın hemen atlıyıp piyasanın ıcıne edıyorlar bu sene bunlardan bıze ekmek kalmıcak galıba para gırmedıgı surece
buttons252
Full Member

Activity: 406
Merit: 104

View Profile
May 11, 2018, 11:46:27 PM

Mt. gox gerçekten, mahvetti bitcoin piyasasını, eğledi viran, yani bir bakıyorsunuz, hiç doğru düzgün bir yükseliş yok aksine 1500 dolar  kadar da içeriye düştü bitcoin bu satışla birlikte
the_others
Newbie
*

Activity: 78

View Profile
May 12, 2018, 08:41:07 AM

150 milyon btc bu piyasada çok büyük rakam değil ama günlük satışta büyük bir rakam oluyor.Bir nevi kıvılcımı ateşliyor.Pramit  zinciri gibi herkes daha alttan almak için satıyor.MT.Gox sadece fitili ateşliyor.Gerisi kendiliğinden geliyor.

Aynen katılıyorum hocam, herkes mtgox un satış hacmine bakıp bu hacim bu kadar dump a sebep olur mu diye soruyor. Fitil ateşlenince satışlar sadece mtgox la sınırlı kalmıyor, piyasaya hakim olan korku diğer satışları da beraberinde getiriyor.
btcmurat
Sr. Member

Merit: 253

View Profile
May 12, 2018, 10:23:14 AM

Twitter da bot yazmışlar galiba satış olduğu anda bilgi veriyor bende takip etmeye başladım gerçi ben hodl mantığındayım şuan pek etkilemiyor ancak yinede takip etmek lazım.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: